10 причин уникати дешевого хостингу для веб-сайтів WordPress

Часто саме бюджет стає вирішальним фактором при виборі веб-хостингу для створення веб-сайту WordPress.

Але чи варто вибирати найдешевший хостинг?

Чи є дорогі рішення для хостингу надмірними для початківців?

Це лише деякі запитання, які можуть виникнути у вас під час вибору відповідної послуги веб-хостингу для вашого веб-сайту WordPress, особливо якщо ви хочете уникнути великих інвестицій у створення веб-сайту на базі WordPress.

Однак вибір дешевого хостингу для вашого блогу WordPress може бути не мудрим рішенням.

Тут я висвітлю кілька причин, чому це може бути, які допоможуть вам прийняти обґрунтоване рішення щодо вибору послуги хостингу для вашого сайту WordPress.

Крім того, якщо ви ніколи раніше не створювали сайт WordPress, я рекомендую вам ознайомитися з посібником для початківців зі створення веб-сайту WordPress і дослідити наші ресурси WordPress.

Обмежені ресурси сервера

Як би добре це не звучало на папері, сервер, який пропонує дешевий хостинг, часто має серйозні обмеження в ресурсах.

Незалежно від того, обмеження пропускної здатності, обмеження пам’яті, обмеження пам’яті чи щось інше, ви можете швидко використати обмеження квоти, особливо якщо ви не знаєте системних вимог для сайту WordPress.

WordPress — потужна система керування вмістом; це дозволяє оснастити ваш веб-сайт кількома функціями. Але з обмеженими ресурсами сервера ви не можете ними скористатися.

Зрештою, вам доведеться піти на компроміси, щоб переконатися, що ваш веб-сайт працює належним чином.

Але чи можна розраховувати на пристойний обсяг серверних ресурсів за доступною ціною?

Так, точно.

Ви повинні вибрати деякі послуги спільного хостингу для початківців, і вони не дорогі (якщо не найдешевші).

Низька продуктивність веб-сайту

Щоб проаналізувати поточну продуктивність вашого веб-сайту, ви можете спробувати деякі з найкращих інструментів для перевірки часу завантаження веб-сайту. Звичайно, ви також можете застосувати деякі оптимізації WordPress для покращення продуктивності.

Однак є кілька речей поза вашим контролем, які можуть вплинути на продуктивність веб-сайту:

  • Чи використовує сервер твердотільний накопичувач (SSD) для зберігання?
  • Чи є у вас мережа доставки вмісту (CDN)?
  • Де знаходиться сервер?
  • Оптимізація стеку програмного забезпечення

Але коли йдеться про дешевий варіант хостингу, вони часто покладаються на сервер із жорстким диском, не оптимізують серверну частину та можуть не запропонувати найближче розташування сервера для вашого випадку використання.

  13 найкращих інструментів для відновлення даних iPhone і iPad- [Data Recovery]

І все це в поєднанні з обмеженими ресурсами сервера робить ваш веб-сайт повільним, незалежно від того, як ви його оптимізуєте самостійно.

І це може значно вплинути на ваш блог/бізнес:

  • З точки зору взаємодії з користувачем (відвідувачі залишають ваш веб-сайт і ніколи не повертаються)
  • Негативні ефекти SEO (враховуючи, що Google схиляється до ранжирування веб-сайтів, які завантажуються швидше)

Отже, щоб мати надійну роботу веб-сайту, дешевий веб-хост ніколи не є можливістю.

Безперервний простой

Хоча це може бути прийнятним, щоб мати нижчу продуктивність, це, звичайно, не має сенсу, якщо ви (або ваші відвідувачі) не можете отримати доступ до свого веб-сайту, чи не так?

Це те, що багато людей усвідомлюють після деякого використання дешевого хостингового рішення. На початку все може виглядати добре, але ви можете помітити, що це не завжди доступно, якщо уважно стежити за своїм веб-сайтом.

Постійний простой є відомим компромісом, коли ви підписуєтеся на дешевий хостинг WordPress. Ви можете відстежувати час роботи веб-сайту, щоб оцінити це.

Звичайно, навіть із вибором преміум-хостингу веб-сайтів WordPress також можуть бути простої. Ви просто не можете цього передбачити. Але ймовірність простою значно менша.

Якщо ви просто не експериментуєте з WordPress, щоб вчитися/досліджувати, простої не повинні бути проблемою. Але в будь-якому іншому випадку постійні простої можуть вплинути на ваш веб-сайт (або бізнес).

Погана якість підтримки

Припустимо, ви отримуєте гідну продуктивність і мінімальний час простою за витрачені гроші.

Як щодо підтримки клієнтів?

Що ви робите, коли у вас виникла технічна проблема чи проблема з оплатою?

Як вони справляються з цим?

Вам слід пам’ятати про це, якщо ви хочете оцінити якість підтримки:

  • Чи можуть вони допомогти вам виправити помилку на вашому веб-сайті?
  • Вони виправляють помилку за вас чи кажуть вам виправити її?
  • Скільки часу потрібно, щоб їхня служба підтримки відповіла на ваші проблеми?

Дивно, але сотні служб веб-хостингу не пропонують належної підтримки (навіть із планами високого рівня). І дешеві варіанти хостингу в цьому відношенні гірші.

Вони можуть вирішити деякі поширені проблеми, але ви можете чекати в довгій черзі на запити, а технічні спеціалісти можуть бути недостатньо кваліфікованими, щоб вирішити всі проблеми.

