10 причин, чому ви повинні вибрати Kinsta для розміщення сайтів WordPress

Якщо ви не домовилися з певним веб-хостингом, перегляд послуг хостингу для сайтів WordPress часто займає багато часу.

Якщо ви новачок у WordPress, вас легко заплутати з кількома варіантами, які пропонують широкий спектр функцій.

І Kinsta — одне з популярних імен, які ви напевно зустрічали, коли справа доходить до хостингу WordPress. Отже, чи варто вам обирати Kinsta як хостинг-провайдера WordPress? Чи є причина, чому ви не повинні вибирати дешевші альтернативи?

Не шкодьте хостингу для свого сайту WordPress

WordPress — популярна система керування вмістом (CMS). Тому багато веб-хостингових компаній пропонують підтримку для цього. Тож не дивно, що ви знайдете так багато варіантів розміщення сайтів WordPress.

Більшість доступних варіантів надають спільний хостинг, а деякі пропонують керований хостинг WordPress. Існує багато доступних варіантів, але вам завжди слід уникати дешевих планів хостингу WordPress.

Ви можете дослідити причини відмови від дешевого постачальника, щоб краще зрозуміти. Але коротко: вибір доступної послуги веб-хостингу передбачає різні компроміси щодо безпеки, продуктивності та підтримки.

Що стосується преміальних опцій, Кінста це добре відомий вибір керованого хостингу для WordPress. Але чому це так?

Причини розглянути Kinsta для хостингу WordPress

Варто зазначити, що Kinsta є керованим хостинг-провайдером WordPress. Отже, якщо ви шукаєте можливість налаштувати все з нуля та самостійно оптимізувати бек-енд, можливо, вам доведеться шукати інших хостинг-провайдерів WordPress.

Простий у використанні інтерфейс

Kinsta надає один із найбільш функціональних і простих у використанні інтерфейсів. Щоб навчитися досягати результатів, не потрібно бути експертом.

Кожна доступна опція доступна лише за кілька кліків. Зображення вище демонструє, що користувальницький інтерфейс є правильним поєднанням зручності використання та сучасного досвіду.

Інформаційна панель, наприклад, надає вам всю необхідну інформацію разом із усіма функціями, доступними на бічній панелі. Отже, переглядати журнал активності, додавати користувачів для доступу до вашого сервера, керувати декількома сайтами та використовувати інструменти сайту – це легкий вітер.

  Як керувати налаштуваннями зустрічі Zoom

Безпроблемна міграція

Перенесення сайту WordPress на папері звучить просто, але нехай це подбає експерт, якщо ви не можете дозволити собі значний простой свого сайту.

З Kinsta вам не потрібно платити за міграцію базового веб-сайту WordPress. Крім того, ви можете безкоштовно перенести всі свої сайти на Kinsta.

Звичайно, існують певні обмеження, наприклад:

  • Не застосовується для мереж із кількома сайтами
  • Комплексні сайти
  • Сайти з кількома налаштованими перенаправленнями

Також діють деякі інші умови.

Але за міграції, що включають прості конфігурації WordPress, вам не потрібно нічого платити, що має зробити ваш перехід безперешкодним.

І якщо вам є що втрачати і у вас складний веб-сайт WordPress, вони також пропонують безкоштовні преміум-кредити на міграцію, які можуть відрізнятися залежно від вашого плану хостингу.

У будь-якому випадку у вас завжди є можливість зв’язатися з ними для міграції, щоб зменшити зусилля, пов’язані з переміщенням веб-сайту.

Керована продуктивністю

У порівнянні з багатьма іншими хостингами, Kinsta є орієнтованим на продуктивність рішенням для сайтів WordPress.

Вони використовують Google Cloud Platform для хостингу. Незважаючи на те, що GCP є платформою найвищого рівня для хостингу, вони оптимізують увесь стек, щоб гарантувати, що ви отримаєте максимум від свого сервера.

Це корисно для клієнтів, які не хочуть самостійно налаштовувати та оптимізувати серверну систему. Звичайно, це також означає, що ви матимете менше контролю, але в цьому полягає вся суть вибору керованого рішення для хостингу WordPress.

Вони роблять усе можливе, щоб ви мали найшвидший час завантаження та найкращу реакцію в цілому.

Хостинг-провайдер не завжди може постійно оновлювати/покращувати свою продуктивність. Однак, коли справа доходить до Kinsta, вони постійно покращують свою продуктивність з часом за допомогою значних оновлень. Отже, з Kinsta ви отримуєте перевагу з точки зору продуктивності.

Надійність

Керований хостинг WordPress часто вважається надійним. Але Kinsta підвищує це, надаючи вам різноманітні варіанти резервного копіювання разом із проактивною реакцією на проблеми.

Вони регулярно перевіряють ваші сайти, щоб перевірити, чи вони доступні. Отже, у разі невдачі вони, ймовірно, знають про це ще до того, як вам потрібно буде порушити проблему.

