techukraine.net techukraine.net 10 найкращих інструментів аналізу продажів для бізнесу у 2023 році

10 найкращих інструментів аналізу продажів для бізнесу у 2023 році

Categories:

У стрімкому полі битви продажів B2B кожен удар має значення. Саме тут спрацьовують інструменти розвідки продажів, як елітна ескадрилья винищувачів-невидимок. Уявіть собі це: озбройте свою команду продажів передовими інструментами, які допоможуть розкрити невикористаний потенціал, розблокувати практичну інформацію та підвищити ваш дохід. Тепер це виграшна стратегія!

У цій статті ми з головою занурюємося у світ програмного забезпечення для аналізу продажів — тих змін, які можуть підняти ваші продажі на абсолютно новий рівень. Ми розкриємо секрети того, що таке аналітика продажів, як вона сприяє успіху та чому підприємства будь-якого розміру повинні використовувати її силу.

Будьте готові домінувати на ринку продажів і озбройтеся найкращими інструментами аналізу продажів, підібраними спеціально для вас. Підкорюймо світ B2B продажів разом!

Що таке Sales Intelligence

Розвідка продажів базується на використанні передових технологій, методологій і даних для підвищення ефективності продажів B2B. Це пов’язано з використанням програмного забезпечення для аналізу продажів для порівняння як внутрішніх, так і зовнішніх даних, що дозволяє підприємствам підвищувати продажі. Це допомагає оптимізувати інструменти, якими компанії вже користуються, зокрема платформи для залучення продажів.

Ці інструменти мають можливість аналізувати незліченну кількість точок даних, постійно відстежуючи ключові тригери продажів, такі як нові раунди фінансування або злиття та поглинання. Залишаючись на випередженні за допомогою аналітичних даних про продажі, компанії можуть відкрити нові можливості та досягти вражаючого успіху в продажах.

Переваги інструментів аналізу продажів

Давайте детальніше розглянемо, чому використання програмного забезпечення для аналізу продажів є секретною зброєю, яка відокремлює переможців від інших. У динамічному світі продажів B2B покладатися виключно на чуття та видавання бажаного за дійсне — це швидкий шлях до посередності. Ось чому вам потрібно використовувати потужність інструментів аналізу продажів, щоб досягти нових висот у своїх продажах.

#1. Лазерна точність націлювання

Інструменти аналітики продажів дають змогу визначати та шукати правильних потенційних клієнтів, аналізуючи демографічні показники, фірмові показники та онлайн-поведінку, як-от наміри покупців. Це точне націлювання допомагає виявити приховані можливості та перспективи високої вартості, які раніше були приховані, максимізуючи ефективність продажів.

#2. Інтелектуальна інформація для прийняття обґрунтованих рішень

Інструменти аналітики продажів надають вам дані в режимі реального часу та практичну інформацію. Від відстеження ключових показників ефективності до розуміння ринкових тенденцій ці інструменти надають інформацію, яка допоможе точніше налаштувати ваш підхід до продажів.

Наприклад, із появою онлайн-продажів все більше компаній використовують такі інструменти, як скребки соціальних мереж, щоб краще знати, чого хоче цільова база клієнтів. Інструменти аналітики продажів — це ніби кришталева куля, яка керує кожним вашим кроком і тримає вас на крок попереду конкурентів.

#3. Автоматизація трудомістких завдань

Програмне забезпечення для аналізу продажів автоматизує такі завдання, як підрахунок потенційних клієнтів, збагачення контактів і введення даних, звільняючи дорогоцінний час для відділу продажів. Маючи в своєму розпорядженні більше часу, команда може більше зосередитися на взаємодії з потенційними клієнтами для укладання угод. Розширені профілі клієнтів і дані про клієнтів у режимі реального часу допомагають проводити персоналізовані, вражаючі презентації, залишаючи ваших конкурентів позаду.

