10 найкращих універсальних пультів дистанційного керування для легкого керування кількома пристроями

| | 0 Comments| 9:26 AM
Categories:

Технології та інновації змінюють світ, а також наш дім. Сьогодні все наше життя обертається навколо електронних пристроїв, щоб отримати максимум від нашого повсякденного життя. Від звукових систем та ігрових консолей до смарт-телевізорів, усі вони дозволяють нам повністю використовувати розваги.

Але все засмучує, коли вам доводиться перемикатися між кількома пультами дистанційного керування для керування цими електронними пристроями. Чи є інший спосіб керувати всім за один раз? На щастя, є!

Портативний пристрій, який називається універсальним пультом дистанційного керування, можна налаштувати для керування різноманітними електричними гаджетами. До них належать телевізори, DVD-програвачі, аудіосистеми та потокові пристрої. Виробники розробляють універсальні пульти дистанційного керування для керування кількома пристроями від різних виробників, на відміну від звичайних пультів дистанційного керування, які постачаються разом із окремими пристроями.

Здатність гаджета зберігати різні коди пристроїв і з’єднуватися з призначеними приладами за допомогою інфрачервоних сигналів робить цю адаптивність можливою. Замінивши багато пультів дистанційного керування одним універсальним, користувачі можуть оптимізувати свої домашні розважальні системи. Це покращує зручність і мінімізує безлад, забезпечуючи безперебійне керування різноманітним обладнанням.

Що робить універсальні пульти дистанційного керування такими корисними?

Використання універсального пульта може зробити використання кількох пристроїв у домашній розважальній системі простішим і ефективнішим. У сучасних будинках часто є телевізори, DVD-плеєри, стереосистеми, ігрові приставки та гаджети для потокового передавання.

Як правило, кожен із цих гаджетів постачається зі своїм власним пультом дистанційного керування, що призводить до безладу пультів дистанційного керування, якими може бути важко керувати, не кажучи вже про місцезнаходження!

Ви коли-небудь бажали, щоб ваш пульт був оснащений повідцем або GPS-локатором?

Універсальний пульт дистанційного керування вирішує цю проблему, об’єднуючи всі елементи керування в один блок. Завдяки попередньо запрограмованій базі даних кодів для різних електронних пристроїв користувачі можуть налаштувати його для керування телевізором, програвачем Blu-ray, звуковою системою та іншими пристроями за допомогою одного пульта.

Користувачі також можуть вручну запрограмувати ці пульти для включення пристроїв, яких немає в попередньо запрограмованій базі даних.

Окрім звільнення місця, універсальні пульти дистанційного керування підвищують зручність. Вони містять макроси, які дозволяють виконувати складні ланцюжки операцій лише одним натисканням кнопки. Наприклад, ви можете одним дотиком увімкнути телевізор, відрегулювати вхід, увімкнути аудіосистему та приглушити світло, створюючи розумний дім!

Переваги універсальних пультів

#1. Зручність і простота

Поєднуючи різні функції пристрою в одному пульті, універсальні пульти полегшують роботу користувачів. Тепер користувачам стало простіше керувати кількома електронними пристроями за допомогою одного пульта дистанційного керування, оскільки їм більше не потрібно жонглювати кількома пультами.

#2. Зменшений безлад

Використання універсального пульта позбавляє від необхідності використання кількох пультів дистанційного керування, що зменшує безлад у житлових приміщеннях. Цей спрощений метод покращує організацію та естетику, роблячи атмосферу чистішою та приємнішою.

#3. Економія часу та зусиль

Дозволяючи користувачам виконувати складні завдання лише одним натисканням кнопки, універсальні пульти дистанційного керування допомагають користувачам економити час. Автоматизуючи такі дії, як увімкнення телевізора, аудіосистеми та приглушення освітлення одночасно, макроси підвищують продуктивність і вимагають менше роботи.

#4. Сумісність і гнучкість

Широкий спектр гаджетів, навіть старіших версій, сумісні з універсальними пультами дистанційного керування завдяки їхнім величезним базам даних кодів і можливостям навчання. Користувачі можуть налаштувати пульт дистанційного керування для керування гаджетами, яких немає в попередньо запрограмованому списку, надаючи їм гнучкість і технологічну універсальність.

