10 найкращих інструментів ETL для SMB у 2022 році

Інструменти ETL допомагають збирати дані з різних джерел, трансформувати та зберігати їх у певному місці, щоб ви могли отримати з них цінну інформацію для розвитку свого бізнесу.

Дані є серцем кожного сучасного бізнесу. Він існує скрізь, будь то інформація про продукт, приблизна дата доставки, кількість часу, який ви витрачаєте на свій смартфон, чи будь-що інше.

Системи, пристрої та служби генерують дані, які за правильної обробки та використання можуть допомогти вам приймати кращі бізнес-рішення.

Але в Інтернеті плаває величезна кількість даних, тому вам стає важко витягнути з них значущу інформацію.

Ось чому сьогодні підприємствам потрібне рішення, яке може ефективно та безпечно керувати даними, щоб створювати кращі стратегії та забезпечувати найкращий досвід для клієнтів.

Інструмент ETL робить саме це.

Це допомагає вам приймати кращі рішення та ставити практичні цілі, збираючи всі ваші дані в єдиному місці для трансформації та аналізу.

Давайте розберемося все про інструменти ETL, що вони роблять і як ви можете отримати з них бізнес-інтелект.

Що ви маєте на увазі під ETL?

ETL означає Extract, Transform and Load.

Простими словами, ETL — це процес інтеграції даних, у якому компанія отримує дані з кількох джерел і збирає їх у єдиному сховищі даних. Підприємства використовують цей процес для створення кращого сховища даних для швидшого розвитку свого бізнесу. Він містить три кроки для виконання роботи:

 • Вилучення даних: вам потрібно ВИЯТИ дані з різних джерел і зберегти їх в одній централізованій базі даних.
 • Трансформація даних: щоб отримати сенс у цих необроблених даних, ви повинні ТРАНСФОРМУВАТИ їх, об’єднавши та видаливши дублікати, забезпечивши при цьому їхню якість.
 • Завантаження даних: нарешті, вам потрібно ЗАВАНТАЖИТИ ці дані в цільове призначення для впровадження.

Що таке інструменти ETL?

Інструменти ETL — це рішення, які допомагають отримати дані з різних джерел і перетворити їх у централізоване сховище. Ці інструменти допомагають компаніям використовувати стратегії інтеграції даних, збираючи різні дані та об’єднуючи їх в єдине сховище даних.

Інструменти ETL дозволяють різноманітним даним працювати разом. Як наслідок, процес відіграє життєво важливу роль у створенні кращої бізнес-аналітики та реалізації більш комплексних стратегій керування даними.

ETL проти ELT

І ETL, і ELT досить схожі, але мають відмінності в стилі роботи.

ETL найкраще підходить, коли ви маєте справу з меншими наборами даних, які потребують складних перетворень. З іншого боку, ELT найкраще підходить для роботи з великими обсягами неструктурованих і структурованих даних.

Давайте з’ясуємо критичні відмінності між ними:

 • ETL означає процес вилучення, перетворення та завантаження, тоді як ELT означає вилучення, завантаження та перетворення.
 • У ETL дані переміщуються від джерела до місця призначення. Але в ELT немає потреби в розміщенні даних, оскільки він використовує сховища даних для виконання загальних перетворень.
 • ETL пропонує більше безпеки під час виконання базових перетворень, оскільки він перетворює дані в середині процесу. ELT добре працює, коли першими завантажуються конфіденційні дані.
 • ETL досить хороший, коли йдеться про більш стабільний, ефективний і швидший аналіз даних. З іншого боку, ELT не дуже хороший, коли мова йде про швидкий аналіз.

Як працює інструмент ETL?

ETL є чудовим рішенням для організацій, що керуються даними. Він чудово працює для будь-якого бізнесу, допомагаючи їм надавати дані в правильному форматі та ефективно.

Інструменти ETL мають різні функції та форми залежно від використання та середовища. Деякі інструменти мають дуже базові функції, тоді як інші мають розширені функції, найкращі для досвідчених користувачів. Але ви знайдете щось спільне в кожному інструменті, тобто мета оптимізації та спрощення процесу.

