10 найкращих хостинг-провайдерів Rust Server у 2022 році [Updated]

Categories:

Ви ентузіаст ігор?

Якщо так, то ви були б знайомі з Rust, однією з найпопулярніших ігор в індустрії відеоігор.

Його база гравців постійно зростає, щоб у середньому перевищити 60 тисяч, і майже не демонструє ознак уповільнення.

Захоплення, хвилювання та пригоди; Ви називаєте це, і Rust має все!

Отже, якщо ви гравець у Rust, можливо, ви спробували зіграти в нього на публічних серверах. Тепер проблема полягає в тому, що ви не отримуєте стільки пропускної здатності, безпеки та швидкості, скільки потрібно, щоб вийти переможцем у грі.

І ви, мабуть, ненавиділи, коли сервер виходить з ладу і ваша гра зникає незадовго до того, як ви збираєтеся завершити будівництво своєї бази.

чи ні?

Я можу з цим пов’язатися, оскільки я також ентузіаст ігор.

Отже, яке рішення ви можете запитати.

Отримання ідеального хостингу сервера Rust.

так Це воно.

Отже, якщо ви новачок у хостингу серверів або в самій грі, давайте роз’яснимо кілька речей про Rust, перш ніж перейти до розкриття найкращих хостинг-провайдерів.

Ось і ми!

Що таке Rust?

Rust — це гра на виживання лише для кількох гравців, яка була випущена у 2013 році Facepunch Studios.

Він доступний для macOS, Windows і Linux. Тут ви зіткнетеся з величезною конкуренцією за збір ресурсів, створення бази та захист своєї власності. Ви можете створити або втратити союз і навіть поділитися своєю базою.

Багатокористувацькі ігри на виживання відрізняються від однієї гри до іншої, але вони мають деякі спільні характеристики, як-от:

 • Гравець проти гравця (PvP)
 • Гравець проти оточення, бій як зомбі (PvE)
 • Грабунок
 • Базобудування
 • Спрага, голод, холод тощо.

Отже, Rust відрізняється від інших ігор на виживання тим, що гравці борються лише з гравцями. Це означає, що якщо ви гравець, то інші гравці є вашими ворогами, а боротьба є величезною вимогою.

Це буде нудна гра, якщо ви будете грати дружньо один з одним, як ви зазвичай робите, коли запрошуєте своїх близьких друзів і членів сім’ї. Rust має чудову графіку та кілька диких тварин, з якими вам, можливо, доведеться битися, але головною темою є боротьба між гравцями.

Гра може включати деякі дії, які потребують ретельного контролю, такі як крадіжка та зрада, звичайно, лише в грі.

Для чого потрібен хостинг сервера Rust?

Уявіть, що ви зібрали кілька хороших активів і побудували свою базу зі зручностями. Тепер ви вийшли з мережі й зайняті іншою роботою.

Через кілька годин ви знову входите в систему, щоб дізнатися, що вас зрадили і на вашу базу вчинили рейд.

Всі ваші зусилля марні!

Ви цього хочете?

Ніколи, чи не так?

Саме тому вам потрібен приватний сервер Rust, серед інших його переваг.

Ось як ви зможете грати в гру, не спостерігаючи за нею постійно та не хвилюючись, поки спите.

Натомість ви можете налаштувати свій сервер і зробити його приватним, щоб ніхто інший не міг приєднатися та грабувати вас.

Переваги розміщення вашого сервера Rust виходять за межі вищезазначеного.

Це включає:

Висока продуктивність

Завдяки серверному хостингу Rust ви отримуєте потужний сервер із вищою швидкістю та більшою пропускною здатністю. Крім того, у них є центри обробки даних, розташовані в різних місцях на земній кулі, і вам нададуть сервер, який знаходиться найближче до вашого місця розташування.

Таким чином, ви отримуєте неперевершену продуктивність порівняно з тим, яким ви користуєтеся для домашнього підключення до Інтернету або громадського Wi-Fi.

Більший час безвідмовної роботи та низька затримка

Часті затримки та недоступність гри є звичайними для локального підключення до Інтернету, оскільки кілька гравців займають сервер і вже використовують пропускну здатність. Отже, ви не можете максимально використати гру і в кінцевому підсумку розчаруєтеся.

