10 найкращого обладнання для відеоконференцій для малого бізнесу [2023]

Глобальна пандемія змінила багато речей, але найбільша зміна, яку ми спостерігали, полягала в тому, як ми працюємо.

Гібридна та віддалена робота стає новою нормою. Насправді гібридна робота – це вже не просто пільга для співробітників, а очікування співробітників.

Згідно зі звітом Gartner, до кінця 2023 року 39% глобальних інтелектуальних працівників будуть зайняті гібридною роботою, а 9% працюватимуть віддалено.

Якщо ви малий бізнес, який наймає або керує гібридною та віддаленою робочою силою, ви, мабуть, витрачаєте багато часу на віртуальні зустрічі та онлайн-дискусії.

Таким чином, інвестиції в обладнання для відеоконференцій мають вирішальне значення для забезпечення ефективної співпраці незалежно від місця розташування співробітника.

Зараз я поділюся деякими з найкращих камер для відеоконференцій, які допоможуть вам і вашій команді безперешкодно взаємодіяти та підвищити продуктивність.

Що таке відеоконференції?

Відеоконференція є цифровим еквівалентом особистої зустрічі. Зустріч проводиться онлайн за допомогою аудіо- та відеоінструментів, які допомагають вашій команді брати участь незалежно від її географічного розташування.

Відеоконференції допомагають вам спілкуватися з членами вашої команди, потенційними клієнтами та клієнтами, з якими ви не можете зустрітися особисто.

Переваги інструментів для відеоконференцій

За даними дослідження Edelman Data x Intelligence, 73% співробітників хочуть працювати в гібридному/гнучкому робочому просторі. Тому роботодавці повинні адаптуватися до цих мінливих тенденцій, щоб утримувати компетентних працівників, інвестуючи в інструменти співпраці.

Ці технології включають інструменти для співпраці, програмне забезпечення для підвищення продуктивності та обладнання для відеоконференцій. Ось деякі з основних переваг, які помітили ці підприємства.

Усуває географічні бар’єри

Відповідне обладнання для відеоконференцій дозволяє проводити віртуальні зустрічі з членами команди та клієнтами без будь-яких географічних бар’єрів. Ви можете спілкуватися з ким завгодно з будь-якого часового поясу чи країни.

Ці інструменти набагато дешевші та ефективніші, ніж поїздка до іншого штату чи країни для особистого обговорення.

Дозволяє створити глибший зв’язок

Відеоконференції допомагають вам краще спілкуватися з командою. Це набагато особистіше та привабливіше, ніж телефонний дзвінок чи розмова електронною поштою.

Якісна камера та мікрофон для відеоконференцзв’язку допоможуть розпізнати мову тіла, вираз обличчя та інтонації голосу під час розмови.

Ці підказки допомагають вам краще зрозуміти іншу людину та побудувати глибший зв’язок.

Допомагає заощадити час і гроші в довгостроковій перспективі

Якщо ви інвестуєте в якісне обладнання для відеоконференцій, ви зекономите час і гроші в довгостроковій перспективі, оскільки тепер вас можуть наймати за межами ваших національних кордонів, де ви можете знайти талановитих спеціалістів за нижчу зарплату.

Вам або членам вашої команди не потрібно їхати до певної країни чи міста для зустрічі. Все це може статися прямо з вашої спальні. Таким чином ви заощаджуєте витрати на дорогу і, звичайно, свій дорогоцінний час.

Підвищує продуктивність команди

Використання відеоконференцій може підвищити ефективність вашої команди, скоротивши час, який витрачається на поїздки між нарадами, відвідування конференц-залів або поїздки на роботу для зустрічі з клієнтами.

Huddly IQ

Huddly IQ — це камера для відеоконференцій на базі штучного інтелекту, яка оснащена ширококутним відео 150º, вбудованим мікрофоном, потужним API аналітики та сучасними функціями штучного інтелекту для кращих відео та кращих зустрічей.

особливості

Автоматизований користувацький досвід

IQ покращує взаємодію з користувачем завдяки автоматизованому кадруванню. Вам більше не потрібно керувати камерою. Нейронний механізм IQ дозволяє йому бачити, розуміти та реагувати на середовище в кімнаті в реальному часі.

Широке поле огляду 150° і вбудований мікрофон

Huddle IQ оснащений ширококутним полем огляду 150° та вбудованим мікрофоном, який покращено програмним забезпеченням, завдяки чому всіх бачать і чують на зустрічі.

Геніальне фреймінг і потужна аналітика

Технологія Genius Framing від IQ автоматично обрамляє динамік, щоб ви могли зосередитися на дійсно важливому.