Як вибрати найкраще програмне забезпечення для аналізу продажів

Вибір правильного програмного забезпечення для аналізу продажів є ключовим для підвищення конкурентної переваги вашої команди продажів. Правильний набір інструментів може допомогти збільшити продажі, надати статистику в реальному часі, покращити взаємодію з клієнтами та збільшити дохід. Виконайте ці дії, щоб прийняти обґрунтоване рішення, яке відповідає вашим бізнес-цілям.

#1. Оцініть свої потреби: зрозумійте процеси продажів в організації та визначте сфери, де аналітика продажів може мати найбільший вплив. Оцініть ключові моменти даних, які потрібно відстежувати для прийняття обґрунтованого рішення.

По суті, вам потрібно підготувати свій бізнес-план, де ви визначите бажані результати та цілі, яких програмне забезпечення має допомогти вам досягти. Враховуйте свій бюджет, щоб знайти рішення, яке відповідає вашим фінансовим ресурсам.

#2. Досліджуйте свої варіанти: читайте огляди та огляди окремих галузей, щоб отримати неупереджені рекомендації та глибокий аналіз. Порівняйте ціни та функції, щоб знайти те, що найкраще відповідає вашим вимогам. Оцініть варіанти підтримки клієнтів для отримання надійної допомоги.

#3. Подумайте про інтеграцію: переконайтеся, що програмне забезпечення добре інтегрується з наявним стеком технологій. Перевірте параметри сумісності, щоб допомогти адаптувати програмне забезпечення до ваших конкретних потреб.

#4. Перевірте масштабованість: оцініть, як програмне забезпечення може масштабуватися разом із вашим бізнесом.

#5. Оцініть можливості звітування: визначте свої потреби у звітності на основі стратегічного планування та цілей. Оцініть параметри звітності програмного забезпечення, включаючи попередньо створені звіти та можливості налаштування.

Аполлон

Apollo рекламується як найкращий інструмент аналітики продажів, який може похвалитися однією з найбільших баз даних про потенційних клієнтів, яка революціонізує вашу проблему пошуку потенційних клієнтів. Це дає вам можливість знайти ідеального клієнта, який підходить для вашого бізнесу.

  Як приєднатися до команди в Microsoft Teams

Ключові особливості:

 • Надає одну з найбільших баз даних потенційних клієнтів, надаючи користувачам доступ до величезної кількості потенційних клієнтів для їхнього бізнесу.
 • Легко інтегрується з такими популярними системами CRM, як Salesforce і HubSpot, і такими інструментами продуктивності, як Zapier і Salesloft.
 • Розширення Apollo Chrome дозволяє шукати потенційних клієнтів безпосередньо з LinkedIn або веб-сайтів великих брендів.
 • Apollo Sequences дозволяє вашій команді дотримуватися спеціальних планів охоплення, доповнених настроюваними точками взаємодії та автоматичним або ручним плануванням завдань.
 • Інструменти Apollo Enrichment дозволяють витягувати цінну інформацію з бази даних Apollo у файли CSV, CRM або інші інструменти за допомогою API Apollo.

Маючи у своєму розпорядженні понад 60 фільтрів, ви можете швидко відсіяти шум і націлитися на потрібних людей і компанії в рекордно короткі терміни. І ось головне – Apollo не зупиняється лише на пошуку потенційних клієнтів; він надає вам трюки та інструменти, щоб негайно вжити заходів для взаємодії з клієнтами прямо з програми!

Clearbit

Clearbitкомпанія, що займається обробкою даних, за своєю суттю струсила ситуацію у світі B2B з моменту свого заснування в 2015 році. У них була одна місія: створити найкрутіші набори даних B2B, відомі людству, охоплюючи все: від компаній і контактів до сигналів про наміри купувати.

Але ось у чому річ – вони не просто долучилися до гри; вони порушили це. Вони увірвалися в категорію, якою керують традиційні провідні компанії, завдяки пошуку даних у режимі реального часу, гнучким API та бездоганній інтеграції. І вгадайте що? Новатори ділового світу закохалися в Clearbit. Великі імена, такі як Segment, Stripe, Zendesk, Asana, HubSpot та понад тисяча інших, покладалися на Clearbit, щоб стимулювати свій вибуховий розвиток.

