10+ найкращих торрент-завантажувачів для Android 2024 – [Top List]

Android конкурує з комп’ютерами в багатьох сферах завдяки багатій апаратній підтримці. Люди люблять використовувати Інтернет для спілкування, покупок в Інтернеті, завантаження ігор, фільмів, відео та пісень.

Торрент-сайти є вірусними для завантаження високоякісних відео, пісень та інших великих файлів, таких як програмне забезпечення та комп’ютерні ігри. Ми не можемо завантажувати файли безпосередньо з торрент-сайтів. Для завантаження з сайтів Torrent нам знадобиться спеціальне програмне забезпечення під назвою Torrent Downloader.

Люди люблять завантажувати фільми на свої смартфони та планшети. Багато хто з нас хоче мати хороший торрент-завантажувач для телефонів і планшетів Android. За допомогою цих інструментів ми можемо легко шукати та керувати нашими завантаженнями.

Ми також можемо відновити завантаження, навіть якщо воно не вдається через повільну швидкість Інтернету. Android Torrent Downloader забезпечує високу швидкість завантаження.

Список найкращих торрент-завантажувачів для Android.

 • Utorrent.
 • BitTorrent.
 • tTorrent Lite.
 • Морозний дріт торрент.
 • aTorrent.
 • Флуд Торрент.
 • Завантажувач торрентів.
 • Vuze.
 • Torrentex.
 • ZetaTorrent.
 • 1. Utorrent.

  Це один із найпопулярніших завантажувачів у списку завантажувачів u-torrent для Android. Він має рейтинг 4,5 у Google Play Store. Ми можемо легко знаходити, завантажувати та відтворювати торрент-файли на своєму пристрої Android.

  Він забезпечує легкий доступ до наших медіа-файлів, як-от аудіо та відео, через свою медіа-бібліотеку. Ми можемо легко призупинити та відтворити наше завантаження. Він забезпечує простий у використанні інтерфейс із чудовим дизайном інтерфейсу користувача. Приблизно 100 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  Utorrent: Завантажити.

  2. BitTorrent.

  Це ще один високо оцінений додаток для Android у списку програми завантаження торрентів для Android. Він має рейтинг 4,4 у Google Play Store. Крім того, це офіційний завантажувач Torrent, який забезпечує високу швидкість завантаження.

  Ми можемо легко шукати та завантажувати файл без головного болю його керування. Це легка програма для Android із привабливим інтерфейсом. Він також продовжує завантажуватися у фоновому режимі, коли ми його згортаємо. Приблизно 50 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  BitTorrent: Завантажити.

  3. tTorrent Lite.

  Ще один найкращий варіант як альтернатива завантажувачу Torrent для пристроїв Android. Ми можемо легко шукати файли Torrent, такі як фільми, аудіо та відео, за допомогою додаткового плагіна.

  Ми можемо легко завантажити один файл із торрент-файлу, що містить кілька файлів. Він також забезпечує підтримку магнітних посилань для автоматичного отримання деталей із сайту.

  Приблизно 50 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  tTorrent Lite: Завантажити.

  4. Торрент-завантажувач Frost Wire.

  Це також хороша альтернатива для програм Torrent Downloader для Android. Він надає вбудований браузер для пошуку завантажень через Torrent. Нам не потрібно виходити на вулицю, щоб шукати вміст для завантаження Torrent.

  Він також має вбудований файловий менеджер. Ми можемо легко завантажити кілька файлів з торрента. Приблизно 50 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  Торрент-завантажувач Frost Wire: Завантажити.

  5. aTorrent Downloader.

  Це одна з відомих програм Android для завантаження торрентів. Він забезпечує простий у використанні інтерфейс із підтримкою магнітного зв’язку. Ми можемо легко шукати та завантажувати файли з торрент-файлу.

  Ми також можемо завантажити лише вибрані файли з торрента. Він має рейтинг 4,0 у магазині Google Play. Ми також можемо вибрати папку Download зі сховища. Приблизно 50 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  Завантажувач aTorrent: Завантажити.

  Також перевірте:- Завантажувач торрентів для Windows

  6. Flud Torrent Downloader.

  Це також хороший клієнтський додаток Torrent у списку завантажувачів Torrent для Android. Він не передбачає обмеження швидкості для завантаження та завантаження. Ми також можемо переміщувати файли під час завантаження.

  Він також надає можливість завантажити вибраний файл. Ми також можемо вказати пріоритет завантаження файлу. Крім того, він має рейтинг 4,4 у Google Play Store. Приблизно 5 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  Завантажувач торрентів Flud: Завантажити.

  7. Торрент-завантажувач.

  Це комбінований пакет, який може завантажувати торрент-файли або інші файли, такі як музика, аудіо та відео, з Інтернету. Він використовує багатопотоковість і розбиває файл на сегменти для високої швидкості завантаження Інтернет-файлів.

  Ми також призупиняємо та відновлюємо завантаження у разі збою. Ми також можемо відновити завантаження з точки збою. Приблизно 5 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  Завантажувач торрентів: Завантажити.

  8. Vuze Torrent Downloader.

  Це також легка клієнтська програма Torrent, для якої потрібна версія Android 2.3 або новіша. Він також підтримує підтримку magnet Torrent посилання. Просто введіть посилання, з якого ми хочемо завантажити, і завантаження почнеться автоматично.

  Ми можемо легко контролювати швидкість завантаження та завантаження файлів Torrent. Він добре працює як для планшетів, так і для телефонів Android. Приблизно 5 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  Vuze: Завантажити.

  9. Завантажувач Torrentex.

  Це також хороший додаток для завантаження торрентів, доступний у магазині Google Play безкоштовно. Він має рейтинг 4,2 у Google Play Store. Крім того, він забезпечує привабливий зовнішній вигляд і простий у використанні інтерфейс із підтримкою магнітного посилання.

  Крім того, нам потрібно скопіювати та вставити торрент-посилання, щоб завантажити файл. Ми легко змінюємо шлях завантаження на внутрішню та зовнішню пам’ять. Ми також можемо додати кілька завантажень до Torrent. Приблизно 0,5 мільйона користувачів завантажили цю програму.

  Завантажувач Torrentex: Завантажити.

  10. ZetaTorrent.

  Це ще одна програма з високим рейтингом у списку програм для завантаження торрентів для Android. Він має рейтинг 4,6 у Google Play Store. Крім того, він забезпечує вбудований браузер і файловий менеджер із блокувальником реклами.

  Це комбінований пакет у невеликому додатку. Крім того, він підтримує магнітні торрент-посилання. Він забезпечує чудовий інтерфейс користувача з привабливою графікою. Він підтримує як планшети, так і телефони Android. Приблизно 50 тисяч користувачів завантажили цю програму.

  ZetaTorrent: Завантажити.

  Перегляньте відеоогляд YouTube.

  На завершення ми сподіваємося, що цей список найкращих програм для завантаження торрентів для Android. Поділіться своїми думками та відгуками в коментарях нижче.