techukraine.net techukraine.net 10 найкращих торгових майданчиків для отримання шаблонів цільових сторінок у 2023 році

10 найкращих торгових майданчиків для отримання шаблонів цільових сторінок у 2023 році

| | 0 Comments| 9:05 AM
Categories:

У динамічному світі онлайн-бізнесу та маркетингу надзвичайно важливо справити незабутнє та тривале перше враження. Саме тут ви уявляєте цільову сторінку як віртуальний зв’язок, який тепло обіймає ваш веб-сайт і відвідувачів. Більше того, це точно спрямовує їх до низки цілей.

Алхімія цільової сторінки полягає в її здатності виходити за рамки простої естетики. Він заглиблюється в психологічні аспекти поведінки користувачів. Крім того, грамотно продумана цільова сторінка може зацікавити ваших відвідувачів і викликати їхню цікавість.

Таким чином, вони підпишуться на вашу розсилку, завершать процес покупки або дізнаються більше про ваші товари та послуги.

Цільова сторінка з часом перетворюється на центр, де мистецтво та наука переплітаються, щоб формувати ваші коефіцієнти конверсії. Щоб полегшити вам процес прийняття рішень, у цій статті представлені деякі основні елементи шаблону цільової сторінки.

Тоді ми представимо деякі з найбільш виняткових ринків для отримання шаблонів цільових сторінок.

Назва продукту Основна функціяЕлементи EnvatoРізноманітні дизайни шаблонів, що відповідають стилю бізнесу.UnbounceСтворення високоефективних цільових сторінок за допомогою ШІ.ThemeForestПонад 800 шаблонів HTML з унікальним дизайном і блоками.CanvaЛегко настроювані шаблони цільових сторінок для різних цілей.Посадка фоліоПонад 900 адаптивних дизайнів цільових сторінок для різних цілей.WebflowПрофесійно розроблені шаблони, динамічний контент, SEO оптимізація.WixПонад 800 настроюваних шаблонів, конструктор із функцією перетягування, зручність для SEO.АстраШаблони цільових сторінок WordPress експертного рівня, параметри налаштування.ФреймерПриваблюють увагу шаблони з адаптивними макетами та анімацією.ThemewagonБезкоштовні шаблони на основі початкового завантаження, налаштування, оптимізація пристрою.

Основні елементи шаблону цільової сторінки

Є кілька ключових елементів, які працюють як потужний і переконливий інструмент залучення клієнтів. Ви можете скеровувати відвідувачів виконувати ті дії, які ви хочете, щоб вони обережно впроваджували ці елементи:

Заголовок, що привертає увагу

Яскравий заголовок – це елемент, який приваблює відвідувачів на ваш сайт. Він має донести повідомлення, яке резонує з потребами та прагненнями вашої цільової аудиторії. Таким чином, ефективний заголовок має бути лаконічним, переконливим і відповідати наступному тексту.

Залучення візуалів

Візуально підвищте цінність пропозиції за допомогою зображень і відеовмісту, які посилять ваші повідомлення. Крім того, використовуйте зображення високого стандарту, які є доречними та викликають у ваших глядачів відчуття, які ви хочете.

Чітко вкажіть цінність

Правильно вкажіть особливі переваги або рішення, які пропонує ваш сервіс. Крім того, опишіть, як це вирішує проблеми вашої цільової аудиторії та чому вони повинні вибрати саме вашу пропозицію.

Стислий примірник

Пишіть чітко, переконливо, щоб ефективно передавати вашу думку. Крім того, привертайте увагу до важливих функцій, переваг і заклику до дії (CTA), який спрямовує відвідувачів до очікуваних дій.

Спокусливий CTA

Заклик до дії має бути унікальним і ефективним, коли йдеться про те, щоб спонукати відвідувачів до дії. Це повинно створити відчуття терміновості або FOMO (Fear of Missing Out) за допомогою дієслів дії, які спонукатимуть до швидкої дії.

Форми збору потенційних клієнтів

На вашій цільовій сторінці має бути добре розроблена форма для залучення потенційних клієнтів. Це допоможе вам отримати цінну інформацію про користувача, що є вашою метою. Щоб зменшити тертя та прискорити надсилання форм, просто запитайте інформацію, яка є абсолютно необхідною.