Ось як працюють інструменти ETL:

 • ОТРИМУЙТЕ дані з різних джерел відповідно до мети організації
 • ПЕРЕТВОРЮЙТЕ ті самі дані з вихідної необробленої форми в чіткий формат, щоб отримати значущу інформацію та бізнес-аналітику.
 • ЗАВАНТАЖУЙТЕ перетворені дані в хмару або локальне сховище даних, де ви можете використовувати їх для звітності та аналітики, щоб формувати свої бізнес-стратегії.

Візуальна структура допомагає користувачам зрозуміти потік даних від джерел до кінцевого пункту призначення. Інструменти ETL оснащені функціями моніторингу, обробки помилок і журналювання для відновлення даних після складних проблем.

Навіщо потрібні інструменти ETL?

Інструменти ETL допомагають компаніям отримувати свої дані з різних джерел, перетворювати їх і завантажувати в хмару або локальне сховище даних. У результаті спеціалісти з обробки даних можуть легко отримувати доступ до даних і аналізувати їх, щоб перетворити прості дані на цінну та потужну бізнес-аналітику.

Давайте дізнаємось, які переваги ви отримаєте, використовуючи інструменти ETL:

 • ETL не тільки виконує свої умови, але й допомагає вам створити візуальний потік даних, щоб ви могли приймати кращі бізнес-рішення та покращувати взаємодію з користувачем.
 • Він пропонує інтерактивні та продуктивні рішення візуалізації з вашої бази даних або програм, щоб надати вам практичну інформацію.
 • Інструмент ETL може автоматизувати збір, трансформацію та консолідацію ваших даних замість того, щоб робити все вручну. Таким чином, ви економите свій час і сили.
 • Він виконує загальний процес з кращою ефективністю та продуктивністю.
 • Інструмент ETL може обробляти великі та складні дані.
 • Це дозволяє розширене очищення та профілювання даних.

А тепер давайте подивимося на деякі з найкращих інструментів ETL, які можуть допомогти вам розвивати бізнес, використовуючи дані.

Суперметрика

За допомогою Supermetrics ви можете отримати необхідні вам маркетингові дані та перенести всі дані на свою стандартну платформу звітності, зберігання та аналітики, будь то сховище даних, озеро даних, інструмент візуалізації даних, електронна таблиця чи інструмент BI.

Ефективно організуйте свої маркетингові дані, щоб вони ніколи не сповільнювалися. Ви можете швидко перенести параметри та показники з маркетингових платформ у звітність без вибірки чи часу; все, що ви отримуєте, це чисті дані.

Після того, як ви перемістите свої дані у бажане місце зберігання, почніть упорядковувати їх і фільтрувати дані відповідно. Ви також можете перевірити продуктивність, щоб знати, що працює, а що ні. Зрештою, приступайте до оптимізації. Підготуйте свою інформаційну панель, автоматизувавши звіти та плануючи передачу даних, усунувши години ручної роботи.

Крім того, Supermetrics підтримає вас, якщо ви хочете створити приголомшливі інформаційні панелі. Єдине, що вам потрібно зробити, це попрацювати над чіткими цифрами в електронній таблиці або перемістити дані в сховище даних. Виберіть місце призначення маркетингових даних і подивіться, що станеться далі.

Отримайте свої маркетингові дані у форматах JSON або CSV або за допомогою спеціальних вихідних форматів. Отримайте повний доступ до Supermetrics протягом 14 днів без використання кредитної картки. Коли ви задоволені, виберіть бажаний пункт призначення даних і дізнайтеся ціну.

Датаддо

Миттєво підключіть усі свої джерела даних до сховища та інформаційних панелей Датаддо. Це допоможе вам збирати будь-які маркетингові дані з будь-якого джерела та легко діставатися до будь-якої точки призначення. Не переживайте під час інтеграції; Dataddo дозволяє контролювати всі вхідні дані з центру управління.

Це рішення робить усе миттєво, від моменту реєстрації та підключення до конвеєрів даних до передачі даних від джерела до пункту призначення. Усіма змінами в конвеєрах керує Dataddo, щоб ви не хвилювалися про втрату даних через несправність конвеєрів.

