10 найкращих шахових програм для Android для гри з друзями

Ми всі знайомі з грою в шахи, оскільки це одна з найстаріших настільних ігор, якою користуються і сьогодні. Давайте відродимо гру, погравши в неї в найкращих шахових програмах на ваших телефонах Android.

Ви можете грати в розслаблюючі ігри з друзями або приєднатися до змагальної шахової спільноти. Шахи привабливі тим, що ними просто і важко опанувати. Через роки після початку ви все ще можете дізнаватися про цю гру щось нове. Зазвичай у шахи грають двоє суперників на шашковій дошці.

Однак зі зручністю смартфона важко зрівнятися. Смартфони полегшили гру в шахи та дозволяють користувачам грати без суперників. У цій статті ми побачимо, як гра в шахи може бути джерелом розваги та користі. Крім того, ми також ознайомимося з деякими гідними онлайн-платформами, щоб насолодитися безпроблемною грою в шахи.

Настільні ігри надзвичайно веселі, чи не так?

Грати в настільні ігри справді захоплююче. Настільні ігри — це ворота у світ чітко визначеної соціальної взаємодії з правилами та звичаями, якими керуються та які повністю пояснюються. Для багатьох із нас це полегшує тягар соціальної взаємодії, дозволяючи нам бути з іншими під час повсякденної діяльності.

Крім того, навігація соціальною динамікою змінюється ролями, які ми граємо за столом, і всі вони є об’єктно-орієнтованими. Крім того, гра в настільні ігри викликає викид гормонів щастя. Ці гормони щастя роблять людину життєрадісною і співчутливою.

Новий рівень вирішення головоломок забезпечить гравцям активність протягом всієї гри. Багато людей бачать у настільних іграх прогресивний спосіб провести час. Нарешті, настільні ігри змушують наш розум більше думати та змушують зосередитися на повсякденному житті.

Одна з найстаріших настільних ігор: шахи

Люди грають у шахи понад 1400 років. Шахи є однією з найпопулярніших ігор, яка має культурне та інтелектуальне значення, з яким мало хто може зрівнятися.

Однак чи замислювалися ви, звідки взялися шахи? Витоки того, що зараз відомо як шахи, можна простежити в Індії в шостому столітті. Його попередник під назвою «Чатуранга» грався на сітці 8×8 і мав фігури, схожі на сучасні шахи.

Мета гри також могла бути дещо іншою: згідно з деякими свідченнями Чатуранги, гравець може виграти, видаливши всі фігури свого суперника, крім короля. До 10-го або 11-го століття правила Чатуранга поширилися в Персії, де вона була відома як «Чатранг», і саме тут знайдено найдавніші записані шахи.

Гра поширилася з Персії в арабський світ. Він також потрапив до Китаю, Японії та деяких частин Південно-Східної Азії, де перетворився на споріднені ігри «Xiangqi та Shogi», також відомі як китайські та японські шахи.

Переваги гри в шахи

Ми всі погоджуємося, що ця гра в шахи викликає глибоку прихильність у всьому світі. Безсумнівно, гра включає в себе інтенсивний інтелектуальний виклик, щоб покращити здоров’я вашого розуму. Однак ми зараховуємо шахи до ігор, пов’язаних з інтелектом і відточуванням мозку.

Незалежно від того, любите ви вже грати в шахи чи є новачком, гра в шахи завжди вражатиме вас своїми новими перевагами. Тут ми висвітлюємо кілька переваг, які можуть мотивувати вас залишатися послідовними у вашій шахової подорожі.

  • Підвищення IQ – гра в шахи зосереджується на мисленні розумом. Крім того, гра в шахи задіює як логічну, так і творчу частини розуму. Гра в шахи стимулює вправи розуму, що покращує рівень IQ людського розуму.
  • Покращує навички вирішення проблем – гра в шахи дуже схожа на вирішення головоломок. Шаховий матч схожий на головоломку на великій дошці, яку потрібно вирішити, щоб виграти.
  • Покращує когнітивні навички – це включає покращення концентрації, прийняття рішень, логічне та творче мислення та багато іншого.
  • Підвищення впевненості в собі – це допомагає людині усвідомити свою власну гідність, підвищуючи впевненість у собі.
  • Покращте якість спортивної майстерності. Гра в шахи не тільки підвищує розумову силу, але й покращує якість спортивної майстерності, підвищуючи справедливість під час гри.
  • Покращте концентрацію – Концентрація та правильна зосередженість є двома аспектами перемоги в шахів. У цій грі необхідно приділяти пильну увагу кожній дрібниці. Цілеспрямована гра в шахи може значною мірою покращити вашу концентрацію.
  Як встановити Ubuntu Touch на свій пристрій Android

Нарешті, поряд із цими величезними перевагами, гра в шахи може ще більше розслабити ваш розум. Почніть сьогодні, щоб отримати всі ці переваги. Однак смартфони є більш доступним джерелом для гри в шахи в будь-який час і в будь-якому місці. Ви можете навчитися грати в шахи, завантаживши шахову програму.

