10 оглядів програмного забезпечення для керування вашим онлайн-бізнесом у 2022 році

| | 0 Comments| 7:17 AM
Categories:

Ви власник бізнесу чи маркетолог? Якщо так, вам слід використовувати програмне забезпечення для керування онлайн-рецензіями для моніторингу рецензій.

Незалежно від того, скільки ви рекламуєте свій продукт, потенційний покупець перевірить відгуки в Інтернеті, перш ніж придбати його. Оскільки це стало важливим аспектом маркетингової стратегії, ви не повинні залишати цей сектор безконтрольним.

Замість того, щоб вручну відстежувати всі онлайн-рецензії на різних порталах, ви можете скористатися допомогою програм для керування онлайн-рецензіями.

Що таке управління переглядом?

Як випливає з назви, керування відгуками означає керування відгуками, які ваш продукт або компанія отримує в Інтернеті (на веб-сайтах або в соціальних мережах). Це стосується процесу моніторингу, аналізу та відповідей на відгуки.

Завдяки правильному управлінню рецензіями малі та великі підприємства можуть сприяти позитивним рецензіям і боротися з негативними.

Переваги програмного забезпечення для керування оглядом

Якщо ви використовуєте програмне забезпечення для керування онлайн-рецензіями, ви отримаєте такі переваги:

#1. Пропонуйте зворотний зв’язок у реальному часі

За допомогою інструментів керування репутацією в Інтернеті ви можете зв’язатися з клієнтами одразу після того, як вони опублікують відгук. Таким чином, це допоможе вам налагодити кращий зв’язок із клієнтами та надати їм правильну відповідь.

#2. Опрацьовуйте негативні відгуки

Негативні відгуки дозволяють точно визначити проблеми, з якими стикаються клієнти, щоб ви могли їх виправити та покращити бізнес-процес. Тактовне поводження з такими відгуками продемонструє ваш бізнес-інтелект, а програмне забезпечення для керування відгуками може зробити це легко. Ви також зможете розпізнавати фальшиві відгуки та відповідати на них належним чином.

#3. Станьте надійним брендом

Керуючи всіма онлайн-відгуками та відповідаючи на них, ці інструменти гарантують надійність вашої компанії чи бренду перед клієнтами. Своєчасні відповіді на відгуки зроблять ваш бренд відповідальним і клієнтоорієнтованим.

Фактори, які слід враховувати, купуючи програмне забезпечення для керування онлайн-оглядами

Перш ніж вибрати інструмент керування рецензуванням, слід врахувати кілька моментів:

#1. Доступ до популярних сайтів оглядів

Обов’язковою особливістю ідеального інструменту керування відгуками є його здатність працювати з платформами, якими найчастіше користуються люди, такими як Google Maps.

#2. Моніторинг у реальному часі

Коли справа доходить до запиту чи негативного відгуку, миттєва відповідь є важливою. Отже, вам слід вибрати інструмент, який може відстежувати онлайн-огляди, обговорення на форумі та коментарі в соціальних мережах у режимі реального часу.

#3. Простота використання

Жоден інструмент не стане в нагоді, якщо ви не можете легко в ньому орієнтуватися. Переконайтеся, що вибраний вами онлайн-інструмент керування відгуками має зручний інтерфейс і інформаційну панель, тож вам не доведеться витрачати час на його вивчення.

  Які процеси можна безпечно закрити в Моніторі активності на Mac?

#4. Підтримка мобільних додатків

Хоча відгук може з’явитися в будь-який час доби, ви не можете завжди бути перед комп’ютером, щоб відповісти на нього. З цієї причини інструмент із мобільним додатком є ​​дуже корисним.

#5. Звітність

Ваш інструмент має мати надійні можливості звітування. Ці звіти допомагають вам контролювати свої продукти та бізнес на онлайн-платформах і в соціальних мережах.

#6. Централізовано керований

Якщо ваш бізнес працює з кількох місць, рішення з централізованим керуванням стане відмінним варіантом для вас. Ваш інструмент керування відгуками має дозволяти переглядати відгуки та відповідати на них з будь-якого місця.

