10 простих ідей будинків у Minecraft

Будинок або база Майнкрафт необхідні для вашого виживання в грі. Зазвичай це місце, де ви переміщуєте свою точку появи, зберігаєте матеріали, які збираєте, і де ви створюєте, варите або зачаровуєте предмети. ти Липень, або Липень не створюйте портал Пустоти поблизу нього, але мати місце, куди можна повернутися, і місце, яке може захистити від монстрів, є вирішальним.

Прості ідеї будинку для майнкрафт

Прості ідеї будинків для майнкрафт

Будинок Minecraft може бути простим, тобто кубом з дверима та вікном, або складним з кількома поверхами, кімнатами, вікнами, мансардним вікном і навіть водоспадом, якщо ви відчуваєте амбіції. Ви можете використовувати всі типи блоків для створення будинку Minecraft. Деякі блоки краще за інших захищають вас від монстрів, а інші виглядають краще естетично.

Якщо ви новачок у Minecraft і все ще вчитеся працювати з усіма блоками, краще почати з легших будинків. Ось десять чудових, але простих ідей для будинків Minecraft.

1. Фермерський будинок Survivalist

Ми рекомендуємо цей дизайн для новачків. Його легко зробити із звичайних матеріалів, таких як дерево та бруківка, і його легко розширити. Ви можете додати більше кімнат до дизайну, і вони не виглядатимуть недоречно. У вас також є сільськогосподарські площі та легкий спосіб дістатися до них, не виходячи з дому чи подорожуючи вночі. Переконайтеся, що ви добре зберігаєте його.

Цей будинок є представлений на Grabcraft із кресленнями, як його побудувати.

2. Деревина дуба та ялини від Smithers Boss

Якщо ви хочете чогось легкого побудувати і красивого на вигляд, цей будинок варто оглянути. Він побудований переважно з дерева, яке є одним з найпоширеніших типів блоків у Minecraft. Ви можете побудувати його з різних порід дерева, але найкраще виглядають дуб і темний дуб. Існують також інші блоки, які використовуються, наприклад, бруківка та скло, але їх легко знайти або створити.

Єдиним недоліком цього будинку є те, що він здебільшого дерев’яний і його легко пошкодять моби. На зображенні нижче використані спеціальні шейдери, тому ваш будинок буде виглядати по-різному залежно від встановлених шейдерів.

3. Стильний і компактний від CSX42

The Стильний і компактний дизайн від CSX42 Це сучасний, але невеликий будинок, у якому є місце для ліжка, столу для рукоділля та скрині. Він побудований з основних блоків, таких як дерево та кам’яні плити. Будуючи його, ви також дізнаєтеся дещо про створення гарного будинку. Підручник містить ідеї, як зробити складені скрині легко доступними, а також як використання різних типів блоків додає естетику до конструкції. Також є ідеї розширення будинку, коли це потрібно.

4. Одномісний великий номер

Будинки в цьому списку були невеликими, що означає, що вам не потрібно збирати багато ресурсів, щоб почати будувати. Якщо ви хочете побудувати щось більше, але при цьому залишатися простим, радимо перевірити цей простий дизайн будинку від Stud. Найважчим матеріалом для цієї споруди є кам’яні плитні сходи, які можна легко зробити з бруківки. Вам знадобиться вугілля, щоб виплавити все це (або ви можете використовувати дрова, але це займе більше часу), і в кінцевому підсумку ви отримаєте багато місця. Ви можете розділити будинок (додати кімнати), якщо хочете, побудувавши стіни. Декор залишається за вами, а це означає, що це гнучкий дизайн.

Це займе деякий час, але вам сподобається те, що ви отримаєте.

5. Міцний кам’яний будинок від Instructables

Якщо ви не хочете, щоб будинок був зроблений з дерева, оскільки він набагато менше витримує пошкодження, цей базовий кам’яний будинок вартий будівництва. Для цього потрібні загальнодоступні блоки, як-от камінь, і він все ще додає кілька варіацій блоків, щоб остаточна збірка виглядала добре, тобто, а не просто кам’яний куб.

Будинок досить великий, і ви зможете користуватися ним досить довго, перш ніж вирішите оновити. Це також не той будинок, який вам шкода залишити, бо ви вкладаєте в нього так багато роботи.

6. Simple Starter House від Sv Gravity

The Simple Starter House від Sv Gravity має кам’яну основу, загальнодоступні дерев’яні блоки, прибудовану ферму, два поверхи, багато місця та гарний краєвид.

Ви не зможете побудувати цей будинок за день, тому переконайтеся, що у вас є місце, де переночувати, поки ви будуєте, але це, безумовно, варте витраченого часу. Матеріали легко дістати. Ви можете оформити інтер’єр як завгодно, і ви можете пропустити ліхтар на користь факелів.

7. Simple Birch Starter House від Folli

The Простий березовий стартовий будинок від Folli будується переважно з берези, яка є однією з найпоширеніших порід деревини. Вам потрібна хороша сокира, щоб отримати дрова, і трохи часу, щоб побудувати будинок, але він великий, красивий і має місце для ферми.

Ви можете пропускати горщики та ліхтарі, поки у вас не буде глини та заліза для їх виготовлення. Будинок забезпечить притулок і місце для зберігання речей, столу для рукоділля, печі та кількох книжкових полиць.

8. Будинок на дереві від TSMC – Minecraft

Будинок на дереві від TSMC – Minecraft пропонує унікальний, швидкий дизайн будинку для початківців. Ресурси, які ви збираєте, мінімальні та легко доступні. Ви можете використовувати будь-який тип дерева/деревини, який забажаєте, і, якщо ви хочете трохи проб і помилок, ви можете створити другий поверх у цьому дизайні.

9. Невеликий, сучасний, двоповерховий будинок

Це одна з найскладніших конструкцій, і для збору її ресурсів знадобиться деякий час, але якщо ви хочете великий будинок, який буде міцним, перевірте цей дизайн від WiederDude.

Будинок двоповерховий, басейн. Ви можете змінити його і перетворити територію для басейну в легкодоступну ферму. Що ускладнює виготовлення цього будинку, так це використання бетону, зокрема білого бетону, який вимагає кісткового борошна. Для цього вам потрібно буде вбити кілька скелетів. Крім того, ви можете створити гладкі кам’яні блоки і використовувати їх замість них. Дім Липень виглядає не так добре, але це все одно чудовий дизайн.

Примітка: на зображенні нижче використані шейдери. Ваша остаточна збірка буде виглядати інакше залежно від шейдерів і пакетів текстур, які ви використовуєте.

10. Сучасний будинок від RainbowGamerPE

The Сучасний будинок від RainbowGamerPE має бетон, тому його, знову ж таки, не найпростіше побудувати, однак бетон можна замінити гладким каменем. Для цього вам знадобиться значна кількість вугілля, але будинок великий і ви Липень ніколи не виходьте з нього. Вам потрібно буде зібрати досить багато деревини та піску, але вони трапляються досить часто, щоб не було великою проблемою.

У конструкції також використовується деревина берези, яка є поширеною, і чорні скляні панелі, які потребують чорного барвника. Знову ж таки, можна використовувати звичайне безбарвне скло. Дизайн досить хороший і дозволить вам легко грати з варіаціями матеріалу.

Висновок

Будинки Minecraft – це і мистецтво, і функціональність в одному. Будинки в цьому списку Липень виглядають складно для створення, але як тільки ви побачите, як вони побудовані, ви в найкоротші терміни створите власні проекти або модифікуєте їх відповідно до ваших потреб.