10 найкращих інструментів для перенесення файлів з Android на Mac

Apple є телефоном мрії багатьох людей. Основна причина, чому люди віддають перевагу продуктам Apple, полягає в тому, що вони бездоганно працюють один з одним.

Продукти Apple мають високу якість збірки та камери з кращою роздільною здатністю та досить зручні з точки зору комфорту. Усе це робить продукцію Apple більш популярною, ніж будь-який інший бренд. Ви б ніколи не бачили, щоб iPhone гальмував або зависав під час гри у важкі ігри або передачі великого файлу з одного пристрою на інший.

Продукти екосистеми Apple бездоганно працюють один з одним, але виникають деякі проблеми, коли користувачі Apple хочуть побудувати екосистему з іншою ОС, наприклад Android. Такі користувачі стикаються з багатьма проблемами під час обміну файлами між пристроями Android і Apple. Для обміну фотографіями чи файлами завжди потрібна стороння програма.

Ми бачили, що багато людей віддають перевагу різним брендам, купуючи ПК чи телефон. Ви б бачили, як багато людей використовують MacBook для офіційних цілей через його потужність і продуктивність, але коли справа доходить до мобільних телефонів, вони віддають перевагу Android, а не iOS. Це може бути з різних причин, таких як:

  • Телефони Android легко придбати
  • Індивідуальні теми та додаток
  • Кращий термін служби батареї
  • Дві SIM-карти та параметри збільшення пам’яті
  • Легке підключення

І набагато більше.

Але виходячи з вищезазначеного, ми не можемо сказати, що Android кращий за iOS. Коли ви використовуєте стільки програм сторонніх розробників, безпека ваших особистих речей щоразу під загрозою. Але все ж люди віддають перевагу різним маркам, коли справа доходить до ПК і телефонів.

Тепер давайте розглянемо список інструментів, за допомогою яких ви можете без проблем перенести свої файли з пристрою Android на Mac OS.

Anydroid

Anydroid — це менеджер Android, який можна використовувати для керування даними для передачі між пристроями. Ви можете використовувати цю програму для резервного копіювання своїх спогадів одним клацанням миші, щоб звільнити більше місця на своєму пристрої Android.

Головна перевага Anydroid полягає в тому, що вам не потрібно встановлювати програмне забезпечення на ваш MacBook. Крім того, весь процес передачі файлів є бездротовим, тож тепер вам не потрібно носити з гаджетами кабель передачі даних чи будь-який ключ.

  Доступ і налаштування звуку на Android

Крім того, найбільшою проблемою для будь-якого користувача Apple є резервне копіювання даних WhatsApp, і Android без проблем допомагає вам у цьому процесі. Це програмне забезпечення є у вільному доступі на їх офіційному сайті. Крім того, ви можете придбати це програмне забезпечення за планами від 29,99 євро на один рік.

Dr.Fone

Dr.Fone це програма від Wondershare, яка допоможе вам будь-коли та будь-де переносити ваші повідомлення, фотографії та історію дзвінків із пристроїв iOS/Android на Mac OS. Це також допоможе вам відновити вашу систему, і ви також можете відстежувати втрачені дані телефону під час використання цієї програми. Він доступний безкоштовно на їхньому офіційному веб-сайті для пристроїв Android та iOS. Ви можете придбати додаток Dr.Fone для різних послуг окремо та в згорнутому вигляді відповідно до ваших потреб.

Macdroid

Macdroid допомагає безперешкодно передавати файли Android через надійне та плавне з’єднання. Ви можете завантажити додаток безкоштовно. Ви також можете випробувати професійну версію безкоштовно протягом 7 днів. Крім того, ви можете підписатися на членство Pro лише за 1,67 доларів США на місяць.

Крім того, ви можете знайти всі фотографії свого мобільного телефону в програмі Finder на вашому Mac. Ви можете легко перетягнути ці фотографії в потрібну папку MacBook всього за одну секунду. Визначною особливістю Macdroid є те, що ви можете редагувати свої файли на MacBook, які зберігаються на вашому телефоні, не зберігаючи та не завантажуючи їх на MacBook.

OpenMTP

Багато людей скаржаться, що вони не зможуть перенести свої дані зі свого мобільного телефону Android на Mac. OpenMTP програмне забезпечення подолало цю довгоочікувану проблему завдяки п’ятеро вищій швидкості копіювання файлів. Він доступний безкоштовно, і ви також можете вибрати темний режим. Інструмент дозволяє переглядати файли як у формі сітки, так і у вигляді списку.

OpenMTP є проектом з відкритим вихідним кодом, тому ніхто не може об’єктивізувати свої наміри безпеки даних і крадіжки даних. У попередніх версіях OpenMTP не підтримував телефони Samsung для передачі файлів і фотографій, але тепер в останній версії вони також підтримують усі смартфони Samsung. Його перевага перед іншими полягає в тому, що він підтримує передачу кількох файлів одночасно, навіть якщо його розмір перевищує 4 ГБ, а це божевілля.

