techukraine.net techukraine.net 10 програм і ресурсів, які допоможуть створити дошку позитивного настрою

10 програм і ресурсів, які допоможуть створити дошку позитивного настрою

Categories:

Якщо ви шукаєте простий спосіб подарувати собі сплеск позитиву, немає кращого рішення, ніж витратити кілька хвилин на створення дошки настрою. Підказка в назві: ви можете розмістити всі свої улюблені речі в одному місці, а потім отримати до них швидкий доступ, щоб підняти настрій з першого погляду.

Звичайно, це щось більше. Створення дошки настрою для візуалізації ваших позитивних ідей є ключовим аспектом прояву, практики окреслення ваших прагнень, а потім виконання конкретних покрокових дій, щоб втілити їх у реальність. Ось список додатків і ресурсів для створення дошки позитивного настрою.

Дошки настрою також відомі як дошки бачення, оскільки все починається з цього позитивного бачення. Перший крок у прояві ваших цілей – це сформулювати їх. Ось чому це гарна ідея використовувати візуальні дошки, щоб допомогти в цьому процесі.

Якщо ви хочете створити ідеальну дошку настрою, щоб сформулювати свої цілі щодо благополуччя, потужна платформа графічного дизайну Canva — чудове місце для початку.

Введіть «vision board» або «mood board», щоб отримати доступ до шаблонів, які можна швидко заповнити вибраним вмістом. Canva має такий багатий каталог вмісту, що ви, ймовірно, знайдете в його меню все, що можете собі уявити. Однак завантажувати власні зображення легко. Ось як створити дошку бачення за допомогою Canva.

Довговідомий додаток для соціальних мереж Pinterest — ще один простий спосіб створити свою дошку настрою. Він діє як гігантська дошка цифрового бачення, тому все, що вам потрібно зробити, це налаштувати дошку. Потім ви можете «закріпити» зображення, які ви завантажуєте або знаходите на веб-сайтах чи інших дошках Pinterest. Ви знайдете натхнення всюди.

Оскільки багато веб-сайтів містять віджети Pinterest, ви можете додавати зображення та ідеї, коли знаходите їх під час перегляду Інтернету. Тож ви можете постійно переглядати та доповнювати свою дошку настрою, розвиваючи своє бачення.

Найкраще те, що соціальний аспект Pinterest означає, що ви можете поділитися своєю дошкою настрою з іншими, якщо хочете, щоб вона охопила ширшу аудиторію.

  Чи потрібен обліковий запис Zoom, щоб приєднатися до зустрічі

Альтернативою Pinterest є Go Moodboard, веб-сайт, який дозволяє створювати свою дошку настрою, починаючи з чистого полотна або широкого діапазону шаблонів. Перетягніть зображення, додайте описи, а потім натисніть «Зберегти та опублікувати», і ваша дошка настрою готова для спільного використання.

Хоча Go Moodboard має більш обмежені функції, ніж Canva, Pinterest та багато інших у цьому списку, ви можете вибрати його, оскільки для нього не потрібно створювати обліковий запис. Для безкоштовного та легкого створення дошки настрою її безперечно варто додати в закладки. Існує ряд інших сайтів для створення дошок настрою, які ви можете вибрати, щоб допомогти вам візуалізувати свої мозкові штурми.

4. Вільна форма

Люди, які користуються пристроями Apple із принаймні iOS 16, iPadOS 16 або macOS Ventura, можуть використовувати вбудовану програму Freeform, яка дозволяє заповнювати порожнє полотно зображеннями, примітками, посиланнями, відео та файлами. Ви також можете додавати нотатки, текст і малюнки. Можливості створення дошки настрою для ідеального самопочуття безмежні.

Оскільки Freeform оновлюється в режимі реального часу, ви можете створити дошку настрою для спільної роботи, поділившись нею з усіма, хто має відповідний пристрій Apple. Дізнайтеся більше про те, як користуватися програмою Freeform від Apple, і подумайте, що Freeform чи Pinterest краще підходять для створення дошок настрою.

5. Додаток Moodboard

Якщо ви шукаєте спеціальний сторонній додаток, щоб сформулювати своє бачення, користувачі Apple також можуть розглянути Moodboard. Цей стильний безкоштовний додаток дозволяє вам створювати красиві колажі з ваших фотографій і створювати дошку настрою для благополуччя з ваших власних зображень.

