10 найкращих інструментів Scrum для стартапу та середнього бізнесу

| | 0 Comments| 4:46 PM
Categories:

Інструменти Scrum стали досить відомими в сфері управління проектами. Вони допомагають вам ефективно керувати вашою командою та проектами, забезпечують безперебійну співпрацю та швидший вихід на ринок, окрім інших переваг.

Ці інструменти сприяють методології scrum, яка включає відданість, повагу, сміливість, цілеспрямованість і відкритість – цінності, які створюють гарну бізнес-культуру. Крім пропозиції якісних продуктів, компанії повинні включати ці цінності, які можуть сприяти підвищенню довіри клієнтів.

На щастя, сучасні компанії почали визнавати ці концепції та застосовувати гнучкі методики та методології Scrum. Це призвело до зростання інструментів scrum, і тепер ви можете знайти багато варіантів.

І щоб вам було легше вибрати найкращий інструмент scrum для вашого бізнесу, я підготував цю статтю. Тут пояснюється дещо про Scrum, інструменти scrum, їх переваги для вашого бізнесу та найкращі інструменти для порівняння.

Що таке інструменти Scrum?

Інструменти Scrum – це програмні системи, які використовуються для управління проектами. Вони базуються на структурі scrum – частині гнучкої методології, яка використовується спеціально для розробки програмного забезпечення.

Інструменти Scrum пропонують функції та можливості, розроблені для покращення процесу управління проектами, якості продукту та командної співпраці на основі таких методів scrum, як спринти, діаграми згоряння, сюжетні точки, зустрічі scrum тощо. Ці інструменти дозволяють командам ефективно планувати, відстежувати та керувати проектами scrum, надаючи єдину інформаційну панель для керування всіма процесами.

Але що таке Scrum?

Тепер, щоб зрозуміти інструменти Scrum, доречно мати уявлення про Scrum.

Scrum, в управлінні проектами, — це структура, яка допомагає командам розробників програмного забезпечення працювати разом у спрощений спосіб. Це методологія розробки, створення та доставки продуктів із кращою швидкістю, якістю та ефективністю.

У цій методології складні проекти розбиваються на менші частини, а робоче навантаження також поділяється на більш короткі періоди, які називаються «спринтами». Це пропонує ефективний спосіб керування проектами, наголошуючи на швидкому зворотному зв’язку та постійному вдосконаленні.

Наприклад, припустимо, що команда стала свідком будь-якої неефективності процесу. У такому випадку вони можуть вирішити це швидко, оскільки завдання розбивається на менші частини, а для перегляду проводяться щоденні зустрічі. Таким чином члени команди можуть отримати швидкий відгук від відповідальних зацікавлених сторін для покращення. Основним підрозділом Scrum є невелика команда, до складу якої входять:

 • Власник продукту, який відповідає за максимальну результативність команди та забезпечення звуку
 • Скрам-майстер, який відповідає за усунення перешкод для команди, щоб вони могли досягти цілей продукту вчасно
 • Розробники або члени команди, які допомагають створювати продукти

Розробники — це не лише розробники програмного забезпечення. Натомість цей термін застосовується до всіх членів команди, таких як програмісти, дослідники, дизайнери, архітектори, аналітики, статистики, інженери, тестувальники, спеціалісти з даних тощо.

Окрім розробки програмного забезпечення, методологія scrum також застосовується в інших сферах, таких як нові технології, продажі та маркетинг, дослідження тощо.

Яка користь від інструментів Scrum?

Інструменти Scrum використовуються для управління проектами, широкого терміну з багатьма завданнями та процесами. Це може включати:

 • Проведення спринтів: інструменти Scrum допомагають команді проводити спринти, дозволяючи їм керувати відставаннями, призначати завдання та розділяти складні завдання на менші.
 • Співпраця: Інструменти Scrum працюють над методами scrum, які допомагають ефективній співпраці між членами вашої команди. Завдяки цьому вся команда зосереджена й мотивована, а також полегшує врахування зворотного зв’язку, щоб розробники могли вдосконалюватись, де це необхідно.
 • Забезпечення прозорості: інструменти Scrum забезпечують прозорість, дотримуючись цінностей Scrum. Він відображатиме, хто над яким завданням працює та його прогрес. Усі учасники залишатимуться на одній сторінці для більшої прозорості.
 • Прискорення роботи: ви можете подивитися на інформаційну панель і зрозуміти статус усієї роботи, яка триває, завершена та очікує на розгляд. Це допоможе вам визначити, чи вам не вистачає швидкості, щоб покращити її, щоб зробити доставку вчасно та якісно.

