10 найкращих DApps у 2022 році

DApps є популярними серед членів криптоспільноти. Давайте подивимося на найкращі DApps!

Децентралізовані програми (DApps) — це цифрові програми або програми, які працюють на комп’ютерних вузлах. Ці вузли використовують розподілену мережу, а не один сервер.

У 2019 р. орієнтовно розмір ринку DApps склав понад 10 мільярдів доларів. Згідно з поточними темпами зростання, до 2027 року ринок досягне 368,25 мільярдів доларів США. Прогноз зростання ринку DApps становить CAGR 56,1%.

Один орган влади не контролює DApps. Крім того, DApps можуть надавати послуги звичайних традиційних програм, користуючись перевагами децентралізації.

Основні переваги DApps

DApps надають першочергову важливість, коли йдеться про конфіденційність користувача. Крім того, інші переваги DApps включають гнучкість розробки та відсутність цензури.

На відміну від централізованих програм, користувачам не потрібно надавати свою особисту інформацію для використання DApps. Процес транзакції між двома сторонами відбувається за допомогою розумних контрактів.

Легко розробляти DApps. Ця функція допомагає розробникам програм створювати інноваційні цифрові програми. Попит на такі DApps має великі варіанти використання в основних галузях, таких як фінанси, банківська справа, електронна комерція, соціальні мережі та ігри.

Отже, давайте вивчимо основні DApps.

PancakeSwap

PancakeSwap є децентралізованою біржею (DEX). Ця децентралізована біржа, побудована на Binance Smart Chain, дозволяє користувачам обмінюватися між двома токенами BEP20.

PancakeSwap використовує розумні контракти для здійснення всіх угод. PancakeSwap набув популярності через ліквідність перерахованих активів.

Платформа також надає такі функції, як Yield Farms, Syrup Pools, Lottery v2, Prediction Markets і NFT Collectibles. CAKE — це рідний службовий маркер PancakeSwap. Випадок використання CAKE включає стейкинг, yield farming, участь у лотереї та голосування за управління.

Щоб здійснити обмін токеном, користувач повинен підключити платформу PancakeSwap до гаманців Web3, таких як TrustWallet, MetaMask або WalletConnect. Підключений гаманець зберігає поміняні токени.

Користувачі PancakeSwap можуть здійснити угоду, не чекаючи відповідності замовлення. Ще однією важливою перевагою використання PancakeSwap є низька комісія за транзакції.

З’єднання

З’єднання це DApp, який дозволяє користувачам позичати, позичати та отримувати відсотки за певні криптовалюти.

Compound побудовано на основі мережі Ethereum, і користувачі можуть вносити криптокошти для отримання відсотків.

Платформа дозволяє вносити 14 різних криптовалют, таких як USD Coin, Ether і Dai, щоб назвати кілька найпопулярніших.

Щоб отримати доступ до функцій Compound, користувач повинен підключити платформу до свого гаманця. Для цього користувачеві потрібно підключити гаманці, підтримувані платформою Compound, такі як Metamask, Ledger, Wallet Connect, Coinbase Wallet і Tally.

Платформа використовує автоматизовану систему для зіставлення кредитора та позичальника. Після знаходження відповідних користувачів платформа обмінює кошти з пулу ліквідності. Крім того, пул ліквідності діє як засіб збору відсоткової ставки з позичальника та винагороди кредитора.

COMP — це токен управління та рідна криптовалюта для платформи. Маркер дозволяє користувачам віддавати голоси, які визначають майбутній розвиток Compound. Крім того, власники COMP мають доступ до внутрішньої роботи, скарбниці та протоколу платформи екосистеми Compound.

  5 найкращих інструментів для планування пропускної спроможності мережі (огляд)

Відкрите море

OpenSea — це децентралізований ринок NFT для торгівлі, купівлі та продажу цифрових товарів.

Відкрите море є одним із найбільших ринків для NFT. Користувач може відкрити безкоштовний обліковий запис на платформі для торгівлі різними перерахованими NFT. Крім того, ринок можна налаштувати для розробки проектів на основі NFT.

Творці мають право встановлювати гонорари за свої цифрові твори. Користувач OpenSea повинен підключити свій криптогаманець, щоб торгувати перерахованими NFT.

Тенденція, що виникла навколо NFT після спалаху пандемії, привернула до OpenSea величезну кількість користувачів. Подібним чином ринок перераховує NFT у різних категоріях, щоб полегшити покупцям пошук бажаних колекцій NFT.