Використовуючи послугу хостингу, ви відчуєте дуже незначні затримки або взагалі не відчуєте їх на додаток до високого часу безвідмовної роботи. Багато хостів також гарантують безвідмовну роботу з 99,9% або 100% гарантією.

Безпека

Ви знаєте, наскільки вразливим став Інтернет. Отже, існує висока ймовірність того, що вашу пропускну здатність можуть вкрасти разом із вашими ігровими даними через постійні атаки різного роду, включаючи DoS та DDOS.

Професійний хостинг-провайдер Rust піклується про аспекти безпеки, щоб пом’якшити ці проблеми, пропонуючи безпечне та надійне середовище для вашого з’єднання. Вони підтримують свій центр обробки даних у безпечному місці та включають брандмауери та інші методи запобігання атакам для забезпечення безпеки.

  Як виправити «Пристрій TPM не виявлено»

Отже, ви готові до цього?

Якщо так, то давайте ознайомимося з найкращими постачальниками послуг хостингу Rust, доступними на ринку, щоб отримати справжнє задоволення від цієї гри.

ScalaCube

Вибір ScalaCube як ваш хостинг-провайдер сервера Rust, ви отримуєте всі необхідні функції та швидкість, необхідні для перемоги в грі.

Ви отримаєте просту у використанні панель керування для виділеного сервера Rust. Ви можете налаштувати сервер, змінити параметри, адмініструвати сервер, запустити, перезапустити, вимкнути, змінити параметри, оновити програму тощо.

Тут ви також можете знайти всі свої паролі, необхідні для запуску сервера Rust, включаючи пароль адміністратора. Ви отримаєте такі параметри, як можливість заборонити гравців гри на основі IP-адреси, імені гравця, а також розблокувати їх, змінити дані гравців тощо.

Їхній сервер Rust оснащено системою запобігання DDoS, яка гарантує, що ваш сервер постійно онлайн, має низьку затримку та завжди доступний для гри. Інші функції, включені в хостинг сервера ScalaCube Rust, це повний доступ до FTP, безкоштовний домен і підтримка Oxide.

Ви також отримуєте розширені SSD-накопичувачі, щоб грати в гру надшвидко. Їх сервери розташовані в Північній Америці, Європі та Великобританії.

Його ціна починається від 16 доларів США на місяць за слоти для 100 гравців.

HostHavoc

Запустіть свою гру Rust сьогодні, скориставшись високоякісними послугами HostHavoc. Вони підтримують і підтримують високу доступність серверів за допомогою надійної інфраструктури, що використовує провідний у галузі центр обробки даних із надійними з’єднаннями, які можуть забезпечити до 99,9% безвідмовної роботи.

Центри обробки даних розташовані в 11 місцях по всьому світу, в них використовуються захищені мережі та надійні об’єкти з резервуванням. Завдяки безкоштовному захисту від DDoS ваші додатки та пропускна здатність захищені від експлойтів запитів джерела й UDP-флудів.

На додаток до цього вони пропонують двоетапну автентифікацію для кращої безпеки.

Якщо ви хочете самостійно керувати, ви отримуєте доступ до FTP разом із веб-менеджером файлів. Ви також можете налаштувати командний рядок запуску їх сервера. Вони розміщують свої ігрові сервери лише на розширеній панелі керування – TCAdmin v2.

Ця панель керування є послідовною, простою у використанні та надійною, а також надає спеціальні шаблони, адаптовані до кожної гри, щоб запропонувати найкращий досвід. Усі ігрові сервери мають миттєве налаштування, цілодобову підтримку та 3-денну гарантію повернення грошей.

Ціни HostHavoc починаються від 14 доларів США на місяць за 30 слотів.

Сервери виживання

Сервери виживання є популярним постачальником серверів для багатьох захоплюючих ігор, таких як ARK, Minecraft тощо, включаючи Rust.

Одразу після здійснення платежу ви будете перенаправлені безпосередньо до керування ігровим сервером, призначеним вам відповідно до вашого місцезнаходження. Отже, ви можете скористатися його миттєвими налаштуваннями сервера та спеціальними параметрами запуску.