Крім того, ви не отримаєте цілодобову підтримку, а це означає, що ви втратите дорогоцінний час, коли на вашому сайті WordPress виникне помилка.

  Що таке Xbox Cloud Gaming (проект xCloud)?

Час — гроші — мені довелося написати цю ідіому (зітхання). Отже, вибір дешевого хостинг-провайдера може даремно витратити ваш час.

Погана документація

Незалежно від того, новачок ви чи експерт, кожному потрібна належна документація під час використання продукту/послуги для самостійного вирішення проблем.

Якщо мова йде про недороге рішення для хостингу, запропонована документація може виявитися некорисною (або застарілою). Або ще гірше — вони не пропонують жодних документів для самодопомоги.

Незручні параметри резервного копіювання (або відсутність резервних копій)

Сьогодні кожна хостингова компанія пропонує функцію резервного копіювання.

У разі дешевшої альтернативи ви можете не знайти вибір для щоденного резервного копіювання або можливості легкого відновлення резервних копій.

Якщо ви активно працюєте над своїм веб-сайтом, швидше за все, ви будете регулярно вносити зміни. А без резервного копіювання в режимі реального часу або щоденного резервного копіювання ви, можливо, не зможете відновити останню версію свого веб-сайту в разі аварії.

Крім того, ви також помітите, що плагіни резервного копіювання WordPress погано працюють із недорогими послугами хостингу. Технічно їх можна встановити. Але ваш сервер не відповідає мінімальним вимогам до ресурсів, що дуже ймовірно для дешевого плану хостингу WordPress.

Недостатньо масштабована

Припустімо, що ви вже інвестували в найдешевший доступний план хостингу. Отже, ви можете просто оновити свій план, щоб врахувати зростаючий трафік на вашому сайті?

Це повинно вирішити ваші проблеми, чи не так?

Що ж, я не хочу порушувати це для вас — більшість дешевих послуг хостингу можуть не підійти для ваших майбутніх потреб. Навіть якщо вони це зроблять, вам, можливо, доведеться перенести свій веб-сайт WordPress вручну, і вони, можливо, не зможуть вам у цьому допомогти.

Отже, у такому випадку вам слід вибрати платформи хмарного хостингу або керований хостинг WordPress для надійності в майбутньому.

Приховані витрати

Хоча ви вважаєте хороші варіанти веб-хостингу дещо дорогими, вони часто постачаються в комплекті з декількома функціями (як-от безкоштовний SSL, безкоштовне щоденне резервне копіювання, безкоштовне видалення зловмисного програмного забезпечення тощо), що робить його привабливою пропозицією.

Навпаки, дешевші варіанти можуть виявитися досить хитрими, щоб просити доплату за базові функції, які інші постачальники пропонують безкоштовно. І таким чином ви навіть можете заплатити більше за план хостингу, який спочатку вважався «дешевим».

Крім того, через обмеження ресурсів на вашому сервері вам, можливо, доведеться платити за перевищення ресурсів, яке не рекламується під час покупки.

  Як увімкнути та використовувати спільний доступ до буфера обміну в Google Chrome

Питання безпеки

Враховуючи зростання проблем кібербезпеки з кожним роком, захист вашого веб-сайту WordPress є важливим.

Навіть якщо ви вважаєте, що ваш веб-сайт не має цінності, ви все одно можете стати жертвою зловмисної атаки.

Звичайно, рівень необхідних заходів безпеки залежить від типу вашого веб-сайту (електронна комерція, блог, портфоліо тощо). Але з дешевими пропозиціями хостингу більшість не пропонують мінімальних функцій безпеки.

Вони можуть рекламувати наявність функцій безпеки, але ви не повинні покладатися на те, що вони говорять, якщо хочете захистити свій веб-сайт від хакерів.

Небезпечно ненадійний

Поєднуючи всі причини, згадані вище, є ще дещо, до чого ви повинні бути готові — виявити, що ваш веб-сайт зник, коли ви прокидаєтеся.

Так, безумовно, ризиковані рішення для хостингу можуть не піклуватися про ваш веб-сайт або регулярно підтримувати/оновлювати сервер.

Надійні хости виконують автоматичне резервне копіювання, сканування безпеки та регулярне обслуговування. І це варто витратити, а не мати поняття про те, що сталося з вашим веб-сайтом.

Розумно витрачайте кошти на хостинг свого веб-сайту WordPress

Вибір найдорожчого плану хостингу WordPress не обов’язково є рішенням. Але вибір найдешевшого плану, щоб заощадити гроші, також не є плідним.

Спочатку ви можете не помітити жодних проблем із хостинг-провайдером, але якщо це була неймовірно недорога угода, незабаром у вас можуть виникнути проблеми. Отже, вам потрібно оцінити свої вимоги до хостингу та проаналізувати, де стоїть ваш хостинг-провайдер, враховуючи всі ключові фактори, перелічені вище. А потім виберіть правильний вибір для свого сайту WordPress.

Створити веб-сайт на WordPress легко, але він потребує навчання, яке зростає разом із вашими вимогами. Терпіння – це ключ, і я впевнений, що тепер ви знаєте, що робити, коли вибираєте платформу веб-хостингу для свого сайту WordPress. Якщо ви запитаєте мене, я пропоную вибрати надійну платформу, як-от SiteGround, ScalaHosting для блогів або сайтів для початківців, а Kinsta для бізнес-сайтів.