10 найкращих цифрових платформ (DXP) у 2022 році

| | 0 Comments| 4:56 PM
Categories:

Платформи цифрового досвіду (DXP) допомагають надавати користувачам винятковий цифровий досвід у всіх точках взаємодії.

Ці програмні рішення дають вам багату інформацію, яку ви можете використовувати, щоб сформувати свою стратегію вмісту та забезпечити кращий досвід, який сподобається користувачам.

Тим не менш, пропонувати кращий досвід клієнтів є потребою сучасного бізнесу, оскільки вимоги користувачів змінюються.

Вони очікують відповідного, узгодженого цифрового досвіду в кожній точці взаємодії, будь то ваш сайт, сторінка в соціальних мережах чи інші платформи.

Це пояснює, чому попит на DXP зростає.

Це допомагає оптимізувати ваш вміст і сприяє значущій взаємодії, утриманню клієнтів, зростанню та рентабельності інвестицій.

У цій статті я поясню, що таке платформа DXP, і перелічу найкращі рішення DXP для вашого бізнесу.

Що таке цифрова платформа досвіду?

Digital Experience Platform (DXP) — це програмне рішення з багатим набором інструментів і технологій для створення, оптимізації, керування та надання покращених цифрових можливостей клієнтам, співробітникам і партнерам.

DXP є основою, де можливості різних додатків поєднуються разом, щоб сформувати узгоджену цифрову взаємодію. Вони також допомагають задовольнити бізнес-вимоги організацій, які здійснюють цифрову трансформацію. Крім того, DXP ​​можуть оцифрувати ваші бізнес-операції, щоб ви могли прискорити свої процеси та швидше досягати своїх цілей.

Крім того, DXP ​​пропонують інструменти для збору корисної інформації про користувачів, яка допоможе вам краще їх зрозуміти. Таким чином, ви можете використовувати ці уроки, щоб створювати відповідний вміст і пропонувати покращений досвід. Він об’єднує всі цифрові точки дотику користувачів, такі як їх взаємодія на сайті, програмі, платформі соціальних мереж, чат-боті, порталі клієнтів, кіоску тощо, у більш інформовану екосистему для перегляду та керування.

Дивлячись на можливості DXP, багато хто плутає його з CMS.

Однак вони не однакові.

CMS зазвичай зосереджується на управлінні контентом для таких сайтів, як веб-сайти електронної комерції, блоги тощо. Але DXP пропонує набагато більше функцій, ніж CMS. Він забезпечує повну взаємодію з користувачем, від першої взаємодії до післяпродажного обслуговування, підтримки та утримання. Це відбувається не лише на сайті вашого бренду, але й у всіх цифрових каналах. Метою DXP є те, щоб ви могли ефективно спілкуватися зі своїми клієнтами, партнерами та іншими користувачами та надавати їм високоякісні враження.

Типи DXP

DXP бувають різних типів – відкриті та закриті DXP.

Open DXP: він об’єднує різні продукти від багатьох сторонніх постачальників, щоб зробити його єдиною централізованою системою. Він може запропонувати вам гнучкість для підключення продуктів за вашими перевагами, наприклад вашої улюбленої CRM та інших інструментів, якими ви вже користуєтеся, або деяких нових технологій, які ви хочете запровадити для задоволення своїх потреб.

Закритий DXP: ця самодостатня платформа має всі вбудовані продукти. Отже, вам не потрібні сторонні інструменти; усі компоненти DXP попередньо зібрані постачальником DXP. Однак він також може інтегруватися з іншими продуктами, але найкраще працює в екосистемі продукту.

Якщо ви хочете вибрати один із них, ви можете вибрати будь-кого на основі ваших уподобань. Тим не менш, більшість людей вибирають відкриту модель через більшу гнучкість і свободу. Ви також можете вибрати закритий DXP, якщо у вас немає багатьох технологічних ресурсів для інтеграції або ви просто віддаєте перевагу мати одного постачальника.

Які переваги використання цифрової платформи досвіду?

Бізнес-рішення на основі даних

Завдяки DXP ви отримаєте інтуїтивно зрозумілу платформу, де ви зможете координувати дані різних команд, таких як контент-маркетинг, підтримка клієнтів, продажі тощо, у режимі реального часу в одному місці за допомогою API. DXP також можуть поєднувати ці дані з аналітикою, щоб надати корисну інформацію, яку можна використовувати для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень на основі даних.

Таким чином, ви можете створювати якісніший контент, проводити маркетингові кампанії та пропонувати винятковий цифровий досвід.