Чому варто використовувати інструменти Scrum?

Ви можете подумати, що використання ще одного програмного інструменту у вашому бізнесі буде дорогим, складним у управлінні та завадить вашому розвитку. Однак це не так.

Ось чому використання інструментів scrum може принести користь стартапам і середнім підприємствам.

Краща якість продукції

Кожен проект має певну мету. Використання програмного забезпечення для управління проектами, наприклад інструментів scrum, може допомогти вам досягти цієї мети легко та швидко, забезпечуючи якісні результати, які подобаються вашим кінцевим користувачам або клієнтам. Ці інструменти пропонують правильні методології та рамки проекту, які допоможуть вам спланувати, виконати та виконати завдання якісно.

Він може служити єдиною точкою відліку для роз’яснення вимог проекту, щоб члени команди не спантеличилися або не відчували потреби кілька разів запитувати у начальства про кращу ясність.

Ефективна співпраця

Уся команда може ефективно працювати разом із визначеним власником продукту, майстром scrum та розробниками. Це сприятиме щоденним зустрічам Scrum, щоб завдання можна було переглядати щодня. Це може допомогти команді зрозуміти, що потрібно покращити і куди рухатися далі. Вони також можуть шукати керівництва там, де вважають за потрібне, і дізнаватися про хід виконання завдань.

  Alexa, чому співробітники дивляться на мої дані?

Швидший час виходу на ринок

Інструменти Scrum допомагають прискорити розробку проекту порівняно з традиційними налаштуваннями. Це один із двох компонентів гнучкої структури для розробки програмного забезпечення, яка наголошує на швидкості та якості.

Таким чином, ви можете швидко доставити продукт на ринок і побачити його ефективність. Це дасть вам гарний час, щоб отримати відгуки від кінцевих користувачів і покращити продукт, що допоможе надати більше цінності клієнтам і підвищити рівень задоволеності.

Збільшення ROI

Коли ви надаєте цінність своїм клієнтам, ви можете побачити більше сприйняття ваших продуктів на ринку. Це допоможе підвищити рентабельність інвестицій, і ви зможете отримати хороші прибутки. Це тому, що ви можете швидко постачати продукти, завчасно отримувати відгуки та вчасно вдосконалювати, щоб порадувати клієнтів.

Здається цікавим?

Ось деякі з найкращих інструментів scrum, які ви можете розглянути для свого наступного проекту.

Джира

Джира є одним із найкращих інструментів розробки, який використовується гнучкими командами. Його створено, щоб полегшити роботу кожного члена команди з відстеження, планування та розробки чудових продуктів. Це допомагає вам створювати проблеми та історії користувачів, розподіляти завдання та планувати спринт у вашій команді, а також визначати пріоритети роботи ваших команд і обговорювати їх у повному контексті з повною видимістю.

Переконайтеся, що все, що у вас є, завжди актуальне, щоб ви могли відправляти з більшою впевненістю. Ви також можете покращити продуктивність своїх команд на основі візуальних даних і даних у реальному часі та дозволити їм працювати над цією частиною для покращення. Кожен учасник має унікальний процес, і кожна команда відрізняється програмним забезпеченням доставки. Ось чому Jira дозволяє створювати робочий процес або використовувати готовий робочий процес відповідно до ваших операцій.

Ви можете покращити продукт за допомогою найкращих інструментів інтеграції, щоб ваша команда працювала швидше та краще. Крім того, створюйте розумніші плани для своїх членів і організації, щоб доставляти надійніше та швидше, залишатися зосередженим і працювати краще за допомогою автоматизації Jira, щоб заощадити більше часу.

Jira пропонує вам безпечне та захищене програмне забезпечення для вашої організації, яке постачається з рішеннями корпоративного рівня. Він підтримується примусовою двоетапною перевіркою, системою єдиного входу SAML, автоматичною підтримкою користувачів тощо. Вони також пропонують гарантію безвідмовної роботи на 99,99%, необмежену пам’ять, преміальну підтримку тощо.

Щомісяця програмне забезпечення Jira БЕЗКОШТОВНО для максимум 10 користувачів. Якщо розмір вашої команди становить від 1 до 100 осіб, ціна становить 7,50 доларів США на місяць, безкоштовно протягом 7 днів.

