10 найкращих ігор Dungeon Crawler для насиченого гостросюжетного квесту

Categories:

Ігри Dungeon Crawler відомі серед ентузіастів RPG, чи не так? Отже, чому б не дослідити деякі з найкращих і спробувати?

Коли я помітив зростаючу одержимість мого двоюрідного брата відеоіграми, зокрема dungeon crawler, я заінтригувався і захотів дізнатися про них більше. Хоча я вагався щодо ігор dungeon crawler, залежність мого двоюрідного брата надихнула мене спробувати їх.

У результаті я дослідив кілька ігор dungeon crawler і вручну відібрав кілька найкращих, які варто спробувати кожному шанувальнику RPG. Вам цікаво дізнатися, чому я рекомендую ці ігри саме для ентузіастів RPG? Продовжуйте читати до кінця!

Що таке Dungeon Crawlers?

Dungeon crawlers — типові фентезійні ігри, які роблять гравця героєм гри та переживають пригоди дослідження підземелля, боротьби з ворогами, оновлення персонажів і виконання визначеної місії. Безперечно, чому dungeon crawlers називають піджанром RPG.

Аудиторія дуже любить ігри dungeon-crawler завдяки ідеальному поєднанню історії та гострих відчуттів. Ігри цього жанру змушують гравців прилипати до екрану завдяки вбудованим елементам Power Pack.

Важливість стратегії та тактики в Dungeon Crawlers

Ігри Dungeon crawler неповні без стратегічних і тактичних навичок. У цих іграх є блискучі елементи, які роблять розум гравців активним і швидким. Критичні елементи гри dungeon crawlers включають:

  • Adventure – Dungeon crawlers — це інша назва пригодницької гри. Ці ігри мають унікальні сюжетні лінії з такими темами, як чарівники, зомбі, ельфи, гноми тощо. У Dungeon crawlers є непередбачувані ігрові сюжети, що робить їх більш авантюрними.
  • Головний герой – Ігри неповні без головного героя. Dungeon crawlers дозволяє гравцям вибирати пригодницьких персонажів із різними якостями. Вибір зразкового персонажа з потрібними здібностями непростий, оскільки гра непередбачувана.
  • Ворожі істоти – якщо гра має іншу тему, у ній також будуть інші вороги. У іграх Dungeon crawlers є дивні ворожі істоти. Ці істоти моторошні на вигляд, і з ними навіть складно боротися за прогрес.
  • Здобич і спорядження. Якщо ви стикаєтеся з багатьма небезпеками протягом гри, отримувати за це нагороди є обов’язковим. Як результат, навіть ігри dungeon crawler включають це. Ви можете грабувати та заробляти обладнання, перемагаючи ворогів, вирішуючи головоломки тощо.
  • Головоломки та тести – ігри Dungeon crawlers наповнені головоломками та тестами. Гравець швидко вирішує ці головоломки та випробування, щоб прогресувати в грі та здобувати здобич або обладнання.

Підземелля включають кілька інших елементів. Однак представлення цих ігрових елементів може натякнути на те, наскільки важливі стратегічні та тактичні навички в підземеллях. Незалежно від того, чи йдеться про вибір персонажів, розгадування головоломок чи прийняття рішень, мати тактичні та стратегічні навички є важливими в іграх підземелля. Приймаючи рішення, гравець впливає на майбутні виклики в цих іграх.

Dungeon crawlers — це ігри, які можуть звести з розуму людей різного віку. Особливо тим дітям і дорослим, які люблять фентезійні теми. Отже, ось найкращі ігри dungeon crawler, які вам знадобляться для вашого ігрового досвіду.

  Як знайти найкращі святкові пропозиції за допомогою Google Shopping

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition

Baldur’s Gate II завжди плутають між Shadow of Amm і розширеним виданням. Я говорю про Baldur’s Gate II: Enhanced Edition, перероблену версію Shadows Amm і розширення Baldur’s Gate II: Throne of Bhaal.

Розширене видання має той самий ігровий процес, що й Shadows of Amm, з кращою роздільною здатністю, сумісністю з різними платформами та декількома змінами в персонажах і сюжетній лінії. Отже, це просунута рольова гра Dungeons and Dragons.

Основний квест гри пропонує від 50 до 60 годин ігрового часу разом із усіма побічними квестами, і може тривати до 300 годин. У грі гравець може керувати до 6 персонажів, включаючи одного головного героя.

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition дозволяє гравцеві налаштувати персонажа або вибрати існуючого. Дія Baldur’s Gate II розгортається в 1369 році DR, де гравцеві потрібно битися з чарівниками в капюшонах, тіньовими злодіями.

