techukraine.net techukraine.net 10 найкрутіших великодніх яєць для електромобілів Tesla

10 найкрутіших великодніх яєць для електромобілів Tesla

| | 0 Comments| 1:49 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Пасхальні яйця Tesla, як і Rainbow Road на екрані інформаційно-розважальної системи, демонструють відданість компанії веселощам і унікальним деталям у своїх автомобілях. Це данина поваги Mario Kart, яка вразить ваших друзів.
  • Шанувальникам «Назад у майбутнє» сподобається пасхальне яйце, яке перетворює додаток Tesla на данину поваги фільму, коли радіус дії становить рівно 121 милю. Представлена ​​модель X, і діапазон змінюється до 1,21 ГВт.
  • Просте, але приємне пасхальне яйце райдужного зарядного порту є чудовим сюрпризом, який додає задоволення від володіння Tesla. Просто вставте зарядний роз’єм і натисніть на нього кілька разів для світлового шоу.

Tesla відома тим, що виготовляє одні з найкращих електромобілів, які тільки можна придбати, але автовиробник також сумно відомий тим, що ховає веселі пасхальні яйця у своїх автомобілях. Завжди приємно бачити компанію, яка дає своїм інженерам свободу впроваджувати дивовижні маленькі деталі, такі як ці пасхальні яйця, і Tesla є лідером у цьому відношенні.

Давайте перевіримо деякі з найкрутіших пасхалок Tesla, які ви знайдете у своєму автомобілі!

1. Rainbow Road на екрані інформаційно-розважальної системи

Якщо ви ботанік Mario Kart, ви оціните приголомшливу данину знаменитої траси Rainbow Road від Tesla. Якщо ви відчуваєте себе веселим і хочете покататися Rainbow Road, все, що вам потрібно зробити, це ввімкнути функцію Autosteer, а потім чотири рази поспіль швидко натиснути важіль перемикання передач. Виконавши ці кроки, ви помітите, що на екрані інформаційно-розважальної системи з’явиться маленька Tesla, яка їде Rainbow Road замість звичайної простої дороги.

Вас також чекає версія SNL (Saturday Night Live) «Don’t Fear The Reaper» від Blue Oyster Cult, яка саме те, що вам потрібно, якщо вам не вистачає коров’ячого дзвоника. Це пасхальне яйце точно вразить ваших друзів, особливо якщо вони є фанатами SNL Mario Kart.

2. Тема «Назад у майбутнє» в мобільному додатку Tesla

Якщо вам подобається «Назад у майбутнє», вам сподобається це пасхальне яйце. Коли ваш Tesla показує рівно 121 милю (або кілометр) запасу ходу, ви можете торкнутися піктограми акумулятора на головному екрані програми Tesla, і вся програма перетвориться на одне величезне посилання на «Назад у майбутнє».

  Як визначити напрямок подорожі за допомогою Google Maps

Одразу після натискання на піктограму батареї вас зустріне спливаюче повідомлення «Time Circuits On. Переконайтеся, що плутонієве паливо вставлено в камеру реактора» і «натисніть «Так», щоб продовжити». Це особливе пасхальне яйце є дуже складним і має масу очевидних натяків на фільм, і фанати «Назад у майбутнє» майже напевно зможуть знайти ще більше прихованих посилань, ніж випадковий спостерігач. Однією з найпомітніших змін, яку ви помітите на головному екрані, є те, що ваш радіус дії змінився з 121 милі до 1,21 ГВт, а це кількість енергії, яка потрібна машині часу у фільмі.

Ще одна дивна деталь полягає в тому, що автомобіль, який відображається на головному екрані, тепер є Model X, незалежно від того, якою Tesla ви володієте. Модель X, очевидно, була обрана завдяки її дверям із крилами сокола, які відсилають до дверей із крилами чайки машини часу DeLorean. Назва транспортного засобу також змінюється на «OUTATIME», ще одне посилання на фільм.

3. Індикатор зарядного порту Rainbow

Це пасхальне яйце дуже просте, але все ж маленький веселий сюрприз, який вам сподобається. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити дверцята зарядного порту вашого Tesla та вставити зарядний роз’єм. Коли індикатори стану вкажуть, що автомобіль заряджається належним чином, ви кілька разів натисніть на роз’єм, і ви побачите райдужне світлове шоу від світлодіодного індикатора стану зарядного порту.

Відмова від заправки є однією з найбільших переваг електромобілів перед традиційними транспортними засобами, а пасхальні яйця зарядного порту, як ці, безумовно, є чудовими бонусами, які можуть розважити вас, поки ви чекаєте, поки ваша Tesla зарядить батарею.

4. Режим Діда Мороза

Tesla’s Santa Mode — це пасхальне яйце зі святковою тематикою, яке доступне на всіх моделях Tesla. Режим Санта-Клауса змінює візуальне представлення вашого автомобіля на екрані інформаційно-розважальної системи на сани Санта-Клауса, натхненні Tesla. Щоб увімкнути режим Санта-Клауса, вам потрібно буде перейти до меню коробки іграшок автомобіля та вибрати Санта. Відкривши підменю Діда Мороза, ви можете активувати режим Діда Мороза, пересунувши перемикач із написом Jingle All the Way, який також відтворює Run Rudolph Run Чака Беррі (досить голосно).

