techukraine.net techukraine.net 10 плагінів ChatGPT PDF, які можуть заощадити ваш час і зусилля

10 плагінів ChatGPT PDF, які можуть заощадити ваш час і зусилля

| | 0 Comments| 5:15 AM
Categories:

Часто ми взаємодіємо з PDF-файлами, покладаючись на зручність доступу до них. PDF-файли спрощують нашу взаємодію з інформацією, від читання романів і електронних книг до вивчення та аналізу графіків. Але інколи з ними буває важко працювати.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Наприклад, PDF-файл може містити сотні сторінок відсканованої фізичної книги, що ускладнює взаємодію з текстом. Ці та багато інших труднощів можуть викликати розчарування. На щастя, на ChatGPT доступно кілька плагінів на основі штучного інтелекту, щоб позбавити вас від суєти.

1. Ai PDF

Ai PDF — це плагін ChatGPT, призначений для оптимізації вилучення інформації з PDF-документів із можливостями перевірки фактів, що допомагає швидко переглядати великі документи.

Щоб використовувати його, скопіюйте URL-адресу свого документа та вставте його в ChatGPT із увімкненим плагіном. Потім ви можете доручити йому надати будь-яку необхідну інформацію. Ви також можете створити резюме, виділивши основні моменти всього документа.

У чаті вище показано, як плагін витягує статистику зі звіту IBM PDF за 2022 рік про вартість витоку даних.

2. MixerBox ChatPDF

MixerBox ChatPDF це ще один потужний плагін, який дає вам змогу взаємодіяти з документами багатьма способами, включаючи узагальнення інформації, переклад тексту та отримання глибокої інформації.

Вам просто потрібно знайти веб-адресу документа PDF і вставити його в ChatGPT. Документ піддасться обробці, і плагін надасть унікальний ідентифікатор документа, що представляє завантажений файл. Потім ви можете поставити будь-які запитання, пов’язані з документом.

Вище наведено ілюстрацію плагіна, який підсумовує документ на п’ять основних пунктів і перетворює текст з англійської на іспанську.

  8 чудових тем Mate для завантаження

3. АААПідведіть підсумок

ААА Підбиття підсумків це більше, ніж просто інструмент взаємодії з документом PDF. Його також можна використовувати для підсумовування веб-сторінок і навіть відео YouTube, надаючи вам швидкий огляд вмісту, тож ви можете пропустити читання чи перегляд.

Щойно ви вставите URL-адресу відео, воно зчитує стенограму та дає вам змогу отримати статистику. Ви також можете підсумувати інформацію на певній сторінці PDF або попросити інструмент перейти до певної частини відео.

Вище наведено ілюстрацію плагіна, яка підсумовує вміст відео про запуск Apple Vision Pro. Завдяки такому функціоналу вам не потрібно дивитися все відео, щоб знати основні моменти.

4. Рахунок-фактура Pilot

Invoice Pilot може допомогти вам оптимізувати виставлення рахунків-фактур шляхом автоматизації таких дій, як створення та налаштування рахунків-фактур, пошук оцінок і створення PDF-документів, якими ви можете поділитися зі своїми клієнтами.

Щоб ефективно використовувати плагін, надайте йому деяку основну інформацію про ваш бізнес, включаючи деталі, які потрібно включити в рахунок-фактуру, та інформацію про клієнта. Плагін допоможе вам у процесі створення.

Вище ChatGPT показує посилання на рахунок-фактуру для Джейн Сміт за консультаційні послуги на суму 1000 доларів США. Компанії та фрілансери, які часто створюють рахунки-фактури, можуть скористатися цим простим, але розумним рішенням.

5. AskYourPDF

AskYourPDF — це розширення окремої програми зі штучним інтелектом, розроблене, щоб допомогти людям взаємодіяти з PDF-файлами. Його унікальні можливості включають вилучення цінної інформації з документів, покращення навігації та розуміння документів, а також створення цікавого спілкування з PDF-файлами.

За допомогою AskYourPDF ви можете взаємодіяти з онлайн-документом, вставивши URL-адресу або завантаживши локальний документ в інтерфейс, а плагін використовуватиме інформацію в PDF-файлі, щоб відповісти на ваші запитання. Плагін також має професійну версію, яка дає вам доступ до глибшої інформації.