Завдяки складним функціям обробки даних на спрощеній платформі Dataddo, яка не використовує код, нетехнічні користувачі можуть використовувати її як професіонал. Крім того, він працює з інструментами BI та сховищем даних, щоб ви могли передавати власні дані. Dataddo працює для вашої системи та забезпечує гарний нічний сон.

Крім того, Dataddo підтримує широкий спектр хмарних сховищ, таких як AWS Redshift або Google Big Query, а також локальні сховища даних, такі як PostgreSQL, SQL server і Maria DB. Він також підтримує широкий спектр файлових серверів, включаючи Google Sheets або Amazon S3.

Припиніть сортування та почніть працювати з нестримною платформою Dataddo. Скористайтеся 14-денною безкоштовною пробною версією або придбайте її за 35 доларів США на місяць за джерело.

Хево

Налаштуйте надійні канали маркетингових даних за лічені хвилини Хево. Це інтуїтивно зрозумілий конвеєр даних без коду, який швидше завантажує дані з будь-якого джерела в сховище в режимі реального часу для кращої аналітики.

Hevo підтримує понад 100 готових інтеграцій додатків SaaS, SDK, потокових служб, хмарних сховищ і баз даних. Він легко зв’язує дані з будь-яким джерелом і аналізує їх у різних форматах даних.

Повністю автоматизований і керований конвеєр даних Hevo завантажує всі дані в сховище даних і готує їх для подальшого аналізу. Лише кількома клацаннями миші ви можете налаштувати конвеєр за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу Hevo. Будь-хто у вашій команді може легко налаштувати конвеєр даних. Таким чином, це економить час під час розробки основного продукту.

Дозвольте Hevo керувати всіма вашими конвеєрами та майбутніми операціями. Якщо у вас є цей інструмент ETL, вам не потрібні сценарії ETL або завдання Cron для ваших маркетингових даних. Hevo може виявляти несправності та ефективно форматувати або перетворювати дані. Він може обробляти мільйони записів без затримки, що доводить, що ваші конвеєри будуть масштабуватися разом із зростанням вашого бізнесу.

Скайвія

Отримайте універсальну хмарну платформу даних для керування даними, резервного копіювання, підключення та інтеграції Скайвія. Це 100% хмарна платформа, яка пропонує хмарну масштабованість і гнучкість, замінюючи потребу в ручному оновленні або розгортанні.

Skyvia не надає рішення на основі майстра кодування, яке задовольнить потреби ІТ-фахівців і бізнес-користувачів із мінімальними або нульовими знаннями кодування. Незалежно від того, чи є ви невеликим стартапом чи підприємством, Skyvia може допомогти вам легко створювати й керувати конвеєрами даних, а також об’єднати ваші локальні та хмарні дані для автоматизації та оптимізації робочих процесів.

Крім того, ви можете автоматично переміщувати свої бізнес-дані між різними хмарними програмами всього за кілька кліків. Skyvia дозволяє захищати ваші хмарні дані, зберігати дані в безпеці в одному місці та підключатися до багатьох споживачів OData, обмінюючись реальними даними через REST API. Ви також можете керувати будь-якими даними та надсилати запити з будь-якого браузера за допомогою інтуїтивно зрозумілого візуального конструктора запитів або SQL.

Почніть із базового пакету 15 доларів на місяць.

стібок

використання Дані стібка щоб отримати відповіді швидше, швидко перемістіть свої маркетингові дані з понад 130 джерел у сховище даних і використовуйте готові для аналізу дані. Це дає змогу витрачати більше часу на аналіз цінної інформації та менше часу на керування конвеєрами даних.

Stitch надає розширювані та прості вбудовані параметри ETL для ваших груп обробки даних. Щоразу, коли вашій команді потрібне будь-яке джерело даних, функції розширення Stitch дозволяють продовжити роботу. Отримайте можливість захищати, керувати й аналізувати свої маркетингові дані, зберігаючи їх у своїй інфраструктурі.

Забезпечте контроль і прозорість свого каналу даних за допомогою функцій оркестровки Stitch. Це також допомагає отримувати дані з важливих джерел, завантажувати дані на платформи, яким ви віддаєте перевагу, і аналізувати їх за допомогою чудових інструментів Stitch. Крім того, розширте його функції за допомогою опції з відкритим кодом, від продуктивності до безпеки.