Ви можете додавати текст і змінювати шрифти та колірні схеми, щоб створювати унікальні бачення, і немає обмежень щодо кількості дощок, які ви можете створити. Усе безкоштовно, окрім деяких додаткових ефектів зображення, які можна придбати в додатку Moodboard.

  Моніка – менеджер з питань особистих відносин

Завантажити: Moodboard для iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

6. Додаток Jux

Jux обіцяє «приголомшливі дошки настрою за лічені секунди». Хоча він певною мірою відповідає обіцянкам, миттєво створюючи фотоколажі з вашої бібліотеки фотографій і зображень Unsplash, це не надихає.

Це тому, що безкоштовна версія Jux настільки обмежена, що створення дошки бачення означає постійну пропозицію оновити до Jux Premium. Однак якщо ви оновитесь, ви отримаєте необмежений доступ до красивих макетів, параметрів налаштування та зображень Google для використання на своїх дошках позитиву.

Завантажити: Jux для iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

7. Vision Board – додаток для естетичних цитат

Vision Board – Aesthetic Quote – це безкоштовна програма, яка дозволяє створити дошку бачення, комбінуючи зображення з афірмаціями, щоб реалізувати свої мрії. Потім ви можете створювати віджети, які додаватимете на домашній або заблокований екран, щоб отримати невеликий заряд позитиву щоразу, коли ви берете свій пристрій.

За іронією долі, ви отримуєте повний доступ до цитат і тверджень лише після оновлення до платної версії. Без них програма, по суті, буде просто виробником фотоколажів.

Завантажити: Vision Board – Естетична пропозиція для iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

8. Додаток Vision Board Perfectly Happy

Vision Board Perfectly Happy — це безкоштовна програма, яка має більше функцій, ніж попередні програми в цьому списку. Він містить навчальні посібники, які допоможуть вам поєднати фотографії, зображення та позитивні твердження. Ви навіть можете додати піднесену музику на свою дошку настрою. Налаштування персоналізованої дошки бачення займає лише кілька хвилин.

Програма заохочує вас неодноразово переглядати свою дошку настрою, навіть надсилаючи сповіщення, щоб отримати до неї доступ у встановлений час щодня. Таким чином ви залишатиметеся зосередженими на своїх цілях. Доступна безкоштовна пробна версія, але вам потрібно буде заплатити, щоб оновити програму до повнофункціональної.

  13 класних ігор для Apple Arcade

Завантажити: Vision Board Perfectly Happy для iOS | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

9. Додаток Horizons

Horizons: Vision Board Maker від Tree Betty — це програма «три в одному». Він поєднує в собі інструмент для створення дошки бачення з трекером дій, який дозволяє вам складати список дій, які потрібно виконати, коли ви працюєте над досягненням своєї мети, і журнал, щоб зберігати ваші думки під час просування.

Horizons не тільки робить процес досягнення ваших цілей простим і красивим, але дизайнери надали інструменти, які дозволяють відстежувати, як ви просуваєтеся до них. І оскільки жодна мрія не досягається без багатьох злетів і падінь, чудово мати можливість записувати невеликі перемоги на цьому шляху.

Завантажити: Horizons: Vision Board Maker для iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

10. Додаток Sparkello

Sparkello — це унікальний додаток для оглядової дошки. Ви можете створити дошку настрою з нуля, але це лише частина історії. Радість приходить у перегляді сотень бачень, виборі власних «іскор» для додавання до списку мрій і спілкуванні з людьми по всьому світу, які поділяють ваші цілі.

Ви також можете вести щоденник подяки, щоб записувати те, що є позитивним у вашому житті, і, можливо, ви можете розглянути ці ефективні методи для використання у своєму цифровому журналі подяки.

Завантажити: Sparkello для iOS | Android (безкоштовно)

Використовуйте силу позитивного мислення за допомогою дошки позитивного настрою

Кожен може створити дошку настрою, використовуючи один із інструментів у цьому списку. Навіть якщо ви вважаєте, що вам не вистачає креативності, елементи дизайну в більшості цих програм і веб-сайтів можуть допомогти вам упорядкувати свої думки.

Набагато важливішим, ніж дизайн, є бачення, яке ви демонструєте щодо найкращої версії свого життя, і розміщення цього на дошці настрою може стати лише поштовхом, який вам потрібен, щоб зробити позитивні кроки на шляху до досягнення ваших цілей.