Індикатори довіри

Підвищте довіру до свого бренду, використовуючи компоненти соціального підтвердження на своїй цільовій сторінці. Наприклад, логотипи клієнтів або партнерів, відгуки, тематичні дослідження та відгуки. Згодом це викличе у клієнтів довіру до вашого продукту чи послуги.

Спрощена навігація

Зменшіть кількість варіантів навігації, щоб мінімізувати відволікання. Непотрібні посилання можуть перешкодити відвідувачам виконати дію, яку ви хочете виконати, на чому слід зробити основний акцент.

Оптимізована швидкість завантаження

Ваша цільова сторінка повинна бути оптимізована, щоб завантажувати всі елементи якомога швидше. Тому вам слід використовувати методи кешування, мінімізувати код і стискати графіку, щоб користувачі не залишали ваш сайт через повільне завантаження.

A/B тестування

Щоб постійно вдосконалювати свою цільову сторінку, ви повинні використовувати A/B-тестування на своєму сайті. Щоб визначити, які коригування забезпечують найкращі результати, поекспериментуйте з різними версіями компонентів, як-от заголовки, заклики до дії, кольори та макети.

  12 подкастів про криптовалюту, щоб залишатися попереду в цифровій економіці

SEO-оптимізований вміст

Ви повинні використовувати ефективні та релевантні ключові слова у своєму вмісті, мета-заголовках, описі та тексті змінення зображення. Помітність вашої цільової сторінки в результатах пошукової системи підвищується завдяки правильній оптимізації SEO, що, можливо, збільшує органічний трафік.

Конфіденційність і безпека даних

Продемонструйте чіткі правила конфіденційності та переконайтеся, що всі відповідні закони про захист даних дотримуються. Крім того, надайте відвідувачам впевненість у тому, що їхня інформація в безпеці та з нею звертатимуться дбайливо.

Чуйність пристрою

Переконайтеся, що ваша цільова сторінка оптимізована для пристроїв і користувачі можуть отримати до неї доступ із мобільних пристроїв, вкладок та інших пристроїв без будь-яких перерв. Він повинен працювати без розбиття дизайну на різні розміри екрану, зберігаючи інтерес користувача.

Елементи Envato

Елементи Envato є прикладом оригінальності та новаторства в цифровій сфері. Він має комплексну екосистему, яка охоплює різноманітні сектори, сфери та галузі. Крім того, він зарекомендував себе як наріжний камінь для людей і компаній, які шукають передові інструменти для покращення своєї присутності в Інтернеті.

Ключові особливості:

 • Він поставляється з різноманітними налаштуваннями дизайну шаблонів, які ідеально відповідають бізнес-ідентичності клієнтів.
 • Плавно направляє відвідувачів на кожному кроці за допомогою простої навігації та привабливих закликів до дії.
 • Зручне налаштування, що дозволяє адаптувати дизайн відповідно до ваших унікальних вимог.
 • Паралаксне прокручування, інтерактивні компоненти та повна мобільна чутливість.
 • Величезна спільнота творців і розробників збагачує пропозиції шаблонів, сприяючи інноваціям і надаючи підтримку.
 • Технологічне передове рішення, яке постійно оновлюється з останніми тенденціями дизайну.

Шаблон Envato Landing Page постачається із золотою жилою варіантів шаблонів, прихованих у величезному ринку. Ці шаблони дозволяють користувачам створювати цільові сторінки, які захоплюють, захоплюють і перетворюють, завдяки поєднанню елегантного дизайну.

Крім того, шаблони пропонують надзвичайну легкість налаштування, спрощуючи зміну дизайну відповідно до унікальних вимог і брендингу.

Unbounce

Процес створення шаблонів цільових сторінок елегантно переосмислено Unbounce, конструктор цільових сторінок на основі ШІ. За допомогою цієї програми ви можете швидко розробляти шаблони, використовуючи її навички ШІ.