Випуск – листопад 2013

Жанр – рольовий бойовик

Розробник/видавець – Atari, Beamdog

Платформи – ПК, PS 4, Nintendo Switch, Xbox One

Діти Морти

Ігри Dungeon з елементами roguelike — це вишенька на торті, і Children of Morta — чудовий тому приклад. Children of Morta — це рольова відеогра. У грі розповідається про історію родини Бергсонів, які є охоронцями гори Морта.

У грі загалом сім ігрових персонажів, які є членами родини Бергсонів. Гравець отримує контроль над одним із цих персонажів, а інші персонажі згодом розблоковуються завдяки досягненням.

Основна мета гравця — подолати кілька підземель у печерах гори Морта, що в результаті допоможе гравцеві очистити різноманітних ворогів і босів. Children of Morta — це сучасна гра з класичними мотивами.

Реліз – вересень 2019

Жанр – Roguelike, рольовий бойовик

Розробник/ Видавець – 11Bit Studios

Платформи – ПК, Nintendo Switch, PS4, Xbox One

Склеп NecroDancer

Ви коли-небудь пробували будь-які ритмічні відеоігри roguelike? Якщо ні, то Crypt of the NecroDancer може дати вам найкращий досвід у цьому жанрі. Crypt of the NecroDancer — це поєднання дослідження підземелля в стилі roguelike та гри зі збігом ритму з оригінальним саундтреком.

Crypt of the NecroDancer підтримує активність гравця. Оскільки гравцеві потрібно перемістити набір символів у такт пісні, він порушується, якщо пропускає будь-який ритм. Тому гравець повинен вивчити ритмічні моделі, яких дотримуються різні істоти.

Гравець отримує контроль над вибраним персонажем для дослідження кількох рівнів підземелля. Гравець повинен рухатися і виконувати дію в ритмі музики, рятуючись і атакуючи ворожих істот.

Коли вороги вбивають монети, вони примножуються, якщо ви не пропустите жодного удару. Склеп NecroDancer наповнений кількома нагородами та обладнанням, що робить гру захоплюючою та складною.

Вихід – квітень 2015

Жанр – Roguelike, Rhythm

Розробник/ Видавець – Brace Yourself Games

Платформи – ПК, PS4, PS Vita, Nintendo Switch, Xbox One

Darkest Dungeon

Darkest Dungeon — це ще одна популярна рольова гра, що нагадує жуліків, і її фанати по всьому світу. Гравець у грі має керувати списком героїв і досліджувати підземелля під готичним особняком.

  Як збільшити масштаб у Microsoft Teams

Основною особливістю Darkest Dungeon є рівень стресу кожного героя, який ще більше зростає під час дослідження та бою. Тому гравцеві потрібно подбати про рівень стресу персонажів так само, як вони самі про себе.

Окрім унікальної ігрової концепції, темне підземелля пропонує унікальний сюжет. У цій грі гравець знайомиться з історією та діяннями предків, бореться з духами тощо. Darkest Dungeon — це типова стратегічна гра в реальному часі, яку варто помітити та насолоджуватися як божевільний.

Випуск – січень 2016

Жанр – рольова

Розробник/ Видавець – Red Hook Studios

Платформи – ПК, PS4, PS Vita, Nintendo Switch, Xbox One

Darksiders Genesis

Спробуйте Darksiders Genesis зі своїм другом або партнером, якщо ви віддаєте перевагу багатокористувацьким іграм. Серед численних ігор типу roguelike, Darksiders може з легкістю зробити вас залежними завдяки своєму жанру hack-and-slash.

У цю гру грають у перспективі зверху вниз, де гравець отримує контроль над двома персонажами на імена Strife і War. Головна мета гравця — битися з чотирма Вершниками, які завдають шкоди людству та поширюють зло.

Гравець може врятувати світ за допомогою цих двох персонажів, у яких обидва персонажі мають різні здібності та зброю для боротьби. Крім того, гравець може контролювати персонажів і перемикатися між ними в будь-який момент або грати в гру зі своїм другом у кооперативному режимі. Darksiders Genesis має темну історію та сюжет для геймерів. Якщо ви любите фантазії, вам потрібно спробувати це.

Реліз – грудень 2019

Жанр – рольовий бойовик, хак-енд-слеш

Розробник/ Видавець – Airship Syndicate

Платформи – Nintendo Switch, PS4, Xbox One, ПК

Diablo III

Цей список містить декілька ігор типу roguelike та rogue-lite, але Diablo III виділяється. Diablo III — це третя частина знаменитої серії ігор Diablo. Я назвав це «нестандартним» через темний сюжет і геймплей.