Ключові особливості:

 • Він має надзвичайно точні та надійні можливості збагачення даних. Завдяки цьому можна ефективно націлити діяльність з маркетингу та продажів. Він надає глибоку інформацію про потенційних клієнтів і клієнтів, наприклад про посади, розміри бізнесу та застосовані технології.
 • Підключається до різноманітних платформ, зокрема HubSpot і Salesforce, що спрощує додавання даних і статистичних даних до поточних процесів.
 • Обслуговування клієнтів Clearbit оцінюється на найвищому рівні, привітний і досвідчений персонал готовий допомогти клієнтам у вирішенні будь-яких проблем або запитів.
 • Вхідні дані допомагають створювати налаштовані повідомлення та контент для нішевої аудиторії, персоналізуючи маркетингові ініціативи. Збільшення залученості та конверсії в результаті цієї персоналізації збільшують дохід від продажів.

З огляду на все це, Clearbit надає досить повний пакет, спрямований на те, щоб отримати найкращі результати від продажів.

База попиту

База попиту, відома як компанія Smarter GTM™ на арені B2B, пропонує комплексне рішення для вирішення проблем, з якими стикаються відділи продажів і маркетингу. Зосереджуючись на усуненні фрагментації даних і технологій, Demandbase дає можливість компаніям отримувати цінну інформацію, уникаючи неефективного розсилання спаму потенційним клієнтам.

Ключові особливості:

 • За допомогою революційної платформи Demandbase One™ об’єднайте свої дані з надійними даними B2B і відчуйте справжній потенціал передового штучного інтелекту. для розумнішого рішення GTM™, яке базується на провідних галузевих ідеях.
 • Щомісяця отримує вражаючий 1 трильйон ідентифікаційних сигналів облікових записів через широку платформу попиту (DSP), клієнтські мережі та партнерські екосистеми. Завдяки надрозумному штучному інтелекту сигнали аналізуються на шаблони гучності, власну IP-адресу та дані файлів cookie.
 • Об’єднує дані з понад 40 000 надійних джерел, включаючи відомих постачальників, таких як S&P Global Market Intelligence та Equifax; тріангуляція з багатьох джерел використовується для досягнення точності в масштабі. Користувачам також надається можливість позначати неточності. Редакційна команда швидко перевіряє та оновлює записи протягом 48 годин або менше, забезпечуючи максимальну цілісність даних.
 • Команда експертів Demandbase постійно стежить за якістю даних, прискіпливо перевіряючи точність і вдосконалюючи моделі машинного навчання. Користувачам надається простий прапорець «неправильна інформація», що дозволяє їм робити внески та ділитися своїм особистим досвідом. Потім дані перевіряються з багатьох джерел і публікуються, якщо вони відповідають суворим стандартам.

Використовуючи аналіз облікових записів у кожній точці взаємодії покупця, Demandbase гарантує оптимізацію взаємодії з клієнтами. Їхній цілісний підхід допомагає організовувати безперебійні дії в системах і каналах, які інкапсулюють рекламу, досвід на основі облікових записів і продажі. Кінцевий результат? Компанії можуть раніше визначати можливості, розумніше взаємодіяти з потенційними клієнтами та прискорювати закриття угод.

Якщо ви прагнете покращити свої зусилля з маркетингу та продажів за допомогою раціоналізованого підходу, який забезпечує кращі результати, Demandbase пропонує переконливе рішення!

Когнізм

Когнізм це інструмент продажів B2B, який виводить вашу гру з пошуком потенційних клієнтів на абсолютно новий рівень.