  Як виправити код помилки масштабування 5003

Вражаючі функції безпеки

Завдяки керованому хостингу WordPress ви отримуєте обмежений контроль над своїм сервером, що дозволяє їм забезпечувати безпеку. Однак ви все ще отримуєте доступ до таких життєво важливих функцій, як двофакторна автентифікація, захист паролем і IP Deny для захисту вашого сервера/сайту.

Kinsta обробляє критичні конфігурації, необхідні для захисту від зламу сервера. Крім того, вони також використовують ефективний брандмауер Cloudflare для моніторингу та захисту вашого веб-сайту від потенційних загроз.

І якщо ваш веб-сайт постраждає, керівники служби підтримки допоможуть вам вирішити проблему якнайшвидше.

Дружній для розробників

Незважаючи на те, що це керована платформа, ви отримуєте весь необхідний доступ, як-от SSH, SFTP і підтримку WP-CLI, Git тощо, необхідні для безпроблемної розробки вашого веб-сайту.

Зауважте, що з міркувань безпеки вони не підтримують з’єднання FTP.

Kinsta також відповідає за один із найпопулярніших локальних інструментів розробки WordPress, тобто DevKinsta. Отже, Kinsta має бути фантастичним вибором для розробників, які прагнуть отримати потрібні інструменти для безперебійної роботи над створенням веб-сайту.

Advanced Analytics

Kinsta пропонує інструмент моніторингу продуктивності додатків (APM), який допоможе вам контролювати продуктивність вашого сайту WordPress і вирішувати будь-які проблеми, щоб покращити реагування.

Починаючи від запитів до бази даних і закінчуючи всіма транзакціями, ви отримуєте деталі для різних речей. Це має стати в нагоді, щоб виявити плагіни WordPress, які також впливають на продуктивність сайту.

Незважаючи на те, що на момент написання цієї статті цей інструмент перебуває у фазі відкритого бета-тестування, він має заощадити вам багато часу та грошей порівняно з використанням інструментів сторонніх розробників.

Як ви можете помітити на знімку екрана вище, ви отримуєте численні статистичні дані щодо використання ресурсів, звернення до кешу, часу відповіді, використання CDN тощо.

Загалом, за допомогою Kinsta ви отримуєте детальну інформацію про свій сайт, яка має допомогти вам приймати кращі рішення для веб-сайту WordPress.

Прагне запровадити новітні технології

На відміну від багатьох інших постачальників послуг хостингу, Kinsta робить усе можливе, щоб йти в ногу з останніми технологічними тенденціями та оновленнями. Наприклад, Kinsta швидко додала підтримку PHP 8.0.

  10 найкращих сайтів пошуку людей

Так само включення безкоштовного інструменту моніторингу продуктивності додатків допомагає їм виділитися серед інших загальних пропозицій.

Загалом вони мають перевірений досвід додавання нових функцій до своєї платформи, не відставаючи від найновіших технологій.

Оптимізовано для WooCommerce

Зазвичай постачальники послуг хостингу пропонують підтримку WordPress як платформи. Однак з WooCommerce вам доведеться подбати про безліч речей, щоб підтримувати свій сайт електронної комерції.

Не лише оптимізації для WooCommerce, ви також знайдете масштабовані параметри, адаптовані для задоволення будь-якого типу вимог WooCommerce у Kinsta.

Звичайно, якщо ви дотримуєтеся деяких найкращих порад щодо безпеки для WooCommerce, ви повинні ознайомитися з більшістю речей. Але продуктивність вашого веб-хостингу має вирішальне значення, і саме тут Kinsta дає вам певну перевагу.

Преміальна підтримка

Найшвидший час завантаження та найвищий набір технологій нічого не означають, якщо ви не отримуєте належної підтримки клієнтів.

З Kinsta ви можете очікувати високоякісної підтримки з найшвидшим часом відповіді.

Незалежно від того, чи є у вас технічне запитання чи загальний запит, їхня команда швидко відповість і повідомить вам про вирішення.

Інвестиції в хорошого хостинг-провайдера окупаються 🧑🏾‍💻

Хоча ця стаття зосереджена на Kinsta, ви завжди повинні інвестувати в хорошого хостинг-провайдера, який відповідає вашим вимогам. Варіант керованого хостингу, як-от Kinsta, заощадить вам багато часу та дозволить зосередитися на створенні веб-сайту, продажу вашого продукту чи управлінні вмістом.

Якщо у вас немає навичок усунення несправностей і ви віддаєте перевагу підходу «зроби сам», спільний хостинг і різні варіанти хмарного хостингу можуть бути не ідеальним рішенням для вас.

Якщо у вас проблеми з іншими хостинг-провайдерами, я думаю, що ви повинні знайти світло в кінці тунелю з Kinsta.