10 найкращих ігор для iOS

Categories:

Ми розглянули найкращі офлайнові ігри для iOS у минулому. У офлайн-ігри чудово грати, коли ви знаєте, що у вас немає активного інтернет-з’єднання. Якщо ви шукаєте щось веселе, у що пограти, коли у вас є активне підключення до Інтернету, найкращі ігри на iOS зіпсують вам вибір. У нас є чудовий список найкращих ігор для Android, а це наш список найкращих ігор на iOS прямо зараз.

1. Invisible Inc.

Invisible Inc. — це остання гра від Klei Entertainment, творця таких епічних ігор, як Shank, Mark of the Ninja і Don’t Starve. У них є традиція орієнтуватися на вічне мистецтво, щоб їхні ігри ніколи не виглядали застарілими, і вони досягають цього досить добре. Їх остання версія швидко стає популярною, оскільки це гра, заснована на стелсах зверху вниз, де вам доведеться проникнути в деякі захищені об’єкти зі все більшими труднощами. Графіка, знову ж таки, дивовижна. Геймплей веселий і захоплюючий, оскільки це ексклюзив для iOS, він є обов’язковим.

Завантажте Invisible Inc. з App Store (4,99 дол. США)

2. Транзистор

Транзистор – чудова гра. Звук неймовірно добре продуманий. Графіка дивовижна, а сюжет глибокий. Усі аспекти, які створюють чудову велику платформену гру (ПК чи консоль), були перенесені на iOS.

Гра ставить вас в ізометричний кут, використовуючи ваші сили, щоб заморозити час, поки ви плануєте свій хід. Це один із тих досвідів, які «треба побачити, щоб у це повірити», і мають бути частиною бібліотеки кожного ентузіаста.

Завантажте Transistor з App Store. (2,99 дол. США до 22 травня 2017 р., зазвичай 9,99 дол. США)

  Як додати наклейки до фотографій у Twitter для iOS та Android

3. ЧОРНИЛА.

Inks – це в основному гра в пінбол. Так чому ж це одна з найкращих ігор на iOS? Через те, наскільки добре він розроблений. Він отримав нагороду Apple за дизайн у 2016 році. Геймплей простий із застереженням, що стіл для пінболу викладений зонами фарби, і ви повинні переконатися, що ваш м’яч торкається всіх цих фарб.

Чим довше ви граєте, тим цікавішим у вас залишається полотно. Він поєднує безтурботність малювання з простотою пінболу, і ви отримуєте приємні враження від гри. Гра сповнена прекрасних фотографій, зроблених спеціально для того, щоб служити фоном для цієї гри.

Завантажити INKS. з App Store (1,99 дол. США)

4. Тіньовий

Shadowmatic використовує гру, в яку звикли грати діти, і перетворює її на гру, яка відзначена багатьма нагородами (включаючи нагороду Apple Design Award). Вам надаються об’єкти дивної форми, які ви повинні переміщати, щоб створити тінь, схожу на залізо, чи чайник, кролика тощо. Кожна місія вимагає, щоб ви збігалися з формою, відмінною від об’єктів нерозбірливої ​​форми. Гра стає складнішою в міру просування рівнів, а графіка настільки гарна, що лише вона може зачепити вас.

Завантажте Shadowmatic з App Store (3,99 дол. США)

5. Крешленди

Crashlands — це ролева гра в стилі класичних ролевих ігор SNES із сумнівними пропорціями персонажів, які створюють предмети, борються з ворогами та виживають у фантастичному царстві. Це весела гра і неймовірно захоплююча. З новими RPG завжди є ризик того, що гра або стане тягарем для керування, або стане нудною. Ці пропорції добре керуються в цій грі. Збір ресурсів не зовсім простий, але крафтинг — це так, щоб досягти гарного балансу.

Завантажте Crashlands з App Store (4,99 дол. США)

6. Не голодуйте Pocket Edition

Ще один випуск Klei Entertainment, ця гра – гра на виживання з поворотом. Ви вчений, який застряг у ізольованих джунглях і повинен збирати, добувати їжу та створювати способи, щоб вижити і врешті-решт втекти. Справа не тільки в цьому, у цій грі є елементи пригод, які вимагають від вас вирушити у світ, щоб досягти цілей, і все це для того, щоб допомогти вам втекти весь час, переконавшись, що ви не голодуєте.

  Як видалити завантажене оновлення на iOS

Завантажте Don’t Starve Pocket Edition з App Store (4,99 дол. США)

7. Темне відлуння

Dark Echo – це інноваційна гра. Не тільки сам по собі, але через його механіку та те, як вони функціонують. Ви застрягли в темній порожнечі, де не можете побачити жодної речі. Вам надають звукові підказки, як діяти. Це робить гру дуже атмосферною і страшною. Гра настільки добре імітує безвихідь, що ви відчуваєте справжню травму після гри. Легендарна якість звуку пристроїв iOS покращує враження.

Ми додали скріншоти, але ця гра не призначена для візуальних ефектів, тому вам доведеться її почути, щоб випробувати її.

Завантажте Dark Echo з App Store (1,99 дол. США)

8. Клинок нескінченності III

Infinity Blade III не зовсім остання версія для iOS, але це одна з тих ігор, які в кінцевому підсумку стають основним продуктом платформи. Як і серія Grand Theft Auto, була найбільшим випуском PlayStation 2. Аналогічно, Infinity Blade III має бути в сховищі кожного геймера iOS. Він сповнений дійства, красивих візуальних ефектів (навіть за сьогоднішніми мірками) та чудової ігрової механіки, яка добре використовує сенсорний дисплей. Гра стоїть сама по собі, але якщо вас зацікавить III, ви також повинні спробувати I та II, щоб отримати повний досвід.

Завантажте Infinity Blade III з App Store (6,99 дол. США)

  Moju дозволяє створювати та ділитися анімованими фотографіями, схожими на GIF [iOS]

9. Крихітні крила

Tiny wings — це не зовсім епічна гра, але для початку мобільні пристрої не оптимізовані для епічних ігор. Найкращі мобільні ігри – це ті, якими можна насолоджуватися короткими серіями. Ось чому Angry Birds і Fruit Ninja мали неперевершений успіх. Tiny Wings — це гра про пташку, що вилупилася, яка вчиться літати. Кожен сеанс розрахований на те, як скоро заходить сонце. Ви натискаєте на екран, щоб опуститися вниз, і відпускаєте, щоб піднятися в небо, а потім приземляєтеся так, щоб наступного разу ви могли зробити це знову з більшим прискоренням. Усе це варте того, щоб випробувати лише вічне зображення.

Завантажте Tiny Wings з App Store (0,99 дол. США)

10. Калькулятори

Calculords — це безліч ігор, об’єднаних в одну. Її жанр можна класифікувати як карткову гру, але вона виходить за межі цього. 8-розрядна графіка поміщає вас у атмосферу, схожу на класичні ігри SNES, де вам доведеться битися за долю Всесвіту. Гравцеві дається набір карток із цифрами та цільовим номером на екрані. Ваше завдання полягає в тому, щоб створити якомога більше цих чисел, додаючи, віднімаючи або помножуючи їх одне з одним. Саме цей математичний елемент перетворює її з нішевої гри у щось набагато більш популярне. Його продовження знаходиться в роботі і вийде незабаром.

Завантажте Calculords з App Store (Безкоштовно)