Ключові особливості:

 • Ексклюзивний набір даних Cognism для мобільних пристроїв забезпечує семикратне збільшення швидкості зв’язку від телефону до зв’язку, оскільки всі вони були перевірені вручну за допомогою Diamond Data®.
 • Допомагає потенційним клієнтам відділу продажів, додаючи ділову електронну пошту та очищаючи дані з відповідними списками заборонених телефонних дзвінків, забезпечуючи відповідність у всіх регіонах.
 • Cognism дотримується моделі ціноутворення, яка базується на індивідуальних потребах відділу продажів.
 • Має широке покриття в регіоні EMEA та найкраще покриття номерів мобільних телефонів у США; Cognism підтримує низку міжнародних компаній.
 • Повноцінно інтегрується з існуючими рішеннями для продажів, дозволяючи користувачам отримувати доступ до необхідних даних у межах бажаного стеку технологій, включаючи CRM та інструменти залучення до продажів.
  Як видалити зображення профілю Zoom

Cognism має сигнали про наміри покупця, які дають вам внутрішню інформацію ще до того, як у ваших конкурентів з’явиться такий шанс. Cognism надає свіжих, точних і сумісних людей і аналіз облікових записів, тому ваша база даних завжди актуальна та готова до вибуху разом із доходом від продажів.

SalesIntel

SalesIntelодин із піонерів у розвідці продажів B2B, допоможе вам знайти ідеальні цілі для облікового запису, підтримувати міцні стосунки з потенційними клієнтами та досягати цілей прибутку.

Ключові особливості:

 • RevDriver, інструмент розширення Chrome від SalesIntel, є потужним інструментом пошуку потенційних клієнтів зі спрощеними можливостями охоплення потенційних клієнтів, який може надавати 95% точних, перевірених людьми даних із каналів соціальних мереж, таких як LinkedIn, Navigator, Recruiter та корпоративних веб-сайтів. Користувачі можуть легко отримати контактну інформацію, таку як номери прямого набору та адреси електронної пошти, у зручній вкладці браузера.
 • Потужна інтеграція даних про наміри: SalesIntel бездоганно інтегрує дані про наміри Bombora та гіпердеталізовані фільтри пошуку з функцією Company Surge®. Використовуючи це, користувачі можуть контролювати компанії на основі конкретних інтересів, оцінювати рівень їх активності та призначати порогове значення Company Surge® Intent Score.
 • Надає користувачам доступ до 17 мільйонів підтверджених людьми контактів у 22 мільйонах компаній у Сполучених Штатах. , Примітно, що SalesIntel може похвалитися найбільшою в галузі колекцією прямого набору та мобільних номерів, перевірених людиною, що забезпечує вражаючу точність у 95%. Ці контактні дані перевіряються кожні 90 днів, що гарантує актуальність і надійність інформації.
 • Його технологічні та фірмографічні характеристики дають вам високу точність у наборі технологій ваших потенційних клієнтів.

Крім того, фірмові дані SalesIntel дають змогу зосередитися на вашій ідеальній цільовій аудиторії, використовуючи важливі дані компанії, такі як SIC, NAIC, розмір компанії, дохід тощо, що робить її інструментом, з яким варто рахуватися.

Гонг

Гонг, потужний центр у сфері продажів, віддають перевагу тисячі великих і малих компаній, які клянуться його можливостями. Gong відрізняє те, що він опанував мистецтво аналізу кожної взаємодії між торговими представниками та потенційними клієнтами, охоплюючи дзвінки, електронні листи та веб-конференції за допомогою Gong AI.

Завдяки програмному забезпеченню Gong для аналізу продажів ви отримуєте інформацію, а не просто дані за допомогою технології ШІ. Gong AI копає глибоко, розуміючи розмови та відкриваючи приголомшливі ідеї, які дають вам точне уявлення про ваші угоди, процес і прогнозування.

Ключові особливості:

 • Дає уявлення про те, як потенційні клієнти сприймають ініціативи, а потім фіксує ці дані в режимі реального часу, щоб допомогти прийняти обґрунтовані рішення щодо перебудови вашої стратегії.
 • Завдяки плавній інтеграції у ваш стек технологій він оптимізує робочі процеси продажів і автоматизує ручні завдання для підвищення продуктивності команди.
 • Завдяки закриттю угод за допомогою штучного інтелекту технологія штучного інтелекту використовується для забезпечення чіткої видимості вашого відкритого трубопроводу в реальному часі. Статистичні дані, що підтримуються штучним інтелектом, відмінно підходять для визначення ризиків конвеєра, розкриття виграшної поведінки та забезпечення успіху ваших ініціатив на ринку.