Вище показано плагін, який витягує дані з документа PDF. Ви повинні створити обліковий запис на AskYourPDF і завантажити документ, щоб використовувати плагін.

  Зустрічайте Celia, замінника Google Assistant від Huawei

6. ChatOCR

ChatOCR — це класний плагін, який використовує технологію оптичного розпізнавання символів для отримання інформації з PDF-файлів, фотографій і рукописних документів. Таким чином, окрім можливості взаємодії зі стандартними PDF-файлами, ви скануєте зображення, що містять текст, і витягуєте інформацію.

Розглянемо сценарій, коли ви написали свої нотатки на аркуші паперу та хотіли перенести їх у будь-яку з найкращих програм для створення нотаток. Ви просто завантажуєте чітку фотографію своїх нотаток і дозволяєте інструменту творити свою магію.

Як показано вище, ми витягли текст із PDF-файлу, який містить знімок екрана з документа оцінки якості пошуку. Для використання плагіна потрібно створити обліковий запис і зачекати кілька хвилин, доки завершиться процес OCR.

7. A+ Doc Maker

A+ Doc Maker використовує ШІ для спрощення процесу створення документів. Він підтримує широкий діапазон типів документів, включаючи PDF-файли, документи Word, аркуші Excel і файли HTML.

Якщо вам потрібно швидко створити документ, ви можете вставити його в ChatGPT і надати контекст і вказівки щодо оформлення та типу документа, який вам потрібен. Інструмент створює документ і надсилає URL-адресу документа в інтерфейс чату, готовий для завантаження.

Ми надали інструменту певний текст і вказали йому створити PDF-документ, після чого він поділився посиланням. Спробуйте його та подивіться, як він порівнюється з іншими онлайн-інструментами для створення PDF-файлів.

8. Відновити роботу другого пілота

Резюме другого пілота допомагає зняти біль під час написання резюме, отже, це зручний інструмент для шукачів роботи. Він створює дружні резюме ATS (система відстеження кандидатів), які містять ключові слова, що підкреслюють відповідні навички та досвід.

Щоб використовувати плагін, запропонуйте йому надати вам посилання для завантаження вашого резюме та запитати рекомендації щодо покращення вашого резюме. ChatGPT використовуватиме плагін для аналізу та відповіді на ваші запитання на основі даних.

  Як встановити пакет безпеки Bro на Ubuntu Server

Вище показано плагін, який дає мені рекомендації щодо оптимізації мого резюме для роботи контент-стратега.

9. Точний PDF

AccuratePDF — це плагін штучного інтелекту на базі Пташиний, дозволяючи інтерактивні розмови з PDF-документами. Ви можете отримати глибоку інформацію зі своїх PDF-документів незалежно від їх розміру, мови, теми чи довжини за допомогою точних цитат і цитат на сторінках.

Щоб використовувати його, надайте веб-адресу документа PDF. Якщо у вас є локальний документ і ви хочете його проаналізувати, завантажте його на одну з цих онлайн-платформ для обміну документами та скористайтеся посиланням для запиту плагіна.

Ми запитали плагін про певну частину даних у документі PDF. Він дав правильну відповідь із відповідною додатковою інформацією та цитував відповіді.

10. Програма конвертера

Програма конвертера розроблено, щоб допомогти вам конвертувати валюту в режимі реального часу та створювати графіки обмінних курсів. Крім того, він дозволяє конвертувати зображення, транскрипції чатів, відео та навіть аудіофайли у PDF-файли.

Щоб використовувати його, скопіюйте та вставте URL-адресу вихідного файлу в ChatGPT із увімкненим плагіном. Він проаналізує файл і створить PDF. Крім того, інструмент дозволяє виконувати стандартне підсумовування тексту та маніпуляції з PDF-файлами.

Ось плагін, який перетворює зображення в PDF і ділиться посиланням для завантаження після цього.

Підвищте продуктивність за допомогою плагінів PDF ChatGPT

PDF-плагіни ChatGPT можуть підвищити вашу продуктивність, якщо ви вмієте ними добре користуватися. Плагіни вище надають вам широкий спектр можливостей для застосування в різних аспектах вашої роботи, від узагальнення тексту до цитування документів і створення рахунків у форматі PDF. Але це лише невелика частина багатьох інших доступних плагінів. Спробуйте ці плагіни, якщо хочете підняти свою продуктивність на абсолютно новий рівень.