10 найкращих ігрових моніторів 4K для кращого комфорту та продуктивності

Categories:

Ігри неповні без класного ігрового монітора, чи не так? Давайте не відкладатимемо вашу покупку та покращимо ваш ігровий досвід з одними з найкращих ігрових моніторів.

Ігри завжди були джерелом задоволення для всіх людей. З появою комп’ютерів і сучасних ігор ігри стали незамінною частиною життя кожного. Ігри призвели до збільшення кількості робочих місць, пов’язаних з комп’ютером. Це тому, що для планування та створення ігор потрібно багато людей.

Для тих, хто не в курсі, є багато країн, де ігри вважаються видом спорту, і існують ігрові турніри для ентузіастів ігор.

У наш час, коли ігри для більшості людей є більше, ніж джерелом розваги, використання компонентів, які якимось чином зменшують ігровий досвід, було б неприємним. Тут нам на допомогу приходять монітори 4K.

У цій статті ми обговоримо, що таке монітори 4K і які різні переваги використання моніторів 4K. Ми також обговоримо важливі функції, на які варто звернути увагу перед покупкою ігрового монітора 4K. Нарешті, ми розглянемо деякі з найкращих ігрових моніторів 4K для кращого комфорту та продуктивності.

Що таке монітори 4K?

Дисплеї 4K мають роздільну здатність 3840 x 2160 пікселів. У порівнянні зі звичайним монітором Full HD, це майже на 8 мільйонів пікселів більше. У стандартній роздільній здатності близько 2 мільйонів пікселів.

На екрані 4K пікселі розташовані ближче, що забезпечує чіткіші зображення та більш детальну видимість. Крім того, велика кількість пікселів забезпечує додатковий простір на екрані за умовчанням на робочому столі, у вашому браузері та у файлах Excel і Photoshop.

Для високопотужних додатків та ігор із високою графікою зображення 4K забезпечують більше деталей. Це тому, що вони фактично вдвічі чіткіші за зображення 1080p. Більшості моделей потрібен лише один роз’єм живлення та один роз’єм даних, але ви також можете заощадити час і простір під час встановлення завдяки ергономічному дизайну.

Хоча зараз більшість відеоігор не підготовлені для дисплеїв 4K, незабаром їх буде доступним широкий вибір.

Потрібна досить високоякісна машина для обробки графіки. Вам потрібна графіка та відеоігри, які можуть відображати якість 4K, якщо ви хочете максимально використати свою нову панель 4K. Ваш пристрій має підтримувати роздільну здатність 4K.

Переваги моніторів 4K

Поява 4K у цифровому світі стала проривною. Коли ми говоримо про переваги моніторів 4K, ми пропонуємо широкий спектр переваг для різних людей і секторів.

Люди, які отримали найбільшу користь від моніторів 4K, — це всі типи дизайнерів, оскільки монітори 4K допомагають їм редагувати та переглядати свої проекти щохвилини.

Незважаючи на те, що люди, які займаються цифровим дизайном, фотографією чи відео, особливо потребують вищої роздільної здатності, що забезпечується дисплеями 4K, недизайнери також можуть отримати від них вигоду.

На моніторі 4K все чітко та чітко. Тому, якщо ви хочете виконувати багато завдань, розділяючи екран на багато вікон, вища роздільна здатність дозволить усе читати.

  Як налаштувати найпопулярніші сайти в Microsoft Edge

Доцільно вибрати монітор, який дає змогу виконувати багатозадачність таким чином, якщо на вашому столі є місце лише для одного. Деяким геймерам може знадобитися частота оновлення, яка є вищою, ніж те, що зараз може забезпечити 4K. Більшість графічних карт розробляються так, щоб вони могли підтримувати ігри 4K з моніторами.

Важливі характеристики, на які слід звернути увагу перед покупкою ігрового монітора 4K

Оскільки все більше деталей стає доступним у якості 4K, монітори 4K швидко стають нормою. На найкращому ігровому дисплеї 4K фантастично виглядають не лише ігри, а й інші речі.

Будь-яка комп’ютерна система, яка використовує графічну карту, отримує значне покращення за допомогою 4K. Ігри, зокрема, є найкращим аргументом для переходу на 4K через те, наскільки реалістичними вони можуть виглядати з такою високою роздільною здатністю. Ось кілька функцій, на які варто звернути увагу, перш ніж купувати ігровий монітор 4K.