Розгортання багатоканального контенту

DXP дозволяють створювати та розгортати маркетингові кампанії та контент на різних каналах. Це допоможе вам підтримувати свою присутність в Інтернеті скрізь і підтримувати зв’язок зі своєю аудиторією незалежно від того, де вона знаходиться, чи то програми, браузери, пристрої Інтернету речей, розумні годинники, кіоски, голосові помічники тощо.

Персоналізація

Персоналізація є ключовою в сучасному бізнесі, щоб ваші користувачі відчували себе цінними та забезпечували чудовий досвід.

Сучасні DXP можуть інтегрувати розширені можливості аналітики, штучного інтелекту та машинного навчання, щоб допомогти вам створювати персоналізований, високоперсоналізований контент для ваших користувачів, будь то клієнти, партнери чи співробітники. Це сприяє зміцненню лояльності клієнтів і дозволяє поширювати правильне повідомлення в потрібний час для збільшення конверсій.

Безшовні інтеграції

Ви отримаєте повну інтеграційну потужність, щоб розширити функціональність вашої платформи за допомогою інструментів, які вам подобаються та якими ви користуєтеся. Це дозволить вам не дратуватися використанням великої кількості інструментів у різних вікнах; натомість ви можете зібрати все під одним дахом. Щоб полегшити та прискорити ваш бізнес, ви можете підключити різні платформи, інструменти, програмне забезпечення, мікросервіси тощо.

  Як створити блок-схему в PowerPoint

Масштабованість

DXP можуть використовувати мікросервіси для створення хмарних цифрових технологій. Це забезпечить більш надійну продуктивність, час безвідмовної роботи та продуктивність вашого стеку технологій. Завдяки цьому ви можете будь-коли масштабувати свої сервери відповідно до вимог клієнтів або якщо ваші плани зміняться. Крім того, більший час безвідмовної роботи призведе до кращої взаємодії з користувачем, оскільки ваш сервер завжди буде доступний для користувачів, де б вони не потребували.

Окрім вищезазначеного, є й інші переваги використання DXP, такі як:

 • Ефективна співпраця між бекендом і інтерфейсом, дизайнерами та розробниками та іншими членами команди, оскільки всі дані будуть відомі всій команді, переглянувши інструмент DXP
 • Узгодженість бренду, оскільки DXP допоможе вам належним чином організувати та керувати своїм вмістом, а також легко його редагувати. Це полегшить роботу вашої маркетингової команди з розробки та надання релевантного вмісту, зберігаючи єдиний голос бренду в кожній точці взаємодії.

Отже, ось кілька найкращих DXP, які ви можете спробувати.

Блумріч

Одна з найкращих цифрових платформ, Блумріч, допомагає вам надавати потужний контент, доставляти продукти та залучати клієнтів для досягнення неперевершеного зростання. Він пропонує справжню персоналізацію, щоб ваші клієнти відчували себе цінними та поверталися до вас.

Платформа допоможе маркетологам зрозуміти своїх клієнтів, відобразити релевантний вміст і підтримувати зв’язок із клієнтами за допомогою детальної інформації про продукт і вподобань користувачів. Він з’єднає всі точки, об’єднавши всі ключові комерційні функції в одному місці, і допоможе вам зосередитися на своїй меті та порадувати клієнтів.

Bloomreach Commerce Experience Cloud пропонує три ключові продукти:

 • Залучення: розкрийте справжню магію інформації про клієнтів, забезпечуючи узгоджену, індивідуальну та привабливу взаємодію з вашими цифровими точками взаємодії.
 • Виявлення: ви можете швидко підібрати клієнтам ідеальні продукти за допомогою пошуку на веб-сайті, рекомендацій, мерчандайзингу продуктів і оптимізації пошукових систем на основі штучного інтелекту.
 • Контент: отримуйте більший дохід і справжню персоналізацію, використовуючи рішення для контенту, яке базується на першому API та є досить гнучким, щоб забезпечити потужність вашого інтерфейсу.

Завдяки цим можливостям ви можете запропонувати масштабовану персоналізацію в режимі реального часу та змусити своїх клієнтів посміхнутися, щоб створити постійну лояльність до бренду.

SiteGlide

використання SiteGlide Платформа DXP, щоб запропонувати своїм клієнтам безмежний цифровий досвід, керований даними. Вона була нагороджена різними нагородами G2 як платформа номер один DXP для малого бізнесу.