  Як видалити BetterDiscord на ПК

Ви також можете активувати режим Діда Мороза за допомогою голосової команди, сказавши «Хо, Хо, Хо!» Увімкнувши режим Санта-Клауса, ви помітите, що ваш транспортний засіб тепер є упряжкою на вашому екрані, а також ви побачите інші транспортні засоби, представлені у вигляді оленів. Звук покажчиків повороту також замінено на дзвіночки на тему свята, що чудово, якщо ви дійсно хочете спочатку розважити, а потім почати дратувати своїх пасажирів під час свят.

5. Довідник «Автостопом по Галактиці».

Засновник Tesla Ілон Маск є великим шанувальником науково-фантастичного роману «Автостопом по Галактиці», і на всіх Tesla є пасхальне яйце, яке вшановує це.

Якщо перейменувати свою Tesla на «42» і натиснути «Зберегти», ви помітите, що назва автомобіля змінилася на «Життя, Всесвіт і все». Це посилання на суперкомп’ютер у книзі, який придумав число 42 як відповідь на питання про значення «життя, всесвіту та всього».

Ви не захочете пропустити саме цю писанку, якщо ви фанат «Автостопом по Галактиці».

6. Тестування викидів Mod

Це особливе пасхальне яйце вже відоме серед власників і невласників Tesla. Режим тестування викидів, який може відтворювати різні звуки пукання, можна знайти, відкривши коробку іграшок Tesla та перейшовши до викидів. Торкнувшись його, ви відкриєте меню з різноманітними викидами, які варіюються від Short Shorts Ripper до Ludicrous Fart.

Ви навіть можете активувати ці «газові витівки» (як жартома називає їх Tesla) за допомогою елементів керування покажчиками поворотів на Tesla. Це одне з найкрутіших (і найбільш непотрібних) пасхалок, які придумала Тесла, і на даний момент це вже класика.

Ілон Маск придбав знаменитий підводний човен Lotus Esprit, який знявся у фільмі про Джеймса Бонда «Шпигун, який мене кохав», і цей культовий автомобіль з’явився на екрані інформаційно-розважальної системи Tesla у формі розумної пасхальної яйця.

Якщо у вас є Tesla, оснащений пневматичною підвіскою (модель X або S), ви можете перейти до меню програмного забезпечення, а потім довго натискати зображення назви моделі у верхній частині екрана. Ви побачите спливаюче вікно із пропозицією ввести код доступу, і, звичайно, код, який вам потрібно ввести, це «007»!

Після того, як ви введете код, ви зможете перейти до меню підвіски, і ви помітите, що аватар вашого автомобіля змінився на зображення знаменитого білого підводного автомобіля Джеймса Бонда Lotus Esprit. Це пасхальне яйце чудове; єдиним недоліком є ​​те, що він працює лише на двох флагманських моделях Tesla, Model S і X, оскільки вони єдині з пневматичною підвіскою.

  Як позбутися повідомлення «Допоможіть покращити» у Firefox

8. Матричні фари з написом Tesla

Більшість власників Tesla знайомі зі знаменитим світловим шоу Tesla, яке можна активувати в меню Toybox вашого автомобіля, а також із супровідною музикою. Світлове шоу саме по собі надзвичайно круте, але якщо ваш автомобіль обладнано матричними фарами, ви також побачите напис «Tesla», який проектується з фар вашого автомобіля (найкраще припаркувати автомобіль перед світлою стіною, щоб насолодитися цим функція в повній мірі).

Матричні фари забезпечують винятковий контроль над кожною світлодіодною лампочкою, що, у свою чергу, розкриває потенціал для справді чудових функцій, як-от зображення Tesla на дверях вашого гаража.

9. Довідка про Ріка і Морті в режимі “Вартовий”.

Режим Sentry — одна з найкрутіших функцій безпеки Tesla, і ви можете ввімкнути його за допомогою голосової команди, що є зручним способом взаємодії з цією функцією. Ви також можете активувати режим Sentry Mode, використовуючи голосову команду «Keep Summer Safe».

Це чудове посилання на серіал «Рік і Морті». В одному з епізодів Ріку потрібно вирішити проблему зі своїм кораблем, що, у свою чергу, призводить до знаменитої фрази «Keep Summer Safe», коли Рік наказує кораблю берегти його онуку, поки він подорожує в батарею мікровсесвіту корабля з Морті щоб вирішити проблему.

Корабель діє як вартовий і забезпечує безпеку Літо, доклавши для цього крайніх зусиль. Шоу чудове, а цей конкретний епізод є одним із найкращих, тому його точно варто переглянути.

Ви можете змінити вигляд екрана навігації свого Tesla, щоб показати, як він їде поверхнею Марса, а аватар вашого автомобіля перетворюється на марсохід. Ця функція не дуже корисна, оскільки вона не показує трафік, але вона все одно неодмінно вразить ваших друзів, особливо тих, хто є фанатами астрономії.

Пасхальні яйця Tesla виділяють його серед конкурентів

Пасхальні яйця Tesla ідеально передають суть компанії, особливо її прагнення робити речі інакше, ніж традиційні конкуренти. Незважаючи на те, що є ще багато причин, чому ви можете не хотіти купувати Tesla, далекоглядний виробник електромобілів все ще перебуває на вершині гри електромобілів завдяки своєму небажанню грати за традиційними автомобільними правилами.