Ось наш підібраний список найкращих програм для керування онлайн-рецензіями:

Подіум

Компанії, які хочуть стати підприємствами з найвищим рейтингом, повинні використовувати Подіум. Програмне забезпечення для керування оглядами в режимі онлайн може значно збільшити ваш щомісячний обсяг оглядів.

Цей інструмент також відображає ваші оцінки та огляди там, де це найбільше сподобається користувачам і потенційним клієнтам. Ви можете автоматизувати процес запрошення відгуків від клієнтів, і вони зможуть надати свої відгуки, виконавши текстове запрошення до перегляду.

Крім того, керувати своєю репутацією на різних веб-сайтах з однієї інформаційної панелі цієї платформи стає нескладно.

Sprout Social

Sprout Social це уніфікована платформа, на якій ви можете відстежувати відгуки в соціальних мережах і онлайн-огляди. Він підтримує Meta, GMB, Yelp, Glassdoor і TripAdvisor для керування онлайн-оглядами.

Цей інструмент функціонує як централізована платформа, яка інформує вас про те, що люди говорять про вашу компанію чи бренд. Компанії можуть застосувати індивідуальний підхід до керування відгуками, фільтруючи та сортуючи дані відгуків.

Sprout Social також пропонує інформацію про місцеві бізнес-операції, які ваш бізнес може захопити, щоб покращити взаємодію з клієнтами. Його інструменти залучення також здатні будувати міцніші стосунки з клієнтами та клієнтами.

Бренд24

Brand24 пропонує хмарні маркетингові рішення для моніторингу медіа. Окрім обслуговування великих підприємств, він також пропонує ідеальні рішення для малих і середніх організацій. Крім того, маркетингові компанії можуть використовувати його для моніторингу кількох проектів для одного або кількох брендів.

Користувачі можуть використовувати його інструмент порівняння, щоб побачити ефективність проектів поруч. Щойно ви додасте релевантні ключові слова, ця програма збиратиме їх згадки на онлайн-арені, зокрема в оглядах Google, соціальних мережах, блогах і дискусійних форумах.

Користувачі можуть фільтрувати зібрані дані за різними часовими проміжками. Його розширена функція виявлення настроїв може класифікувати позитивні, нейтральні та негативні згадки про ваш бренд.

  Найкращий посібник із усього, що вам потрібно знати

BrightLocal

BrightLocal це добре відоме рішення для управління репутацією в Інтернеті, яке може піклуватися про відстеження відгуків від вашого імені. Цей хмарний інструмент можна легко використовувати на будь-якому комп’ютері, ноутбуці чи планшеті.

Він відстежує понад 80 веб-сайтів з оглядами, включаючи Trustpilot, Yelp і Google. Окрім створення відгуків на понад 200 веб-сайтах, BrightLocal виділяє відгуки, які ви отримали на різних сайтах.

Його функція відповіді в один клік доступна для відповідей на відгуки Google і Facebook. Завдяки інтеграції Google Analytics, Meta та Twitter цей інструмент може відображати всі дані на одній інформаційній панелі.

ReviewInc

Шукаєте інструмент, який допоможе вам покращити вашу онлайн-репутацію, керуючи отриманими онлайн-оглядами? Якщо так, продовжуйте ReviewInc.

Це також допоможе вам підключитися до більш ніж 600 сайтів оглядів для повного охоплення. Ви можете легко відстежувати огляди бізнесу в Інтернеті та відповідати на них з однієї платформи.

Багаторівневий доступ ReviewInc дозволяє використовувати його кільком членам команди. Це програмне забезпечення має функції безпеки за військовими стандартами, такі як повне шифрування даних і подвійне шифрування паролів.

Його інформаційну панель можна налаштувати за допомогою різних фільтрів, щоб ви могли переглядати дані, важливі для вашого бізнесу.

Sprinklr

Sprinklr постачається з потужним програмним забезпеченням, яке дозволяє вам керувати отриманими відгуками. Користуючись цим інструментом, ви матимете чітке уявлення про те, коли та де запропонувати підтримку та зворотній зв’язок своїм клієнтам, щоб посилити позитив.