Цей спеціалізований постачальник серверів може запропонувати багато функцій, таких як доступ до FTP, SSD-накопичувачі, двопроцесорні процесори Xeon, модифікації та плагіни. Ви також отримуєте гнучкість автоматичних або нестандартних перезапусків сервера, найпопулярніші версії модів, попередню версію Rust, статус сервера та перемикання серверів у будь-який час.

Для безпеки ви отримуєте розширені методи захисту та блокування доступу до сервера або зміну карти. Survival Servers має внутрішню панель керування, яка дозволяє вам ефективно налаштувати та налаштувати свій ігровий сервер. Використовуючи це, ви можете встановлювати підтримувані карти та модифікації, перемикати місця розташування та змінювати налаштування за допомогою форми одним клацанням миші.

Вони мають швидку глобальну мережу з серверами, розташованими в багатьох місцях. Він включає 5 у Північній Америці, а саме Даллас, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Північна Кароліна та Сіетл. Окрім цього, вони також мають сервери у Франції та Німеччині в Європі.

Отримайте хостинг цього сервера всього за 0,16 дол. США за слот.

Байдужа Брокколі

Навіщо розміщувати свій сервер Rust на Байдужа Брокколі?

Тому що їх незвичайний бренд підтримується якісним апаратним забезпеченням (тобто мінімальною затримкою), спеціально створеною панеллю керування (плюс інтеграція Discord) і першокласним обслуговуванням клієнтів.

З такою грою, як Rust, вам потрібен надійний хост-сервер. Indifferent Broccoli бере на себе зобов’язання забезпечити необхідну роботу без затримок і збоїв. Їхня команда підтримки завжди доступна через Discord або електронною поштою, тож якщо у вас виникнуть проблеми, вони швидко відреагують.

Вони навіть пропонують дводенну безкоштовну пробну версію (кредитна картка не потрібна), щоб підтвердити свою серйозність. Вони переконані, що якщо ви запустите свій сервер Rust за допомогою їхнього налаштування одним клацанням миші, відчуєте їхній геймплей без затримок і поспілкуєтеся з їхнім привітним персоналом служби підтримки, ви залишитеся.

Крім того, якщо ви стример Twitch або користувач YouTube, який шукає постачальника послуг хостингу, вони пропонують спеціальну послугу, яка допоможе вам досягти успіху. Ви можете зв’язатися з їх командою підтримки, щоб дізнатися більше про їхню партнерську програму для створення вмісту.

  Що таке ГСЧ у відеоіграх і чому люди його критикують?

Спробуйте Indifferent Broccoli, якщо ви шукаєте доброзичливого, корисного та ефективного сервера для своїх серверів Rust. Вони пропонують дводенну безкоштовну пробну версію, а потім 12 доларів на місяць за сервер Rust на 25 гравців.

GTXGaming

GTXGaming – це провідний хостинг-провайдер серверів Rust, який пропонує чудові послуги з 2013 року. Вони відомі вражаючими можливостями, функціями та рівнем простоти, яку пропонують для керування сервером.

Він містить такі функції, як прості у використанні розкривні списки, поля введення тексту та повзунки, якими може без проблем користуватися навіть новачок. У той же час вони також пропонують розширені функції, щоб ви могли максимально використовувати свій ігровий сервер і насолоджуватися високошвидкісною грою.

Ви можете встановити Umod або Oxide з менеджера модів на додаток до будь-яких плагінів через FTP або файловий менеджер. Ви також можете запланувати автоматичне оновлення для модів і резервних копій сервера через панель керування.

GTXGaming підтримує живі карти від Rust IP та баз даних MySQL і PHPMyAdmin, які можна встановити через менеджер модів одним клацанням миші. Кнопка Wipe Server допомагає стерти дані, і якщо ви хочете отримати його назад, відновіть його з резервних копій. Використовуйте конфігуратори, щоб налаштувати свій сервер, легко підключіться до RCON з панелі керування та змініть деталі та пароль, якщо потрібно.

Це дозволяє отримати доступ до онлайн-менеджера резервного копіювання, запланувати трансляцію та повідомлення про перезапуск, запланувати команди RCOM і оновлення Steam. Ви можете змінити конфігурацію за допомогою полів повторення одним клацанням миші та додати власні команди через конфігуратор Start.bat.

