10 нових функцій в Windows 10 October 2018 Update

Очікується, що наступне велике оновлення Windows 10 надійде 2 жовтня 2018 року або, принаймні, у перший тиждень жовтня. Це оновлення є оновленням функцій, що означає, що будуть значні покращення та нові функції. Оновлення, як і всі попередні оновлення, буде поширюватися для користувачів повільно. Ті, хто хоче отримати його якомога раніше, завжди можуть виконати чисту інсталяцію, що часто є найкращим способом використання цих оновлень функцій. Якщо ви сумніваєтеся щодо оновлення або вам цікаво, чого чекати, ось десять нових функцій в оновленні Windows 10 жовтня 2018 року.

Нові можливості Оновлення Windows 10 1809

Перш ніж детально розповісти про нові функції в оновленні Windows 10 за жовтень 2018 року, нам слід висвітлити основні новини; У цьому оновленні Sets не буде в Windows 10. Набори — це функція, яка дозволяє користувачам групувати програми разом і використовувати їх у інтерфейсі з вкладками. Він з’явився в інсайдерських збірках, але Microsoft вирішила відкласти його. Коли ця функція з’явиться, невідомо.

Синхронізація та історія буфера обміну

Буфер обміну отримує, можливо, найбільше оновлення з Windows 10 1809. У попередніх оновленнях Windows 10 отримала можливість синхронізувати налаштування та дії між пристроями. З цим наступним оновленням користувачі зможуть синхронізувати свою історію буфера обміну між різними машинами Windows 10. Це означає, що Windows 10 зможе зберігати в буфері обміну більше ніж один запис.

Відсоток заряду батареї Bluetooth

Оновлення Windows 10 у жовтні 2018 року дозволить користувачам переглядати відсоток заряду акумулятора для пристроїв Bluetooth. Ця функція є те, чого не вистачало Windows 10, і небагато додатків, якщо такі є, змогли заповнити.

Ця функція багатообіцяюча, проте немає гарантії, що вона працюватиме з кожним вашим пристроєм Bluetooth. Це також залежить від пристрою. Ця функція призначена для власних пристроїв Microsoft, таких як Surface Pen або Dial. Інші пристрої також можуть працювати з ним, але ви хочете керувати своїми очікуваннями.

Автоматичні пропозиції реєстру

Microsoft додала кілька досить корисних функцій до редактора реєстру. У попередньому оновленні додано рядок пошуку. У цьому оновленні редактор реєстру отримає функцію автоматичної пропозиції. Коли ви вводите розташування ключа, він запропонує ключі для автозаповнення.

Примітки 3.0

Деякі користувачі оновлення Windows 10 квітня 2018 року, можливо, вже бачать новий додаток Notes. Якщо ви не один із них, ця програма стане особливою функцією в наступному оновленні. Notes 3.0 дозволяє синхронізувати нотатки між пристроями Windows 10, а також застосовувати стилі тексту та створювати марковані списки.

Темний режим

З цим оновленням у Windows 10 з’явиться темний режим. Це не найкращий і не найпродуманий, але він є. Вам це не сподобається з самого початку, і Microsoft знадобиться кілька оновлень і багато відгуків, щоб врешті-решт виправити це. Хороша новина полягає в тому, що це дозволено, і Microsoft нарешті працює над темним режимом.

Ескіз екрану

У оновленні за жовтень 2018 року буде додано новий інструмент для створення знімків екрана. Він замінить інструмент Snipping, і користувачі зможуть отримати до нього доступ за допомогою клавіші Print Screen. Цей новий інструмент дозволяє користувачам коментувати знімки екрана та знімати весь екран, вибране вікно або частину екрана.

Використання енергії за допомогою програми

У цьому оновленні буде зроблено ще одне доповнення до диспетчера завдань. Додано два нові стовпці, які дозволяють користувачам сортувати програми за споживаною електроенергією та довгостроковою тенденцією використання енергії.

Покращення ігрової панелі

Ігрова панель у Windows 10 дозволить користувачам переглядати продуктивність гри. Це буде залежати від того, яку модель графічного процесора ви використовуєте, але в основному ви матимете інструмент частоти кадрів, вбудований в ОС, що є фантастичним.

Введення Insights

Статистика введення розповість вам, наскільки ефективними є автозавершення та пропозиції Windows 10. Здебільшого це огляд статистики без контролю над тим, що ви можете робити за допомогою автозаповнення.

Посилання для завантаження в пошуку Windows

Пошук Windows не був настільки популярним серед користувачів, в основному тому, що він не працює постійно, а також тому, що веб-пошук працює на базі Bing і не дуже хороший. У цьому оновленні веб-пошук включатиме посилання на завантаження програм, які користувачі можуть шукати. Це дуже схоже на результати програми Microsoft Store, які ви отримуєте. Користувачі, ймовірно, захочуть змінити пошукову систему для пошуку Windows і перевірити, чи працює ця функція. Якщо це так, то, ймовірно, варто використовувати.