techukraine.net techukraine.net 10 платформ управління навичками, щоб розширити можливості ваших співробітників

10 платформ управління навичками, щоб розширити можливості ваших співробітників

| | 0 Comments| 8:03 AM
Categories:

Успіх вашого бізнесу залежить від кваліфікації та ефективності вашої робочої сили. Зробіть своїх співробітників більш компетентними за допомогою найкращих платформ управління навичками.

Якщо ви хочете, щоб ваша організація працювала ефективно, вам потрібно мати різноманіття навичок серед вашої робочої сили. Це привносить різноманітність у перспективи та підходи до вирішення проблем, роблячи вашу команду готовою адаптуватися до динамічних викликів.

Крім того, вам потрібно призначати завдання людям з відповідним набором навичок. Тільки так ви зможете підвищити продуктивність своєї команди та виконати свої проекти вчасно.

Щоб не відставати від поточного бізнес-сценарію, компаніям потрібно керувати навичками своїх співробітників. Однак вручну керувати навичками непросто.

Подолання труднощів управління навичками внутрішньої адресації

Внутрішнє ручне управління навичками є застарілим і проблематичним процесом, який пов’язаний з кількома проблемами. Процес займає не тільки багато часу, але й може призвести до людських помилок. Ви повинні збирати, аналізувати та документувати дані вручну.

Якщо ваша робоча сила має різноманітний набір навичок, це може бути надзвичайно важко для людей, які беруть участь в оцінюванні.

Коли ваші внутрішні команди намагаються знайти прогалини в навичках, вони можуть не зробити це точно. Крім того, без автоматизованих систем справді складно планувати навчальні програми, складати їх розклад, керувати ресурсами та відстежувати прогрес окремих співробітників.

Загалом, ручний внутрішній процес не є масштабованим і гнучким і може бути ресурсомістким для організації.

Усі ці проблеми можна вирішити за допомогою платформ керування навичками. Ці інструменти пропонують краще розуміння організаційних талантів шляхом відображення навичок співробітників.

За допомогою цих програм компанії можуть точно підтримувати базу даних навичок, яку можна використовувати для розподілу ресурсів на відповідні проекти. Це також дає змогу наймати потрібних людей і будувати кар’єрний шлях працівника на основі їхніх навичок і бізнес-стратегій.

Ось список деяких надійних платформ керування навичками, які допоможуть вам застосувати стратегічний підхід до управління навичками.

MuchSkills

MuchSkills — це орієнтована на людей платформа, яка працює над створенням автономних команд шляхом оптимізації навичок. Він пропонує чітке уявлення про компетенції, рівні інтересів, рівні навичок і сертифікати співробітників вашої організації. Таким чином, ви можете легко створювати високоефективні команди для різних проектів.

  Як завантажити когось офлайн на PS4

MuchSkills наголошує на візуалізації навичок і наборів навичок, щоб ви могли легко зрозуміти поточні навички вашої команди. Це також допоможе вам виявити прогалини в навичках і визначити можливості для підвищення та перекваліфікації.

Функція Team Builder цього програмного забезпечення дає змогу створювати команди на основі навичок і компетенції. Платформа також пропонує рекомендовані навички для певних ролей і відділів.

AG5

AG5 — це програма, що підключається та працює для візуалізації прогалин у навичках у командах. Це ідеальна альтернатива складним електронним таблицям матриці навичок Excel. Він надає вам чіткий огляд усіх навичок і сертифікатів, якими володіють ваші співробітники.

Ви навіть можете легко шукати відповідних і кваліфікованих людей для кожної ролі на основі їхніх навичок. AG5 має функцію відстеження навчання, яка може знаходити необхідні та закінчуються сертифікати, що корисно для планування необхідного навчання за короткий час.

База навичок

Завдяки Skills Base компанії можуть приймати прозорі рішення щодо талантів у режимі реального часу з точним аналізом навичок. Це не лише допоможе вам візуалізувати сильні сторони навичок, але й дозволить заповнити прогалини та максимально використати інтереси кожного працівника.

Він використовує перевірену методологію вимірювання для отримання точних даних про навички, зосереджених на досягненні результатів. Програмне забезпечення також створює централізовану, масштабовану та доступну таксономію навичок. Існує засіб відображення контекстних зв’язків між навичками, командами, ролями та місцями.

База навичок створює звіти про аналіз у реальному часі щодо показників навичок і прогалин у навичках. Він навіть дотримується суворої відповідності даних, щоб зберегти ваші дані в безпеці.

GrowthSpace

GrowthSpace дозволяє організаціям здійснювати управління талантами на основі навичок, визначаючи експертів з найвищим рейтингом для підвищення кваліфікації. Платформа дозволяє створити програму розвитку для співробітників, визначивши завдання та зв’язавши вас з експертами, які можуть вам у цьому допомогти.

Тут ви отримуєте понад 2000 наставників, тренерів і інструкторів, які навчать вашу команду навичкам «твердого» й «м’якого» навиками, які ви бажаєте, і в якому часовому поясі ви бажаєте.

Для цього ви можете використовувати GrowthSpace, щоб відобразити набори навичок ваших співробітників, щоб визначити прогалини. Потім програмне забезпечення використовує технологію ШІ, щоб знайти експертів, які можуть задовольнити потреби в навичках.

