10 потенційних виправлень, які варто спробувати

| | 0 Comments| 2:36 PM
Categories:

Дисплей вашого iPhone реагує без вашого введення, коли програми відкриваються та виконують дії самостійно, не торкаючись нічого? Ось кілька швидких виправлень, щоб вирішити цю проблему «примарного дотику» на вашому iPhone.

На які iPhone впливає Ghost Touch?

Проблеми з примарним дотиком найчастіше виникають на iPhone X. У листопаді 2018 року Apple визнала, що виявила деякі проблеми з сенсорним екраном iPhone X. Він також оголосив, що надасть безкоштовний ремонт постраждалим клієнтам.

Однак звіти та скарги в Інтернеті показали, що проблема примарного дотику iPhone також трапляється на нових моделях. Уражені iPhone включають не лише моделі iPhone 11, 12 і 13, але й старіші моделі, як-от iPhone 8, 7, 6 і 5. Іншими словами, примарний дотик — це те, що в рідкісних випадках може впливати на будь-який iPhone.

Яку б модель у вас не була, ось як усунути привид дотику на вашому iPhone.

1. Очистіть сенсорний екран

Kamerafreun.de/Shutterstock

Це може здатися простим, але очищення сенсорного екрана вашого iPhone може бути ефективним захистом від примарного дотику. Це дозволить очистити будь-яке сміття або пил, через які ваш iPhone думає, що ви торкаєтесь екрана.

Щоб очистити екран iPhone, спочатку вимкніть його та від’єднайте всі кабелі. Далі знайдіть м’яку та чисту тканину, наприклад безворсову серветку для чищення окулярів. Ви повинні злегка змочити цю тканину водою. Нарешті, почніть чистити сенсорний екран, обережно, але ретельно протираючи його від одного кінця до іншого.

Протираючи екран, переконайтеся, що волога не потрапила в отвори.

Apple рекомендує уникайте миючих засобів для вікон чи побутових засобів, а також засобів для чищення, що містять абразиви чи перекис водню, оскільки вони можуть пошкодити маслостійке покриття, яке Apple наносить на екран вашого iPhone.

  Чому стара, невикористана техніка приносить купу грошей на аукціонах

2. Зніміть захист екрана

Захисні екрани — це тонкі шари скла або пластику, які можна прикріпити до сенсорного екрана iPhone, щоб захистити його від подряпин або тріщин. Хоча вони часто корисні, вони можуть порушити роботу сенсорного екрана, якщо вони низької якості.

Тому вам слід спробувати зняти захист екрана, щоб перевірити, чи вирішує він проблеми з привиденим дотиком. Знімайте захисну плівку з екрана iPhone дуже обережно та повільно. Почніть з одного кута, потім поступово зніміть захисну плівку з екрана iPhone.

Якщо протектор взагалі тріснув або був пошкоджений, можливо, буде безпечніше віднести свій телефон до відповідної кваліфікованої ремонтної майстерні (або до Apple), щоб переконатися, що ви не порізаєтеся об тріснуте скло.

Вам також слід звернутись до виробника захисного екрана. Можливо, виробник краще порекомендує найкращий спосіб зняття захисної плівки та зможе відшкодувати вам кошти, якщо захисна плівка спричинила проблеми з привидами дотику вашого iPhone.

Не забудьте ще раз почистити екран після зняття захисних плівк.

3. Зніміть чохол з iPhone

Unsplash

Злегка перекручений екран є ще однією можливою причиною проблем із сенсорним привидом на iPhone. Якщо на вашому iPhone є така проблема з екраном, можливо, ви зможете вирішити проблему, знявши будь-який жорсткий чохол, який ви використовуєте. Іноді жорсткий чохол може скрутити екран, і ці чохли також можуть скрутитися після випадкового падіння.

Таким чином, варто спробувати зняти жорсткий чохол, якщо він є у вашого iPhone.

4. Підтримуйте хороші звички заряджати

Pexels

Чи часто ви відкладаєте зарядку свого iPhone до тих пір, поки рівень заряду акумулятора не впаде до однозначного числа? Або, можливо, ви часто розряджаєте акумулятор, і вашому iPhone не залишається іншого вибору, як вимкнутися?

Погані звички заряджання також можуть спричинити проблеми з привидами дотику на iPhone. Тому найкраще підключити iPhone до розетки, щоб зарядити його до того, як заряд акумулятора впаде нижче 20 відсотків. Подумайте про те, як заряджати смартфон, який ми рекомендуємо.

  Коли використовувати їх у своїх дизайнах

5. Тримайте свій iPhone подалі від холодних поверхонь

Хоча Apple заявляє, що iPhone добре працює при температурі навколишнього середовища від нуля до 95 градусів за Фаренгейтом, краще не залишати його на холодних поверхнях протягом тривалого часу.