Gong легко інтегрується з системами CRM, такими як Salesforce, автоматично зв’язуючи всі ці цінні дані з вашими клієнтами та записами контактів.

UserGems

Інструмент продажів B2B, UserGemsпропонує бездоганну інтеграцію з вашою CRM, наявними інструментами, логікою маршрутизації та робочими процесами для команди, що полегшує початок роботи та навчання вашої команди.

UserGems поєднує дані найвищого рівня з LinkedIn і загальнодоступних джерел, забезпечуючи точність, релевантність і видатний показник відмов менше 5%. Це означає, що ви завжди матимете найновішу інформацію під рукою.

Ключові особливості:

 • Генерація конвеєра: UserGems допомагає створити кваліфікований конвеєр, який перетворює втричі вищий коефіцієнт.
 • Запобігання відтоку та розширення облікового запису: UserGems дозволяє вам завчасно запобігати ризикам відтоку, сповіщаючи про ключові зміни вакансії у ваших облікових записах. Це розуміння дає вам змогу вжити необхідних заходів і визначити інших зацікавлених сторін для розширення облікового запису.
 • Точна CRM: UserGems забезпечує точність ваших даних CRM, позначаючи застарілі контакти та додаючи відсутні контакти до облікових записів.

UserGems перетворює стомлюючі ручні процеси в автоматизовану магію, заощаджуючи принаймні 30 хвилин дорогоцінного часу щодня. UserGems також може похвалитися першокласною підтримкою клієнтів і легко інтегрується у ваші існуючі робочі процеси.

Навігатор продажів LinkedIn

Навігатор продажів LinkedIn це секретна зброя, яка вам потрібна, щоб скористатися потужністю величезної мережі LinkedIn, що налічує понад 800 мільйонів учасників, з колосальними 190 мільйонами лише в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Цей кардинальний інструмент спрямований на сучасні продажі, допомагаючи вам знаходити та розвивати стосунки як із потенційними клієнтами, так і з клієнтами.

  Розпочніть свою кар’єру аналітика даних за допомогою цих 12 курсів і ресурсів

LinkedIn Sales Navigator дозволяє здійснювати віртуальні продажі та допомагає професіоналам із продажів керувати відносинами зі своїми покупцями у великому масштабі. Він діє як центральний центр для сучасних команд продажів B2B, плавно інтегруючись із CRM, щоб забезпечити надійну основу надійних даних у режимі реального часу.

Ключові особливості:

 • Доступ до мережі LinkedIn через Sales Navigator, який пропонує необмежений доступ і функції пошуку до розгалуженої глобальної мережі професіоналів LinkedIn.
 • Пріоритезація потенційних клієнтів/потенційних клієнтів, щоб допомогти вам визначити високопріоритетні можливості за допомогою Sales Spotlights, які привертають увагу до професіоналів, які змінили роботу або опублікували новий вміст.
 • Охоплення та обмін повідомленнями за допомогою додаткових функцій, таких як використання рідного інструменту обміну повідомленнями LinkedIn, InMail, для ініціювання персоналізованих розмов для залучення.
 • Користувачі можуть отримувати оновлення та сповіщення в режимі реального часу, відстежувати ключові дії та співпрацювати з членами команди за допомогою спеціальних списків Sales Navigator і спільних нотаток.

Використовуючи обширні дані, аналітику та можливості налагодження стосунків LinkedIn, Sales Navigator надає професіоналам із продажу необхідні інструменти, щоб досягти успіху в своїх ролях і досягти своїх цілей продажів.

6сенс

У світі постачальників даних про наміри B2B, 6сенс стала лідером, отримавши визнання Forrester у своєму шановному звіті Forrester Wave™. Згідно зі звітом, 6sense виділяється своїми винятковими можливостями в глибокій аналітиці, сильною інтеграцією та вражаючим географічним покриттям, яке охоплює понад 40 мов.