Шахи залишаються однією з найпростіших і захоплюючих ігор для смартфонів. Для гри не потрібен смартфон високого класу, оскільки вона може працювати майже на будь-якому смартфоні, не займаючи зайвого місця.

Крім того, якщо вам усе ще потрібні роз’яснення щодо вибору шахових програм для завантаження, ось список варіантів із багатьох версій, доступних у Play Store. Ми склали список цих програм, враховуючи ваші вимоги.

Шахи – грай і навчайся

Chess – Play and Learn дозволяє безкоштовно грати в шахи з друзями. За допомогою цієї програми користувачі можуть спілкуватися з новими друзями під час гри. Однак ви можете брати участь в онлайн-турнірах з тисячами інших гравців. Ви можете грати в ігри в реальному часі від 1 хвилини до 30 хвилин. Грайте в щоденні заочні шахи за своїм розкладом для ігор з низьким тиском.

Крім того, додаток Chess навчає незрілих гравців правилам гри в шахи. Уроки гри в шахи доступні в додатку, де початківці можуть почати свою шахову подорож. У додатку є сотні майстрів шахових уроків, відео та інтерактивних посібників із порадами та рекомендаціями. Ви можете вивчити всі шахові правила та стратегії в покроковому плані уроку.

Шахи – AI Factory

Chess від AI Factory — одна з найкращих безкоштовних шахових ігор на Android. Протягом багатьох років він займав перше місце серед 600+ шахових програм, доступних в Інтернеті. Доступне керівництво, що робить його ідеальним для розробки шахової стратегії та вдосконалення шахових навичок. Це абсолютно безкоштовно!

Крім того, ця програма Chess дозволяє вам грати проти різних шахових ботів на основі ШІ, кожен зі своїми сильними та слабкими сторонами. Крім того, ви можете перемикатися між повсякденним і професійним режимами відповідно до свого рівня. Гравці можуть бачити свій прогрес у своїх окремих таблицях лідерів. Програма шахів дозволяє грати як з друзями, так і з незнайомими людьми.

  Focal (бета-версія) прагне бути єдиним додатком для камери, щоб керувати ними всіма [Android]

lichess – безкоштовні шахи

Програма lichess Chess розроблена для любителів шахів; це відкритий вихідний код і вільний для використання. Щодня грає понад 150 000 унікальних користувачів, і ця кількість стрімко зростає та б’є попередні рекорди. Ви можете знаходити гравців, стежити за ними, кидати виклик гравцям і переглядати статистику гри. Ви можете потренуватися в тому, щоб краще говорити, вирішуючи доступні шахові головоломки.

Ви можете створити обліковий запис, але якщо вас не цікавить відстеження ваших ігор і пошук інших гравців вашого рівня, вам не потрібно входити.

Просто запустіть нову гру, спробуйте головоломки або подивіться гру в шахи, слухаючи техно та спілкуючись із гравцями в розділі коментарів. Найголовніше, що найкраща частина шахів – це їх доступність 80 мовами.

Шахи онлайн

Chess Online дозволяє користувачам змагатися та взаємодіяти з шахістами з усього світу. Включно з любителями, професійними гравцями та дітьми, Chess Online найкраще підходить для всіх. Проте для змагань доступно понад 1 600 000 зареєстрованих гравців. Окрім гри, ви також можете відстежувати свою ефективність.

Ви можете отримати доступ до свого облікового запису з різних платформ, включаючи веб-браузери та мобільні пристрої Android. Chess Online підтримує кілька мов для зручності своїх гравців.

Найважливіше те, що можна грати в шахи на потужному комп’ютері в автономному режимі до 20 рівнів. Функція запобігання помилкам у грі допомагає вам уникнути повторення тієї самої помилки, висвітлюючи їх.

Шахове зіткнення

Chess Clash — одна з найкращих шахових ігор Miniclip.com. Ця гра перевірить ваші логічні здібності. Основна мета перемоги — взяти фігури суперника та поставити мат його королю. Однак Chess Clash дозволяє користувачам взаємодіяти та змагатися з реальними гравцями з усього світу.

Chess Clash дозволяє користувачам запрошувати своїх друзів на матч. Ви можете спілкуватися та обмінюватися подарунками з іншими гравцями. Крім того, доступні два режими гри в шахи: режим «Класичні шахи» та режим «Швидкі шахи». Будь-хто може грати в гру та вивчати нову тактику наживо з реальними суперниками по всьому світу.

Окрім великої кількості захоплюючих функцій, ви також можете насолоджуватися участю в захоплюючих подіях. Він також підтримує гру в автономному режимі з комп’ютерами. Підвищуючи рівень, гравці зіштовхнуться з більш пригодницькими можливостями та винагородами.