Легко змінюйте ігри, захищайте свої сервери за допомогою захисту від DDoS і використовуйте апаратне забезпечення корпоративного рівня з SSD і процесорами i7 для високої продуктивності. Вони мають центри обробки даних, розташовані в 15 глобальних місцях на 4 континентах, щоб забезпечити вам надумане покриття мережі та низьку затримку. Вони також пропонують зберігання файлів за межами сайту з резервною копією клону.

Отримайте свій сервер від GTXGaming від 9 доларів США на місяць. Якщо ви не задоволені, поверніть кошти протягом 24 годин.

Sparked Host

Довелося поставити Sparked Host у цьому списку. Вони пропонують високу швидкість, інтуїтивно зрозумілі панелі керування сервером, доступність тощо. Іншими словами, Sparked Host — це найкраща користь для ваших грошей. Вона починається приблизно з 10 доларів на місяць, що нижче, ніж у більшості інших компаній у цьому списку. Однак навіть за такої ціни ви не жертвуєте якістю. Апаратне забезпечення їхнього сервера є досить новим і потужним.

Чим більше ми вдивляємося в це, тим більше наворотів знаходимо. Ось вичерпний список того, що ви можете очікувати:

 • Швидкий сервер і сучасна панель для управління
 • Необмежена кількість слотів для гравців
 • Захист підприємства від DDoS
 • Практично немає простоїв
 • Підтримка один на один, 24/7
 • Гарантія повернення грошей протягом 48 годин
 • FTP доступ
 • Кілька місць
 • Миттєве налаштування

З такими обіцянками, особливо з огляду на гарантію повернення грошей, ми не бачимо причин не віддати команду Sparked Host спробувати. Однак немає причин вірити нам на слово. Sparked Host є однією з найавторитетніших компаній у галузі з рейтингом 4,8/5,0 зірок на Trustpilot на момент написання цієї статті. Зробіть покупку в них сьогодні й дізнайтеся, чому так багато людей вважають цю оцінку виправданою.

mTxServ

Незалежно від вашого рівня досвіду, користуватися сервером Rust і адмініструвати його легко mTxServ хостинг. Вони надають повний доступ до сервера, і ви можете встановити uMod або Oxide через панель керування, щоб додати кілька модів.

Вони надають вичерпну документацію, яка охоплює всі важливі моменти від встановлення модів, додавання адміністраторів, зміни карт, виконання видалення даних тощо. Ви отримуєте живу консоль, яка відображає журнали сервера та направляє вас до процесу керування сервером.

Не бійтеся втрати даних, оскільки кожні 6 годин вони створюють резервну копію вашого сервера. Ви отримуєте FTP + веб-доступ до FTP, маючи редактор коду для швидкої зміни та передачі файлів. Він поставляється з API, де доступні всі ваші дії.

Вони мають центри обробки даних, розташовані в різних країнах світу, включаючи Францію, Німеччину, Великобританію та Польщу. Вони мають центри обробки даних, розташовані на західній і східній сторонах у Північній Америці та Канаді.

mTxServ приймає платежі різними способами, включаючи PayPal, кредитні картки та токени або віртуальні гроші, специфічні для їх сайту. Ціна mTxServ починається від 29,26 доларів США на місяць для 250 гравців. Ви також можете скористатися його безкоштовною пробною версією протягом 24 годин, перш ніж купувати його без кредитної картки.

  Завантаження та налаштування VMware Workstation 16 [Guide]

Шокбайт

Шокбайт Відомо, що він надає потужне апаратне забезпечення та купу надійних функцій, які покращують ваш ігровий досвід за відносно нижчу ціну, ніж більшість його конкурентів. З 2013 року постачальник послуг вже розмістив понад 100 тисяч ігрових серверів для тисяч своїх щасливих клієнтів.

Він забезпечує не тільки відмінну якість обслуговування, але й чудову підтримку клієнтів. Щойно ви купуєте послугу, вони швидко надсилають облікові дані панелі керування разом із IP-адресою сервера електронною поштою, щоб ви могли швидко почати.