Ключові особливості:

 • Revenue AI™, ключовий компонент платформи продажів 6sense, виявляє анонімних покупців, які приховують свій пошуковий намір, розуміє їхню поведінку та спрямовує спеціалістів з продажу до взаємодії з потенційними клієнтами, які, швидше за все, зроблять покупку. Revenue AI™ бездоганно інтегрується з іншими функціями 6sense, такими як аналіз облікових записів, пошук компаній і людей, дані про наміри покупців, прогнозна аналітика, панелі пріоритетів і пошук потенційних клієнтів.
 • Розвідка облікових записів: допомагає отримати ясність щодо облікових записів і контактів, щоб допомогти в проактивному пошуку потенційних клієнтів і персоналізованому охопленні.
 • Пошук компаній і людей: швидко залучайте ідеальних клієнтів за допомогою інтуїтивно зрозумілого облікового запису B2B і пошукової системи контактів, що базується на найточніших і релевантних даних, включаючи підтверджені електронні адреси та номери телефонів.
 • Дані про наміри покупців: ідентифікуйте анонімних покупців, які активно досліджують рішення, схожі на ваше, але приховують свої наміри пошуку.
 • Інформаційні панелі пріоритетів: надайте цілеспрямовані списки облікових записів і контактів на основі поведінки покупців і прогнозів 6sense.

Окрім цього, 6sense також надає розширення Chrome! Це дає користувачам доступ до глибокої інформації 6sense під час перегляду веб-сайтів компаній за допомогою розширення 6sense Chrome.

Тала вода

The Люкс «Тала вода». може покращити ваше розуміння, прискорити ваш темп і справити реальний вплив, який зрушить голку продажів. Почнемо з потужності даних: на платформу додано приголомшливі 1,3 мільярда свіжих документів із обробкою понад 6 мільярдів заходів взаємодії; Meltwater надає вам доступ до найповнішого набору даних.

Ключові особливості:

 • Інструмент медіарозвідки для отримання цінної інформації для відстеження капіталу бренду, керування пошуковою системою пошукових систем і моніторингу конкуренції.
 • Відносини зі ЗМІ для побудови та зміцнення стосунків із журналістами.
 • Соціальне прослуховування та аналітика для фіксації згадок брендів у соціальних мережах у реальному часі.
 • Розвідка споживачів для проведення маркетингових досліджень за допомогою сучасних аналітичних засобів.
 • Розвідка про продажі для максимального охоплення продажів завдяки конкурентній розвідці, сповіщенням у реальному часі та контактним даним.
 • Meltwater API та інтеграція даних для централізованого аналізу, спрямованого на моніторинг тенденцій і звітування.

Meltwater Suite — це потужний набір продуктів, які використовують потужність надійних даних у восьми ключових сферах, включаючи медіа, соціальні мережі, впливові особи, продажі та розвідку споживачів.

Час досягти цієї вершини продажів 🗻

І ось воно! На блискавичному полі битви продажів B2B використовувати потужність програмного забезпечення для аналізу продажів більше не є простою можливістю — це життєва необхідність. Ці ретельно підібрані інструменти представляють собою crème de la crème🍦, даючи вам знання, щоб підкорити ландшафт продажів, і сприяючи стрімкому зростанню вашого прибутку.

Незважаючи на те, що кожен інструмент має власний набір функцій і сам по собі є перлиною, ви повинні триматися як кінцевий критерій своїх бізнес-вимог, оскільки потреби кожного бізнесу різні. Крім того, ви можете використовувати потужність штучного інтелекту за допомогою додаткового використання інструментів продажу штучного інтелекту.

Отже, виберіть програмне забезпечення для аналізу продажів, яке ідеально відповідає вашим бізнес-цілям, щоб ви могли вийти на поле бою з непохитною впевненістю та гострою точністю. Настав час, коли ви домінуєте у світі продажів B2B. Готуйтеся до бою!

Далі — шаблони продажів, щоб оптимізувати процес продажів!