Monday.com

Отримайте гнучке програмне забезпечення для гнучкого керування, яке потрібне вашій команді в динамічному середовищі. Monday.com полегшує міжфункціональну роботу. Від попереднього планування та розробки до відгуків користувачів, кожен отримає гнучкі методології на одній платформі. Гнучким командам, новачкам і майстрам Scrum легко перевірити свою роботу в представленнях, наприклад на дошці Kanban.

Monday надає звіти в режимі реального часу, які показують прогрес команди, безперервне вдосконалення та відставання продуктів. Ви можете відстежувати помилки та легко повідомляти про них в одному місці та визначати пріоритетність кожної проблеми за допомогою кольорових міток, щоб ваша команда могла знати, які помилки критичні.

Плануйте спринт відповідно до вашої команди та розподіляйте роботу між учасниками, щоб зробити її менш складною. Крім того, успішно запускайте продукти та плануйте кожен етап. Це допоможе визначити, хто саме над чим і коли працює.

Понеділок назавжди БЕЗКОШТОВНИЙ для максимум 2 місць і коштує 8 доларів США за місце на місяць, якщо ваша команда більша.

Quickscrum

Quickscrum надає ефективний інструмент Scrum для команд, щоб виконувати тренінг спринту, ретроспективу спринту, огляд спринту, щоденне стояння та планування спринту. Це допомагає вам керувати, визначати пріоритети та розділяти історії, щоб отримати належну цінність. Ви навіть можете планувати одне чи кілька завдань одночасно, щоб узгодити бачення своєї команди та швидше виконувати завдання.

Використовуйте Quickscrum, щоб керувати доступністю учасників у спринті та візуально відстежувати прогрес на дошці Scrum, щоб співпрацювати зі своєю командою з точними результатами. Ви також можете перерахувати всі відгуки та миттєво вжити їх для покращення обслуговування.

Крім того, відстежуйте індивідуальний або командний прогрес у спринті та вибирайте щоденний звіт про стан команди. Ви також можете легко побачити різницю між запланованою та завершеною роботою. Крім того, ви знайдете багато причин вибрати Quickscrum, як-от універсальний інструмент Scrum, менеджер успіху клієнтів, безкоштовне вступне навчання, консультування щодо процесів, коучинг, налаштування, інтеграція, міграція даних тощо.

  Як видалити обліковий запис OnlyFans

отримати Quickscrum за 5 доларів США за користувача на місяць і скористайтеся БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією.

Завдання Hubstaff

Досягніть вищого рівня продуктивності за допомогою Завдання Hubstaff, гнучке програмне забезпечення для керування проектами, яке дозволяє членам вашої команди досягати більшого з меншими зусиллями. Це допоможе покращити спілкування та співпрацю між командами.

За допомогою Hubstaff Tasks ви можете швидше виконувати великі завдання, запобігати помилкам за допомогою регулярних перевірок, виявляти незначні проблеми та сприяти командній роботі. Ви також зможете відкрити для себе найпростіший спосіб планувати спринт і бути в курсі того, що виконується.

Налаштуйте спеціальні робочі процеси, щоб швидше виконувати завдання, уникаючи повторного призначення завдань. Перевірте, що кожен робить, і запропонуйте вашій команді оновлювати інформацію про щоденний або щотижневий статус. Ви навіть можете створити особисті списки справ, щоб перевірити, що потрібно зробити сьогодні, завтра та наступного тижня.

Проаналізуйте, скільки часу потрібно для кожного завдання, і отримуйте повну інформацію за допомогою програмного забезпечення Hubstaff для відстеження часу. Це також економить ваш час завдяки 40+ настроюваним шаблонам для кожного типу проекту. Перемикайтеся між різними видами, щоб зрозуміти роботу вашої команди.

Завдання Hubstaff БЕЗКОШТОВНІ для максимум 5 користувачів і коштують вам 5 доларів США за користувача, щоб отримати більше переваг. Скористайтеся 14-денною безкоштовною пробною версією платного плану, щоб краще зрозуміти його.

Міро

Міро це найкращий гнучкий інструмент для гнучких команд, який допоможе вам втілити ваші ідеї в життя за допомогою таких дощок, як Kanban, Jira, Asana тощо. Замість того, щоб наполегливо працювати над документацією, залучайте віддалених користувачів для планування спринтів і ретроспектив онлайн. Ви також можете створювати карти історій, організовувати завдання та розставляти пріоритети для спринтів за допомогою дощок Kanban.

