10 найкращих інструментів тестування зручності використання програм, веб-сайтів і служб

Ви наполегливо працюєте над аналізом зручності програми, веб-сайту та SaaS, щоб забезпечити найкращий UX для своїх клієнтів? Спробуйте ці інструменти тестування зручності використання прямо зараз!

Забезпечення безперебійної взаємодії з користувачем (UX) має важливе значення для успіху будь-якої мобільної програми, веб-програми, веб-сайту або служби SaaS. Безсумнівно, програми та інтерфейси веб-сайтів створюватимуть деякі проблеми для кінцевого користувача. Тут тестування зручності використання допомагає усунути такі вузькі місця в UX.

Якщо ви не впевнені, як вибрати найкраще програмне забезпечення для зручності використання, ви прийшли в потрібне місце. Ця найкраща стаття про системи тестування зручності використання допоможе вам вибрати найкраще, щоб ви могли легко оцінити зручність ваших цифрових продуктів.

Інструменти, згадані в цьому посібнику, допоможуть будь-кому, хто є розробником, дизайнером або бізнесменом, удосконалити свої цифрові продукти та пропозиції послуг!

Що таке юзабіліті тестування?

Юзабіліті-тестування є ключовим технічним процесом у дизайні взаємодії з користувачем (UX). Методика зосереджена на дослідженні того, наскільки легко взаємодіяти цільовій аудиторії з програмним забезпеченням, веб-сайтом, мобільним додатком або службою SaaS.

Дослідження проводяться на рівні користувача. Це означає, що розробники, дизайнери, інженери програмного забезпечення та бізнес-менеджери уважно стежать за тим, як кінцеві користувачі переміщуються продуктом або послугою.

Часто процес включає багато фокус-груп і бета-тестових спільнот для використання мінімально життєздатного продукту або прототипу продукту. Ці бета-тестери надсилають дані безпосередньо розробнику програмного забезпечення або ІТ-бізнесу через спеціалізовані веб-додатки, програми для мобільних пристроїв або комп’ютера.

Спеціалісти-дослідники UX, спостерігаючи за використанням продукту користувачами, виявляють розчарування користувачів, вузькі місця та області вдосконалення. Висновки потрапляють безпосередньо в цикл Agile, Scrum або DevOps, щоб можна було вносити ітераційні вдосконалення.

Зрештою, практика тестування зручності використання гарантує, що ваш цифровий продукт саме такий, як хоче користувач, і продається краще, ніж ваші конкуренти.

Що таке інструмент перевірки зручності використання?

Інструмент перевірки зручності використання — це програма, яка перевіряє зручність продукту для користувача. Він також передбачає, наскільки легким є інтерфейс користувача для кінцевих користувачів. Програмне забезпечення для тестування зручності використання часто є хмарним додатком і дозволяє дослідникам UX співпрацювати та працювати віддалено з розробниками, менеджерами DevOps і кінцевими користувачами.

Дослідники UX також створюють і проводять оцінювання зручності використання з користувачами. Крім того, інструмент надає всі функції та аналітику даних для аналізу рівня успіху поточного проекту.

Нижче наведено стандартні функції та функції системи тестування зручності використання:

 • Сценарії завдань
 • Запис і відтворення взаємодії з користувачем
 • Теплові карти
 • Опитування, коментарі та відгуки
 • Аналітика та візуалізація даних

Таким чином, програмне забезпечення стає потужним інструментом для дизайнерів і дослідників UX, щоб зрозуміти вподобання аудиторії. Ці інструменти також допомагають розробникам мобільних додатків і веб-сайтів досліджувати проблеми зручності використання, щоб удосконалити загальне враження від продукту.

Нарешті, інструмент тестування зручності використання гарантує, що кінцевий користувач не матиме жодних скарг на UX після повторного вдосконалення продукту.

Як вибрати правильний інструмент перевірки зручності використання

 • Дізнайтеся, чи підходить система тестування зручності використання мобільним додаткам, веб-сайтам, веб-додаткам, службам SaaS або всім згаданим продуктам.
 • Переконайтеся, що інструмент дозволить вам охопити вашу аудиторію на широкому спектрі платформ і каналів.
 • Не забудьте відповідати запропонованим типам тестування зручності використання. Наприклад, чи пропонує інструмент лише дистанційні, модеровані, немодеровані тощо методи тестування чи всі ці методи.
 • Перевірте бюджет тестування зручності використання вашого проекту DevOps і порівняйте плани передплати кількох програм, перш ніж купувати одну.
 • Ваше програмне забезпечення або веб-сайт і його дизайн UX є суворо конфіденційними. Дізнайтеся, чи інструмент, який ви купуєте, пропонує шифрування в усіх режимах обробки даних.
 • Виберіть програмне забезпечення для тестування зручності використання, яке пропонує безперебійну співпрацю з рольовим доступом до внутрішніх і зовнішніх співавторів.
 • Він повинен дозволяти інтеграцію з інструментами DevOps, інструментами розробки платформи тощо.
 • Не кажучи вже про те, що інструмент має пропонувати простий спосіб найму та управління участю.

