10 постачальників Blockchain-as-a-Service для малого та великого бізнесу

Blockchain-as-a-service (BAAS) — це новий шлях у хмарних обчисленнях. Атрибути продуктивності блокчейна роблять його привабливим для тих, хто хоче отримати переваги від його незмінності та можливості перевірки.

Простими словами, блокчейн — це технологія зберігання даних. Він не контролюється центрами влади, такими як уряди чи гігантські корпорації. Користувачі блокчейну несуть відповідальність за підтримку цієї технології.

Крім того, це набагато досконаліше, ніж запис на аркуші паперу. Він захищений від втручання. І з постійно зростаючим цифровим слідом користувачів зростає потреба в ефективному зберігачі даних.

Blockchain представляє ідеальне рішення для сучасного комерційного ландшафту, повного обсягу даних.

У цій статті ми розповімо про деякі компанії BAAS та їхні продукти для малого та великого бізнесу. Давайте почнемо розшифровувати, що ця нова хмарна технологія – блокчейн як послуга – має в пропозиції.

Що таке Blockchain-as-a-Service

Blockchain-as-a-service використовує досвід третіх сторін, щоб отримати переваги блокчейну. Ця допомога може бути у формі інфраструктури або не тільки.

І відповідно з бізнесу стягується плата за використання орендованої блокчейн-інфраструктури.

Переваги Blockchain-as-a-Service

Оскільки блокчейн все ще практично обмежується криптовалютами, цю технологію цифрової розподіленої книги не часто використовують у бізнес-масштабі.

Більшості з нас не вистачає досвіду, щоб розрахувати чітку рентабельність інвестицій для корпоративного використання. У цій ситуації компанії, що надають блокчейн як послугу, є безперечно цінними.

Використовуючи їхні можливості BAAS, можна отримати перевагу відмовостійкості технології блокчейн.

Індивідуальні рішення BAAS

Як уже було сказано, блокчейн — це технологія управління даними. Таким чином, усі рішення, які пропонуються в рамках блокчейну як послуги, будуть зберігати дані у своєму центрі. Ці рішення використовують життєво важливі властивості блокчейну, щоб зробити ваш бізнес захищеним від кіберкрадіжок і зробити його прозорим для клієнтів.

У цьому розділі пояснюються найбільш відомі програми, пов’язані з певними галузями.

Автомобільний

Головним завданням для автомобільної промисловості є боротьба з контрафактними запчастинами та управління ланцюгами поставок.

Блокчейн забезпечує наскрізні доступні записи для транспортування автомобільних запчастин. Це дозволяє автомобільним компаніям відстежувати та відрізняти оригінальні запчастини від підробок.

Крім того, блокчейн дозволяє ефективно керувати ланцюгом поставок. Це означає відсутність дефіциту життєво важливих частин і оптимальне виробництво з мінімальними перешкодами.

  Посібник для початківців до i3 Window Manager

Охорона здоров’я

Охорона здоров’я може значною мірою використовувати блокчейн як послугу. Ця технологія може допомогти зберігати прозору та універсальну версію медичних даних людини.

Це може бути корисним для співпраці між різними медичними працівниками, які лікують одного пацієнта миттєво або іншим чином.

Крім того, блокчейн може допомогти у визначенні автентичності ліків. Будь-який наркотик можна перевірити на його походження. Це також може допомогти виробникам відкликати певні продукти.

Фінтех

Індустрія фінансових технологій рясніє доплатами та посередниками. Блокчейн, до спокою середнього споживача, полегшує більшість фінансових процесів.

Блокчейн додає таку необхідну прозорість і незмінність для запобігання суперечкам. Розумні контракти можуть допомогти у швидшому розрахунку коштів без тривалого процесу перевірки будь-яким центральним органом.

Мистецтво та розваги

Рішення Blockchain дають змогу спільноті художників відстежувати й отримувати гонорари за свої твори. Він веде облік кожного перепродажу. Таким чином, смарт-контракти допомагають оригінальному творцю отримати свою законну частку при кожному перепродажі.

Так само пропозиції BAAS в індустрії розваг можуть допомогти відстежувати використання матеріалів, захищених авторським правом. Це можна використати для ініціювання структури мікроплатежів для потокових служб, таких як Netflix.

Багато з нас підписуються на потокові платформи лише для перегляду улюблених шоу. Blockchain може відстежувати використання контенту. Зрештою, це збільшить базу користувачів і зробить підписку економічною для багатьох споживачів.