Для встановлення кількох плагінів на сервері Rust у вас є опція Oxide mod, яка доступна одним клацанням миші.

Отримуйте доступ до файлів через FTP, насолоджуйтеся такими функціями, як автоматичне встановлення модів і редагування конфігурації, налаштування плагінів, безкоштовний субдомен, серверна консоль, глобальні сервери, multicraft CP, автоматичні оновлення та резервне копіювання.

Не турбуйтеся про доступність гри; Shockbyte гарантує 100% безвідмовну роботу та низьку затримку. Якщо ви зіткнетеся з проблемою, ви можете звернутися до служби підтримки Oxide. Насолоджуйтеся гнучкістю оновлювати або знижувати свій план у будь-який час, оскільки новий план буде застосовано автоматично без втрати налаштувань.

Ціни на його сервери починаються від 9,99 доларів США на місяць.

Королі ігрового сервера

Вам потрібна послуга хостингу найвищої якості, надійна та без затримок?

Так, це очевидно!

Потім, Королі ігрового сервера може бути чудовим рішенням для вас.

Rust — це найбільша гра, яку вони розміщують, і ми дізналися про неї навіть найдрібніші подробиці, щоб запропонувати вам гідні похвали послуги. Його панель керування проста у використанні, що дозволяє навіть початківцям легко розпочати роботу.

Після того як ви отримаєте дані для входу, вони також нададуть вам доступ до своєї бази знань, у якій є статті з чіткими інструкціями та зображеннями для виконання завдань.

Вони дозволяють оновлювати Rust одним клацанням миші на панелі керування та встановлювати моди та плагіни для вашої зручності. Вони забезпечують безперебійну роботу сервера 24/7, а специфікації включають 64 ГБ оперативної пам’яті, чотирьохядерний ЦП з процесорами 3,6 ГГц і кілька SSD.

Включено такі функції, як підтримка модів, спеціальні плагіни, експериментальний Rust, автоматичне резервне копіювання, Rust Oxide 2.0 тощо без плати за встановлення. Оскільки вони вірять у свої послуги, ви отримуєте 24-годинну гарантію повернення грошей без запитань.

Nodecraft

Виживайте в грі, боріться з холодом, голодом, спрагою, будуйте міста та здійснюйте набіги на інші міста за допомогою безперебійних серверів. Nodecraft. Він поставляється з новим інтерфейсом – NodePanel 2, який є простим, ніж будь-коли.

Миттєво налаштуйте сервер за допомогою мобільної панелі та керуйте всім простими кліками. Незважаючи на те, що він простий, стабільність і продуктивність, які він забезпечує, не мають собі рівних. Вони також надають вам спрощену програму, яка допоможе вам керувати сервером у дорозі.

Щоб забезпечити вам найкращий досвід, вони ніколи не перевантажують ваші сервери. Вони керують приблизно 12 гравцями в середньому на кожного; сюди; сервери можуть отримати доступ до більшої кількості дискових операцій вводу-виводу, ядер процесора та оперативної пам’яті. Це також позбавить вас від головного болю через збої та затримки.

Деякі з функцій, включених у нього, включають твердотільні накопичувачі корпоративного рівня, 32 ГБ оперативної пам’яті ECC, процесор 3,3+ ГГц, захист від DoS-атак, висхідну мережу 1 Гбіт/с. Його інфраструктура побудована на середовищі Linux для кращої безпеки та продуктивності.

Nodecraft має центри обробки даних на 5 континентах, включаючи такі міста, як Даллас, Чикаго та Фенікс у США; Сан-Паулу в Бразилії; Сінгапур, Аделаїда, Окленд і Брісбен в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні; і Лондон, Москва, Амстердам і Белград в Європі.

Його ціна починається лише з 9,98 доларів США на місяць, і ви можете будь-коли скасувати його.

Висновок

Усі хости, про які йдеться в цій статті, чудові, але з невеликими змінами в їхніх функціях і ціні. Тому більше не потрібно гадати, як розмістити сервер Rust.

Ви граєте в інші ігри, такі як Minecraft або ARK?

Ознайомтеся з платформами хостингу серверів Minecraft і ARK.