Наприклад, коли я лягав спати, я ставив свій iPhone на кахельну підлогу біля ліжка. Коли кондиціонер заповнював кімнату протягом ночі, кахельна підлога, природно, ставала холоднішою.

Не підозрюючи, я робив це протягом майже тижня, і мій iPhone почав мати проблеми з привидами. Коли я залишив свій iPhone на своєму дерев’яному столі, проблема з привидами зникла, і мій iPhone знову запрацював нормально.

6. Перезапустіть iPhone

Завжди гарною ідеєю буде перезавантажити iPhone, коли з ним виникнуть проблеми. Це також стосується проблем із привиденим дотиком, оскільки можливо, що очищення короткочасної пам’яті вашого iPhone шляхом його перезавантаження може усунути будь-який збій, який спричиняє відтворення екрана.

Подібно до перезапуску iPhone, але помітно більш радикально, ви можете примусово перезавантажити (або програмне скидання) iPhone. Ви можете зробити це, якщо проблема привиденого дотику вашого iPhone настільки серйозна, що ви навіть не можете його правильно вимкнути.

7. Оновіть iOS

Якщо проблема з привиденим дотиком все ще залишається, оновіть свій iPhone. Це варто зробити, оскільки примарний дотик може бути спричинений програмною помилкою, яку Apple виправила в останньому оновленні.

Щоб оновити свій iPhone, перейдіть у Налаштування > Загальні > Оновлення ПЗ. Натисніть Оновити зараз, якщо доступна новіша версія.

Якщо привидений дотик виникає лише тоді, коли ви використовуєте програму стороннього розробника, вам також слід оновити цю програму для iPhone, щоб отримати останні виправлення помилок.

8. Виконайте скидання до заводських налаштувань

Якщо перезапуски та оновлення програмного забезпечення не усувають проблему привиденого дотику на вашому iPhone, вам слід скинути на вашому iPhone заводські налаштування. Це хороший спосіб усунути будь-які базові проблеми з програмним забезпеченням, які можуть спричинити привид дотику.

Ви повинні створити резервну копію свого iPhone перед відновленням заводських налаштувань, оскільки це призведе до видалення всіх ваших даних.

  9 найкращих апаратних ключів безпеки для двофакторної автентифікації [2023]

Щоб скинути налаштування iPhone, перейдіть у «Параметри» > «Загальні» > «Передача або скидання» > «Стерти весь вміст і налаштування». Після відновлення заводських налаштувань вам доведеться знову пройти процес налаштування. Тут ви можете вибрати відновлення свого iPhone із попередньої резервної копії.

9. Перевстановіть iOS за допомогою режиму відновлення

Якщо простий примусовий перезапуск не працює, спробуйте перевести iPhone у режим відновлення та перевстановити iOS. У режимі відновлення на комп’ютері з’явиться повідомлення «Виникла проблема з iPhone, яка потребує оновлення або відновлення». Вам слід натиснути Оновити (якщо доступно) або Відновити.

Відновлення iPhone із режиму відновлення призведе до видалення всіх ваших даних. Тому ви повинні заздалегідь створити резервну копію свого iPhone, якщо це можливо.

Якщо режим відновлення не допомагає, спробуйте використовувати режим DFU на вашому iPhone. Це ще глибша версія режиму відновлення, яка вирішує проблеми з мікропрограмою.

10. Віднесіть свій iPhone до Apple

Якщо на вашому iPhone все ще виникають проблеми з привидами дотику, запишіться на ремонт у найближчий Apple Store. Ви вже вичерпали програмні виправлення, тому це, мабуть, апаратна проблема, яка спричиняє привид дотику на вашому iPhone. Наприклад, деякі люди згадували, що неправильна збірка дисплея або розміщення сенсорного екрану може спричинити цю проблему.

Ви не повинні розбирати свій iPhone і намагатися полагодити його самостійно, якщо у вас немає значного досвіду. Набагато безпечніше звернутися Підтримка Apple, де можна записатися на прийом. Спроба ремонту своїми руками призведе до втрати будь-якої гарантії на ваш iPhone.

Якщо ваш iPhone потребує ремонту апаратного забезпечення, щоб усунути привид дотику, обов’язково зверніться до Apple або авторизованого постачальника послуг Apple. Низькоякісні деталі або хитрий ремонт можуть спричинити інші проблеми з екраном вашого iPhone.

Загалом, непогано почати з перевірки, чи проблема невидимого дотику пов’язана з захисною плівкою для екрану чи чохлом телефону. Потім подумайте, чи ваші звички використання випадково не викликають проблему. Ви також можете перезавантажити, оновити та, як крайній засіб, скинути налаштування свого iPhone перед тим, як віднести його в Apple Store або в авторизований сервісний центр Apple для ремонту.