10 нових функцій у Windows 10 Spring Creators Update

| | 0 Comments| 4:40 PM
Categories:

Оновлення Windows 10 Spring Creators Update буде доступне на каналі випуску протягом наступних кількох днів. За чутками, це 10 квітня 2018 року, але, як і всі основні оновлення функцій, вони не будуть доступні користувачам відразу. Якщо ви користуєтеся оновленням Fall Creators Update, ви можете відкласти оновлення на деякий час. Якщо ви з нетерпінням чекаєте нового оновлення, переконайтеся, що ви підготували свою систему до нього. Тим не менш, ось десять чудових нових функцій, які з’являться в Windows 10 Spring Creators Update, які ви захочете спробувати.

1. Хронологія

Часова шкала — це функція, яку Microsoft анонсувала для Windows 10 задовго до того, як вона була майже завершена. Функція представляє часову шкалу завдань, над якими ви працювали в певний день. Це полегшує відкликання документів, які ви відкрили, посилань, які ви переглядали, і листів, на які ви відповіли.

Функція шкали часу буде доступна за допомогою кнопки багатозадачності поруч із Cortana, а сама кнопка має новий вигляд. Ця функція багатообіцяюча, і користувачі, які випробували її на Insider Builds, вражені нею.

  Що саме відбувається, коли ви вимикаєте або виходите з Windows?

2. Поблизу Share

Near Share — це відповідь Microsoft на AirDrop від Apple. Це служба, яка дозволяє обмінюватися файлами з сусідніми комп’ютерами, на яких запущено таку саму збірку Windows 10. Достатня кількість інструментів безпеки та перевірки вбудовано, щоб переконатися, що люди навколо вас не можуть надсилати вам спам. Ми очікуємо, що це буде дивовижно, особливо з огляду на те, наскільки чудово працює функція обміну фотографіями через Wi-Fi у додатку «Фотографії».

3. Перегляд діагностичних даних Windows

Однією з ярликів, яку Windows 10 все ще намагається позбутися, є те, що вона «краде ваші особисті дані». Це смішна гіпербола, пов’язана з тим, що Microsoft не розкриває, які діагностичні дані збирає, і вмикає їх за замовчуванням замість того, щоб дозволити користувачам ділитися інформацією. Корпорація Майкрософт має тут помилку, і вона намагається пом’якшити її за допомогою засобу перегляду діагностичних даних Windows. Програма перегляду даних в основному дає змогу побачити, яка інформація збирається. Більше нічого не приховано.

4. Обмеження пропускної здатності для оновлень

Windows 10, як і її попередники, завантажує оновлення у фоновому режимі. На жаль, оновлення часто переривають вашу пропускну здатність, тому перегляд або потокова передача перериваються. У Windows 10 Spring Creators Update у вас є можливість виділити певну кількість пропускної спроможності для оновлень, щоб решта була доступна для вас.

  10 найкращих хаків реєстру для Windows 10

5. Панель налаштувань шрифту

Шрифти мають новий дім; додаток Налаштування. Ви можете попередньо переглянути шрифти в додатку Налаштування та завантажити більше з Microsoft Store. Папка «Шрифти» на вашому диску Windows все ще працює так само, як і, ймовірно, довго нікуди не дінеться, але нові налаштування шрифту, безперечно, кращі з точки зору інтерфейсу.

6. Допомога фокусування

Quite Hours було перейменовано на Focus Assist, і ви нарешті можете запланувати та встановити години роботи Focus Assist. Досить годин, ака Focus Assist, це в основному версія режиму «Не турбувати» для Windows. Коли Focus Assist активний, ваші сповіщення призупиняються. Ви можете активувати його на льоту та поза розкладом за допомогою перемикача в Центрі дій. Це чудово, коли ви розмовляєте по Skype, граєте в гру або просто намагаєтеся відповісти на важливий електронний лист.

7. Edge – Вимкнути вкладки

Тепер ви можете вимкнути звук вкладок у Edge, так само, як і в Chrome і Firefox. Edge також перетворюється на досить хороший засіб перегляду PDF, але вам доведеться почекати до жовтня цього року, щоб побачити функції PDF в дії.

  Як автоматично заблокувати ПК з Windows після входу

8. Налаштування кількох графічних процесорів

Ми писали досить багато про налаштування графічного процесора та про те, як ви можете змусити програму використовувати виділений графічний процесор замість інтегрованої відеокарти. На сьогоднішній день ця опція була доступна лише в панелі керування вашого графічного процесора. З оновленням Windows 10 Spring Creators Update тепер для цього в ОС буде параметр. Це означає, що якщо ваш виділений графічний процесор не підтримує цю функцію, ви можете примусово запустити її через Windows 10. Звичайно, тут є винятки та обмеження, але ця функція сама по собі чудова.

9. Міграція налаштувань

Інші налаштування переміщуються з панелі керування в програму “Налаштування”. Заслуговують на увагу; налаштування звуку та звуку, а також де можна налаштувати програми для запуску.

10. Відновлення пароля для локальних облікових записів

Microsoft підштовхнула користувачів підключити свій обліковий запис Microsoft до робочого столу Windows 0. Користувачі категорично відмовляються і наполягають на використанні локального облікового запису, але він мав свої переваги, наприклад, відсутність варіантів відновлення пароля. Windows 10 Spring Creators Update дає змогу задавати таємні запитання, які можна використовувати для скидання пароля локального облікового запису, якщо ви його забули.