Використовуйте понад 120 шаблонів, щоб розпочати свою подорож, імпортуйте завдання з Asana, Rally, Azure або Jira в Miro та візуалізуйте загальні завдання для координації та обговорення зі своєю командою. Ви можете керувати робочим навантаженням, вносити корективи та окреслювати межі залежностей, щоб залишатися зосередженим і залишатися на шляху. Крім того, гнучко застосовуйте гнучкі методології між загонами, командами Scrum або племенами та забезпечте міжкомандну роботу на одній платформі та процесах масштабування.

Miro є БЕЗКОШТОВНИМ для необмеженої кількості членів команди, але існує обмеження. Отримайте більше можливостей для спільної роботи, а також необмежену кількість дощок за 8 доларів США за учасника на місяць.

Лазурні дошки

Обговорюйте, відстежуйте та плануйте роботу зі своїми командами Лазурні дошки і зробіть будь-яку роботу з дошками Kanban, командними інформаційними панелями, спеціальними звітами та невиконаними документами. Ви також можете поєднати повну відстежуваність із гнучкими робочими елементами та плануванням швидкого перетягування, щоб отримати ідеальний будинок ідей від великого до малого.

Відстежуйте свої ідеї на кожному етапі розробки та погоджуйте свою команду зі змінами коду, пов’язаними з вашими робочими елементами. Ви також можете допомогти своїм командам проводити змагання, планувати зустрічі та спринти за допомогою вбудованих дощок. Інструмент пропонує інформацію про стан і стан проекту за допомогою віджетів на інформаційній панелі та потужних інструментів аналітики.

Підключіть свій репозиторій GitHub, почніть пов’язувати PR та зобов’язання з робочими елементами та використовуйте інструменти продуктивності, щоб масштабувати свій бізнес. Спробуйте Azure Boards БЕЗКОШТОВНО або отримайте найкращу цінність своєї хмарної подорожі на кожному етапі.

Апельсиновий скрам

Успішно завершіть свій проект у межах бюджету та вчасно Апельсиновий скрам і стати продуктивнішим на 47%, збільшити прибуток до 61% і покращити CSAT до 69%. Розбийте завдання від початку до кінця та призначте кожне завдання іншому члену команди, щоб успішно завершити проект. Це допоможе вам відстежувати їх робоче навантаження та приймати правильне рішення в потрібний час.

Отримайте повний огляд ресурсів і завдань за допомогою Scrum, дощок Kanban і звітів. Чітко виконуйте кожне завдання за допомогою спеціального статусу, міток завдань, типів завдань і зв’язування завдань. Ви також можете керувати ролями користувачів, завданнями, відстежувати час, використовувати ресурси, отримувати звіти про завдання, діаграми Ганта тощо.

Orangescrum допомагає вам керувати завданнями, часом і ресурсами, щоб просувати вашу організацію вперед і робити клієнтів щасливими. Його попередньо створені шаблони дозволяють розробляти продукт, керувати вмістом, відстежувати помилки тощо.

Скористайтеся безкоштовною пробною версією протягом 14 днів і отримайте повний доступ до функцій. Або виберіть план до 10 користувачів за 8 доларів США на місяць і скористайтеся 30-денною гарантією повернення грошей. Він надасть вам необмежену кількість проектів, завдань, підзавдань, відстеження часу та 100 ГБ пам’яті для трьох користувачів.

Тайга

Надайте обіцяну функціональність у межах свого бюджету та вчасно Тайга інструмент управління проектами. Він має багаті функції та дуже простий у запуску завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача. Визначте кінцеві результати зі своїми командами та отримайте знання команд для безпечної участі.

  Як виправити помилку ERR_CONNECTION_REFUSED в Chrome

Узгодьте результати та визначте пріоритетність кожного з кінцевим користувачем і переконайтеся, що результат із найвищим пріоритетом буде виконано вчасно. Діліться прогресом і обговорюйте проблеми, щоб створити безпечне середовище для окремої людини та команд.

Це дозволяє запропонувати більшу прозорість кінцевим користувачам і краще зрозуміти ваші зусилля для кожного результату. За потреби змінюйте робочі процеси та активуйте нові функції для підвищення продуктивності. Ви також отримаєте надійність, якість, незалежність, адаптивність, гнучкість, прозорість, продуктивність, стабільність і безпеку.

Scrum — це повний набір дощок для показу та планування окремих спринтів із резерву, включаючи EPICS та підзавдання. Ви також знайдете дошку завдань спринту разом із доріжками для плавання для кожної функції масштабування користувача та історії.

