10 найкращих ігор, які варто спробувати на ПК

Бета-версія Google Play Games має намір потрясти сцену емуляторів ігор Android. Він пропонує альтернативу подібним BlueStacks і NoxPlayer, обіцяючи оптимізовані версії мобільних ігор.

Проте не всі мобільні ігри добре перекладаються на ПК, незалежно від обраного вами емулятора. Якщо ви хочете спробувати бета-версію Google Play Ігор, ось 10 ігор, які найкраще перекладаються з мобільного на ПК.

Ігри Google Play на ПК

The Бета-версія Ігор Google Play доступний для тестувальників у різних регіонах світу. Це офіційний емулятор Android для Windows, створений Google, який стане однією з найкращих альтернатив BlueStacks. Ви можете встановлювати ігри для Android на ПК за допомогою цієї бета-версії, і навіть незважаючи на те, що вона не має всіх функцій, які є в інших емуляторах, розробники ігор активно співпрацюють з Google, щоб створювати версії своїх ігор, оптимізовані для ПК.

Однією з найкращих особливостей бета-версії Google Play Games є те, що прогрес зберігається у вашому обліковому записі на всіх пристроях. І, оскільки це офіційна програма від Google, це найбезпечніший емулятор для входу в обліковий запис Google. Можливо, ви також помітили, що деякі ігри-емулятори можуть працювати погано незалежно від характеристик вашого комп’ютера. Що ж, бета-версія Google Play Games оптимізує ігри для кращої роботи на вашому комп’ютері та дозволяє змінювати схеми керування деякими іграми. Тобто ігри будуть, принаймні, працювати краще, або пропонуватимуть більше варіантів схеми керування.

Після встановлення Google Play Games у Windows ви можете спробувати наступні ігри, оскільки вони є одними з найкращих з точки зору того, наскільки добре функціонує їхній порт ПК у бета-версії Google Play Games. Насправді чудово грати в ці ігри, не сутулячись над телефоном, а в деяких випадках використання миші та клавіатури загалом набагато зручніше. Слідкуйте за індикатором продуктивності у верхньому лівому куті та полем оптимізації внизу праворуч на сторінці встановлення кожної гри, хоча іноді вони не зовсім точні.

1. Бездіяльні надздібності

Можна з упевненістю сказати, що неактивні ігри є одними з найпопулярніших ігор для мобільних пристроїв. Idle Superpowers — одна з найкращих неактивних ігор у бета-версії Google Play Games. Вона працює дуже добре, але природа гри вимагає, щоб ви залишили її відкритою та запущеною, оскільки прогрес обмежено 10 рівнями та не пройде босів, якщо гра не відкрита та запущена. Якщо ви зробите це на мобільному телефоні, ви швидко розрядите акумулятор телефону.

Граючи в цю гру на комп’ютері, ви не витрачаєте заряд акумулятора телефону протягом тривалого періоду часу, а також вона працює набагато краще на комп’ютері. Варто зазначити, що ви не можете отримати винагороду за рекламу.

2. Gems of War – рольова гра «3 в ряд».

Gems of War — це мобільна гра, яка недоступна для ПК, якщо ви не завантажите емулятор або, у цьому випадку, бета-версію Google Play Games. Немає різких змін у плані заміни миші та клавіатури, але ігровий процес досить зручний лише з мишею. Однак він працює дуже добре, а зображення вражає на більшому дисплеї.

Як і в інших іграх бета-версії Google Play Games, прогрес зберігається на всіх пристроях.

Cookie Run: OvenBreak є першою мобільною грою в цьому списку з вражаючими змінами керування портом на ПК. Для ігрового процесу ви можете натискати F, щоб стрибати, і J, щоб ковзати, і ви можете змінити ці гарячі клавіші в меню налаштувань. Однак його продуктивність — це інша історія, і настійно рекомендується змінити налаштування графіки на низькі та вимкнути фонову анімацію.

Вам також доведеться довго чекати, поки він встановиться. Мені знадобилося більше 45 хвилин, щоб завершити встановлення цієї гри в бета-версії Google Play Games. Але ігровий процес плавний, а елементи керування роблять його особливо приємним.

4. Острівна війна

Island War — єдина гра в цьому списку, яка працює в портретному режимі, але нехай це не завадить вам спробувати. Так, він працює лише в портретному режимі, але має прості елементи керування. Використання миші для розміщення одиниць відчувається краще, ніж торкання екрана на мобільному пристрої.