Транспорт

Транспортна галузь значною мірою покладається на перевірку особи пасажирів і вантажів.

За допомогою одного ідентифікаційного токена цей процес можна зробити автентичним і легким для мандрівників. Їм не потрібно буде подорожувати з кількома документами. Самозванців можна виявити, гарантуючи безпеку інших.

Подібним чином це зробить управління вантажем і перевірку ефективними та захищеними від збоїв.

Зрештою, принципи блокчейну можуть забезпечити безвідмовний механізм для галузей, які використовують величезні обсяги даних.

У наступних розділах будуть представлені деякі компанії блокчейн як послуга без певного порядку.

Блок

Блок допомагає вам створювати існуючі блокчейни, надаючи їх інфраструктуру.

Подібно до будь-якого контракту IaaS (інфраструктура як послуга), ви отримуєте свободу розробляти свої програми на основі технології блокчейн.

У фоновому режимі Bloq обіцяє керувати вашими програмами та даними в блокчейні.

Зараз Bloq пропонує свої послуги у двох формах:

 • Підключіться і,
 • Вузли
 • Bloq Connect

  Bloq Connect — це служба API блокчейну (REST і Websocket), яка допомагає вам розробляти програми через блокчейн. Це дає вам змогу створювати такі основні блокчейни, як Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic тощо.

  Bloq Connect забезпечує масштабованість у міру вашого зростання. Він також може похвалитися кількома даними блокчейну в реальному часі за мілісекунди завдяки своїй інтелектуальній системі кешування.

  Вузли Bloq

  Ця послуга задовольняє ваші проблеми щодо налаштування та керування вузлами блокчейну.

  Подібно до Connect, ви можете створювати свої вузли у встановлених блокчейн-мережах лише кількома клацаннями. Це допоможе вам уникнути технічних складнощів, які в іншому випадку пов’язані з налаштуванням вузла.

    Як видалити повідомлення в додатку Reddit

  Вузли наразі доступні для семи мереж блокчейну, включаючи BTC, ETH, ETC, LTC тощо.

  Nodesmith

  Nodesmith пропонує модифіковані вузли блокчейну, щоб забезпечити кращу продуктивність, час безвідмовної роботи та масштабованість. Він гарантує швидке відтворення даних завдяки інтелектуальному шару кешування.

  Він орієнтований насамперед на розробників Web 3.0.

  Наразі Nodesmith повністю працює в трьох центрах обробки даних по всьому світу. А завдяки маршрутизації на основі затримки він гарантує, що всі запити API спрямовуються до найближчого центру обробки даних.

  Наразі Nodesmith підтримує п’ять блокчейн-мереж, включаючи Ethereum, AION, POA XDAI тощо.

  Дракончейн

  Дракончейн забезпечує легку міграцію до блокчейну без участі команди експертів із блокчейну. У ньому є чимало бізнес-додатків, які відповідають вашим потребам. Давайте розглянемо деякі з них.

  Боротьба з шахрайством і комплаєнс

  Під цією парасолькою Dragonchain пропонує безпеку, прозорість і незмінність для різних сфер бізнесу, таких як фінансові технології, ланцюг поставок, ідентифікація та IoT (Інтернет речей), а також керування даними датчиків.

  Децентралізована ідентифікація

  Це забезпечує управління ідентифікацією споживача. Це спроба забезпечити конфіденційність і запобігти витоку даних за допомогою технології блокчейн.

  Він використовує криптографію для автентифікації на веб-сайті чи в службі. Це виключає традиційне використання імен користувачів і паролів.

  Водночас це знімає тягар із корпоративного зберігання конфіденційних даних користувачів. Це також допомагає дотримуватися нормативних систем, таких як GDPR.

  Доказово справедливі системи

  Це стосується випадків, коли ви часто організовуєте конкурси. Його також можна використовувати для роздачі подарунків. Це допомагає довести вашим користувачам, що ваші конкурси справді чесні.

  Ви можете забезпечити таку необхідну прозорість у таких ситуаціях, завойовуючи довіру споживачів і лояльність до вашої платформи.

  Так само Dragonchain має платформу Lyceum для освітнього ринку. Ліцей може допомогти у запобіганні підробці сертифікатів та пропагує чесну гру під час навчання. Крім того, він представляє рішення, які стимулюють людей розвивати навички, характерні для їхньої роботи.

  Корда

  Коротко, Корда це платформа для розробки блокчейн-додатків.