Android File Transfer

З назви програми видно, що вона призначена лише для передачі файлів між комп’ютерами Mac і пристроями Android. Ви можете завантажити Android File Transfer і встановіть його на свій комп’ютер/ноутбук Mac. Він підтримує операційні системи Mac 10.7 і вище. Вам не потрібно турбуватися про безпеку даних і швидкість передачі між пристроями, оскільки це походить від самого Android.

  Spoiler Shield приховує спойлери з Facebook і Twitter на Android, iOS

І так, це безкоштовно для кожного користувача. USB-кабель є обов’язковим для передачі файлів, оскільки наразі він не підтримує бездротову передачу.

Командир один

Командир один це надійний клієнт для обміну файлами між пристроями Mac OS і Android. Його універсальність з подвійною панеллю робить його унікальним під час передачі файлу, оскільки ви можете одночасно переглядати бібліотеку та розташування файлу для передачі. Ви можете завантажити безкоштовну версію з офіційного веб-сайту або придбати професійний пакет для планів від 29,99 доларів США.

AirDroid

AirDroid це професійний менеджер файлів і програма для передачі, яка допоможе вам передавати файли між різними операційними системами, як-от Windows, Mac, Linux, Android, iOS тощо. Ви можете поділитися файлом без використання будь-якого проводу в усіх мережах із різними форматами файлів. Ви можете використовувати це фантастичне програмне забезпечення, щоб насолоджуватися неймовірно високою швидкістю передавання файлів у 20 МБ/с як за локальними, так і за віддаленими з’єднаннями.

AirDroid Personal не обмежується локальною мережею. Його також можна використовувати в різних мережах Wi-Fi або точках доступу. Ви можете завантажити та використовувати безкоштовну версію програмного забезпечення, і якщо ви вважаєте це гідним, ви можете оновити до професійного пакету.

SyncMate

SyncMate це ще одне програмне забезпечення преміум-класу для передачі файлів між ноутбуками Mac і мобільними телефонами Android. Найкраще було б встановити з’єднання, потім вибрати дані, які потрібно надіслати, і почати процес синхронізації, натиснувши кнопку синхронізації. Він підтримує всі версії iOS, крім останньої iOS14. Під час синхронізації з iOS SyncMate не обмежує кількість пристроїв iOS, які можна підключити та синхронізувати з вашим Mac.

Це означає, що ви можете підключатися та передавати файли між будь-якою кількістю пристроїв, таких як iPhone, MacBook, iPod тощо. Ви можете використовувати DropBox та iCloud для однієї служби. SyncMate перетворює ваш ПК з macOS на центр синхронізації. Для кожного вашого запису буде створено резервну копію за допомогою Mac в одній програмі. Таким чином, вам не потрібно перемикатися між різними службами розподіленого зберігання для переміщення документів.

Pushbullet

Pushbullet це програмне забезпечення, яке допомагає надсилати текстові повідомлення, перевіряти сповіщення телефону, переходити та надсилати посилання, спілкуватися з друзями та обмінюватися файлами між телефонами Android та операційною системою Mac. Ви можете ввійти в додаток на обох пристроях. Крім того, використовуючи його, ви ніколи не пропустите жодного дзвінка чи повідомлення від ваших близьких і дорогих людей через його елітну функцію телефонного сповіщення.

  Як виправити ноутбук, який не підключається до точки доступу Android

Delite Studio

Delite Studio програмне забезпечення має дві функції: компаньйон для зберігання файлів і передача файлів. Маючи компаньйон для зберігання файлів, ви можете обмінюватися файлами лише зі смартфонами та планшетами. Але передача файлів включає як основні, так і додаткові функції, як-от:

  • Обмін файлами з ПК
  • Функція перетягування
  • Прогрес-бар
  • Центр сповіщень

Ви можете придбати програмне забезпечення Delight Studio всього за $3,99.

Альтернативні варіанти передачі файлів

Якщо ви досягли цього моменту, тепер ви зможете безперешкодно передавати свій файл між мобільними операційними системами Android і Mac. Але якщо ви не хочете використовувати згадані вище додатки, ви також можете скористатися хмарними платформами зберігання даних, такими як Dropbox або Google Drive. Тут ви можете зберігати різні файли даних, зображення та відео. Це буде віртуальний простір на сервері, до якого можна легко отримати доступ, просто увійшовши за допомогою свого облікового запису на пристроях Android і платформах Mac OS.

Якщо вам потрібно перенести дані з одного пристрою на інший, вам слід скористатися механізмом хмарного зберігання. Це також допоможе вам отримати доступ до файлу з будь-якої точки світу та усуває весь процес передачі даних з одного пристрою на інший щоразу, коли простір заповнюється.

Висновок

Зі збільшенням можливостей у світі технологій у повсякденному житті можна мати гаджети різних компаній. Але, щоб збільшити продажі всього асортименту продукції, такі компанії, як Apple, роблять майже неможливим перенесення та підключення своїх пристроїв до пристроїв інших компаній, включаючи всі телефони Android. Прочитавши цю статтю, ви побачите, що передавати файли між телефонами Android і системами Mac досить легко. Ви також можете подивитися, як перенести контакти з Android на iPhone.