Розпочніть з безкоштовної пробної версії.

Клей AWS

Отримайте масштабовану, безсерверну та просту службу інтеграції даних Клей AWS і спростіть вашу роботу, виявляючи, об’єднуючи та готуючи дані для машинного навчання, розробки додатків і аналітики.

AWS Glue має всі якості, необхідні для інтеграції даних. Тому почніть аналізувати зараз і використовуйте свої дані протягом кількох хвилин замість годин і днів. Він виконує багато завдань, включаючи вилучення та виявлення даних із різних джерел, очищення, об’єднання, нормалізацію та збагачення даних.

Ви відчуєте кодові та візуальні інтерфейси, які полегшать інтеграцію даних. Користувачі також можуть знаходити дані та легко отримувати до них доступ за допомогою каталогу даних AWS Glue. ETL, розробники та інженери обробки даних можуть візуально створювати, контролювати та запускати робочі процеси ETL лише кількома кліками.

Ви можете візуально збагатити, нормалізувати та очистити дані без написання коду. Крім того, ви можете використовувати SQL для копіювання та комбінування даних у різних сховищах даних. З AWS Glue ви отримаєте швидшу інтеграцію даних і зможете автоматизувати робочий процес інтеграції даних, щоб масштабувати свій бізнес.

AWS надасть вам гнучкість вибору індивідуальної оцінки, щоб ви могли знати вартість відповідно до своїх потреб.

Інтегрувати

Перетворіть свій будинок даних на платформу даних за допомогою Інтегрувати і живлять усі операційні системи та приймають рішення в компанії. Це допомагає покращити взаємодію з клієнтами, збільшити прибуток і швидше розвиватися.

Це дає змогу компаніям електронної комерції, яким потрібна звітність у реальному часі, щоб розвивати та вести свій бізнес. Вони можуть інтегрувати джерела живлення для багатьох галузей, щоб розвиватися за допомогою власних даних. Ви можете покращити взаємодію з клієнтами за допомогою звітів про інвентаризацію, перевізника та виконання в реальному часі, щоб виявити операційну ефективність і створити надійні прогнози.

Розпочніть свою 7-денну безкоштовну пробну версію сьогодні та перетворите свої дані на значущу статистику.

П’ятран

Централізуйте дані без зусиль за допомогою П’ятран і надавати клієнтам швидшу та кращу інформацію. Це дає змогу безпечно підключатися до програм і баз даних, які пришвидшують ваш бізнес.

Виберіть місце призначення за вашим вибором, щоб отримати дані зі сховища даних або інших джерел, щоб отримати те, що вам потрібно для створення бізнесу, керованого даними. За допомогою інтегрованих перетворень ви можете прискорити аналітику.

Конвеєри Fivetran постійно й автоматично оновлюються за допомогою повністю керованих конекторів, щоб ви могли звільнити час, щоб зосередитися на основній грі. Це проста у використанні платформа, яка зберігає зміни в API та багаті статистичні дані за лічені хвилини.

Fivetran гарантує безвідмовну роботу 99,9%, що означає, що Fivetran ніколи не залишить вас у невіданні. Він виконає всю конвеєрну роботу, щоб ви сиділи й зосередилися на решті. Якими б не були дані, Fivetran легко готує, очищає та розміщує ваші дані в ідеальному місці.

Отримайте всеосяжну безпеку та швидшу статистику завдяки готовим перетворенням, керуванню, конфіденційності та цілодобовій підтримці та інструкціям. Приєднайтеся до мільйонів і подивіться, що може зробити Fivetran, перевірте його тематичні дослідження та зрозумійте робочу поведінку централізації їхніх даних.

Запустіть його безкоштовно або виберіть із різних варіантів, починаючи з 60 доларів США на місяць, що дозволяє одному користувачеві використовувати до 0,5 млн. і багато іншого.

Інформатика

Створіть інтелектуальне підприємство з обробки даних Інформатика і керуйте всіма своїми даними на одній платформі, щоб рухати свій бізнес на ідеальний шлях. У ваших даних є те, що допомагає вам бути незвичайним на ринку.

