10 речей, які ви можете зробити з Google Slides

Що стосується інструментів дизайну та презентацій, то найбільш відомими є PowerPoint, Canva та Keynote. Але є один універсальний інструмент, який дуже мало користується пресою, — Google Презентації.

Користуватися Google Презентаціями не тільки безкоштовно, але й надзвичайно зручно. Можливість співпраці в режимі реального часу, особливості дизайну та зручний інтерфейс роблять його чудовим вибором для професійного та творчого використання. Якщо ви не надто знайомі з Google Презентаціями, ось короткий опис кількох речей, які ви можете робити за допомогою цього інструменту.

1. Створіть презентацію для роботи чи навчання

Презентації Google є чудовим інструментом для створення візуально привабливих презентацій, які є інформативними та цікавими. Ви можете вибрати з багатьох професійно розроблених шаблонів або створити власну презентацію з нуля.

Платформа також підтримує різноманітні мультимедіа, включаючи фотографії, відео та GIF-файли, і ви можете легко інтегрувати свою презентацію в Документи або Таблиці.

Найкраща частина полягає в тому, що ви завжди матимете доступ до всіх своїх редагувань за допомогою функції історії версій, а це означає, що ви можете бути спокійні, знаючи, що ви завжди можете повернутися до попередньої версії вашої презентації або переглянути всі зміни, які ви внесли після ви почали працювати над своїм проектом.

2. Ремонтуйте свій дім

Якщо ви плануєте переобладнати свій простір або навіть кімнату в будинку, використання онлайн-платформ для дизайну та декорування може допомогти вам не покладатися лише на свою уяву, перш ніж робити дорогі інвестиції. У цьому випадку Google Slides може стати ідеальним інструментом для того, щоб пограти з різними варіантами дизайну, розташуванням меблів і вибором кольорів.

Наприклад, ви можете працювати з Shapes на Google Slides, щоб створити імпровізовані меблі. Подібним чином, якщо ви хочете поекспериментувати з акцентними кольорами на своїх стінах, спробуйте використовувати різні шістнадцяткові коди кольорів на слайдах, доки не знайдете те, що вам подобається і що, як ви впевнені, підійде у вашому домі.

3. Плануйте відпустку

Google Slides може значно спростити процес створення маршруту подорожі. Все, що вам потрібно зробити, це знайти шаблон маршруту, який містить попередньо визначені розділи для введення ключових деталей, як-от дати подорожі, місця, потенційні події та фотографії. Проте, якщо ви віддаєте перевагу, ви також можете створити свій власний шаблон.

Коли ви закінчите створювати свою презентацію, ви можете завантажити її або поділитися нею в Інтернеті з друзями та родиною, якщо ви хочете почути їхню думку. Завдяки можливостям онлайн-співробітництва Google Slides люди, з якими ви ділитеся ними, зможуть додавати свої нотатки та відгуки або навіть вносити зміни.

4. Навчіть клас

Презентації Google є одним із найкращих інструментів для створення інтерактивних презентацій, які зацікавлять ваших студентів. Завдяки вибору безкоштовних шаблонів, живих субтитрів, нотаток доповідача та зручного перегляду доповідача ви зможете покращити свою презентаційну гру завдяки Google Презентаціям.

Унікальною особливістю Google Презентацій є те, що ви не обмежуєтеся їх використанням для презентацій у класі. Навпаки, ви також можете поділитися ними зі своїми учнями, призначити їм домашнє завдання або працювати над інтерактивними слайдами разом зі своїми асистентами вчителів.

5. Співпрацюйте над груповими проектами

Як і у випадку з багатьма інструментами Google Workspace, Google Slides дозволяє кільком користувачам працювати над одним проектом одночасно. Це робить його ідеальним інструментом для презентацій для групових проектів або командної співпраці.

На відміну від деяких інструментів для презентацій, у Google Slides ви маєте доступ до кількох налаштувань спільного доступу. Так, наприклад, ви можете залишити свій проект приватним, дозволити людям переглядати ваш проект, але не редагувати його, або дозволити людям переглядати та редагувати вашу роботу.

6. Зробіть пам’ятний фотоальбом

Google Slides є чудовою цифровою заміною фізичних фотоальбомів. Ви можете використовувати Google Slides для створення улюблених фотографій і обміну ними з близькими. Все, що вам потрібно зробити, це додати зображення на свій Диск і вставити їх у презентацію Слайди. Ви також можете додати підписи чи описи до кожної фотографії, щоб люди, які переглядатимуть її пізніше, мали певний контекст.

Найкраща частина використання Google Slides як цифрового фотоальбому полягає в тому, що він дозволяє легко редагувати та налаштовувати. Це дає вам можливість додавати, видаляти або змінювати порядок фотографій, дозволяючи оновлювати свій альбом за потреби.

7. Створіть портфоліо

Незалежно від того, чи потрібно вам перерахувати свої навчальні досягнення чи мати цифровий простір для демонстрації всіх робочих проектів, над якими ви працювали, Google Slides є ідеальною платформою.

Щоб почати, все, що вам потрібно зробити, це використати шаблон портфоліо, який ви побачите попередньо заповненим у вашому списку шаблонів Google Slides. Крім того, ви також можете створити свій шаблон з нуля; однак перший варіант, безсумнівно, легший.

8. Створіть привабливе резюме

Хоча більшість людей використовують для створення резюме такі інструменти, як Google Docs і Canva, ви також можете створити інтерактивне резюме з динамічними елементами за допомогою Google Slides.

Завдяки всім вбудованим функціям дизайну Google Slides ви можете легко відформатувати своє резюме та створити щось, що виділяється. Більше того, оскільки Презентації Google можна редагувати, ви можете налаштувати поточний дизайн у будь-який момент у майбутньому відповідно до ваших професійних можливостей і вимог на той час.

9. Створюйте картки

Флеш-картки чудово підходять для збереження пам’яті. Тим не менш, створення їх за допомогою ручки та паперу може зайняти багато часу та витрачати ресурси. Хороша новина полягає в тому, що ви можете використовувати Google Slides для швидкого створення цифрових карток.

Ви можете роздрукувати свої картки, якщо хочете, або використати їх онлайн. Більше того, ви також можете повернутися до своєї презентації Google Slides і за потреби відредагувати картки. Це особливо корисно, якщо ви вивчаєте щось складне або навчаєте когось.

10. Напишіть щоденник

Ведення щоденника має низку терапевтичних переваг. Однак офлайн-журнал викликає масу проблем щодо конфіденційності. Крім того, він може бути недоступним для вас у будь-який час. Google Slides, на щастя, може стати відмінною цифровою заміною.

Враховуючи, що ви можете використовувати його в будь-який час і з будь-якого місця, якщо у вас є стабільне підключення до Інтернету, ви можете використовувати Google Презентації для безпечного запису своїх думок, досвіду та роздумів.

Використання вбудованих функцій Google Slides

Google Slides, безсумнівно, є одним із найкорисніших і універсальних інструментів Google Workspace. Незважаючи на те, що більш популярні альтернативи часто не помічають її, можливість інтеграції платформи з іншими інструментами Workspace і ряд потужних функцій роблять її чудовим вибором як для професійних, так і для особистих проектів.

Зрештою, чи то для створення виграшних бізнес-презентацій, чи для розробки планів вашої спальні, Google Презентації виявилися незамінним інструментом.