10 найкращих ігор Assassin’s Creed

Assassin’s Creed існує у світі ігор майже 15 років. З кожним новим випуском ця серія стає все більш веселою та захоплюючою.

Якщо ви натрапили на цю статтю, це означає, що ви ентузіаст ігор. А коли мова заходить про ігри та стелс, Assassin’s Creed — це перша назва, яка спадає нам на думку.

Assassin’s Creed — одна з найпопулярніших пригодницьких ігрових франшиз Ubisoft. Він розроблений Ubisoft Montreal. Це серія ігор, яка була вперше випущена 13 листопада 2007 року як Assassin’s Creed. Його останнім випуском є ​​Assassin’s Creed Valhalla, який був запущений 10 листопада 2020 року.

Сюжетна лінія

Сюжетна лінія серії Assassin’s Creed складається з вигаданих тисячолітніх зіткнень між асасинами та тамплієрами. Вбивці борються за мир і свободу, а тамплієри хочуть миру через контроль і порядок. Ця серія представляє історичних, науково-фантастичних і вигаданих персонажів у поєднанні з реальними персонажами та історичними подіями. І таке поєднання реальних і вигаданих історій відрізняє цей серіал від інших.

Гравці здебільшого керують історичним Асасином. Кожен новий запуск представляє останній час, а також розвиває події ігрового процесу від старішого. Серед багатьох назв цього захоплюючого геймплея не всі ігри однакові. Геймерів більше захоплює особистість Assassin та особливості, які він містить.

Основною метою цієї серії залишаються бої, скритність і дослідження чудово побудованих світів.

Платформи, необхідні для гри в ігри Assassin’s Creed

Ви також можете грати в різні ігри Assassin’s Creed на консолі Xbox, консолі Playstation і ПК з Windows. Деякі з назв також доступні для платформ Nintendo Switch, Stadia, Wii U, Android та iOS.

Давайте тепер дослідимо найкращі ігри Assassin’s Creed, які можуть запропонувати вам захоплюючий досвід.

Кредо вбивці: Одіссея

Assassin’s Creed Odyssey дає вам змогу вибрати героя, якого ви хочете зіграти та змінити світ навколо себе. Ви можете налаштувати обладнання та отримати досвід у спеціальних навичках, щоб перемогти ворогів. Грається з точки зору третьої особи.

У цьому заголовку ви пройдете шлях від найманця до грецького героя. Тут ви розкриваєте все своє минуле та зустрічаєтеся з відомими діячами Стародавньої Греції.

Це 11-й великий випуск у серії Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed: Братство

Насолоджуйтеся версією Assassin’s Creed Brotherhood для Xbox 360 на своїй ігровій консолі та відчуйте епічний екшен цієї гри. У цьому ігровому процесі ви граєте роль лідера епохи Відродження, який бореться з тамплієрами.

Assassin’s Creed: Brotherhood є продовженням попереднього випуску, Assassin’s Creed II, з додатковими можливостями та функціями. Це чудова співпраця між реальними історичними персонажами, такими як Нікколо Макіавеллі, Леонардо да Вінчі та іншими. Це майже 15-годинний ігровий процес у місті Рим.

Assassin’s Creed: Valhalla

Придбайте Assassin’s Creed Valhalla для своєї ігрової консолі Playstation 4 і отримайте безкоштовне оновлення до версії Playstation 5.

Assassin’s Creed Valhalla, випущена в 2020 році, є наступником Assassin’s Creed: Odyssey. У цьому ви граєте роль Ейвора, вікінга-рейдера, який нападає на саксонські війська та фортеці. Ігровий процес містить потужну зброю та відкритий світ Темної епохи. Тут ви досліджуєте місця від берегів Норвегії до дивовижних королівств Англії.

Assassin’s Creed IV: Чорний прапор

Assassin’s Creed IV Black Flag — ще одна захоплююча гра, яка дозволить вам насолодитися фантастичною піратською пригодою. Ви можете насолоджуватися цією грою на своїй Playstation 4.

Сюжетна лінія розповідає про епоху 1715 року, коли пірати заснували беззаконну піратську республіку. Тут ви граєте роль Едварда Кенуея, капітана піратів, якого навчали асасини. Він потрапляє в давню війну, яка може зруйнувати все, що створили пірати.

