techukraine.net techukraine.net 10+ найкращих хмарних сховищ у 2023 році – [Top List]

10+ найкращих хмарних сховищ у 2023 році – [Top List]

| | 0 Comments| 2:25 PM
Categories:

У ці дні хмарні обчислення стали попитом людей і бізнес-організацій. Хмарні обчислення забезпечують онлайн-сховище та резервне копіювання наших даних. Ми можемо легко синхронізувати та відновлювати наші дані на кількох пристроях. Ми можемо отримати доступ до наших даних будь-де та будь-коли.

Зміни, внесені до наших даних, часто відображаються на всіх інших пристроях, які синхронізуються з хмарою. Завдяки цим перевагам хмарного сховища багато організацій надають своїм клієнтам хмарні послуги. Ми не можемо безпосередньо порівнювати служби хмарного зберігання.

Кожен постачальник послуг надає свої послуги відповідно до своєї політики. Люди люблять віддавати перевагу хмарному сервісу відповідно до кількості місця за низькою ціною. Крім того, безпека, відновлення та політика нульового знання є основними факторами, які слід враховувати перед вибором постачальника послуг.

Сьогодні у нас є список найкращих служб хмарного зберігання, який ретельно підібрано. Крім того, кожен запис у списку переглядається перед презентацією та супроводжується коротким описом.

Список найкращих сервісів хмарного зберігання.

 • OneDrive.
 • DropBox.
 • Диск Google.
 • Просто Хмара.
 • Карбоніт.
 • SugarSync.
 • LiveDrive.
 • Мозі.
 • CrashPlan.
 • Резервне копіювання SOS онлайн.
 • 1. OneDrive.

  OneDrive — офіційний хмарний сервіс корпорації Microsoft для особистого та бізнес-користування. Він пропонує 5 ГБ пам’яті всім своїм клієнтам безкоштовно. Існують різні плани відповідно до вимог користувача для особистого та бізнес-користування.

  Він також доступний на всіх пристроях і операційних системах, включаючи Windows, Mac, IOS, Android, Linux тощо. Він забезпечує високу безпеку та надійність даних. Ми можемо легко синхронізувати дані на кількох пристроях.

  2. Dropbox

  Dropbox добре відомий у всіх службах хмарного зберігання. Багато людей починають працювати з хмарою з Dropbox. Однією з основних переваг Dropbox є його функція обміну файлами, навіть якщо інші користувачі не мають облікового запису Dropbox.

    Як примусово перезавантажити будь-який iPhone або iPad

  Dropbox пропонує своїм користувачам 2 ГБ пам’яті безкоштовно. Якщо вам потрібно більше місця, його вартість починається від 9,99 $ на місяць і 99,99 $ на рік за 1000 ГБ місця.

  3. Диск Google

  Google також пропонує свої хмарні служби з повною безпекою та надійністю. Досить популярний серед користувачів і надійний для персоналу та малого бізнесу. Крім того, він пропонує своїм користувачам 15 ГБ вільного місця.

  Використання Диска Google порівняно з іншими службами хмарного зберігання даних є хорошим вибором. Ми можемо легко синхронізувати наші дані між кількома пристроями під керуванням ОС Mac або Windows. Вартість починається від 1,99 $ на місяць 23,88 $ на рік за 100 ГБ даних.

  4. Просто Хмара

  Це популярний постачальник хмарних послуг, який пропонує 14 14-денних безкоштовних пробних версій. Його хмарні сервіси безпечні, зашифровані та надійні. Він пропонує 1 ГБ безкоштовного сховища. Його ціна дуже дешева і доступна.

  Він надає необмежений простір за 53,88 $ на рік за одну машину, а його місячна вартість становить 4,49 $ на місяць. Ми можемо легко отримати доступ до наших файлів з будь-якого пристрою та будь-якої операційної системи.

  5. Карбоніт

  Carbonite є найбільш конкурентоспроможним рішенням постачальника хмарних послуг з точки зору вартості, надійності та зберігання. Він забезпечує однакову вартість як для особистого, так і для комерційного використання. Він пропонує 15 15-денну пробну версію для перевірки своїх послуг.

  Його план починається від 5 доларів на місяць до 59,99 на рік. Ми можемо легко відновити нашу систему, якщо випадково зіткнемося з катастрофою. Нам потрібно встановити його програмне забезпечення в нашу систему.

    Як заблокувати когось на Badoo

  Також перевірте: – Програмне забезпечення для резервного копіювання для ПК

  6. SugarSync

  Це також чудова хмарна платформа для бізнесу. Він пропонує 30-денну пробну версію без будь-яких витрат. Ми можемо легко перевірити його послуги протягом 30 днів. Його план починається з 9,99 $ на місяць за 100 ГБ і 99,99 $ на рік.

  Ми також можемо вибрати інший план відповідно до наших вимог. Ми можемо синхронізувати наші завдання на кількох пристроях, а зміни, внесені до файлу, часто доступні для всіх інших пристроїв.

  7. Livedrive

  Livedrive — ще один відомий постачальник хмарних послуг. Його план починається з 8 доларів на місяць і 48 доларів на рік. Ми можемо легко зберігати онлайн-резервну копію та мати до неї доступ будь-де, будь-коли та з будь-якого пристрою. Це забезпечує легкий обмін файлами з друзями та колегами

  Його опція портфеля дозволяє нам робити налаштування з базової пам’яті, а його програми дозволяють нам знати різні файли на пристроях Android, Windows і Mac. Він також надає можливість торговим посередникам, які продають своїм клієнтам продукти для синхронізації та хмарних сховищ.

  8. Мозі

  Mozy Cloud пропонує 2 ГБ безкоштовного простору для всіх своїх клієнтів. Більшість організацій і окремих осіб використовують хмару mozy завдяки її безпеці та надійній службі. Ми можемо легко знайти багато відгуків про mozy cloud.

  Його план починається від 5,99 $ на місяць. Він пропонує рішення для окремих осіб, підприємств і компаній. Він забезпечує 256-бітове шифрування AES для безпеки даних, а його центри обробки даних управляються цілодобово і без вихідних.

    HTTPS майже скрізь. Отже, чому Інтернет зараз не безпечний?

  9. Крашплан

  Це також альтернативний постачальник хмарних сховищ, який пропонує 30-денну пробну версію та доступний для Windows, Mac і Linux. Його план починається з 5,99 доларів на місяць. Ми можемо легко створити резервну копію наших даних на зовнішніх пристроях, мережевих комп’ютерах і хмарі CrashPlan або на всіх трьох варіантах.

  Він забезпечує доступ до ваших даних з будь-якого пристрою. Він забезпечує безпеку даних, просте налаштування, резервне копіювання та відновлення наших даних.

  10. Резервне копіювання SOS онлайн

  Це ще один економічно ефективний хмарний сервіс, доступний як для малого бізнесу, так і для індивідуального використання. Його план починається з 4,99 доларів на місяць, а план для малого бізнесу – з 29,99 доларів на місяць. Він пропонує 14-денну пробну версію служби.

  Він доступний для Windows і Mac. Крім того, він пропонує потужну програму для Android для резервного копіювання та синхронізації файлів на наших телефонах. Він також забезпечує наскрізне шифрування даних. Підвищити нашу безпеку.

  Підсумовуючи, ми сподіваємося, що цей список допоможе вам вибрати найкращі для вас служби онлайнового хмарного зберігання. Поділіться своїми думками, досвідом і відгуками в коментарях нижче.