  У ньому є зразок портфоліо, щоб допомогти розробникам розпочати їхні блокчейн-проекти. Ці зразки представляють випадки використання платформи Corda та можуть дати швидкий старт процесу розробки програми.

  Крім того, усі зразки мають ліцензію Apache 2.0, тому розробники можуть використовувати їх для створення своїх програм.

  Corda використовує смарт-контракти, щоб допомогти компаніям здійснювати транзакції без проблем і в умовах суворої конфіденційності. Він також обіцяє мінімізувати витрати на транзакції та керування даними.

  Скучейн

  Наступною в списку найкращих компаній BAAS є Скучейн.

  На його веб-сайті ви можете легко знайти інформацію, що стосується вашої галузі. Це допоможе знайти точний варіант використання для вашого типу бізнесу та те, як Skuchain може допомогти вам зі своїм досвідом блокчейн.

  Крім того, ви можете переглянути їхній список продуктів.

  Блоковий потік

  Блоковий потік має кластер продуктів, пов’язаних із блокчейном.

  Але основним продуктом компанії є Liquid Network, a мережа сайдчейн для швидших і приватних транзакцій. Крім того, Blockstream також має гарячий гаманець (Aqua) і апаратний гаманець (Jade) для ліквідних і біткойн-мереж.

    Спробуйте ці 7 інструментів автоматичного виявлення мережі для малого та середнього бізнесу

  Вони також пропонують 3-річний хмарний майнінг для мереж біткойнів. Blockstream запевняє своїх користувачів у розгортанні холодного сховища (наприклад, апаратного гаманця), щоб запобігти будь-яким спробам злому з боку кіберзлочинців.

  Paystand

  Paystandяк випливає з назви, є компанією платіжних рішень, яка має численні продукти для широкого спектру галузей.

  Він надає корпоративний блокчейн у категорії блокчейн як послуга. Це використовує переваги функцій блокчейну для захисту від втручання та застосовує їх у платіжному розділі вашого бізнесу.

  Paystand використовує гібридний блокчейн, щоб зробити записи легко перевіреними, зберігаючи при цьому конфіденційність будь-якої сторони.

  У той же момент процес оплати є швидким у порівнянні з публічним блокчейном.

  iCommunity представляє платформу для розробки блокчейн-додатків без коду.

  Це надає можливість розробки на кількох блокчейнах, забезпечуючи при цьому можливість відстеження кожного запису. Вони також додають сертифікацію до кожного запису даних на додаток до можливості відстеження.

  Вони обіцяють усунути проблеми з тестуванням на платформі блокчейн.

  Їх API можна інтегрувати з деякими з найвідоміших програмних утиліт (Shopify, WooCommerce тощо) і системами керування контентом (WordPress тощо).

  IBM

  IBM зі своїм пов’язаний з блокчейном рішень, знайде щось для кожного.

  Він має блокчейн-рішення для всіх основних галузей, таких як автомобільна промисловість, охорона здоров’я, розваги, подорожі, телекомунікації тощо.

  На їхніх веб-сайтах також є розділ довідки, де ви можете дізнатися про рентабельність інвестицій своїх інвестицій у блокчейн.

  AWS

  Жодне обговорення хмарних сервісів не обходиться без обговорення Керований блокчейн Amazon Web Services (AWS)..

  Це полегшує приєднання до загальнодоступних мереж або керування власними приватними масштабованими блокчейн-мережами.

  Їхні рішення працюють для двох провідних корпоративних блокчейнів: Hyperledger Fabric і Ethereum.

  AWS гарантує надійні блокчейн-мережі для вашого бізнесу, щоб створювати та здійснювати великі кількості транзакцій без будь-яких вузьких місць.

  Їхня платформа дозволяє вибрати план відповідно до кількості створених вузлів і необхідного обсягу пам’яті в мережах блокчейну.

  Щоб отримати докладні ціни, перейдіть до їхнього цінового сегменту, а потім виберіть потрібний блокчейн.

  Заключні слова 👨‍🏫

  Блокчейн надійний, але в той же час новий. У домені BAAS поки що лише кілька великих гравців. Перш ніж використовувати будь-яке рішення, пов’язане з блокчейном, необхідно розрахувати рентабельність інвестицій.

  Зрештою, ознайомтеся з детальною історією клієнтів, минулими проектами тощо, перш ніж реєструватися в будь-якій компанії, що надає блокчейн як послугу.