Час шахів

Chess Time — це глобальна онлайн-спільнота для гравців, які переписуються. Як видно з назви, шаховий додаток Chess Time — це багатокористувацька онлайн-гра. Ви можете знайти гравців зі Сполучених Штатів, Великобританії та Німеччини або навіть запросити свого друга до змагань.

Крім того, ви можете спілкуватися зі своїми суперниками в грі та додавати їх у друзі, щоб грати з ними далі. Просто додавши гравців у друзі, ви можете запросити їх повторно на інший матч. А система на основі сповіщень сповіщатиме вас щоразу про необхідність зробити хід під час гри.

Шахи 4 Казуальні

Chess 4 Casual chess game ідеально підходить для початківців, які хочуть навчитися грати в шахи на своєму смартфоні або планшеті. Це дозволяє вам грати в ігри поодинці, змагаючись з алгоритмом штучного інтелекту, або з друзями та родиною. Однак доступно декілька рівнів складності від легкого до складного, що робить гру в шахи авантюрною та захоплюючою.

  Debtster допомагає відстежувати ваші розписки в різних групах [Android]

Крім того, алгоритм потребує достатньо часу на найвищому рівні, щоб зробити найкращий хід. Початківці можуть вільно встановлювати свій рівень відповідно до своїх сильних сторін. Ви можете вибрати свою улюблену дошку на початку гри.

Повсякденні функції Chess 4 включають режими для 1 і 2 гравців, записані звіти про результативність доріжки та основні моменти наступного можливого ходу, який ви можете зробити, якщо ви застрягли в грі. Це виділяє гру.

Шахова битва

Chess Battle chess — це дивовижна багатокористувацька гра, у якій ви можете грати в живі та щоденні матчі, щоб оволодіти своїми ходами. Однак у цій грі в шахи вас чекає багато неймовірних випробувань. Збираючи очки завдань і практикуючись із щоденними головоломками, ви можете отримати багато нагород. Chess Battle дозволяє гравцям грати в живі шахи з гравцями з усього світу.

Крім того, щоденні відповідні матчі залучають гравців і роблять змагання приємними. Chess Battle дозволяє гравцям грати проти відомого механізму Stockfish офлайн із кількома труднощами. Гравці можуть вибрати привабливі візуальні оболонки для своїх шахових фігур.

Початківці можуть навчитися грати в шахи, тоді як гравці просунутого рівня можуть покращити свої навички гри в шахи. Ви можете завантажити цю гру безкоштовно на свої пристрої Android.

Шахи міні

Тут ви зустрінете ще одну безкоштовну багатокористувацьку онлайн-гру в шахи Chess Minis. Ця шахова гра має зручний інтерфейс з анімованим 3D-візуальним ефектом і багатьма функціями. Chess Minis, 3D, безкоштовний без реклами. Усе доступне в одній програмі, від вивчення дебютів, кінцевої стратегії та тактики до вирішення головоломок.

Крім того, Chess Minis надасть вам платформу для вирішення понад 500 головоломок ручної роботи. Доступно безкоштовне керівництво, щоб підвищити свій рівень гри в шахи. Ці головоломки ручної роботи також розвинуть вашу розумову здатність вирішувати будь-які проблеми у вашому повсякденному житті.

Крім того, граючи в будь-якому доступному режимі, ви можете заробити скриню з нагородами та розблокувати преміальні шахи та багато інших доступних предметів. Найважливіше те, що ви можете формувати ексклюзивні клуби зі своїми друзями та приєднуватися до команд. Нове оновлення Chess Minis включає святкові подарунки для всіх.

Грайте в шахи на RedHotPawn

Play Chess on RedHotPawn — це програма для гри в шахи, яку ми рекомендуємо. Найкраще підходить для тих гравців, яким потрібно достатньо часу, щоб зробити свій наступний хід. Однак люди вважають цю програму повільною для гри в шахи, але вона все одно чудова для шахістів просунутого рівня.

Крім того, ви можете легко скористатися цією програмою з Play Store. Кожен ваш рух відстежується та записується. Нове оновлення програми дозволяє нескінченно прокручувати таблиці лідерів, ладдери, турніри та клани з функцією відкритого запрошення.

Висновок

Коротше кажучи, смартфони зробили все доступним простіше. Люди можуть дізнаватися щось нове в будь-який час. Велика кількість доступних додатків може допомогти вам розпочати вашу подорож у шахи.

Ми згадали найкращі шахові програми, доступні для користувачів Android. Ви можете вибрати будь-яку програму, згадану вище, або приєднатися до будь-якої офлайн-спільноти. Гра в шахи також впливає на наше повсякденне життя, підвищуючи наші можливості думати та розуміти більше. Нарешті, щоб стати більш інноваційним і відточити свої розумові та фізіологічні здібності, ви повинні навчитися і спробувати зіграти в цю дивовижну гру для стимулювання розуму.

Ви також можете ознайомитися з найкращим програмним забезпеченням для запису ігор, щоб зафіксувати процес гри.