10 програм для управління фермою для вашої сільськогосподарської землі

Categories:

Зі швидким розвитком технологій сільське господарство стало більш розвиненим, ніж будь-коли. Сьогодні фермери розглядають сільське господарство як частину бізнесу, який виробляє продукти харчування для споживання.

Як і в будь-якому іншому бізнесі, розробники програмного забезпечення створили декілька програм для керування фермами, які допомагають фермерам контролювати всі аспекти ведення сільського господарства, будь то збирання врожаю, продаж і отримання кращих урожаїв без особливих проблем. Ці інструменти чудово оптимізують діяльність, пов’язану з сільським господарством, і дозволяють записувати та отримувати доступ до всіх даних про сільське господарство в одному місці.

Щоб допомогти вам вибрати програмне забезпечення для керування фермою, яке може покращити вашу ефективність і підвищити продуктивність вашої ферми, ми зібрали найпопулярніші програми для керування фермою у формі списку.

Деякі з цього програмного забезпечення спеціально розроблено для задоволення вимог спеціалізованого типу сільського господарства. Тому рекомендується уважно вивчити особливості програмного забезпечення, перш ніж вибрати його.

Доглядати

Доглядати пропонує комплексне рішення для управління фермою, яке відповідає за планування, ведення записів, керування повсякденними операціями та відстеження продажів. Програмне забезпечення успішно переводить ваш фермерський бізнес в Інтернет. Він надає інтегровану платформу, на якій можна планувати всі пов’язані з землеробством процеси, такі як збирання врожаю, облік продажів, керування завданнями та продаж врожаю.

Tend пропонує своїм користувачам такі функції:

  • Планування врожаю з функцією керування завданнями для усунення накладних витрат на ведення записів.
  • Модуль «Завдання» дозволяє керувати всіма важливими завданнями в одному місці, зводячи до мінімуму ймовірність їх забути.
  • Інтернет-магазини дозволяють продавати безпосередньо своїм клієнтам.
  • Аркуші пропозицій дозволяють створити каталог для ваших культур, який також містить ціни та наявність.

Tend особливо корисний для малих і середніх диверсифікованих ферм, і ви можете отримати доступ до нього з будь-якого пристрою, iOS, Android або комп’ютера. Він може похвалитися тим, що є першим програмним забезпеченням, яке містить інструменти, необхідні для вирощування та продажу врожаю, а також розширену функцію аналізу даних.

Агріві

Агріві це складне програмне забезпечення для управління фермою, яке допомагає фермерам планувати та контролювати всю діяльність, пов’язану з фермою. Завдяки широкому набору функцій Agrivi допомагає фермерам у понад 150 країнах удосконалити свої навички ведення сільського господарства. Це хмарне програмне забезпечення відстежує всю польову діяльність, фінанси, запаси та робочу силу, окрім надання уявлення про загальну продуктивність сільського господарства.

Підкріплена потужною базою знань, автоматизована система виявлення шкідників і хвороб попереджає фермерів про необхідність вжити захисних заходів, якщо існує ризик зараження шкідниками або хвороб. Agiri надає точний 7-денний прогноз погоди разом із 3-річною історією для кожного поля.

Agrivi також дає змогу зберігати всі фінансові записи та документи в одному місці, а його вбудовані сигналізатори дати гарантують, що ви ніколи не пропустите здійснення чи отримання будь-якого платежу. Ви можете відстежувати продажі, витрати та капіталовкладення для кожного виробничого циклу та навіть імпортувати всі дані у форматах PDF, Excel і Word.

  Як розпізнати відбитки пальців Touch ID

FarmLogic

The FarmLogic System — це програмне забезпечення для ведення сільськогосподарського обліку, яке дає змогу фермерам керувати документацією, пов’язаною з урожаєм, ефективно виконувати операції та приймати кращі рішення. Програмне забезпечення оптимізує всі процеси, пов’язані з фермою, від усього, що вам потрібно, до того, що вам потрібно. Програмне забезпечення містить передові інструменти, які є інтуїтивно зрозумілими та пропонують легкість використання.

FarmLogic дозволяє записувати всі дані, таким чином допомагаючи вам приймати обґрунтовані рішення та підвищуючи вашу довгострокову ефективність без негативного впливу на навколишнє середовище. Усю пов’язану з веденням сільського господарства діяльність та інформацію можна легко отримати через планшет, смартфон або настільний комп’ютер.