За допомогою Huddly InSights API ви можете збирати високоякісні аналітичні дані про те, як використовуються ваші місця для зустрічей.

Найкраще для: невеликих приміщень і середніх конференц-залів

AVer CAM340+

AVer CAM340+ — це портативна, легка камера для відеоконференцій із підтримкою plug-n-play, яка допоможе вам отримати сучасний досвід відеозв’язку під час зустрічей і конференцій.

особливості

Широке поле огляду 120°

AVer CAM340+ має надзвичайно широке поле огляду, яке ідеально підходить для спілкування та конференц-залів. Широкий кут гарантує, що кожен у кімнаті буде видно на екрані без будь-яких спотворень.

Роздільна здатність Ultra HD

CAM340+ поставляється з сенсором Sony 4k Ultra HD Resolution, що дає змогу проводити зустрічі у форматі 4k зі швидкістю 30 кадрів/с. Камера оснащена 4-кратним постійним масштабуванням, яке автоматично обрамляє динамік.

Камера поєднує в собі багатолінзове скло та високоякісні датчики для відображення чітких і точних кольорів, що забезпечує покращене візуальне враження.

Супер якість звуку

Ця камера для відеоконференцій оснащена односпрямованим мікрофоном, який легко вловлює будь-які розмови у ваших кімнатах для спілкування. Він усуває шум, щоб забезпечити слухачам чітке звучання.

Найкраще підходить для: кімнат для спілкування та конференц-залів

Poly Studio R30

Poly Studio R30 — це інтелектуальне обладнання для відеоконференцій, яке має широкий кут огляду, технологію інтелектуальної камери, потужні динаміки та функції plug-n-play.

особливості

Виняткове відео та аудіо

Poly Studio R30 постачається з камерою з роздільною здатністю 4k із широким кутом огляду 120°, завдяки чому в кадрі видно всіх.

Камера оснащена вбудованим мікрофоном і технологією шумозаглушення – Acoustic Fence та NoiseblockAI – для забезпечення чіткого та чистого звуку.

Ця комбінація робить його ідеальним обладнанням для відеоконференцій для малого бізнесу або домашнього офісу.

Технологія камери на основі AI

Технологія Poly DirectorAI точно фіксує динаміка за допомогою автоматичного відстеження та забезпечує групове кадрування професійної якості.

Камера автоматично перемикається між індивідуальним режимом і груповим режимом для забезпечення високоякісного відеодзвінка.

Легке та гнучке налаштування

Камера відрізняється простою в установці конструкцією, яку можна розмістити на будь-якому комп’ютері чи телевізорі та одразу почати зустріч. Вам просто потрібно підключити адаптери, і ви готові до початку зустрічі.

Якщо вам потрібна більша гнучкість, ви можете навіть додати настінне кріплення або стандартне кріплення для штатива.

Найкраще для: невеликих конференц-залів

Logitech BCC950

Logitech BCC950 дозволяє таким малим підприємствам, як ви, проводити відеоконференції будь-де та будь-коли. BCC950 — це універсальне обладнання для відеоконференцій, яке оснащено HD-камерою, вбудованим гучним зв’язком і веб-камерою з підтримкою plug-n-play.

особливості

Унікальний подовжений дизайн штока

BCC950 поставляється з міцною основою, яка дозволяє зберігати його де завгодно. Але унікальна подовжена конструкція стрижня дозволяє підтримувати контакт на рівні очей з членами команди та клієнтами під час зустрічі.

Універсальна система відеоконференцій

BCC950 збирає та передає чіткий звук із повнодуплексного гучномовця та HD-відео з моторизованої камери.

Ви також отримуєте пульт дистанційного керування, який дозволяє змінювати налаштування камери на відстані 3 метрів. При цьому кнопка вимкнення звуку завжди є поруч із вами.

Це робить BCC950 ідеальним обладнанням для відеоконференцій для швидкої зустрічі невеликої групи до 4 осіб в одній кімнаті. Просто підключи та грай.

Сумісний із більшістю програм для відеоконференцій

Як малий бізнес, ви повинні використовувати такі інструменти для веб-конференцій, як Skype, Google Meet або Zoom. BCC950 сумісний з усіма цими та іншими популярними інструментами веб-конференцій.

Найкраще для: приватних офісів і домашніх офісів

NexiGo Meeting 360

NexiGo Meeting 360 має подвійні 195° об’єктиви, які захоплюють панорамний огляд на 360° усієї кімнати для нарад, щоб ніхто не залишився непоміченим.