Як герой, ви вбиваєте ворогів у дорогих містах, полюєте на тварин, шукаєте скарби та тікаєте до прихованих бухт.

Assassin’s Creed: Витоки

Придбайте це стандартне видання Assassin’s Creed Origins і насолоджуйтесь ним на своїй ігровій приставці Playstation 4. Ця назва отримала понад 50 номінацій і нагород E3.

У цьому ігровому процесі ви розкриваєте гробниці фараонів, знаходите розгадки таємниць Єгипту та зустрічаєте стародавніх богів.

Абсолютно нова бойова механіка дозволяє атакувати кількох ворогів одночасно. Серед різноманітних значущих місій ви граєте глибокі місії в будь-якому порядку.

Assassin’s Creed II

Це платинове хітове видання Assassin’s Creed II дозволить вам насолоджуватися цим складним процесом гри на вашій ігровій консолі Xbox360.

Геймплей має чудову графіку та абсолютно нову зброю, де ви граєте Еціо. Ви досліджуєте смертоносний світ вбивць, де вільно блукаєте зеленими вулицями Італії.

Практикуйте своє мистецтво вбивці з новими інструментами, розробленими Леонардо да Вінчі. Ця назва дає вам змогу вижити в середовищі помсти, влади та змови.

Assassin’s Creed: Rogue

У грі Assassin’s Creed Rogue ви зможете дослідити хаос і жорстокість 18-го століття індіанської та французької війни в Північній Америці. Тут ви граєте роль Шая Патріка Кормака, молодого та безстрашного члена Братства вбивць. Як Шей, ви дотримуєтеся свого власного віросповідання та подорожуєте Нью-Йорком, річковою долиною та холодною Північною Атлантикою.

У Assassin’s Creed Rogue ви перетворюєтеся з асасина на мисливця за вбивцями. Ви відчуєте світ Assassin’s Creed з точки зору тамплієра. Як Шей, ви отримуєте орлиний зір і видатну зброю, як-от гранатомети, пневматичні гвинтівки тощо.

Ви можете придбати цю назву для своєї ігрової консолі Xbox 360.

Assassin’s Creed: Syndicate

Відчуйте індустріальну революцію зі стандартним випуском Assassin’s Creed Syndicate. Геймплей дозволяє вам заволодіти лондонським підземним світом, створити найлютішу банду Лондона та встановити справедливість. Абсолютно нова бойова система включає інноваційну зброю, як-от Меч-тростина та Рукавицю вбивці.

У цій назві ви граєте роль одного з близнюків-вбивць, непокірного Джейкоба або його смертоносної сестри Еві.

Після оновлення до золотого видання ви отримуєте повну версію гри та сезонний абонемент із великим розширенням і цифровими ексклюзивами.

Assassin’s Creed: Revelations

Assassin’s Creed Revelations — останній розділ епічної пригоди Еціо. Цей ігровий процес оновлено новим арсеналом зброї. Гравцеві надаються розширені здібності, такі як виготовлення бомб, відчуття орла, посилення леза гака, вільний біг тощо.

Цей заголовок дає змогу насолоджуватися багатокористувацькою грою з інноваційними персонажами, режимами та картами. Придбайте це для своєї ігрової консолі Xbox 360.

Assassin’s Creed: Unity

Налаштування Assassins Creed Unity для Playstation 4 дають змогу грати роль безжального героя та битися з жорстоким світом.

Його ігровий процес включає абсолютно новий паркур, стелс і бої. Це дозволяє вам налаштовувати та створювати свого майстра-вбивцю. У цьому ігровому процесі ви досліджуєте революційний Париж. Assassin’s Creed Unity дозволить вам відчути епоху Французької революції та допомогти французькому народу викроювати нові долі.

Придбайте версію Assassin’s Creed Unity для Xbox One на Amazon і насолоджуйтеся цією ігрою також у налаштуваннях Xbox.

Висновок

Усі перераховані вище ігри Assassin’s Creed пропонують винятковий досвід світу Assassin’s. Отже, якщо ви шукаєте найкращий геймплей у цій серії, обирайте будь-який із них. Ви не будете розчаровані.

  Як використовувати функцію спільного доступу до екрана Google Meet