10 найкращих ігор Metaverse для вивчення та розваги

Categories:

Ігри Metaverse пропонують захоплюючий віртуальний досвід, якого бракує традиційним іграм.

Metaverse трансформує ігрову індустрію, надаючи геймерам високоякісний досвід. Згідно з даними Statista, обсяг ринку віртуальної реальності (VR) наближається до 12 мільярдів доларів. Крім того, очікується, що розмір цього ринку до 2025 року перевищить 22 мільярди доларів.

Epic Games зібрала 2 мільярди доларів для створення та розширення своєї платформи Metaverse. Фінансування надано Sony Group Corporation і KIRKBI з інвестиціями в 1 мільярд доларів кожна. Вражаюче правда?

Метавсесвіт змінить ігрову та інші галузі в найближчі роки. А тепер перейдемо до ігор Metaverse.

Що таке ігри Metaverse?

Metaverse — це віртуальний світ, у якому ви можете використовувати пристрої, щоб отримати захоплюючий досвід. Наприклад, ви можете піти в Metaverse і подивитися фільм зі своїм другом в іншій частині світу. Так просто!

Ігри — це ще один важливий варіант використання Metaverse, який за останні роки значно зріс. Завдяки технологічному прогресу в цьому віртуальному просторі.

Концепція та технологія ігор Metaverse здаються складними. Однак розробники можуть створювати проекти, які надають користувачам неперевершений ігровий досвід.

Як ви, напевно, знаєте, ігри Metaverse розвиваються і знаходяться на ранніх стадіях. Щойно гравець відчує візуальне задоволення, яке пропонує Metaverse, повернення до старих методів гри вже неможливе.

Від традиційних двовимірних ігор, які обмежували геймерів екраном, Metaverse підняв ігри на вражаючий новий рівень. Крім того, ви можете використовувати віртуальні платформи, щоб спілкуватися з друзями, грати в шахи або навіть грати в дитячі ігри, такі як хованки.

Пандемія та локдаун призвели до збільшення величезної спільноти онлайн-ігор. У результаті члени спільноти тепер можуть взаємодіяти, брати участь і змагатися один з одним. Крім того, ці заходи зміцнять спільноту та ігрову індустрію.

Вимоги для гри в ігри Metaverse

Тепер, коли ви знаєте про ігри Metaverse, давайте подивимося на компоненти, необхідні для гри в ігри Metaverse:

Надійне та швидке підключення до Інтернету

Для більшості ігор Metaverse потрібне підключення до Інтернету. Ці ігрові платформи забезпечують високоякісну графіку з тривимірним дисплеєм.

Якщо ви хочете отримати плавний досвід гри, хороше підключення до Інтернету є обов’язковим. Під час входу у віртуальний світ затримка через погану мережу може зіпсувати вам весь ігровий сеанс.

Мобільний пристрій або ПК

Окрім швидкості Інтернету, ваш пристрій також визначає якість ваших ігор Metaverse. Якщо ви використовуєте мобільні пристрої, такі як смартфон або планшет, ви отримаєте лише обмежений віртуальний досвід.

Я настійно рекомендую використовувати ПК, щоб отримати максимальну віддачу від віртуальних ігор. Також не обов’язково мати дорогий комп’ютер. ПК середнього класу віддасть належне вашим іграм у Metaverse.

Припустімо, ви геймер, якому подобається випробувати Metaverse у його найкращій якості; У цьому випадку найкращим вибором буде висококласний ігровий ноутбук.

Гарнітура VR

Для участі в Metaverse необов’язково купувати додаткові пристрої. Ви навіть можете грати в ігри в Metaverse, просто використовуючи свій смартфон. Але, роблячи це, ви втратите весь ігровий досвід.

  Як видалити свій обліковий запис Spotify

Гарнітури VR забезпечують повне занурення. Ви потрапляєте в абсолютно новий світ.