Ця платформа дозволяє використовувати справжню силу даних для створення та керування сайтами, ринками, порталами для клієнтів і сайтами членства. Він пропонує гнучкість, подібну до OpenSource, для інструментів SaaS, інфраструктури корпоративного рівня та розробників. Це дозволяє:

 • Розробники відповідають вимогам проекту, незалежно від його складності, пропонуючи повний контроль над своїми даними та кодом через API, UI або CLI.
 • Агентства, які швидко та легко окупають інвестиції завдяки безпеці, продуктивності, масштабованості, надійності та гнучкості корпоративного рівня.
 • Компанії керують своїми процесами, даними та взаємодією з клієнтами, отримуючи доступ до даних і керуючи ними в одній системі та використовуючи вбудовану CMS, CRM, звіти та електронну комерцію.

SiteGlide дозволяє створювати повністю налаштований досвід, вирішувати бізнес-вимоги, максимізувати ефективність і збільшити кількість конверсій. Ви можете стратегічно використовувати дані клієнтів для автоматизації та персоналізації взаємодії з користувачем, використовуючи логіку Liquid. Крім того, збирайте, виводьте, отримуйте доступ, діліться та запитуйте будь-які дані будь-де на шляху клієнта, щоб вирішити ваші бізнес-проблеми.

Крім того, SiteGlide пропонує потужний інтерфейс користувача для гармонійної роботи. Уникайте закритої інформації та дорогих інтеграцій; ви отримаєте 6+ корисних інструментів на одній платформі. Він також пропонує масштабовані варіанти ціноутворення, щоб ви могли почати з малого, сплачуючи точно за вашими потребами, а потім поступово підвищуватись.

Платформа дозволить вам зосередитися на тому, що є важливим, тоді як вона подбає про все інше – обслуговування, покращення та безпеку. Він також співпрацює з провідними постачальниками, такими як AWS, Sendgrid, Stripe і platformOS.

Xperience

Xperience by Kentico пропонує контент нового покоління та керування сайтом, щоб забезпечити чудовий досвід клієнтів і прискорити зростання за допомогою уніфікованої платформи DXP.

Цю платформу було представлено в Gartner Magic Quadrant та інших звітах, у тому числі звіті G2. Він уже охопив понад 35 тисяч успішних проектів і понад 1000 партнерських агентств і завершив 18 років роботи в галузі.

Ви можете використовувати унікальні можливості разом із безголовою платформою, яка може надати маркетологам можливість проводити кампанії з високою швидкістю за допомогою технології з низьким кодом або без нього. Він пропонує потужні функції, які дозволять вам використовувати моделювання вмісту та покращити взаємодію з клієнтами, збільшити дохід і підвищити залучення.

  10 платформ штучного інтелекту для створення ваших сучасних програм

Використовуйте автоматизацію, маркетинг електронною поштою та персоналізацію, щоб зв’язуватися зі своїми відвідувачами за допомогою відповідного вмісту на ваших пристроях і каналах. Ви можете посилити свій магазин електронної комерції, використовуючи можливості для збільшення коефіцієнтів конверсії, розміру кошика та утримання клієнтів. Об’єднайте свій технологічний набір за допомогою унікальних інтеграцій і безголового API, який підтримує Xperience.

Sitecore

Запропонуйте своїм відвідувачам незабутні враження Sitecore це допоможе вам налагодити зв’язки, підвищити лояльність і збільшити кількість конверсій. Він пропонує глибоке занурення в дані клієнтів, штучний інтелект, автоматизацію маркетингу, аналітику тощо.

Sitecore може легко інтегруватися з вашим технологічним набором і надавати комплексні можливості цифрового маркетингу. Він спрощує стратегію вмісту, дозволяючи створювати вміст і редагувати його за допомогою редактора WYSIWYG. Ви також можете скористатися його інтерфейсом перетягування та зменшити свою залежність від ІТ-команди за допомогою цієї інтуїтивно зрозумілої, але простої платформи.

Ви можете агрегувати інформацію з різних профілів, поведінки, взаємодії та діяльності, щоб отримати 360-градусну видимість кожного клієнта та запропонувати для них багатоканальна персоналізація в масштабі.

Крім того, аналітика, оптимізація та тестування на основі ML пропонують чудові переваги. Він може збирати цінні дані та створювати з них корисну інформацію, щоб ви могли приймати обґрунтовані бізнес-рішення. Використовуйте інтуїтивно зрозумілу автоматизацію кампаній і маркетингу, щоб збільшити залученість і конверсії, зменшити витрати на залучення клієнтів і прискорити час виходу на ринок.