Камера знімає з роздільною здатністю 8k і забезпечує різкі, чіткі розділені зображення з якістю 1080p. Камера також автоматично регулює експозицію та відтінки шкіри, щоб кожен у кадрі виглядав якнайкраще.

NexiGo Meeting 360 оснащено 8 всеспрямованими мікрофонами, які можуть сприймати чистий звук на відстані до 18 футів. Повнодуплексні динаміки потужністю 10 Вт забезпечують кристально чистий звук для справжньої зустрічі віч-на-віч.

особливості

Потужні можливості відображення

Камера оснащена технологією штучного інтелекту, яка розпізнає мовця та фокусується на ньому. Це допоможе вам вести природну розмову один на один з доповідачем.

Ви можете легко перемикатися між 5 режимами відображення – Обговорення, Презентація 1, Презентація 2, Глобальний і Патруль.

Легке налаштування та широка сумісність

NexiGo Meeting 360 простий у налаштуванні та використанні. Просто підключіть його до ноутбука чи комп’ютера, і все готово. Елегантний висувний дизайн камери також допомагає захистити об’єктив камери.

Ця камера сумісна з широким спектром програм для віртуальних конференцій, таких як GoToMeeting, BlueJeans, Cisco Webex тощо.

Найкраще для: великих конференц-залів і круглих столів

Зустріч Logitech

Якщо ви шукаєте просту, недорогу камеру для відеоконференцій, яка слідкує за вами, то MeetUp від Logitech ідеально підходить для цього.

MeetUp має стандартний дизайн, схожий на звукову панель, який можна просто поставити на стільницю або встановити на стіну/телевізор. Широке поле огляду 120°, лінза повороту/нахилу та вбудований аудіо гарантують, що всіх за столом буде чітко видно та чутно.

особливості

Неймовірні аудіо та відео

MeetUp оснащено технологією RightSound™, яка вирівнює голос і відео по центру, щоб розмова виглядала природною та один на один.

Він також оснащений масивом мікрофонів, що формує промінь, щоб чіткіше перехоплювати мову, пригнічуючи шум. Мікрофонний масив також автоматично вирівнює гучність і тихість голосу для слухача.

Завдяки системі комп’ютерного бачення RightSight™ MeetUp автоматично панорамує/нахиляє положення камери та збільшує/зменшує масштаб, щоб знаходити та кадрувати кожного мовця в кімнаті.

Керуйте за допомогою Logitech Sync Device Management

За допомогою Logitech Sync ви можете керувати всіма пристроями кімнати для переговорів і контролювати їх з однієї платформи. Ви також отримуєте глибоку аналітику про те, як оптимально використовуються ваші кімнати.

Найкраще для: невеликих конференц-залів

Значок у натуральну величину 300

Lifesize Icon 300 — це система камер для відеоконференцій у кімнаті спілкування, яка поєднує камеру кімнати спілкування з повною системою обробки відео, щоб надати вам комплексне рішення для ваших потреб у відеоконференціях.

Деякі з основних функцій Lifesize Icon 300:

  • Проста функція plug-n-play
  • Доступні різні варіанти кріплення на стіл/настіну
  • Широке поле зору 120°
  • Повнодуплексні колонки для природної розмови
  • Підтримує будь-який дисплей із входом HDMI із підтримкою відеорежимів 1080p або 4Kp30 (UHD)

Це може бути хорошим вибором, якщо у вас невелика команда (3-4 людини) і ви шукаєте щось малобюджетне. Однак деякі з вищезгаданих камер пропонують набагато більше функцій і можливостей, ніж Lifesize Icon 300.

Найкраще для: кімнати для спілкування (3-6 осіб)

Зустріч сови 3

Meeting Owl 3 від Owl Labs — це не ваше повсякденне обладнання для відеоконференцій. Він може похвалитися унікальним дизайном і об’єктивом камери, що нагадує сову. Навіть їх звук включення-вимикання схожий на гукання сови.

особливості

Співпрацюйте краще завдяки 360° Field of View

Meeting Owl 3 створює захоплюючу гібридну зустріч у будь-якому приміщенні за допомогою інтелектуальної 360° камери, мікрофона та динаміка, які поєднуються з інтелектуальною системою Owl (OIS), щоб забезпечити найкращий досвід відеоконференцій.

Відео записується у форматі 1080p, а оптична стабілізація зображення автоматично захоплює мовця, щоб сприяти більш природному спілкуванню один на один.