  Як стежити за контактом у Skype

Це також допомагає вам створювати та керувати програмами розвитку талантів для кожного з єдиної платформи за допомогою автоматизації.

Навички плюрального зору

Pluralsight Skills — це платформа, на якій ви можете взяти участь в оцінюванні навичок і дізнатися, на якому рівні ви знаходитесь щодо знань і навичок. Оскільки ви можете визначити свої сильні сторони та недоліки, він пропонує спеціальні рекомендації щодо навчання для підвищення рівня.

У цьому випадку це рішення допомагає вам оцінити свою позицію порівняно з колегами, які брали участь в оцінюванні, і ви можете вибрати сертифікати з урахуванням навичок. Організації також можуть використовувати Pluralsight Skills, щоб налаштувати навчання команди відповідно до стратегії своєї компанії.

Просто створіть індивідуальний курс навчання для своєї команди та визначте їхній успіх за допомогою аналітики.

Приметричний

Primetric допоможе вам керувати вашим внутрішнім фондом талантів за допомогою огляду їхніх навичок. Він може миттєво генерувати навички, якими володіють ваші люди, і те, як вони розвивалися з часом. Таким чином, організаціям стає легше розподіляти проекти та завдання потрібним особам.

Primetric також поставляється з настроюваною інформаційною панеллю, де ви можете додавати оновлені звіти та ділитися ними зі своїми товаришами по команді. Він також підтримує інтеграцію з Jira Cloud, Clockify і Harvest.

Сінод

Якщо ви шукаєте програмне забезпечення для визначення як навичок, так і прогалин у навичках вашої робочої сили, зверніть увагу на Cinode. Він допомагає створити план кар’єрного зростання для ваших співробітників, об’єднавши їхній досвід та інтереси.

Компанії можуть створити перелік навичок, з якого вони зможуть легко знайти потрібну людину для будь-якого завдання чи проекту за допомогою функції пошуку з підтримкою синонімів і фільтрами. Cinode також дозволяє організаціям створювати плани розвитку для своїх співробітників і стежити за досягненням цілей.

Оскільки це програмне забезпечення допомагає візуалізувати набір навичок, необхідних для певних ролей, виявлення прогалин у навичках і отримання уявлень про підвищення та перенавчання також стає легким.

Дерево навичок

Що відрізняє Skilltree від інших інструментів у цьому списку, так це його здатність робити видимими приховані навички ваших співробітників. Окрім допомоги у створенні ідеальних команд для кожного проекту, це рішення може динамічно аналізувати навички та пропонувати цільове навчання співробітників.

  Виправити браузер полів не містить дійсну конфігурацію псевдоніма

Тут ви можете створити базу даних про навички з даними з усіх галузей промисловості, включно з вашими власними навичками. Його можна інтегрувати у вашу ІТ-архітектуру за допомогою plug-and-play. Ви можете вибрати дані, які синхронізуватимуться, і використовувати їхній відкритий API для підключення до внутрішньої системи.

Аугментир

Augmentir пропонує розумніший підхід до управління навичками вашої робочої сили, що постійно розвивається. Надає інформацію про продуктивність співробітників, допомагає в оптимізації підвищення кваліфікації та перекваліфікації. Рішення дозволяє візуально відстежувати індивідуальний і командний прогрес для більш цілеспрямованого навчання.

Augmentir оцифровує програми відстеження навичок і навчання, пов’язуючи їх із операціями на передовій. Він має редактор перетягування, який дозволяє налаштовувати, створювати та керувати навчальними курсами та програмами.

Функцію відображення навичок цієї платформи можна використовувати для розумного призначення завдань найбільш компетентному члену робочої сили. Окрім оптимізації програми тренувань, це допомагає відстежувати індивідуальний і командний прогрес.

Fundamento

Fundamento надає вам глибокий інтелект, щоб досягти чудової продуктивності вашої першої команди. Ця платформа допомагає вам картувати навички та виконувати прогнозні оцінки, щоб вимірювати вплив і приймати рішення щодо талантів на основі даних.

Крім того, він може точно передбачити ефективність кандидата, щоб прискорити процес залучення талантів. Організації також можуть використовувати Fundamento, щоб трансформувати своє робоче місце за допомогою цілеспрямованого навчання навикам влади.

Він також створює культуру навчання у вашій організації, дозволяючи вам легко розробляти мікронавчальний вміст. Ця платформа також дозволяє співробітникам формувати мислення, орієнтоване на клієнта, що позитивно впливає на рентабельність інвестицій бізнесу.

Заключні слова

Кожна організація хоче мати кваліфіковану робочу силу, яка зможе вчасно виконувати проекти та сприяти загальному розвитку бізнесу. Однак ручне керування навичками ваших співробітників є неефективним підходом.

Тому пропонується використовувати потужні платформи управління навичками, щоб позбутися прогалин у навичках шляхом постійного розвитку навичок та розумного найму. Ви можете вибрати будь-який із згаданих тут інструментів відповідно до потреб вашої організації.

Ви також можете прочитати про програмне забезпечення для управління продуктивністю для оцінки співробітників.