Він керує репутацією вашого бізнесу, обробляючи негативні відгуки в реальному часі в усіх цифрових і соціальних каналах економічно ефективним способом. Цей інструмент також покращує взаємодію з клієнтами завдяки обміну цінними відгуками та підвищенню кількості відповідей на відгуки.

Окрім отримання позитивних відгуків, він аналізує ефективність продукту, щоб надати інформацію для розробки кращих бізнес-стратегій.

BirdEye

BirdEye це надійне програмне забезпечення для керування відгуками клієнтів, яке має функції корпоративного рівня. Ним може користуватися будь-яка кількість членів команди без будь-яких обмежень щодо місця розташування.

Завдяки таким функціям, як інформаційна панель на основі ролей і керування масовим переглядом, великі підприємства можуть максимально використати це рішення. Інструмент підтримує понад 150 веб-сайтів для моніторингу відгуків.

Він також підтримує оновлення списків компаній на понад 50 веб-сайтах. Шаблони автоматичної відповіді BirdEye завжди стають у пригоді для швидкого керування переглядом. Ви також можете використовувати його для видалення спаму або наклепницьких відгуків.

  Як керувати збереженими паролями в Chrome

Йотпо

с Йотпо, компанії можуть створювати справжні онлайн-огляди та демонструвати їх у важливих місцях, щоб справити вплив. Ця онлайн-платформа керування оглядами на основі даних спрощує для клієнтів надання відгуків вашій компанії.

Він надсилає електронні листи та SMS-запити після кожної покупки як нагадування залишити відгук. Клієнти також отримують індивідуальні запитання, які стосуються продуктів, які вони придбали.

Yotpo також відображає найкращі відгуки в точках взаємодії, важливих для конверсії під час покупки. Користувачі також можуть шукати та сортувати відгуки, якщо хочуть. Крім того, його офіційне партнерство з Facebook і Google допомагає отримати більше трафіку від соціальних мереж.

Grade.us

Grade.us це відоме рішення, яке задовольняє потреби глобальних агентств цифрового маркетингу. За допомогою цього наскрізного інструменту рецензування ви можете керувати онлайн-рецензіями та відповідати на них на понад 165 сайтах рецензій.

Він має просту у користуванні інформаційну панель, яка ідеально підходить для контролю за процесом збору відгуків і відповідей. Цей веб-інструмент використовує SMS, електронну пошту та кампанії прямої розсилки для збору відгуків про ваш веб-сайт.

Grade.us містить функції білих міток, які компанії можуть використовувати для створення фірмових звітів, технічних документів і віджетів. Ви можете автоматично керувати списками компаній і планувати повторювані звіти.

набрякають

набрякають це програмне забезпечення для керування онлайн-оглядами, яке сприяє зростанню вашого бізнесу та видимості в Інтернеті, використовуючи вашу репутацію. Це особливо корисно для малого та середнього бізнесу, який не має необхідних ресурсів для управління репутацією.

Інструмент достатньо розумний, щоб знати, коли і як попросити клієнта залишити відгук про ваш продукт або компанію. Swell запрошує клієнтів залишати відгуки на Facebook, Google та інших платформах за допомогою автоматизованих і індивідуальних SMS-повідомлень. Ви можете використовувати вбудовані шаблони, щоб швидко відповідати на відгуки.

Підсумок ⭐⭐⭐⭐⭐

Багато споживачів перевіряють огляди продукту в Інтернеті, перш ніж прийняти рішення про покупку. Оскільки фальшиві відгуки зростають, ваш бізнес повинен мати надійну стратегію управління репутацією в Інтернеті, яка включає програмне забезпечення.

Ви можете вибрати один із обговорюваних онлайн-інструментів керування оглядами з наведеного вище списку відповідно до потреб вашого бізнесу. Це забезпечить кращу видимість вашого магазину чи продукту в Інтернеті та покращить взаємодію з клієнтами.

Якщо ви шукаєте більшого залучення користувачів, можливо, ви захочете, щоб ваш продукт або веб-сайт перевірили реальні люди.