Ви також можете надавати персоналізований цифровий досвід на різних сайтах, мовах і місцях на будь-якій точці взаємодії, каналі чи пристрої. Аналізатор шляху від Sitecore допомагає вам забезпечити ідеальні шляхи клієнта, дозволяючи візуалізувати їхні шляхи, залучаючи їх до цінних взаємодій. Крім того, Path Analyzer може відобразити оптимальну подорож і компоненти вмісту, а також показує, де оптимізувати, перевірити та налаштувати.

Отримайте повне уявлення про взаємодію своїх клієнтів за допомогою інтуїтивно зрозумілих інформаційних панелей, графіків, звітів і детальної статистики. Ви також отримаєте Sitecore Email Experience Manager та інші інструменти автоматизації маркетингу для націлювання на клієнтів і створення сегментованих списків. Визначайте найкращий цифровий досвід, тестуючи компоненти, версії сторінок, макети сторінок тощо за допомогою багатоваріантних тестів і тестування A/B.

Прогрес

Перетворіть свій загальний бізнес за допомогою адаптивних і привабливих цифрових засобів Прогрес це допоможе вам зменшити накладні витрати та отримати результати найвищого класу. Незалежно від того, яка ваша мета – утримання клієнтів, залучення чи зростання, це може допомогти вам усюди.

Допомагаючи ефективно керувати присутністю свого бренду в Інтернеті, від першої взаємодії відвідувача до конверсій, підтримки й утримання, Progress може позитивно вплинути на ваш бізнес. У результаті ваш час виходу на ринок і операційна ефективність покращуються, ефективність маркетингових кампаній підвищується, а загальні витрати на володіння зменшуються.

Progress підтримує багатоканальне розгортання в мобільних додатках, Інтернеті та різних інтерфейсах користувача, тож ви можете націлюватися на ширшу аудиторію та пропонувати їй персоналізований досвід. Ця платформа DX із підтримкою хмари забезпечує високу масштабованість, глобальне покриття, підхід, орієнтований на цінності, і низьку складність. Ви також отримаєте повністю керовану інфраструктуру, оптимізовану для продуктивності, масштабованості та безпеки.

Крім того, він пропонує DAM, маркетинг на основі даних, персоналізацію, SEO, адаптивний UX, преміум-пошук та інші розширені інструменти для підвищення продуктивності та гнучкості. Він легко підключається до різних інструментів за допомогою гнучких API, конекторів і інструментів інтеграції з низьким кодом. Крім того, Progress пропонує функції безпеки та відповідності, а також керування даними клієнтів, цифрову комерцію, аналітику контенту на основі ШІ, безпечне зберігання та передачу файлів, а також чат-ботів.

Ядро ДНК

Core dna — це сучасна електронна комерція і гібридну платформу CMS, яка дозволяє створювати програми та сайти в одному місці. Платформа DXP допоможе вам збільшити свою цифрову присутність і забезпечить винятковий досвід клієнтів.

Ця платформа DXP спрощує вашу присутність в Інтернеті, діючи як спільне місце для вашої CMS, маркетингу та комерції, усе виправлене, безпечне та розміщене. Вони також випускають нові функції та оновлення кожні два тижні.

Доставляйте швидше та більше з меншими зусиллями, якщо у вас є Core dna. Він забезпечує повний контроль над процесом створення вмісту та допомагає швидко проектувати, розгортати та співпрацювати за допомогою єдиної інформаційної панелі.

Основна ДНК корисна для:

 • Технічні команди для спрощення стека сайтів і створення сучасних рішень
 • Партнери, щоб пропонувати більше своїм клієнтам і досягати результатів на основі даних
 • Керівники мають раціоналізувати витрати на технології та розвивати бізнес замість ліцензування програмного забезпечення
 • Команди контенту, щоб контролювати шляхи клієнтів і створювати рішення без залучення глибших технічних нюансів.
  (ВИПРАВЛЕНО) Мікрофон Google Meet не працює, «Вимкнено через розмір дзвінка»

Його функції включають просту у використанні безголовну CMS, яка допоможе вашому бізнесу розвиватися, керувати та розвивати комерцію B2C і B2B на одній платформі. Він також пропонує блискучі інструменти автоматизації, які можна інтегрувати у ваші робочі процеси та програми. Крім того, ви отримуєте сегментацію клієнтів для виявлення, взаємодії та утримання потенційних клієнтів.

Acquia

Acquia вважається лідером у DXP, оскільки пропонує чудові функції, підтримку та гнучкість, щоб запропонувати неперевершений досвід клієнтів. Він поєднує гнучкість Drupal із єдиною у світі платформою Open Marketing Cloud для найкращого досвіду.