Розумна адаптивність

Якщо ви хочете використовувати Meeting Owl 3 у більшому просторі, додайте додатковий мікрофон або об’єднайте дві Meeting Owl. Він також сумісний з Owl Labs Whiteboard Owl і Meeting HQ.

Meeting Owl 3 постачається з найновішою OIS, яка дозволяє швидше стежити, оновлювати програмне забезпечення з підтримкою Wi-Fi та віртуальні вдосконалення.

Легке налаштування та широка сумісність

Owl Labs стверджує, що ви можете перейти від розпакування до першої зустрічі протягом 7 хвилин. Пристрій сумісний з різними інструментами цифрового робочого простору, такими як Google Workspace, Slack і Skiff.

Найкраще для: середніх і великих конференц-залів (від 3 до 8 осіб)

Kandao Meeting Pro

Kandao Meeting Pro — це обладнання для відеоконференцій на базі штучного інтелекту, яке оснащено потужним об’єктивом із кутом огляду 360°, динаміками Hi-Fi, всеспрямованими мікрофонами та працює на ОС Android.

особливості

Надійні відео та аудіо функції

360°-камера Kandao Meeting Pro надає різні режими відображення – режими блокування, презентації, глобальний режим, режим патрулювання та спеціальний режим. Цю камеру можна підключити до будь-якого монітора за допомогою кабелю HDMI.

Вихід 1080P HD забезпечує різке та чітке зображення, зменшує спотворення та забезпечує чудові враження від зустрічі.

Пристрій оснащений потужною аудіосистемою – 8 мікрофонами преміум-класу та потужним HiFi-динаміком на 360°. Це фіксує аудіо на відстані до 18 футів і передає кришталево чистий звук усім присутнім на зустрічі.

Забезпечує безпеку ваших онлайн-зустрічей

Збираючи дані API, зберігаючи файли в хмарі та змінюючи IP-адреси, конференц-камера KanDao завжди захищає ваші дані та запобігає витоку інформації.

Таким чином, ви навіть можете ділитися конфіденційною інформацією без будь-яких турбот.

Вбудована система Android

Завантажте популярне програмне забезпечення для відеоконференцій за допомогою Wi-Fi або Ethernet за допомогою вбудованої ОС Android.

Ця камера для зустрічей сумісна з Zoom, Skype тощо та всіма іншими основними веб-платформами відеоконференцій, що полегшує підключення та використання.

Найкраще для: середні та великі конференц-зали (від 8 до 12 осіб)

Тукан 360

Toucan 360 — це повноцінна система відеоконференцзв’язку «все-в-одному», яка оснащена знімною камерою 360° для конференцій, 8 мікрофонами преміум-класу з придушенням відлуння в режимі реального часу, динаміком потужністю 5 Вт для чіткого звуку та простим модулем plug-n-play. функція.

особливості

Універсальне обладнання для відеоконференцій

Вам не потрібне додаткове програмне забезпечення, щоб використовувати Toucan 360, просто підключіться за допомогою USB-кабелю, і ви готові розпочати свою зустріч. Це потужна камера 4-в-1, яка захоплює кожен куточок кімнати.

Системне відстеження голосу на основі штучного інтелекту автоматично відстежує та фокусується на динаміку, незалежно від того, чи це один або два динаміки.

Легка сенсорна панель

Камера оснащена зручною сенсорною панеллю, яка дозволяє вмикати/вимикати живлення, перемикати Bluetooth, регулювати гучність, збільшувати/зменшувати масштаб і перемикатися між різними режимами перегляду – панорама, розділення, фокусування та сітка.

Чітка якість звуку

Toucan 360 постачається з 8 мікрофонами з шумопоглинанням, які вловлюють голос із будь-якої частини кімнати. Динамік потужністю 5 Вт точно налаштовує записане аудіо та забезпечує чудовий вихід звуку.

Найкраще для: великих конференц-залів

Заключні думки

У міру того, як гібридна модель і дистанційна робота набувають популярності, попит на обладнання для відеоконференцій буде тільки зростати.

Як представнику малого бізнесу, вам слід уникати частих покупок, тому вам слід інвестувати в надійну камеру відеоконференцій для конференц-залу.

Я рекомендую Meeting Owl 3 або Kadao Meeting Pro, оскільки ви отримаєте міцний дизайн із преміальними функціями. Це найкраще обладнання для відеоконференцій для довгострокового окупання інвестицій.

Однак, якщо у вас зараз немає такого бюджету, ви можете вибрати Logitech BCC950. Ви отримаєте гідний досвід зустрічей зі своєю невеликою командою.

Що далі? Перегляньте деякі рішення для віртуального офісу.