Веб-штаб-квартира FarmLogic є основою системи FarmLogic. Він складається з таких функцій, як «Мої списки», креслення карти ГІС та інших, і його можна вважати сховищем записів та інформації. Подібним чином його мобільний додаток, відомий як FarmPAD, забезпечує всі функції під рукою та навіть дозволяє працювати в автономному режимі.

CropTracker

CropTracker це відзначене нагородами програмне забезпечення для управління фермою для фермерів, які займаються вирощуванням фруктів і овочів. Програмне забезпечення націлене на ефективне та безпечне збільшення виробництва сільськогосподарських культур та підвищення прибутку. Запущене в 2006 році програмне забезпечення допомагає фермерам, пакувальникам, організаціям і асоціаціям вести точні записи, співпрацювати з членами команди та оптимізувати бізнес-операції.

Як випливає з назви, ви можете використовувати CropTracker для відстеження всіх компонентів і аспектів вашої ферми, будь то врожай, пакувальні матеріали, зберігання, деталі доставки, члени команди, пестициди тощо.

Основні функції програмного забезпечення такі:

  • Спрей записів
  • Packhouse системи
  • Відстеження практики збору врожаю та виробництва
  • Потужні інструменти відстеження праці та витрат
  • Інтеграція інноваційних технологій

Розширений модуль звітності містить понад 50 шаблонів звітів, які допомагають виконувати бездоганні перевірки, аналізувати всі операції та швидко вирішувати перешкоди. CropTracker гарантує, що ви витрачаєте менше часу на керування записами та приділяєте більше уваги своїм фермам.

FarmBrite

FarmBrite — це повноцінне хмарне програмне забезпечення для управління фермою, яке пропонує інструменти, необхідні для керування всіма пов’язаними з фермою операціями, і допомагає сучасним фермерам і власникам ранчо планувати й оптимізувати виробництво, відстежувати фінанси та керувати клієнтами. Ви також можете використовувати його мобільні програми для iOS та Android, які полегшують керування даними на ходу.

FarmBrite пропонує кілька операційних інструментів, таких як вбудований календар, списки справ, оцінки, звіти та відстеження діяльності, які допомагають фермерам в організації, оптимізації та управлінні своїм бізнесом. Програмне забезпечення також складається з кількох галузевих інструментів, необхідних для певних галузей, таких як управління худобою, рослинництво та багато інших.

Управління худобою можливе за допомогою різних інструментів, спеціалізованих для відстеження, планування, розведення, випасу тощо. Так само фермери, зацікавлені у вирощуванні сільськогосподарських культур, використовують програмне забезпечення для запису деталей збору врожаю, відстеження поживних речовин, оцінки замовлень, сировини тощо.

  Що таке жорсткий диск EAMR і як він працює?

AgWorld

AgWorld може похвалитися тим, що є першим у світі рішенням для спільного сільського господарства, яке дає змогу фермерам, консультантам із сільськогосподарських культур, персоналу ферм, фахівцям з точності та керівникам операцій працювати разом як єдине ціле. Його модуль керування документами, інструменти збору даних, карти ферм, бібліотека етикеток та засоби зв’язку ефективно покращують робочий процес і ефективність виробництва в сільськогосподарській організації.

Це просте та ініціативне програмне забезпечення дозволяє прогнозувати вхідні дані, створювати плани, давати рекомендації та встановлювати бюджети клієнтів без будь-яких припущень.

Зручний інтерфейс робить пошук ферми швидким і нескладним, від налаштування до звітування. Такі параметри, як натискання, ковзання, вибір або введення, дозволяють користувачам налаштовувати методи збору відповідно до бажаних проектів розвідки.

AgWorld також надає інструмент для написання, і ви також можете використовувати шаблони, щоб записувати дії в офісі чи в полі. AgWorld також надає можливість зберігати дані в режимі реального часу, а потім створювати звіти та експортувати їх як файли Excel для аналізу.

Conservis

Conservis це одна з найбільш визнаних агрономічних операцій, яка допомагає перетворити бізнес-дані на корисну інформацію. Програмне забезпечення для управління фермою від Conservis надає глибоку інформацію, необхідну для виконання складних сільськогосподарських операцій з точним контролем і без людських помилок.

Цей інструмент корпоративного класу в поєднанні з персоналізованими інструкціями гарантує безперебійну роботу вашого сільськогосподарського бізнесу, чи то планування, чи збирання врожаю. Консервіс успішно розбирає складні операції та допомагає фермерам втілити плани в життя.