Informatica допомагає вам перетворювати ваші дані з базової інформації на бізнес-аналітику за допомогою своєї інтелектуальної хмари керування даними (хмари, призначеної лише для керування даними). Незалежно від того, який ваш бізнес, він розширює можливості ваших даних за допомогою провідних у галузі рішень для керування даними.

Інтегруйте, отримуйте доступ і приймайте всі дані, щоб пришвидшити свою аналітику разом із проектами ШІ та стимулювати модернізацію хмари. Крім того, захистіть свої дані, використовуючи ринок, де ви можете підвищити цінність правил конфіденційності та відповідати щоденним змінам.

Отримайте ідеальний перегляд усіх своїх даних в одному вікні для кращого аналізу, щоб покращити досвід, онлайн-продажі та ланцюги поставок. Informatica доставляє та синхронізує всі дані для швидкої модернізації програм і автоматизації бізнес-процесів.

Перейдіть до безкоштовної пробної версії, щоб дізнатися, як працює це рішення.

Матильйон

Керуйте CDC і пакетними конвеєрами разом із Завантажувач даних Matillion без знання програмування. Це полегшує сучасну аналітику за допомогою хмарної платформи. Багато компаній, які не змогли вчасно зібрати дані, тепер можуть перетворити їх на корисну інформацію.

Залишайтеся конкурентоспроможними на ринку за допомогою хмарних ETL-рішень Matillion. Це допомагає підприємствам за лічені хвилини перетворювати прості дані в дані, готові до аналітики, що дає змогу приймати кращі бізнес-рішення та отримувати нові знання.

Легко віртуально завантажуйте будь-які дані з будь-якого джерела в хмару та скористайтеся допомогою трансформації та комплексної хмарної інтеграційної платформи для ваших груп даних. Matillion витягує дані, перетворює їх і завантажує в хмарне сховище даних.

Інструмент Matillion ETL забезпечує потужність, економічність і гнучкість хмари, щоб отримати все, що ви хочете, щоб рухати свій бізнес. Переконайтеся, що ви надаєте готовий, швидкий і легкий доступ до своїх користувачів даних, щоб підвищити їх цінність. Використовуйте великий перелік готових і готових конекторів Matillion для найпопулярніших баз даних і програм.

Ви можете завантажити їх із спільноти або створити нові конектори за лічені хвилини. Matillion підтримує майже всі хмарні сховища даних, такі як Delta Lake, Snowflake, Microsoft Azure Synapse, Google BigQuery, Amazon Redshift тощо, щоб запропонувати потужність і переваги кожної хмарної платформи.

Запустіть його безкоштовно та виберіть із доступних варіантів, щоб скористатися опцією безкоштовного пробного періоду з кожним платним планом.

поширені запитання

1. ETL проти ELT: які відмінності?

Відповідь: обидва містять схожі функції, але по-різному. ETL перетворює маркетингові дані на окремий сервер для обробки. З іншого боку, ELT перетворює маркетингові дані в сховище даних або сховище даних.

2. Які особливості інструментів ETL?

Відповідь: Деякі функції включають відображення даних, підключення, синхронізацію даних, автоматизацію робочого процесу, бізнес-аналітику та звітування.

3. Які є типи інструментів ETL?

Відповідь: деякі з типів – це інструменти корпоративного програмного забезпечення ETL, інструменти ETL з відкритим вихідним кодом, хмарні інструменти ETL та спеціальні інструменти ETL.

Висновок

Інструменти ETL забезпечують центральне місце для всіх ваших даних, щоб ви могли створювати конвеєри даних і зв’язувати зацікавлених сторін, а також керівників з інформацією, необхідною для ефективної роботи. Це допоможе вашим командам обробки даних досягти нових рівнів стандартизації та швидкості, незалежно від того, наскільки складною є робота.

Таким чином, вибір найкращого рішення ETL для вашого бізнесу є мудрим рішенням. Це допоможе вам отримувати, перетворювати та завантажувати дані на платформу зберігання даних і приймати кращі бізнес-рішення.