#1. Роздільна здатність і розмір монітора

Контент 4K виглядатиме чіткішим на 27- або 28-дюймовому моніторі порівняно з 32-дюймовим монітором і чіткішим, ніж на 43- або 48-дюймовому моніторі. Якщо ваша головна турбота про візуальну чіткість, невеликі варіації все одно варто враховувати.

#2. Екран дисплея

Більшість моніторів 4K використовують екран IPS, який має низький коефіцієнт контрастності. Вони також включають точний колір, чудову чіткість руху та високу яскравість.

Панель VA також використовується, якщо IPS недоступний. Покращуючи коефіцієнт контрастності та зберігаючи надзвичайну продуктивність кольору, цей стиль відображення часто жертвує чіткістю руху в темних умовах.

Геймерам варто звернути увагу на нові версії з міні-світлодіодним освітленням. Для підвищення контрастності екран IPS поєднується з кількома світлодіодними зонами затемнення. HDR також забезпечується міні-світлодіодними дисплеями.

#3. Частота оновлення

Більшість геймерів віддають перевагу ігровим моніторам із вищою частотою оновлення. Хоча більшість звичайних моніторів мають частоту оновлення 30 Гц, монітори з 60 Гц є мінімальною частотою оновлення для ігрових моніторів. Ігрові монітори з частотою оновлення 144 Гц або вище є кращими для професійних геймерів.

#4. Час реакції

Час відгуку – це час, протягом якого монітор відповідає на ваші дії. Слід віддавати перевагу моніторам із швидким часом відгуку, оскільки вони зменшують розмитість і ореоли. Час відгуку 1 мс є звичайним для більшості комп’ютерів, тоді як вам слід купувати ігровий монітор із часом відгуку менше 5 мс.

#5. Входи та виходи

Хоча для вибору монітора доступно багато стандартів, для ігрових моніторів є кілька бажаних стандартів введення та виведення. Якщо ви купуєте ігровий монітор, віддайте перевагу DisplayPort, HDMI і USB Type C/Thunderbolt™ 4.

Навіть ці стандарти мають кілька версій. Отже, вам слід вибрати останню версію або версію, яка найбільше сумісна з вашим монітором.

Тепер у вас буде гарне уявлення про ігрові монітори 4K і функції, на які вам варто звернути увагу. Отже, перейдемо до списку деяких найкращих моніторів 4K, які ви можете спробувати.

Комп’ютерний монітор SAMSUNG S80A

IPS-панель 27-дюймового комп’ютерного монітора Samsung із високою роздільною здатністю UHD має передові дисплеї, які можуть підвищити вашу продуктивність. Роздільна здатність у чотири рази перевищує роздільну здатність панелі 1080p, завдяки чому дрібний текст легше читати, а деталі зображень, графіки та фільмів легше переглядати та працювати.

Його IPS-панель, HDR10, 1 мільярд кольорів і найкращі в своєму класі гнучкі можливості підключення забезпечують виняткову якість зображення.

Він пропонує інтелектуальний догляд за очима за допомогою таких функцій, як адаптивне зображення, режим збереження зору та технологія усунення мерехтіння.

Ергономічна та безладна конфігурація можлива в будь-якому робочому місці завдяки елегантному мінімальному дизайну без рами та регульованій по висоті підставці (HAS), яка має функції нахилу, повороту та повороту. Ви можете легко слухати будь-який контент за допомогою вбудованих динаміків, що також звільняє місце.

  11 найкращих хмарних панелей керування для керування серверами та веб-сайтами

Монітор SAMSUNG 32″ Odyssey Neo G7 4K UHD

Дисплей SAMSUNG Odyssey Neo G7 4K має роздільну здатність UHD, HDR 2000 і технологію Quantum Matrix. Це полегшує створення точного зображення. Монітор із підтримкою G-sync має частоту оновлення 165 Гц і час реакції 1 мс для ігор без затримок.

Дивовижна вигнута форма 1000R цього монітора сприяє розслабленню очей і захоплюючим іграм. Завдяки технології CoreSync, яка збігається з кольорами на екрані вашої гри для занурення у всесвіт, ваш ігровий досвід виходить за рамки екрана.