Якщо ви зацікавлені в покупці гарнітури VR, я пропоную Meta Quest 2. Ви також можете вибрати з інших кращих гарнітур VR.

Якщо вам здаються популярні гарнітури VR дорогими, спробуйте натомість картонні VR. Ця проста бюджетна VR може допомогти вам перевірити базовий досвід Metaverse.

Криптова гаманець

Більшість платформ Metaverse побудовані з використанням технології блокчейн і винагороджують своїх геймерів криптотокенами. Тому вам потрібно підключити свій гаманець до цієї платформи, щоб отримувати символічні винагороди. Крім того, гаманець також допомагає зберігати ваші ігрові дані.

Більшість платформ підтримують такі гаманці, як MetaMask, Trust Wallet і WalletConnect. Ви також можете створити безкоштовний крипто-гаманець за кілька простих кроків.

Ви можете використовувати криптовалюти у своїх гаманцях, щоб купувати аватари, NFT та інші внутрішньоігрові активи.

Що робить Metaverse Gaming унікальним?

Метавсесвіт — це не просто віртуальна версія онлайн-ігор. Особливості, які відрізняють цю віртуальну гру, такі:

Аватари

Платформи Metaverse дозволяють користувачам створювати аватари. Тому ви можете створити 3D-персонажа, щоб представити себе.

Аватар можна повністю налаштувати, і ви можете створити його з різними зачісками, одягом і рисами обличчя. Якщо ви берете участь у гоночній грі, ви можете налаштувати свій аватар, як автомобільний гонщик. Крім того, ви можете змінити аватар для різних ігор.

Основна роль аватара — діяти в Метавсесвіті за вашими вказівками. Крім того, ви можете використовувати його для участі в ігрових заходах і змаганнях.

Незамінні токени (NFT)

Більшість ігрових платформ Metaverse підтримують NFT. Геймери можуть купувати та продавати віртуальні ігрові активи у формі NFT.

Впровадження NFT на ігрових платформах також допомагає визначити вартість активу. Припустімо, ви граєте в шутер від першої особи в Metaverse. У цьому випадку потужна зброя NFT буде коштувати дорожче звичайної.

Play-To-Earn

Раніше ігри були лише для розваги та відпочинку. Але зараз все дуже змінилося. Ви можете заробляти, граючи в ігри; ось тут грає, щоб заробити.

Metaverse винагороджує геймерів криптовалютами та NFT за участь. В результаті токени миттєво надходять на гаманець користувача.

Тепер давайте дослідимо список найкращих ігор Metaverse:

Axie Infinity

Axie Infinity — популярна гра Metaverse, яка відіграла вирішальну роль у просуванні концепції «грай, щоб заробити». У цю гру можна грати з милими віртуальними домашніми тваринами на ім’я Axies.

Для участі в іграх гравцям потрібно придбати Axies. Тут ці домашні тварини доступні як NFT. Крім того, вартість кожного Axies залежить від його рідкості.

Платформа Axie Infinity, побудована на блокчейні Ethereum, дозволяє грати в трьох ігрових режимах. До цих режимів належать пригоди, арена та розведення.

Крім розваг, Axie Infinity також винагороджує своїх гравців. Маркером управління цієї платформи є Axis Infinity Shard (AXS). Крім того, ви можете використовувати цей токен для оплати зборів, ставок і голосування.

Пісочниця

Пісочниця надає користувачам віртуальний світ, у якому вони можуть будувати та володіти землями, будівлями та іншими фізичними спорудами. Крім того, ви також можете отримати нагороди за свою участь.

SAND — це службовий маркер The Sandbox. Як наслідок, ви можете використовувати цей токен ERC-20 для доступу до ігрової платформи Metaverse та брати участь у прийнятті управлінських рішень.

Пісочниця складається з віртуальних частин нерухомості під назвою «ЗЕМЛЯ». Для проведення ігор гравцям потрібно володіти частиною цієї віртуальної землі. Всього користувачам доступно 166 464 ЗЕМЛІ.