Основні категорії включають мистецтво, предмети колекціонування, доменні імена, музику, фотографію, спорт, віртуальний світ, утиліти та колекційні картки. Наприклад, щоб продати NFT, користувач повинен створити колекцію, додати NFT (відео, аудіо, зображення чи мистецтво) і розмістити їх на ринку OpenSea для продажу.

Splinterlands

Splinterlands це цифрова карткова гра «грай, щоб заробити». Крім того, гра використовує NFT, щоб надати гравцям право власності на їхні внутрішньоігрові активи та цифрові гральні карти.

Splinterlands — це ігрова платформа на базі Web3, розроблена для вирішення проблем, з якими стикаються традиційні карткові ігри. Окрім цього, ігрова платформа складається із сотень цифрових карток для покращення торгової гри, яка винагороджує своїх гравців.

Splinterlands має власний блокчейн, який забезпечує стабільність у грі. Крім того, ігрова платформа адаптована до частих оновлень.

Функція крос-сумісності є ще однією великою перевагою Splinterlands. У результаті гравці можуть підключатися та взаємодіяти з іншими гравцями основних блокчейнів, таких як Ethereum, WAX і Tron.

Splintershards (SPS) — внутрішньоігровий жетон управління Splinterlands. Крім того, SPS також виступає як основна ігрова валюта для торгівлі картками. Крім того, власники SPS можуть брати участь у прийнятті різних рішень на основі управління в екосистемі Splinterlands.

Щоб додати більше гравців до ігрової екосистеми, Splinterlands нагороджує гравців щоденними нагородами, сезонними нагородами, скринями здобичі, нагородами за рейтингові битви та нагородами в таблиці лідерів.

Uniswap V2

Uniswap V2 є другою ітерацією децентралізованого протоколу Uniswap. З появою Uniswap V2 користувачам більше не потрібно було додавати ETH як один із криптоактивів.

Uniswap V2 дозволяє користувачам безпосередньо перемикатися між двома токенами ERC-20, щоб зменшити загальну кількість транзакцій. Крім того, зменшення кількості транзакцій допомагає користувачам зменшити плату за газ.

Основною перевагою, яка допомогла Uniswap V2 отримати більшу базу користувачів, є простота у виконанні торгів. Крім того, відсутність книги ордерів та інших складних традиційних торгових шаблонів допомогло залучити більше користувачів до платформи.

Ще одна важлива функція Uniswap V2 — «Flash Swap». Ця функція дозволяє користувачеві зняти будь-яку кількість токенів ERC20 з Uniswap без попередньої оплати. Після повного виконання транзакції користувач може здійснити відповідну оплату.

  Як змінити цілі Apple Watch у рухах, стійках і вправах

Окрім згаданих вище функцій, Uniswap V2 надає канали цін у ланцюжку, якими важко маніпулювати та вони дуже децентралізовані. Uniswap V2 використовує мову Solidarity для написання смарт-контракту. Ця функція сприяє технічному вдосконаленню платформи.

Arc8

Arc8 це платформа для мобільних ігор «грай і заробляй». Крім того, гра винагороджує гравців за їх лояльність, зусилля та ігрові навички.

Основною метою ігрової платформи Arc8 є просування цінності блокчейну та ігрових токенів серед звичайних геймерів. Таким чином, ігрові категорії включають вражаючі матчі 1 на 1, багатокористувацькі турніри та спонсоровані турніри.

Токен GAMEE (GMEE) — це службовий токен ERC-20 ігрової платформи. Токени GMEE використовуються як вступні внески, платежі за ігровий процес, винагороди в грі та голосування. Крім того, токени GMEE можна використовувати для оренди, покупки, розведення та оновлення різноманітних внутрішньоігрових NFT.

Ігрова платформа Arc8 також винагороджує гравців за запрошення своїх друзів. Платформа нагороджує обох друзів, які беруть участь у процесі рефералу, бонусами GMEE на певних рівнях гри. Крім того, на ігровій платформі є понад 50 ігор, у тому числі живі багатокористувацькі ігри.

Socios.com

Socios.com це DApp, який надає можливість уболівальникам, які підтримують різні клуби, жетонами та винагородами.

Socios.com надає фан-токени у формі кінцевих цифрових активів, створених за допомогою Chiliz Chain. Крім того, повноваження щодо управління, надані власникам токенів, дозволяють уболівальникам брати участь у прийнятті важливих рішень, пов’язаних із вболівальниками.

Підтримка Socios.com відомими футболістами зіграла вирішальну роль у додаванні більше шанувальників до спільноти, створеної навколо фан-токена.

Окрім переваг управління, шанувальники також можуть отримати вигоду від ексклюзивних акцій, бонусів, онлайн-винагород і досвіду VIP. Крім того, спільноти, створені навколо Socios.com, об’єднують шанувальників незалежно від географії.