#5. Розширена функціональність

Багато універсальних пультів дистанційного керування мають найсучасніші можливості, як-от голосове керування, сенсорні екрани та інтеграція зі смартфоном. Ці функції покращують залучення користувачів завдяки інтуїтивно зрозумілій навігації та налаштуванням, що покращує всі враження від домашніх розваг.

Нижче наведено кілька найкращих універсальних пультів дистанційного керування для професійного керування багатьма пристроями.

Philips

За допомогою універсального пульта дистанційного керування Philips із 4 пристроями на ваш вибір додайте вашому домашньому кінотеатру трохи блиску. Цей універсальний пульт може керувати трьома різними пристроями, включаючи телевізор, програвач Blu-ray, кабельне телебачення, супутникове телебачення тощо. Дозволяє об’єднати елементи керування в одному зручному портативному пристрої.

Крім того, пристрій уже попередньо запрограмував телевізори Samsung і потокові пристрої Roku.

особливості

 • Цей універсальний пульт дистанційного керування підтримує тисячі найновіших аудіо- та відеопристроїв і функції всіх основних брендів.
 • Цей пульт включає в себе просте онлайн-відео налаштування та попередні програми для телевізорів Roku та Samsung, що забезпечує безпроблемне налаштування.
 • Незалежно від того, який пристрій ви використовуєте, технологія автоматичного сканування та основний контроль гучності дозволяють контролювати гучність.

Продукт підходить для використання з різними популярними брендами, включаючи LG, Vizio, Sony, Panasonic, TCL, Insignia, Sharp, Toshiba та інші!

ДиванБатон U2

SofaBaton розробляє пульти дистанційного керування для керування широким спектром електроніки, включаючи телевізори, звукові панелі, потокові пристрої тощо. Що ж, настав час замінити 15+ пультів ІЧ та Bluetooth! Універсальна сумісність позбавляє користувачів головного болю від жонглювання численними пультами дистанційного керування.

особливості

 • Щоб посилити інфрачервоний сигнал і вирішити проблему інфрачервоної відстані, продукт тепер містить численні вбудовані інфрачервоні приймачі. У порівнянні з U1, відстань інфрачервоного сигналу пульта дистанційного керування U2 подвоїлася.
 • Використовуючи макроклавіші, ви можете надіслати декільком пультам дистанційного керування багато команд, просто натиснувши одну кнопку. Ви можете налаштувати час початку, наприклад, якщо ви хочете ввімкнути телевізор на 5 секунд перед активацією аудіосистеми.
 • Розумні функції доступні на універсальному пульті дистанційного керування Sofabaton U2. Це стосується «Перепризначити кнопку» та «Кнопка макросу», а також кнопки «Упорядкувати та змінити порядок».

Екран стає яскравішим, коли ви використовуєте колесо прокрутки. Ви можете використовувати додаток, щоб змінити яскравість і тривалість сну. Крім того, ви можете регулювати час сну, щоб подовжити час автономної роботи, і він може похвалитися передовою OLED-дисплеєм. Код постійно оновлюється, щоб підтримувати понад 500 000 пристроїв від 6 000+ брендів у міру випуску нових пристроїв.

Один для всіх Streamer

Налаштуйте свої три пристрої та використовуйте клавіші для керування телевізором, звуковою панеллю та/або пристроєм Streamer. Після налаштування трьох пристроїв певні кнопки керують телевізором і/або звуковою панеллю, а решта кнопок керують потоковим блоком. Використовуючи це, ви можете керувати трьома пристроями, як якщо б вони були одним.

особливості

 • Вам потрібно буде лише натиснути одну клавішу, щоб отримати доступ до Amazon Prime, YouTube, Netflix або будь-яких інших онлайн-програм для потокового передавання. Усі заслуги належать чотирьом зручним ярликам для ваших улюблених потокових служб.
 • Використовуйте попередньо запрограмовані кольори пристрою або виберіть свій особистий фаворит, щоб визначити, яким пристроєм ви керуєте кольоровим кільцем.
 • Окрім простого налаштування, ви можете легко повністю персоналізувати цей пульт. Це можна зробити шляхом перенесення функцій із наявного дистанційного керування за допомогою функції навчання.

Пульт дистанційного керування працює з усіма телевізорами, звуковими панелями та потоковими пристроями з ІЧ-керуванням, включаючи Roku, Apple TV, Now TV тощо.

Amazshop247

Найкраща частина цього пульта дистанційного керування дуже зручна у використанні. Після встановлення 2 комірок AAA ваш телевізор повинен автоматично розпізнати пульт. Пульт дистанційного керування тепер може копіювати функції з інших пультів або гаджетів завдяки новій функції навчання.