Це хмарне програмне забезпечення для сільського господарства надає користувачам рекомендації експертного рівня та інформацію, необхідну для прозорого та впевненого керування всім процесом. Conservis Harvest допомагає планувати, відстежувати та керувати ресурсами протягом періоду збирання врожаю, щоб фермери витрачали менше часу на керування даними та вирішення проблем. Програмне забезпечення також допоможе вам на етапах планування та складання бюджету, що призведе до більш прибуткового збирання врожаю.

гранульований

Широко використовуваний корпоративний пакет для управління фермою, гранульований забезпечує ефективну співпрацю між полем та офісом, сприяючи більш продуктивному сільському господарству. Програмне забезпечення дозволяє власникам і керівникам ферм контролювати та виконувати всі аспекти операцій, пов’язаних із землеробством, допомагаючи їм приймати обґрунтовані рішення на кожному рівні поля.

Додаток для пристроїв Android та iOS дозволяє адміністраторам ферми планувати та призначати завдання працівникам на місці, які можуть легко співпрацювати над роботою з будь-якого місця, де вони зараз знаходяться. Детальний гарантує, що зацікавлені сторони добре поінформовані про сільськогосподарські операції, а його всеосяжний набір звітів дозволяє адміністраторам створювати спеціальні звіти за кілька кліків.

Примітною особливістю Granular є AcreValue Pro, яка дає змогу фермерам визначати можливості розширення землі. Інтуїтивно зрозуміле та просте програмне забезпечення Granular пропонує передові інструменти та функції, які приносять користь власникам бізнесу, дозволяючи їм переглядати прибутки, отримані від урожаю та полів.

  Як додати прозорість і зменшити непрозорість зображення

Тримбл

Тримбл це інноваційне програмне забезпечення, яке співпрацює з фермерами, консультантами з сільськогосподарських культур, роздрібними продавцями сільськогосподарської продукції та харчовими компаніями для трансформації сільськогосподарських операцій. Програмне забезпечення вміло дозволяє автоматизувати важливі робочі процеси, заощаджуючи ваш дорогоцінний час, мінімізуючи людські помилки та надаючи вам можливість приймати розумні рішення.

Доступне як потужне та просте у використанні настільне, хмарне та мобільне програмне забезпечення, Trimble ефективно об’єднує всі операції, пов’язані з сільським господарством, на одній платформі.

Програмне забезпечення також забезпечує ефективні заходи для вирішення технічних проблем, з якими ви можете зіткнутися в ланцюжку постачання сільськогосподарської продукції, щоб ви могли налагодити надійне постачання продовольства, яке буде не тільки прибутковим, але й екологічно стійким.

Його мобільний додаток дозволяє відстежувати польові записи та впроваджувати прибуткові методи ведення сільського господарства, а також дозволяє просто й ефективно вимірювати рентабельність інвестицій. Програмне забезпечення також допоможе вам розрахувати собівартість одиниці продукції протягом вегетаційного періоду та полегшить створення звітів на основі цих даних.

AgriWebb

AgriWebb пропонує надійний інструмент, простий у використанні та охоплює всі підприємства. Завдяки своєму простому інструменту управління фермою AgriWebb пообіцяв розвивати виробництво великої рогатої худоби та овець, забезпечуючи прибуток і стійкість у всьому ланцюжку постачання.

Основна увага AgriWebb зосереджена на тваринниках, і після того, як вона стала лідером ринку в Австралії, вона поступово розширює свої горизонти на світових ринках. Мобільний додаток також підтримує повну автономну функціональність, яка спрощує ведення записів, забезпечуючи ефективну та просту техніку збору й аналізу даних. Його можливість синхронізації одним дотиком дозволяє синхронізувати деталі з хмарним обліковим записом, дозволяючи миттєво створювати звіт ферми.

Програмне забезпечення також пропонує розширену функцію біозахисту, яка допомагає користувачам реєструвати та контролювати кожну діяльність на фермі, яка спричиняє ризик захворювань тварин. Загалом, портал AgriWebb є комплексним інструментом для створення звітів для підтримки вимог аудиту та прийняття рішень на основі ефективності.

Висновок

Це одне з найкращих доступних сьогодні програм для керування фермою, яке допоможе вам оптимізувати сільськогосподарський процес і збільшити прибуток у сільськогосподарському бізнесі. Ці інструменти, безсумнівно, привнесуть високу точність і сталість у ваш сільськогосподарський процес і дозволять вам отримати доступ до інформації в одному місці, коли це необхідно.

Ви також можете переглянути деякі з найкращих програм для керування запасами.