  Як створити обліковий запис у Walmart

Ланцюг Альянсу

Ви любитель рольових ігор (RPG)? Тоді було б найкраще, якби ви спробували Chain of Alliance.

Ігровий процес дозволяє користувачам брати участь у трьох основних категоріях:

  • Гра: гравці можуть створювати та збирати персонажів NFT, які можна налаштувати. Крім того, ви можете використовувати цей NFT для участі в боях зі штучним інтелектом, спеціальних кампаніях або іграх PvP. Крім того, ви також можете заробити нативний токен, $COA.
  • Управління: як власник нерухомості ви можете купувати землю на Chain of Alliance і керувати нею. Крім того, ви можете орендувати ці ЗЕМЛІ творцям і гравцям.
  • Створення: ця ігрова платформа дозволяє створювати настроюваних персонажів. Використовуючи цю функцію, ви можете проводити кампанії для гравців Chain of Alliance.

Ця гра Metaverse пропонує своїм геймерам світ наукової фантастики та фентезі. Крім того, NFT відіграють вирішальну роль у передачі внутрішньоігрових активів.

Чужі світи

Alien Worlds — це метавсесвітня гра, яка працює на блокчейнах WAX, BSC і Ethereum. Основна мета для гравців — подорож у віртуальні світи для видобутку Trillium(TLM). TLM — це корисний маркер Чужих світів.

Геймплей дозволяє гравцям досліджувати різні планети. Крім того, кожна планета працює незалежно та має унікальне середовище, досвід і NFT.

Гравці на цій ігровій платформі Metaverse отримують винагороду за участь. Крім того, ви можете робити ставки на TLM, щоб отримати більше винагород і проголосувати. Окрім голосування та ставок, TLM можна використовувати для покупки NFT.

Моя сусідка Аліса

Вам цікаво грати в багатокористувацьку гру Metaverse? Тоді ви повинні спробувати My Neighbor Alice.

Ця гра дозволяє купувати віртуальні острови. Так само ви можете будувати та збирати предмети в грі. Ці активи включають тварин, овочі, будинки, косметичні предмети або прикраси.

Ігрова екосистема забезпечує гравцям безперебійну торгівлю та колекціонування NFT. Крім того, ви можете знайти нових друзів.

Токен ALICE — внутрішньоігрова валюта My Neighbor Alice. Ви можете використовувати цей токен, щоб купувати віртуальну землю, NFT та інші продукти, доступні в ігровій екосистемі.

Ілювій

Illuvium — це 3D-рольова гра, яка передбачає боротьбу з монстрами під назвою Illuvials. Гравці можуть налаштувати свої аватари, щоб завершити ігрові режими в цій грі Metaverse.

Є три основних режими гри, які гравець може вибрати. Ці режими включають сюжетний режим, рейтингову арену та арену Левіафан.

Історичний режим дозволяє гравцям мандрувати планетою, щоб знайти нових ілювіалів і битися з ними. Крім того, ви можете змагатися з іншими онлайн-гравцями на рейтинговій арені, щоб отримати кращий рейтинг.

У режимі «Арена Левіафан» ви можете отримувати нагороди, перемагаючи в боях. Крім того, тут глядачі можуть робити ставки на гравців.

Нативним токеном Illuvium є токен ILV. Ви можете використовувати цей токен для ігор і діяльності на основі екосистеми. Крім того, токен ILV також отримує винагороду за стейкинг.

Боги звільнені

Ви шукаєте карткову гру NFT на основі Metaverse? Ви можете перевірити Gods Unchained.

У цій грі гравці змагаються за допомогою своїх фантастичних карток. Кожен гравець отримує колоду карт для змагання. Нарешті переможець отримує криптовалютні винагороди.

Крипто-винагороди надаються у вигляді токенів GODS. Це корисний токен, створений за стандартом ERC-20.