Під час найскладніших етапів і битв матовий дисплей, який не відволікає увагу, поглинає світло, а не відбиває його.

Ви можете повертати, нахиляти та повертати монітор, щоб знайти ідеальне положення для перегляду. Ваш дисплей автоматично перемикає джерела, коли підключені пристрої ввімкнено, завдяки Auto Source Switch+.

Ігровий монітор GIGABYTE FreeSync

Ігровий монітор Gigabyte FreeSync поставляється в різних розмірах, стилях, візерунках і конфігураціях. Без сумніву, ці монітори 4K поряд із різноманітністю забезпечують і якість.

Ці монітори мають 31,5-дюймовий ігровий монітор SS IPS 3840 x 2160 4K, що покращує якість зображення. Він також має кут огляду (L/R) 178°/178°, що допомагає запобігти напрузі очей.

Він має частоту оновлення 144 Гц і час відгуку 1 мс (GTG), що забезпечує неперевершену швидкість. Монітор Gigabyte 4K підтримує технологію адаптивної синхронізації та може підключати та керувати кількома пристроями за допомогою функції KVM.

Нарешті, він має такі чудові функції, як OSD Sidekick, PiP /PbP, Dashboard, Black Equalizer, Game Assist і Auto Noise Cancellation.

Ігровий монітор ASUS TUF

28-дюймовий ігровий дисплей 4K IPS DCI-P3, ігровий монітор ASUS TUF VG289Q1A 28 дюймів забезпечує вражаючу, чітку та детальну графіку.

Він сумісний із розширеним динамічним діапазоном (HDR10), галузевим стандартом для рівнів кольору та яскравості, які перевищують можливості для звичайних моніторів. Технологія FreeSync на цьому дисплеї також зменшує розриви екрана та переривчасту частоту кадрів.

Завдяки функції Shadow Boost пейзажі стають яскравішими без переекспонування яскравих областей. Він включає в себе порти DisplayPort 1.2 і надійне підключення через HDMI (v2.0) x2.

Крім того, він підтримує FreeSync з відеокартами AMD Radeon і AdaptiveSync з відеокартами NVIDIA GeForce. Він працює з відеокартами серії NVIDIA GeForce GTX 10, GTX 16, RTX 20 і новіших.

Супервигнутий монітор 4K AOC

На цьому 32-дюймовому супервигнутому UHD-моніторі AOC CU32V3 класу 32 дюйма ви зможете побачити великі зображення з неймовірною деталізацією та кольорами. Зображення та деталі точні та надзвичайно чіткі з роздільною здатністю 32” 4K UHD.

Крім того, кольори більш яскраві, ніж на інших моніторах у тому ж ціновому діапазоні. Тонко налаштована панель VA може відображати понад 99% NTSC, 121% sRGB, 90% Adobe RGB або 89,8% зони охоплення DCI-P3 для більш насичених кольорів, які відображають пейзажі та об’єкти так, як їх потрібно сприймати.

Радіус кривизни тонкого монітора 1500R створює приємне та захоплююче враження від перегляду. Це тому, що він дуже нагадує природний вигин ваших очей. Режим LowBlue і підсвічування без мерехтіння від AOC дають змогу працювати годинами без дискомфорту та напруги очей.

ASUS VP28UQG 28″ 4K/UHD

28-дюймовий 4K/UHD монітор ASUS VP28UQG має час реакції 1 мс і адаптивну синхронізацію/вільну синхронізацію для надзвичайно плавного зображення, що дозволяє вам грати з повним зануренням. Використовуючи фільтри синього світла кількох ступенів і підсвічування без мерехтіння, фірмова технологія ASUS Eye Care допомагає зменшити напругу очей і зменшити захворювання.

  9 найкращих фреймворків Python для створення малих і корпоративних програм

Маючи в чотири рази більше пікселів, ніж у порівнянних за розміром дисплеїв Full HD 1080p, VP28UQG надає вам більше робочого столу для численних робочих вікон і більш детальну графіку, незалежно від того, дивитеся ви фільми чи граєте в ігри.

Ексклюзивна функція ASUS GamePlus на ASUS VP28UQG дозволяє покращити ігровий процес під час гри. Ці ресурси дозволяють гравцям відточувати та розвивати свої ігрові здібності.