Основні клуби-партнери Socios.com включають ПСЖ, Барселону, Ювентус, Ман Сіті, Арсенал і Атлетіко Мадрид. Крім того, платформа активно додає більше великих клубів і фанів.

Усі переваги, пов’язані з токенами Fan, надаються через мобільний додаток, доступний на пристроях Android та iOS. Подібним чином усі торгові дії, пов’язані з маркером fans, відбуваються на ринку Socios.com.

Додаток Step

Додаток Step це DApp, який поєднує фітнес і фінанси. Додаток використовує технологію геолокації, метавсесвіт і NFT для кращої взаємодії з користувачем.

Додаток Step App винагороджує своїх користувачів за участь у таких фізичних навантаженнях, як біг, біг підтюпцем і ходьба. Крім того, програма зосереджена на забезпеченні соціального, конкурентного та захоплюючого досвіду за допомогою дій користувачів.

Тенденція навколо рухових додатків додала більше учасників до спільноти Step App. Крім того, система винагород надихає користувачів програми брати участь у різних фізичних навантаженнях.

Функція доповненої реальності, надана в додатку, розвивається та розвивається разом із досягненням фітнес-цілей. Крім того, додаток Step App дозволяє користувачам поєднувати свій соціальний досвід із фітнесом на глобальному рівні.

FITFI — це маркер управління, наданий додатком Step App. Користувачі програми можуть купувати SNEAKs для участі в різних фізичних навантаженнях за допомогою ігрових токенів KCAL. Крім того, придбані SNEAKs винагороджують користувача, що біжить, жетонами KCAL. На додаток до цього, користувач може карбувати SNEAK за допомогою жетонів KCAL.

  Як налаштувати веб-сервер Apache за допомогою Webmin на сервері Ubuntu

Чужі світи

Чужі світи складається з метавсесвіту NFT, який використовує цифрові ігрові ресурси для участі та змагання в різних ігрових режимах.

Alien Worlds надає гравцям можливість стимулювати економічну співпрацю та конкуренцію. Тріліум (TLM) — це рідний токен, який використовується в Alien Worlds для управління планетою, ставок, стимулювання ігрового процесу та як внутрішньоігрова валюта. Крім того, TLM також використовується для придбання NFT.

Alien Worlds працює на Ethereum, WAX і Binance Smart Chain (BSC). Активні користувачі платформи отримують токени TLM за розвиток внутрішньоігрової екосистеми.

NFT, доступні на ринку, поділяються за рідкісністю та блиском. Наприклад, шість рівнів рідкості для цифрового предмета включають: Звичайний, Рясний, Епічний, Рідкісний, Міфічний і Легендарний. Подібним чином, п’ять рівнів блиску складаються з Stardust, Stone, Gold, XDimension і Antimatter.

Кращий удар НБА

Кращий удар НБА це ринок, який перераховує цифрові предмети колекціонування баскетболу як NFT. Крім того, шанувальники також можуть торгувати, купувати та продавати предмети колекціонування на ринку NFT.

Колекційні картки NBA на основі блокчейну були розроблені в партнерстві між Асоціацією гравців NBA, Dapper Labs і NBA.

Платформа NFT побудована з використанням блокчейну FLOW, розробленого Dapper Labs. Крім того, серед відомих інвесторів цього проекту Майкл Джордан, Клей Томпсон і Кевін Даррант.

Ринок NFT також містить список NBA Top Shot Moments, який складається з відеороликів із найкращими моментами у формі NFT. Відео також складається з відомих моментів з різних ігор NBA. Цінність таких NFT-відео залежить від їх рідкості.

Щоб придбати колекції NFT, перелічені в NBA Top Shot, користувач повинен зареєструватися на їхньому офіційному веб-сайті. Після процесу реєстрації користувач також повинен пройти верифікацію, щоб брати участь у купівлі та продажу NFT.

Зареєстровані користувачі можуть купувати NFT, представлені на ринку, за допомогою дебетової чи кредитної картки. Крім того, користувачі також можуть підключити свої гаманці до платформи та придбати NFT.

Заключні слова

Розробка DApps допомагає користувачам користуватися перевагами децентралізованих систем. Крім того, DApps вирішують різні проблеми, з якими стикається традиційна централізована система.

Основні переваги користувачів DApp включають конфіденційність, безпеку, низькі комісії за транзакції та гнучкість. Незважаючи на згадані переваги, користувач повинен переконатися в надійності DApp перед тим, як брати участь у будь-якій фінансовій операції.

Ви також можете перевірити найкращі криптоігри Play-to-Earn.