10 найкращих шпаргалок Vim для розробників і системного адміністратора

| | 0 Comments| 4:42 PM
Categories:

Vim (Vi IMproved) — відомий і потужний текстовий редактор на базі Unix, який використовується багатьма розробниками та системними адміністраторами.

Цей безкоштовний інструмент із відкритим вихідним кодом розроблений як окрема програма або з інтерфейсу командного рядка (CLI). Це може допомогти вам підвищити продуктивність під час редагування тексту та кодування за допомогою тисяч команд Vim.

Однак проблема з Vim полягає в тому, що його важко навчитися з великою різноманітністю команд для запам’ятовування та використання. Як результат, написання або редагування файлів у Vim може бути складним завданням. Але з надійним списком команд у шпаргалці Vim працювати з Vim стає легше.

Ми підготували список найкращих шпаргалок Vim, щоб допомогти вам заощадити час, зусилля та енергію під час роботи з редагуванням тексту за допомогою Vim.

Давайте їх розглянемо! 👨‍💻

Vim.rtorr.com: Розгляньте цей, якщо ви шукаєте просту та легку шпаргалку Vim, до якої можна звернутися під час редагування тексту. Вони підібрали команди Vim, розділені на різні категорії, такі як глобальні, переміщення курсору та режим вставки для вставки або додавання тексту. Він також містить команди для редагування, позначення тексту, візуальні команди, регістри, позначки та позиції, макроси, вирізання та вставлення, відступи тексту, вихід, пошук і заміну, вкладки, кілька файлів тощо.

cs.cmu.edu: Це ще одне чудове місце для пошуку команд Vim, синтезованих у двосторінковому документі. Він містить практичні ідеї, корисні для інформатиків та інших професіоналів, які працюють із графічним редагуванням тексту. Тут ви знайдете команди Vim для навігації, перемикання режимів, копіювання/вставлення, редагування, заміни та пошуку. Крім того, він містить деякі зручні прийоми та цінні ресурси, недоступні в Google.

  9 інструментів Open Source Intelligence (OSINT) для тестування на проникнення

Vimsheet.com: Від початківців до досвідчених, усі професіонали можуть використовувати цю шпаргалку Vim для редагування тексту. Він містить список корисних команд Vim, які зазвичай використовуються. Крім того, розробник також включив деякі інструкції, які допоможуть вам максимально використати Vim, оскільки це легко без налаштування. Ця шпаргалка містить різні основні команди Vim для переміщення курсору, редагування тексту, операторів, позначення тексту, буфера обміну, виходу та пошуку/заміни. Він також має розширені команди для переміщення курсору, пошуку символів, візуального режиму, редагування тексту, вкладок файлів, візуального режиму, позначок і текстових об’єктів.

Phoenixnap.com: На цьому сайті є майже всі команди Vim, які можна використовувати для різноманітних завдань редагування тексту. Це корисно під час переміщення у файлі за символами, маркерами, словами, рядками або екранами; вставлення тексту, редагування тексту, позначення тексту, пошук, вихід, збереження, робота з різними файлами, позначки та переходи, макроси та ввімкнення кольорових схем у Vim. Цю шпаргалку можна завантажити безкоштовно, або ви можете додати її до закладок, щоб переглянути її за потреби.

CatsWhoCode: Якщо ви новачок, ця шпаргалка Vim буде корисною для вивчення основ Vim і використання команд для різних завдань. Він має команди Vim для переміщення всередині файлу, пошуку файлів, вирізання, копіювання, вставки, заміни, регістру, файлового провідника, читання та запису файлів, взаємодії з Unix, вкладками та Windows; вирівнювання, маркери, автозавершення, поділ вікна, скорочення, підсвічування синтаксису та відступ тексту. Вони професійно представили всю інформацію, використовуючи холодні кольори та текст, який легко сприймати. Ви також можете знайти зміст, щоб одразу знайти те, що шукаєте.

  Як відключити згладжування руху на телевізорі Roku

fprintf.net: Мінімалісти, яким потрібна корисна та зрозуміла шпаргалка Vim, можуть максимально використати цей сайт для редагування тексту. Куратор представив команди Vim у різних категоріях, щоб допомогти вам швидко знайти потрібну команду. У ньому є команди Vim для виходу, редагування файлу, вставлення тексту, вставлення файлу, видалення тексту, зміни або заміни тексту, виконання замін, копіювання та переміщення тексту, скасування/повторення/повторення, пересування, позначки , пошук, вибір тексту, призупинення тощо.

GitHub: Відвідайте GitHub, щоб знайти цю чудову шпаргалку Vim із корисними командами та описами. Він має 8 розгалужень і 41 зірку на GitHub. Ця шпаргалка містить команди, які підтримуються у VSCodeVim для Visual Studio Code від Microsoft. Він починається з короткого ознайомлення з Vim із командами, рухами/іменниками, модифікаторами та цілями, які допоможуть вам кодувати. Він також містить інші корисні команди Vim, регістри та корисні примітки.

Factorpad.com: Зробіть своє кодування менш напруженим і скористайтеся цією шпаргалкою Vim із 80 основними командами. Це корисно для початківців і просунутих програмістів. Творець дав кілька цінних ідей для початківців, пояснюючи режими Vim, структуру команд, редагування, вирізання/копіювання/вставлення, пошук і заміну, регістри, вкладки та режим команд. Крім того, вони включили певний пов’язаний вміст, щоб допомогти вам більше.

  Voralent Antilope Оптимізуйте JPEG та PNG файли масою, видаляйте дані EXIF

QuickRef.ME: Цей сайт є цінною колекцією коротких довідників Vim, які допоможуть вам швидко зрозуміти редактор Vim. Вони чудово представили інформацію з деякими прикладами, випадками, використанням і дизайном. Він містить діаграми руху та команди для рухів, вставки, збереження та виходу, звичайного режиму, вирізання та вставлення, візуального режиму, повторення, макросів, операторів, текстових об’єктів, кількох файлів, пошуку та заміни, Vimdiff тощо.

Linuxhint: На цьому сайті є список часто використовуваних команд Vim із їхніми функціями, представленими у зрозумілому, зручному для читання полі з білим фоном і заголовками, виділеними червоним. Він має команди Vim для керування файлами, навігації, перемикання режимів, вставки або додавання тексту, пошуку та заміни, вирізання, копіювання, вставки, скасування та повторення, роботи з різними файлами, встановлення номерів рядків і команд візуального режиму.

Висновок

Команди Vim значно спрощують редагування тексту та економлять ваш час, викликаючи команду або шукаючи її в Інтернеті. Використовуйте шпаргалки Vim, які ми щойно обговорювали, щоб звертатися до них під час редагування тексту, щоб пришвидшити кодування та підвищити вашу продуктивність у багато разів.

Уникайте цих 9 речей у своєму резюме розробника або системного адміністратора.

Ось кілька команд Linux, які повинен знати системний адміністратор.