Використання єдиної платформи дозволить вам робити набагато більше та отримувати нескінченну рентабельність інвестицій. Його функції створені, щоб розкрити справжню потужність вашої бази даних і створити дивовижний досвід Drupal із більш зацікавленими клієнтами та конверсіями.

Це допоможе вам збільшити кількість релевантного вмісту на вашому сайті та спростить багатоканальне розміщення. Ви також можете втілити корисну інформацію в реальність за допомогою Acquia та надати контент, який дійсно може конвертувати. У результаті ви можете домінувати та стимулювати цифрову експансію.

Liferay

Liferay це гнучке рішення DXP, створене для бездоганної роботи з вашими бізнес-вимогами, технологіями та процесами, щоб створити спеціальне рішення відповідно до потреб вашого бізнесу. Це допомагає вам надавати досвід, щоб залучити вашу аудиторію та підтримувати її прив’язаність до вашого бренду.

Ви можете створити налаштований і персоналізований досвід, щоб розширити можливості своїх користувачів. Ви також можете підтримати їх за допомогою самообслуговування та зменшити витрати на підтримку клієнтів. Крім того, ця платформа допомагає підвищити ефективність роботи, допомагаючи клієнтам знайти те, що вони шукають, і оптимізуючи ваші бізнес-процеси.

Крім того, Liferay допомагає збільшити ваш дохід в Інтернеті, пропонуючи вдосконалене рішення DXP. Це також спрощує замовлення, стимулює повторні покупки та допомагає збільшити середній розмір замовлення, щоб ваші клієнти могли легко здійснювати транзакції.

Liferay пропонує партнерські портали для створення центру підтримки, розвитку та співпраці з вашими діловими партнерами без ускладнень. Крім того, його портали для клієнтів дозволяють персоналізувати вміст і спростити процеси. Подібним чином портали для співробітників підвищують продуктивність ваших співробітників, безперебійно об’єднують їх і роблять їх самозабезпеченими.

Ви також отримуєте портали постачальників, щоб спростити покупки, збільшити прибутки та підтримати постачальників за допомогою централізованого ринку. Водночас Liferay Experience Cloud пропонує кілька варіантів розгортання хмари від повністю розміщеного до самостійного розміщення, щоб ви могли зробити поточний вибір для своєї ІТ-екосистеми.

Пікантний

Максимізуйте результати за допомогою Пікантний, потужний DXP, який може дати змогу вашій команді створювати, оптимізувати та поширювати веб-вміст. Це дає змогу витрачати більше часу на створення та менше часу на розробку та підтримку, що є подарунком для нетехніків.

Не дозволяйте інструменту CMS сповільнювати ваш процес; використовуйте Zesty, щоб робити найкраще, що ви можете – створювати вміст. Це CMS, яка може розвиватися разом з вами, що робить її найкращою для компаній, що розвиваються. Це також зменшує складності, щоб ви могли зосередитися на своїй меті.

Він пропонує пошукову оптимізацію та автоматичний код, щоб виконувати всю важку роботу, а ви зосереджуєтеся на створенні вмісту та спілкуванні з клієнтами, щоб мати значущі стосунки та підвищувати лояльність до бренду. Zesty також має зручну платформу та пропонує відмінне обслуговування клієнтів.

Нептун

Нептун DXP це фантастична платформа для створення користувацьких додатків на основі багаторазових модульних будівельних блоків додатків. Він зобов’язується зробити розробку додатків корпоративного рівня в 10 разів швидшою завдяки використанню ваших поточних навичок розробника та роботі без інтенсивного підвищення кваліфікації чи навчання.

Він пропонує уніфікований та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача для всіх ваших додатків і сайтів на мобільних, голосових, AR, настільних і офлайн-точках взаємодії. Цей DXP може унікальним чином поєднати низький код, без коду та професійний код, щоб підвищити ефективність вашої команди, не обмежуючи їх однією моделлю.

Ви навіть можете підключатися та створювати API та ідеальний, чуйний UX. Ця платформа корисна для різних випадків використання, включаючи виробництво, кадри, роздрібну торгівлю, охорону здоров’я, комунальні послуги тощо.

Висновок 👩‍💻

Надання чудового цифрового досвіду всім користувачам є вимогою часу для сучасного бізнесу. Використання платформи цифрового досвіду (DXP) може допомогти вам досягти цього, дозволяючи краще розуміти своїх користувачів і створювати для них релевантний і адаптований контент.

Тому використовуйте будь-яку зі згаданих вище платформ цифрового досвіду (DXP), щоб залучити своїх клієнтів за допомогою ефективної взаємодії та вмісту, щоб підвищити рентабельність інвестицій і зростання бізнесу.