Тепер, коли ви знаєте важливі міркування для вибору відповідного інструменту тестування UX, знайдіть нижче кілька підібраних імен, які використовують найуспішніші розробники програмного забезпечення:

Лабіринт

Лабіринт допомагає вам постійно вдосконалювати продукт. Це полегшує цей подвиг, дозволяючи швидше збирати інформацію про клієнтів або користувачів і аналізувати дані для прийняття рішень. Maze містить усі необхідні функції в інструменті тестування зручності використання, наприклад:

У розділі «Дослідження» ви знайдете всі методи UX-тестування, які можуть знадобитися для вашого проекту, як-от тестування прототипів, тестування веб-сайтів у реальному часі, опитування відгуків, дослідження інтерв’ю, сортування шнурів і тестування дерев.

Якщо вам потрібно залучити кількох клієнтів або користувачів для спеціального дослідження UX, ви можете скористатися розділом Recruit Maze. Recruit дозволяє вам зібрати фокус-групу або учасників тестування з попередньо зареєстрованого пулу чи панелі. Крім того, розділ Recruit має необхідну підтримку інтеграції, щоб ви могли надсилати підказки в програмі чи продукті.

Hotjar Engage

Hotjar Engage допомагає знайти відповідний набір користувачів для ваших програм, веб-сайтів або продуктів SaaS. Крім того, це один із найбільших маркетплейсів пулу тестування UX, який містить тестувальників з усього світу.

Тому, якщо ви розробляєте веб-додаток для фінансових послуг із США, але хочете також орієнтуватися на ринок Великої Британії, ви йдете на Hotjar Engage, щоб знайти зацікавлених користувачів для тестування програми з Великобританії.

Ось його визначні особливості:

 • Візуалізуйте поведінку користувачів за допомогою теплових карт
 • Спостерігайте, як користувачі натискають, переміщують курсор миші, розвертаються тощо за допомогою відтворення сеансу користувача
 • Контекстні підказки та форми зворотного зв’язку
 • Опитування голосу клієнтів
 • Розміщуйте модеровані відгуки користувачів

Крім того, що це величезний ринок новобранців для тестування, він пропонує всі стандартні функції, необхідні для проекту дослідження та розробки UX вашого продукту.

Оглянутись

Використовується ІТ-гігантами, такими як Netflix, Spotify, Google тощо, для тестування зручності використання своїх продуктів, Оглянутись це обов’язковий інструмент дослідження UX для будь-якого проекту розробки додатків і веб-сайтів.

Як і інше програмне забезпечення для тестування зручності використання, воно пропонує всі інструменти, функції та функції, необхідні для тестування програм і веб-сайтів. Нижче наведено список основних можливостей:

 • Модероване тестування юзабіліті
 • Немодероване тестування UX
 • Захищена відеоконференція з учасниками
 • Нотатки з мітками часу, спільні думки, командний чат тощо.
 • Проектні дошки
 • Управління учасниками

Найважливішою привабливістю Lookback є Eureka, ваш помічник з дослідження UX на основі AI та ML. Під час інтерв’ю з сотнями учасників він може безперешкодно фіксувати відверті відгуки, цитати та контекст.

Lookback також є найсучаснішим інструментом якісного дослідження UX на основі ШІ. Він може аналізувати відео та текстові чати та створювати підсумки з рішеннями на основі даних.

UserZoom GO

UserZoom GO це дослідницька платформа UX від бренду UserTesting. Ви можете стимулювати розвиток бізнесу, створюючи користувацький досвід, який захопить клієнтів за допомогою UserZoom GO. Ви можете зробити це, використовуючи розширені інструменти, які пропонує ця потужна платформа тестування зручності використання.

Це комплексна дослідницька платформа UX, яка обслуговує всі функції, від розробки дослідження до обміну думками про вдосконалення із зацікавленими сторонами. Крім цього, він охоплює залучення цільової аудиторії для тестування продуктів, запуск і планування досліджень UX.

Більше того, UserZoom Go допоможе вам отримати корисну інформацію з досліджень аудиторії за допомогою синхронізованого відтворення, автоматично створених діаграм, автоматизованих розшифровок, теплових карт тощо.

Оптимальна майстерня

Оптимальна майстерня містить різні інструменти тестування UX для прискорення робочого процесу дослідження. Його спеціалізований список інструментів включає тестування дерева, сортування карток, опитування кінцевих користувачів, інтерв’ю з користувачами та тестування першим клацанням. Оскільки ви отримуєте всі необхідні інструменти для якісного дослідження UX в одному місці, ви можете швидко прогресувати на етапі збору даних.

Окрім інструментів дослідження зручності використання, Optimal Workshop пропонує організовану, оптимізовану та просту у використанні платформу для набору учасників. Він має пул учасників, що складається з понад 50 мільйонів учасників. Користувачі походять із різних верств населення, країн і демографічних груп.

Таким чином, пул учасників Optimal Workshop ідеально підходить для вас, щоб знайти тестувальників продуктів для місцевих і глобальних підприємств. Крім того, у пулі є суміш учасників, які розмовляють 80 різними мовами. Таким чином, якщо ваше дослідження керується мовою, ви отримаєте потрібну відповідь.