Ви можете зареєструватися для участі в Gods Unchained безкоштовно. Крім того, ви отримаєте безкоштовний вітальний набір із 70 ігрових карток.

Безкоштовні картки, надані на початку, менш цінні. Тому, щоб отримати цінні колекційні картки, вам потрібно виграти більше ігор.

  Як видалити обліковий запис з Mint

Гра «Вовк».

Створена на Ethereum, Wolf Game — це фермерська гра на основі Metaverse. Крім того, ця гра поєднує в собі елементи NFT і децентралізованих фінансів (DeFi), щоб надавати своїм гравцям винагороду за продуктивне землеробство.

Гра заснована на схильності гравця до ризику. У цьому випадку той, хто ризикує, має можливість отримати вищу винагороду.

Вівці та вовки є головними героями цієї гри. Щоб взяти участь у грі Wolf Game, гравцям потрібно карбувати своїх персонажів.

Ймовірність отримати вівцю становить 90%, а решта 10% отримають вовка. Крім того, овець і вовків можна поставити, щоб отримати $WOOL, маркер управління та корисності гри Wolf.

Calvaria: Duels of Eternity

Calvaria: Duels of Eternity — це карткова гра «грай, щоб заробити». Ви можете грати в цю гру Metaverse за допомогою карток, які представляють унікальних 3D-персонажів.

У цій віртуальній картковій грі ви повинні розставити правильні карти, щоб перемогти суперника. Крім того, шанс гравця на перемогу залежить від вартості його карт.

Calvaria пропонує своїм гравцям два режими гри. Ви можете вибрати «кампанію для одного гравця» або «режим «гравець проти гравця».

Токен $RIA — внутрішньоігрова валюта Calvaria. Ви можете використовувати цей токен для покупки віртуальних NFT-карт. Крім того, користувачі отримують винагороду токенами $RIA.

Старателі

Prospectors поєднує в собі два ігрові жанри. Ці ігрові жанри включають багатокористувацьку онлайн-стратегію та стратегію в реальному часі.

Створений на основі блокчейну EOS, Prospectors пропонує гравцям завдання з пошуку золота. Геймплей відтворює золоту лихоманку за допомогою Metaverse.

Prospectors Gold (PGL) — ігрова валюта з обмеженою кількістю 220 000 000 жетонів. Ви також можете робити ставки на токени PGL, щоб отримати винагороду.

Старателі пропонують гравцям різні способи досягнення успіху. Так само гравці можуть використовувати карти, щоб знайти місцезнаходження золота, глини та вугілля. Ви можете використовувати ці ресурси для будівництва будівель.

Гравці можуть працювати як робітники та отримувати зарплату від інших гравців за свої зусилля. Крім того, гравці також можуть вибрати, чи стануть шахтарями, кур’єрами чи будівельниками. Якщо ви плануєте будувати бізнес, це також можливо в Prospectors.

Майбутній масштаб ігор Metaverse

Побачивши величезний потенціал ігор Metaverse, великі бренди та компанії вже входять у цей віртуальний простір. Зі збільшенням кількості людей Metaverse став величезною маркетинговою платформою.

Компанія Nike представила свою віртуальну платформу для створення Dot Swoosh. Ця платформа дозволяє користувачам демонструвати, торгувати та купувати віртуальні продукти Nike.

Ваш аватар може носити офіційне віртуальне взуття Nike і брати участь у спортивній події в Метавсесвіті. Якщо хтось зацікавлений у купівлі вашого взуття, ви можете продати його за кращою ціною.

Примітка автора

За останні роки ігрова індустрія значно розвинулася. Зараз, з розвитком технологій, користувачі вимагатимуть високоякісних ігор.

Metaverse відіграє важливу роль у забезпеченні якісних і захоплюючих ігрових вражень. Ви можете вивчити ігри Metaverse, перелічені в цій статті, щоб краще зрозуміти.

Далі ви можете перевірити найкращі токени Metaverse.