Організація блоків у човнах також виглядає більш захоплюючою на ПК, ніж на телефоні. Це чудовий мобільний ігровий порт для гри на ПК, оскільки він має як активні, так і неактивні елементи.

5. Towerlands: Tower Defense TD

Towerlands: Tower Defense TD — ще одна мобільна гра, яка добре перекладається на ПК. Він має неактивні та активні елементи ігрового процесу, а використання миші робить ігровий процес більш захоплюючим, коли справа доходить до вибору одиниць і оновлень. Хоча графіка не дуже подобається, ігровий процес розслабляє, і його варто спробувати.

Візуальні елементи цієї гри в усіх відношеннях ідентичні мобільній версії, але продуктивність виглядає кращою, і мені все одно подобається.

6. Botworld Adventure

Бета-версія Google Play Games Botworld Adventure просто фантастична. Хоча він не підтримує рухи WASD, налаштування миші працюють так само, як і мобільні пристрої. Тобто для переміщення можна використовувати клацання для переміщення або клацання та перетягування в будь-якому заданому напрямку. Розташування підрозділів у бою, а також навігація по меню прості та інтуїтивно зрозумілі.

Гра добре оптимізована для робочого столу і добре працює навіть на найвищих налаштуваннях графіки. Хоча апаратне забезпечення може бути фактором, більшість комп’ютерів, ймовірно, можуть працювати з цим краще, ніж більшість мобільних телефонів.

7. Еволюція голодної акули

Hungry Shark Evolution — це один із найкращих портів із мобільного пристрою на ПК через бета-версію Google Play Games. Він завантажується, встановлюється та завантажується дуже швидко. Можливо, одним із його недоліків є візуальне зображення, яке може здаватися помітно поганим на більших моніторах і екранах.

Гра може похвалитися повною підтримкою конфігурації клавіатури. Схема управління фантастична, що робить гру дуже легкою, веселою та інтуїтивно зрозумілою для керування.

Hungry Shark Evolution — це миттєва класика, яка без проблем працює на ПК. Проте обережно; Я виявив, що це досить звикання.

8. Idle Heroes

Idle Heroes — одна з найкращих неактивних ігор у бета-версії Google Play Games. Вона має простий інтерфейс користувача, вам не потрібно використовувати клавіатуру, а граючи в цю гру на ПК, ви значно заощадите акумулятор вашого телефону. Роздільна здатність гри адаптується до великих екранів, тому візуальні зображення чіткі майже на будь-якому дисплеї.

Ігровий цикл простий, але може розважати годинами. Варто зазначити, що коди Idle Heroes насправді працюють над портом бета-версії гри Google Play Games. Отже, якщо ви граєте в гру вперше і хочете використовувати коди, ви можете почати на ПК.

9. Shop Titans: RPG Idle Tycoon

Якщо ви зазвичай уникаєте складних ігор про управління та містобудування, Shop Titans: RPG Idle Tycoon у бета-версії Google Play Games може бути для вас. Це проста та весела гра для керування бездіяльністю, яка чудово підходить для роботи у фоновому режимі під час багатозадачності. Це один із найкращих варіантів, натискаючи Alt-Tab протягом дня, і все це без необхідності розблоковувати телефон.

10. Війна призивників

Summoners War пропонує чудове поєднання неактивних і активних ігрових механізмів, що робить її ще одним фантастичним вибором для гри на ПК. Це також одна з більш детальних неактивних ігор, доступних у бета-версії Google Play Games, з керуванням героями, будівлями та боями.

Головний екран приємний, хоча він ідентичний мобільній версії. Рекламні винагороди недоступні на ПК, але все інше працює належним чином. Використовувати мишу замість натискання на екран набагато зручніше, і, як і в деяких інших іграх у цьому списку, цю гру чудово запускати у фоновому режимі під час багатозадачності.

Спробуйте ці комп’ютерні ігри на Google Play Games Beta

Це 10 найкращих ігор для Android, які працюють так само добре або краще на ПК з бета-версією Google Play Games. Хоча деяким популярним жанрам мобільних ігор може бути важко знайти місце в емуляторі, ці назви є чудовим місцем для початку.

Якщо у вас немає доступу до бета-версії Google Play Games, не варто хвилюватися. Існує маса легких емуляторів, за допомогою яких можна грати в ігри Android як на ПК, так і на Mac.