особливості

 • Швидкий доступ до дев’яти найулюбленіших потокових сервісів, зокрема Redbox, Netflix, Prime Video, Hulu, Vudu, Watch Free та Xumo.
 • Нова кнопка «Сон» вимикає телевізор через заданий час, щоб заощадити енергію та зменшити її вплив на навколишнє середовище. Це ідеальний варіант для людей, які часто дивляться телевізор у ліжку та забувають його вимкнути.
 • Сумісний із широким спектром моделей дистанційного керування Vizio, включаючи XRT136, XRT140, XRT112, XRT122, VR1, VR2, VR10, VR15 та багато інших. Продукт також ідеально працює з усіма телевізорами Vizio, включаючи D-серію, E-серію, M-серію, V-серію та Smart TV.

Щоб отримати повне задоволення від покупки, ви отримуєте повну гарантію на 1 рік. Для заміни або повернення коштів протягом року після покупки просто зв’яжіться з компанією.

Пайрті

Пульт дистанційного керування невеликий, легкий, простий у використанні та пропонує широкий спектр можливостей. Виготовлений у чорний колір, максимальна кількість підтримуваних пристроїв становить лише один. Коли світлодіод блимає втретє після того, як ви натискаєте кнопку відповідного бренду протягом п’яти секунд, налаштування завершено.

Попередній перегляд
Продукт
Рейтинг
ЦінаУніверсальний пульт від телевізора для LG, Samsung, TCL, Philips, Vizio, Sharp, Sony, Panasonic, Sanyo, Insignia,…

9,99 доларів США

Купуйте на Amazon

особливості

 • Цей універсальний пульт дистанційного керування RC-G008 може керувати більш ніж десятьма виробниками телевізорів, включаючи LG, Samsung, TCL, Philips, Vizio, Sharp, Sony, Panasonic, Sanyo, JVC, Toshiba, Hisense, Hitachi, Haier, Westinghouse, Insignia, RCA тощо.

Введіть свій тризначний TV_CODE у список кодів форми. Світлодіодний індикатор вимкнеться, якщо код правильний. Світлодіодний індикатор буде горіти, якщо код неправильний. У цьому випадку спробуйте ввести код ще раз, оскільки перший раз могла бути помилка.

ВЕПРАГ

Універсальний пульт від телевізора VEPRAG класичного чорного кольору має максимальний радіус дії 30 метрів. Пульт дистанційного керування невеликий, легкий, простий у використанні та пропонує широкий спектр можливостей. Ваш зламаний або застарілий пульт дистанційного керування можна легко замінити за допомогою цього нового пульта! Крім того, він має тривалий термін служби, що дозволяє використовувати його протягом тривалого часу.

Попередній перегляд
Продукт
Рейтинг
ЦінаУніверсальний пульт від телевізора для Samsung, LG, Sony, Sharp, Vizio, Philips, Toshiba, Hitachi, Sanyo, JVC, TCL,…

8,99 доларів США

Купуйте на Amazon

особливості

 • Високоякісний матеріал ABS робить його здатним виконувати будь-які завдання. Пульт дистанційного керування оснащений м’якими кнопками, які легко натискати, що забезпечує зручність користувача.
 • Флуоресцентні кнопки на пульті дистанційного керування дозволяють легше бачити та використовувати кнопки вночі та в умовах слабкого освітлення.
 • Підходить для всіх пультів дистанційного керування телевізорами Різні бренди телевізорів включають Samsung, LG, Sony, Sharp, Vizio, Philips, Toshiba, Hitachi, Sanyo, JVC, TCL, Hisense, Vestel, Seiki, Insignia, Magnavox, Haier і Panasonic.

Крім того, розмір предмета становить 7 x 1,8 x 0,8 дюйма. Ви точно можете перевірити цей продукт.

OMAIC

Пульт OMAIC забезпечує точне керування на відстані 12 метрів (40 футів). Щоб точно замінити оригінальний пульт дистанційного керування, вставте 2 батареї AAA (не входять до складу пульта). Ви можете швидко отримати доступ до VUDU, Netflix, Amazon, XUMO та IHeartRadio за допомогою однієї клавіші.

