10 найкращих ігор-головоломок для Android для вдосконалення навичок вирішення проблем

Categories:

Людям майже будь-якого віку подобаються головоломки. Ці ігри не просто засіб відпочинку чи проведення часу; вони також пропонують можливість тренувати наш інтелект.

Крім чудової розваги, вони також пропонують чудове тренування для вашого розуму. Незалежно від того, яку гру-головоломку ви любите, головним мотивом є надати потужність вашому мозку.

Давайте розглянемо кілька чудових переваг ігор-головоломок для вас і ваших дітей.

Переваги ігор-головоломок

#1. Поліпшення пам’яті

Ігри-головоломки допомагають зміцнити існуючі зв’язки між клітинами мозку, а також сприяють створенню нових стосунків. Це допомагає покращити процес мислення та розумову швидкість.

Пазли вважаються прекрасними для поліпшення короткочасної пам’яті. Наша короткочасна пам’ять відповідає за запам’ятовування кольорів, форм тощо.

#2. Розвиток навичок вирішення проблем

У робочій силі критичне мислення та здатність вирішувати проблеми дуже цінні. Ігри-головоломки можуть допомогти вам розвинути всі ці навички критичного мислення.

Це тому, що головоломки вимагають кількох підходів до вирішення проблеми. У результаті ви навчитеся перевіряти гіпотези та формулювання теорії. Ви також розумієте, як змінити свою точку зору, коли щось не виходить у вирішенні проблеми.

#3. Підвищення рівня IQ

Головоломки покращують вашу пам’ять, а також загальні навички міркування. Отже, немає нічого дивного в тому, що це допомагає підвищити ваш рівень IQ.

#4. Затримка деменції

Головоломки допомагають вам підтримувати активність мозку, що, у свою чергу, допомагає відстрочити симптоми деменції. Оскільки достатня кількість мозкової діяльності може допомогти зменшити пошкодження клітин мозку. У результаті ви можете захистити свій мозок від деменції, а також хвороби Альцгеймера.

  10 найкращих програм для читання ePUB для Android для читання в дорозі

#5. Покращуйте свій настрій

Розгадування головоломок сприятиме виробленню дофаміну в мозку. Це важливий нейромедіатор, який дає нам відчуття щастя. Це означає, що ігри-головоломки допоможуть вам підняти настрій.

Тепер давайте розглянемо кілька хороших ігор-головоломок, які ви можете розглянути.

Нумпуз

Numpuz — це класична гра з числами, яку можна завантажити на свій смартфон або пристрій Android. Ця математична гра-головоломка дає змогу переміщати числові плитки по порядку. Ця гра вимагає координації між очима, руками та мозком.

Він складається з 6 рівнів складності. Користувальницький інтерфейс виконано в дерев’яному ретро стилі. Він пропонує прості елементи керування. Він також має функцію таймера для запису вашого часу на розгадування головоломок. Вам не потрібне підключення до мережі, щоб насолоджуватися цією грою.

Word Search — це гра-головоломка зі словами, доступна на смартфонах і планшетах Android. Ця гра пропонує тисячі захоплюючих рівнів різної складності.

У цій грі вам потрібно визначити значущі слова, розташовані в блоці алфавіту. Це дозволяє вам вибрати тему на ваш вибір, як-от тварин, їжа, країни, актори тощо. Ви можете мати цю гру більш ніж на десяти мовах.

Головоломки

Jigsaw — це графічна гра-головоломка, яку люблять більшість ентузіастів головоломок. Це захоплююча гра-головоломка з понад 13000 безкоштовних HD-картинок. Це допомагає тренувати короткочасну пам’ять і оновлювати розум.

Ви можете вибирати з широкого діапазону категорій, таких як кольори, природа, квіти тощо. Завдяки цьому ви отримуєте щоденну HD-головоломку для вирішення. Ви можете налаштувати фон гри, щоб зробити її більш веселою.

Shadowmatic

Shadowmatic – це головоломка, що збуджує уяву, де вам потрібно знайти силуети в проектованій тіні. Для цього потрібно повернути об’єкт у світлі прожектора.

  Як віддалено вимкнути Smart Lock на Android

Його захоплюючий ігровий процес і візуальні ефекти можуть дати вам годину чудового дозвілля. Ця гра поставляється з кількома середовищами з унікальною атмосферою та концепцією. Вищі рівні цієї гри набагато захоплюючі. Він містить 100 рівнів з чудовою графікою.

Підземелля Dreadrock

Dungeons of Dreadrock — це захоплююча гра-головоломка з неймовірною творчістю. Він дає вам змогу досліджувати 100 створених вручну рівнів і переносить вас у глибини стародавньої гори Дредрок.

Гра має гарний дизайн і пропонує покупки в програмі. Ця гра вимагає від вас використовувати свій розум і формулювати стратегії для вирішення головоломок.

Кітті Кю

Kitty Q — це чудова гра-головоломка, яка дає змогу відкривати дивовижні наукові концепції квантової фізики. Окрім цікавих головоломок, він також надає навчальну інформацію.

У цій грі чудова графіка. Вам потрібно допомогти Кіті Кью, вирішуючи різні головоломки.

Розблокуй мене

Unblock Me — це класична гра-головоломка, яка допоможе вам покращити свої навички вирішення проблем і когнітивні навички. Це крихітна гра, яка містить понад 40 000 головоломок.

Ви можете вибрати один із трьох різних складних режимів і тренувати свій розум. Ця головоломка ідеально підходить для людей різного віку. Ви можете завантажити його на свій телефон або планшет Android.

Судоку

Судоку — це популярна гра-головоломка з числами, яка дозволяє розміщувати числа від 1 до 9 цифр у кожній клітинці сітки. Але та сама цифра не з’являється більше одного разу в будь-якому рядку чи стовпці.

Ви можете вибрати один із чотирьох різних рівнів складності та покращити свої навички гри в судоку. Ця гра дає вам щоденне завдання проходити та збирати трофеї.

  Виправити проблему передавання файлів Android через USB у Windows 10

Ця гра має ще кілька налаштувань, таких як звук, підсвічування та теми. Ви можете налаштувати інтерфейс так, як вам зручно.

Далеко

Гра-головоломка Faraway пропонує вам дивовижні завдання. Тут вам потрібно втекти з далеких стародавніх храмів. У цій грі ви йдете по стопах свого батька. Ця подорож проведе вас крізь оазиси, пустелі та старі руїни.

У цій грі ви дослідите 187 великих храмів. Він пропонує захоплюючий світ під час вирішення головоломок. Цю гру можна безкоштовно завантажити та доступна на пристроях Android.

Перерізати мотузку 2

Cut the Rope 2 — це друга частина головоломки Cut the Rope. Це безкоштовна гра-головоломка, яка потребує розумних логічних програм. Ця гра розповідає про пригоди Ом Нома.

Тут ви побачите миле створіння, яке обожнює цукерки. Ця гра містить близько 160 рівнів. Ці рівні проведуть вас через ліси, звалища, міста та підземні тунелі.

Заключні слова

Якщо ви дійсно хочете насолоджуватися іграми, але продуктивними способами, які можуть допомогти вам покращити ваш розум, ігри-головоломки — найкращі. Ви можете завантажити ці дивовижні ігри-головоломки та легко розважатися.

Ви також можете знайти кілька чудових ігор-головоломок для iPhone.