Taiga БЕЗКОШТОВНА для до 15 користувачів, до 5 приватних проектів, необмеженої кількості публічних проектів і до 300 МБ пам’яті. Отримайте більше пам’яті та необмежені функції всього за 5 доларів США за користувача на місяць і скористайтеся безкоштовною пробною версією.

VivifyScrum

Розблокуйте необмежену кількість дощок, завдань, робочих областей за допомогою VivifyScrum. Це веб-інструмент керування проектами для великих організацій і невеликих гнучких команд, який дозволяє керувати всіма проектами з одного місця.

VivifyScrum надає комплексне рішення від керування проектами до надсилання рахунків-фактур. Ви отримаєте необмежену кількість дощок Kanban і Scrum разом із необмеженою кількістю предметів. Ви також можете ефективно керувати процесами, відстежуючи хід проекту та роботу команд.

Налаштуйте повністю настроювану дошку Scrum і ефективно співпрацюйте зі своїми командами. Ви можете отримати повне уявлення про доступність кожного члена та відстежувати їх робоче навантаження. Крім того, використовуйте інструмент VivifyScrum Time Tracker, щоб відстежувати час, який ви витрачаєте на автоматичні навантаження та завдання.

Використовуйте всі функції для своєї команди до 10 членів лише за 96 доларів США на рік і отримуйте необмежену кількість членів ради та організацій. Скористайтеся 7-денною БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією.

асана

Керуйте гнучкими проектами за допомогою асана, інструмент управління проектами, який дозволяє вашій команді рухатися швидше та отримувати ефективні результати. Це допоможе вам планувати, організовувати та керувати спринтами Scrum у гнучкому інструменті для спільної роботи.

У Asana є всі функції, необхідні вашій команді, від дощок і часових шкал до залежностей і спеціальних полів. Відстежуйте ітерації та запуски, спрощуйте плани спринту та гнучкі процеси проектів, а також ефективно спілкуйтеся зі своїми учасниками, щоб покращити розвиток вашого бізнесу.

Відстежуйте та реєструйте помилки в одному місці та розставляйте їх за пріоритетністю відповідно до доступності учасників. Надайте своїй команді повну прозорість робочого процесу, щоб уникнути здогадів. Asana об’єднує багато програм, тож ви можете сміливо використовувати будь-яку програму для ефективного керування. Це допомагає зменшити кількість помилок, витрачати менше часу на рутину та оптимізувати процеси.

Для окремих осіб або невеликих команд Asana поставляється з БЕЗКОШТОВНИМ планом і пропонує необмежену кількість завдань, проектів, повідомлень, журналів активності, зберігання файлів і багато іншого. Отримайте розширені функції з платним планом за 10,99 доларів США за користувача на місяць.

На що слід звернути увагу, перш ніж вибрати інструмент Scrum 👇

На ринку є багато інструментів scrum, кожен із яких має вражаючі функції та плани, які залучать вас. Але як дізнатися, який з них найкращий для потреб вашого бізнесу та бюджету?

Отже, давайте розглянемо деякі фактори, на які слід звернути увагу, перш ніж вибрати інструмент scrum.

 • Хороший інструмент scrum має допомогти вам легко запускати спринт, дозволяючи визначати пріоритети залишених завдань, розподіляти складні завдання, призначати завдання та глибше вивчати інформацію.
 • Він має запропонувати вам легкий спосіб створення резервів, які працюють як дошки для переліку вимог проекту, завдань, обов’язків та інших деталей. Це допоможе вам розподілити завдання та краще зрозуміти їхню важливість, щоб ви могли приймати кращі рішення.
 • Інструмент scrum, який ви виберете, повинен мати простий у користуванні інтерфейс для всіх членів команди, щоб вони могли ним користуватися, не потребуючи додаткових технічних навичок.
 • Ознайомтеся з цінами та доберіть до списку тих, які залежать від вашого бюджету. Ви також можете порівняти ціни з функціями, щоб вибрати найкращу комбінацію.

Висновок 👩‍💻

Інструменти Scrum можуть допомогти вам ефективно керувати своїми проектами, водночас пропонуючи багато переваг, як-от безперебійну співпрацю, швидший час виходу на ринок, вищу рентабельність інвестицій та задоволеність клієнтів. Цей список найкращих інструментів scrum допоможе вам вибрати найкращий на основі вашого бюджету та вимог до функцій.