Монітор Philips Brilliance 272P7VUBNB 27″

Завдяки можливостям док-станції USB-C Philips Brilliance 272P7VUBNB спрощує підключення. Цей 27-дюймовий дисплей Philips Ultra Clear 4K UHD із док-станцією USB-C замінив безлад із кабелями.

Ви можете дивитися UHD відео, безпечно отримувати доступ до внутрішньої мережі та заряджати свій ноутбук. Усе це можна зробити одночасно за допомогою одного підключення USB-C.

Philips 272P7VUBNB також створено для енергозбереження. Це можливо, оскільки датчик живлення автоматично знижує яскравість монітора, коли користувач відходить від столу. Ця функція може зменшити витрати на електроенергію до 80%, а також подовжити термін служби монітора.

Новий монітор HP Premium v28 4K

Технологія IPS монітора HP New Premium v28 4K і дисплей 4K Ultra HD (UHD) забезпечують приголомшливу графіку та неперевершену якість. З цим дисплеєм ви можете насолоджуватися якістю зображення та широкими кутами огляду планшетів і мобільних пристроїв високого класу.

Ваша відеокарта керує частотою кадрів гри за допомогою технології AMD Radeon FreeSync, а не встановленої частоти оновлення монітора, забезпечуючи вам значну конкурентну перевагу.

Ви отримуєте надширокі можливості перегляду завдяки тонкій рамці навколо екрана з трьох боків. Це дозволяє легко встановити кілька моніторів.

Крім того, цей монітор має регульований по висоті дисплей і нахил для оптимального перегляду. Нарешті, він пропонує параметр Low Blue Light, який змінює колірний спектр на більш теплий і надає білому більш реалістичний вигляд.

LG UHD IPS Display Ergo Monitor

32-дюймовий дисплей Ultrafine 4K UHD IPS LG 32UN880-B має роздільну здатність 3840 x 2160 і пропонує реалістичні, точні кольори, покращений контраст, чіткість і деталізацію під широкими кутами. Ви отримуєте більш реалістичне та чітке уявлення про гру, насолоду та продуктивність.

Крім того, цей дисплей пропонує більш затишну та адаптовану конфігурацію робочого столу. Його революційна ергономічна рука завдяки ергономічному дизайну відповідає вашим вимогам.

Ергономічна та технологічно інноваційна підставка цього монітора від LG завдяки чудовому ступеню регулювання допомагає підтримувати здорову поставу, дозволяючи кожному користувачеві створити точно персоналізований робочий простір.

І останнє, але не менш важливе: рішення Ergo USB-C One Connection спрощує швидку передачу даних і живлення для заряджання ноутбука лише за допомогою одного кабелю.

Монітор Dell UltraSharp 27″ 16:9 HDR IPS

Завдяки 27-дюймовому IPS-монітору Dell U2720Q UltraSharp 16:9 HDR 4K ви можете відчути точне відтворення кольорів і широке охоплення колірної гами. Він має вихідну роздільну здатність 3840 x 2160, частоту оновлення 60 Гц і покриває 99% sRGB і Rec. 709 колірних гам і 95% колірної гами DCI-P3.

Крім того, він має VESA DisplayHDR 400 для підтримки HDR, підтримку 1,07 мільярда кольорів, технологію In-Plane Switching (IPS), співвідношення сторін 16:9, антиблікове покриття з рейтингом твердості 3H, фіксований коефіцієнт контрастності 1300:1 , класичний рівень яскравості 350 кд/м2, час відгуку 8 мс у звичайному режимі та 5 мс у швидкому режимі.

Заключні слова

Монітори 4K були справді корисними для геймерів та ентузіастів розробки ігор. Найкращий спосіб грати в улюблені комп’ютерні ігри – на ігровому дисплеї 4K. Нижча роздільна здатність може приховати деталі, але вища роздільна здатність забезпечує дивовижну чіткість.

Ці екрани мають у чотири рази більшу роздільну здатність, ніж ігровий монітор 1080p, завдяки чому віддалені предмети, які колись були темними, перемішуються такими ж яскравими, як небо. Ціни на монітори 4K все ще дорогі, але з часом вважається, що вартість моніторів 4K також буде відповідати бюджету.

Далі ви можете ознайомитися з найкращими ігровими колесами для імітації перегонів.