особливості

 • Найсильніший сигнал інфрачервоної технології пульта дистанційного керування надсилається далі для багатокутової індукції.
 • Найшвидша відповідь на ваш телевізор не перевищує 0,2 секунди, і він підтримує понад 120 000 натискань, схвалений тест.
 • Сумісність із VIZIO V/M/D/P/PX/E/OLED Series-LED/LCD/HD/4K/HDR/UHD Smart TV. а також моделі дистанційного керування VIZIO XRT112, XRT122, XRT302, XRT135, XRT510, VR1, VR2, VR10, VR15 тощо.

Після покупки цього універсального пульта користувачі отримають 30-денну гарантію.

Втінван

Чотири атрибути, за якими можна справді визначити пульт дистанційного керування: «Програмування не потрібно», «Повністю доступний», «Чутливий і міцний» і «Точне керування». Віртуальним пультом можна точно керувати з відстані 10 метрів/33 футів.

особливості

 • Преміальний ABS-матеріал, який містить пульт, нетоксичний, м’який і довговічний. Найкраще те, що він безпечний для сімей, собак і дітей.
 • Дуже ергономічний дизайн із розбірливими літерами, зручними кнопками та простим керуванням телевізором.
 • Шість гарячих клавіш: Netflix, Vudu, Xumo, Crackle, Redbox і Watchfree.

Крім того, Vtinvan Remote включає всі телевізори Vizio Smart TV у свою сумісність, яка включає такі серії: D, M, P і V.

RCA RCRBB05BHE 5

Цей пульт дистанційного керування RCA підтримує максимум 5 пристроїв. Цей продукт має чорнуватий відтінок і сумісний із звуковою панеллю.

особливості

 • Використовує автоматизовані, брендові, ручні та прямі методи пошуку коду для оптимізації конфігурації пристрою.
 • Замінює та поєднує найбільш значущі віддалені бренди.
 • Сумісний для трансляції на Roku, Apple TV та інших потокових пристроях.

Дивлячись на основні функції та позитивні оцінки продукту від користувачів, ви цілком можете це зробити!

GE 8

Цей універсальний пульт дистанційного керування з підсвічуванням дозволяє керувати до 8 пристроями, включаючи телевізори, програвачі DVD/Blu-ray, звукові панелі, кабельні та супутникові приймачі, Roku, програвачі потокового медіа тощо. Матове сріблясте покриття доповнює декор вашого дому. Ніжно-блакитні світлодіоди дозволяють легко знаходити кнопки в темряві або в слабо освітлених місцях.

особливості

 • Ви можете керувати до 8 окремих аудіо- та відеопристроїв, включаючи телевізори, програвачі Blu-ray/DVD, кабельні/супутникові ресивери, бокси Roku та інші потокові медіа-плеєри, звукові панелі тощо.
 • Цей універсальний пульт працює з усіма основними виробниками та підтримує тисячі новітнього аудіо- та відеообладнання. Він попередньо запрограмований для телевізорів Samsung і приставок Roku.
 • Просте у використанні налаштування з можливістю програмування прямого введення коду або автоматичного пошуку коду. Універсальний пульт дистанційного керування UltraPro 8 з підсвічуванням торгової марки GE допоможе вам організувати розваги.

Підходить для використання з різними популярними брендами, включаючи LG, Vizio, Sony, Panasonic, Insignia, Sharp і Toshiba, продукт може бути у вашому списку бажань!

Читайте також: тепер, коли ви можете легко розслабитися та запрограмувати все, сидячи на дивані, час привести свій телевізор у ідеальний порядок за допомогою цих програм для всіх потокових служб в одному місці.

Заключні слова

Найкращі універсальні пульти дистанційного керування, включені в цю статтю, суттєво змінили індустрію розваг та домашньої автоматизації. Ці надійні пристрої полегшують наше життя, поєднуючи керування декількома пристроями в одному інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі.

Крім того, універсальні пульти дистанційного керування є абсолютно найкращими з точки зору зручності та ефективності в сучасних домівках через їх широку сумісність, складні функції та здатність спростити складну роботу.

Ці пульти дистанційного керування демонструють нашу здатність покращувати спосіб взаємодії з нашими гаджетами з розвитком технологій. У результаті наші домівки стають розумнішими, організованішими та, зрештою, приємнішими місцями для життя.

Далі перегляньте ці безкоштовні дистанційні програми Roku для Android для легкого потокового передавання у вас під рукою.

  Як увімкнути спільний доступ до ігор на PlayStation 5