Мозок користувача

Мозок користувача Інструмент тестування юзабіліті дає вам змогу лише за кілька хвилин стати чемпіоном тестування юзабіліті з новачка. Однією з його найкращих привабливостей є доступ до багатьох перевірених прикладів тестування зручності використання. Ви можете використовувати їх як приклади або шаблони, щоб дослідити найкращий UX-дизайн або вдосконалити існуючий продукт подібного типу.

Інтерфейс програми Userbrain продумано організовує приклади, щоб ви могли швидко знайти те, що вам потрібно. Ви також можете відфільтрувати шаблони, встановивши такі фільтри, як Категорії (SaaS, електронна комерція, бронювання квитків тощо), Завдання (порівняйте продукти, Зв’яжіться з нами, Пошук продукту тощо), Типи (веб-програма, веб-сайти тощо) і пристрої (телефон, планшет і комп’ютер).

Щоб випробувати програмне забезпечення для перевірки зручності використання, ви можете зареєструватися на безкоштовну пробну версію, вибрати попередньо налаштований шаблон і почати збирати дані після цього.

Коли ви отримаєте платний план і вам потрібні учасники для дослідження UX, ви зможете залучити різноманітне коло тестувальників із понад 100 тисяч користувачів. За потреби ви можете залучати сторонніх користувачів для дослідження UX, перевіривши себе.

Функція Automated Insights від Userbrain допоможе вам за кілька хвилин створити на основі даних ваш дослідницький проект UX. Якщо вам потрібно представити свої висновки зацікавленим сторонам або клієнту, ви можете скористатися попередньо налаштованими шаблонами звітів.

Петля11

З Петля11 Інструмент перевірки зручності використання, потрібно лише 4 прості кроки, щоб перевірити зручність використання вашого дизайну та зібрати інформацію, щоб ви могли приймати кращі дизайнерські рішення протягом життєвого циклу розробки продукту.

Ви можете створити юзабіліті-тест на цій платформі всього за 30 хвилин і побачити, як користувачі реагують на ваш дизайн. На цій платформі також доступна панель перевірених користувачів; інакше ви можете залучити своїх учасників до використання цього рішення без додаткових витрат.

Тут доступний запис екрана, аудіо та відео учасників, щоб перевірити їхній досвід з перших рук. Loop11 надає корисну статистику та показники, які можна інтерпретувати для прийняття рішень на основі даних або ділитися з учасниками.

UsabilityHub

Коли справа доходить до дизайну продукту, перше враження користувачів багато про що говорить. Увімкнено UsabilityHubви можете виміряти перше враження своїх клієнтів і оптимізувати дизайн продукту.

Це також допомагає зрозуміти інформацію, яку користувачі забирають протягом перших п’яти секунд після перегляду дизайну. Таким чином, ви знатимете, чи здатний дизайн вашого веб-сайту ефективно донести заплановане повідомлення до аудиторії.

Використовуючи візуалізацію хмари слів, UsabilityHub також дає змогу виявляти тенденції. Ця платформа також підтримує інші тести юзабіліті, такі як опитування щодо дизайну, тести кліків і тести навігації.

PlaybookUX

PlaybookUX це комплексна платформа відгуків користувачів для створення центрального сховища інформації про клієнтів. Ви можете використовувати його для набору, проведення та аналізу якісних і кількісних досліджень.

Використовуючи панель PlaybookUX, ви можете визначити та націлити свою аудиторію або використовувати базу клієнтів для тестування зручності використання. Потім ви можете вибрати з немодерованого, модерованого, сортування карток, тестування дерева та опитування для проведення якісних або кількісних досліджень.

Він також має потужні функції аналізу, щоб отримати результати на основі зібраної інформації. Перш за все, PlaybookUX дозволяє створити центральне сховище досліджень, у якому можна легко шукати та впорядковувати.

UXtweak

Неважливо, на стадії створення прототипу чи виробництва, UXtweak надає вам усі інструменти, необхідні для підвищення зручності використання ваших продуктів. Використовуючи це програмне забезпечення, ви можете залучати учасників для тестування зручності використання. Він також дає змогу аналізувати дії користувачів, щоб організувати вміст веб-сайту таким чином, щоб було зручно орієнтуватися.

Для тестування зручності використання це програмне забезпечення допомагає вам виконувати тести першого натискання, тестування веб-сайтів, тестування мобільних пристроїв і тестування прототипів. Коли справа доходить до розуміння дій ваших користувачів, цей інструмент дозволяє записувати екран і проводити опитування. Крім того, є п’ятисекундні тести та тести продуктивності, щоб дізнатися про вимоги користувачів.

Заключні слова

Орієнтований на користувача дизайн інтерфейсу користувача та UX має першочергове значення для збільшення залученості вашого продукту та продажів. Ознайомтеся з найкращими інструментами тестування зручності використання, згаданими вище в цій статті. Оцінивши програми, виберіть одну або кілька, які підходять для ваших проектів DevOps.

Хочете створити зручні креслення для своїх програм або продуктів SaaS? Перегляньте ці найкращі каркасні інструменти прямо зараз!