З точки зору ігрового процесу Diablo III продовжує традицію або елементи Diablo та Diablo II. Проте Diablo III — це швидка рольова гра з боями в реальному часі та ізометричним графічним механізмом.

Гра складається з класичних елементів темного фентезі. Роль гравця грає головного персонажа в грі, метою якого є врятувати світ Sanctuary від злих сил пекла. Diablo III — це на піку вигадана гра, наповнена магією та змовами.

Випуск – травень 2012

Жанр – рольовий бойовик, хак-енд-слеш

Розробник/ Видавець – Blizzard Entertainment

Платформи – ПК, PS3, PS 4, Xbox One, Nintendo Switch

Нойта

Notia — це популярна спрощена гра у світі, де кожен піксель фізично моделюється. Гравець керує чаклуном, який творить заклинання та створює себе, щоб перемогти ворогів. Ця гра переносить гравця в місце у двовимірному світі, де гравцеві потрібно битися з міфологічними істотами.

Noita — однокористувацька відеогра з унікальною концепцією. Дія гри відбувається в чарівному світі, де ви відкриваєте нові середовища, досліджуючи більше. Noita — інша назва загадкової гри з дрібкою екшену.

  Як змінити паролі на iPhone

Реліз – жовтень 2020 року

Жанр – Rogue-lite

Розробник/ Видавець – Nolla Games

Платформи – Steam

Шлях вигнання

Path of Exile — це рольова гра в темному фентезійному світі. Гравець керує вигнанцем, вибираючи один із семи класів персонажів: Мародер, Дуелянт, Рейнджер, Тінь тощо.

За допомогою основного персонажа гравець досліджує великі відкриті території та підземелля. Геймеру спочатку потрібно битися з монстрами та виконувати квести неігрових персонажів, щоб отримати очки досвіду та обладнання.

Path of Exile пропонує кілька ігрових режимів або ліг, як-от стандартний, хардкорний, соло-самознайомлення тощо. У грі є нескінченна пригода, якою можна насолоджуватися навіть із друзями в багатокористувацькому режимі.

Випуск – жовтень 2013

Жанр – рольовий бойовик

Розробник/видавець – Grinding Gear Games

Платформи – PS4, Xbox One і Steam

Убити шпиль

Ця гра є ідеальним поєднанням створення колоди та гри в стилі roguelike. Я тут говорю про Slay the Spire. Ця гра спочатку була випущена в січні 2019 року і незабаром була визнана однією з найкращих рогаликів зі створення колод.

На початку гри гравець вибирає одного з чотирьох персонажів. Кожен персонаж має початкову кількість здоров’я, золота, унікальну здатність і колоду карт із базовими картами атаки та захисту. Основна мета гравця — подолати кілька рівнів шпиля, щоб перемогти боса на кінцевому рівні.

Дістатися фінального боса складніше. Гравець повинен битися з різними ворогами та істотами, щоб заробити нагороди, покращити картки тощо. У цій грі з колодою для одного гравця гравець може грати будь-якою комбінацією карт, якщо у нього є достатньо енергії для оплати. Slay the Spire — це стратегічна гра, яка водночас викликає цікавість і захоплення.

Реліз – січень 2019

Жанр – колодобудування Roguelike

Розробник/ Видавець – MegaCrit

Платформи – ПК, Nintendo Switch, PS4, Xbox One

Чарівник легенди

Кому не подобається гра з простим сюжетом і кількома викликами? Wizard of Legend те саме. Ця інді-гра в стилі roguelike швидко стала популярною серед геймерів завдяки своїй захоплюючій графіці та сюжетній лінії.

Wizard of Legend — це двовимірна гра в стилі roguelike із видом зверху вниз. Гравець у грі керує майстром і намагається перетнути 10-поверхове процедурно згенероване підземелля. Однак основною метою гравця є виграти той самий титул, що й ім’я.

Це легко? Ну ні. Гравець повинен використовувати різні заклинання, щоб перемогти мобів. Крім того, щоб отримати звання «Чарівник легенди», гравець повинен перемогти трьох головних босів і фінального боса. Wizard of Legend — ще одна інтерактивна гра з кількома інтерактивними елементами та функціями.

Випуск – травень 2018

Жанр – Roguelike, dungeon crawler

Розробник/видавець – Humble Bundle

Платформи – ПК, PS4, Nintendo Switch, Xbox One

Підведенню

Грати в підземелля весело. Я радий, що мій двоюрідний брат познайомив мене з цим жанром і допоміг отримати кращий ігровий досвід. Незалежно від того, який жанр вам подобається, ви будете любити досліджувати ці ігри підземелля. Почніть зараз, щоб знайти найкраще, що відповідає вашому смаку!

Далі ви також можете спробувати деякі з найкращих ігор про будівництво міст.