Ключові особливості:

 • ШІ-інтелект допомагає створювати приголомшливі та високоефективні цільові сторінки, щоб захопити аудиторію.
 • Різноманітний асортимент із понад 100 оптимізованих для конверсії шаблонів для цільових сторінок, спливаючих вікон і липких смуг.
 • Інтуїтивно зрозумілий конструктор із функцією перетягування, щоб працювати із шаблоном або почати проектувати за допомогою чистого полотна.
 • Дозволяє створювати контент за допомогою штучного інтелекту для різноманітних цілей, включаючи електронні листи, рекламу та цільові сторінки.
 • Спрощує маршрутизацію трафіку, спрямовуючи користувачів на налаштовані цільові сторінки та збільшуючи продажі та реєстрації до 30%
 • Синхронізується з різними пристроями та розмірами екрана та покращує роботу користувачів на різних платформах.
 • Використовуйте аналітику, щоб отримати корисну інформацію про ефективність ваших цільових сторінок і зробити вибір на основі даних.
 • Надайте доступ кільком членам команди з різними обов’язками та дозволами.

Крім того, ви можете скористатися конструктором перетягування, запропонованим Unbounce, який підтримується багаторічним аналізом конверсій, або ви можете почати з нуля з чистого полотна. Unbounce змінює правила гри для компаній, які прагнуть підвищити рівень конверсії. Це може допомогти вам продавати речі, залучати потенційних клієнтів або розвивати успішний онлайн-бізнес.

Themeforest

ThemeForest — це відома платформа, коли йдеться про купівлю та продаж HTML-шаблонів і тем для WordPress, Drupal і Joomla. Деякі з видатних Themeforest шаблонами є Sapa Product Landing Page Woocommerce Theme, Aveit – Landing Page і PageBolt – Landing Page Theme WordPress.

Ключові особливості:

 • Пропонує понад 800 цільових сторінок і HTML-шаблонів.
 • Включає різні варіанти сторінок, блоки та характерний стиль, який полегшує модифікацію.
 • Створено за допомогою HTML5, CSS3 і Bootstrap і сумісно з конструкторами сторінок, такими як Elementor.
 • Повністю чуйний і чудово виглядає на кожному екрані пристрою.
 • Унікальний дизайн, що відповідає світовим трендам.
 • Більшість шаблонів містять понад 50 блоків, які допомагають створювати власні шаблони.
  Як виправити код помилки DirectTV 775

Ці теми містять такі функції, як конструктори сторінок перетягуванням і скиданням і настроювані компоненти дизайну. Крім того, ці теми прості у використанні, їх можна налаштувати та містять повну документацію.

Canva

Canva пропонує безліч шаблонів цільових сторінок, які ви можете використовувати для досягнення своїх маркетингових цілей. Усі ці шаблони легко налаштовуються за допомогою творчих і ефективних елементів. Таким чином, ви можете легко додати персоналізований бренд, вміст і зображення до свого шаблону.

Ключові особливості:

 • Дозволяє створити спеціальну сторінку, яка відповідає вашим бізнес-цілям.
 • Сторінки, які легко настроюються, від мінімалістичних до великих компаній.
 • Розроблено професійно та ретельно перевірено для забезпечення якості.
 • Інтерфейс перетягування, який дозволяє легко додавати елементи.
 • Повністю адаптивні шаблони, які добре виглядають на будь-якому пристрої.
 • SEO-зручні шаблони, які розміщують вашу цільову сторінку на вищій позиції в результатах пошуку.
 • Бюджетні шаблони, які здебільшого безкоштовні.
 • Ви можете створювати цільові сторінки для продукту, залучення потенційних клієнтів, розміщення подій, вебінарів, безкоштовних пробних версій, завантажень тощо.

Ви можете просто розпочати новий проект у Canva та вибрати колекцію шаблонів «Цільові сторінки», щоб використати один із шаблонів. Після цього виберіть дизайн, який вам подобається, і почніть персоналізувати його за допомогою власного вмісту та бренду. Найцікавіше те, що ви можете публікувати нескінченну кількість веб-сторінок, придбавши домен у Canva.

Посадка фоліо

Посадка фоліо це ваше найкраще джерело неперевершеного натхнення для цільової сторінки, шаблонів, динамічних елементів і досконалого дизайну. Ви можете розблокувати оазис творчості за допомогою підібраної колекції видатних дизайнів цільових сторінок, які пропонують естетичну привабливість.

Ключові особливості:

 • Понад 900 шаблонів оформлення цільової сторінки з основними елементами.
 • Створено досвідченими дизайнерами, які знають, як створювати успішні шаблони.
 • Кольори, шрифти, графіку та текст шаблону можна швидко змінити відповідно до вашого бренду.
 • Чуйний і оптимізований для настільних ПК, ноутбуків, планшетів і смартфонів.
 • Створено з урахуванням SEO, щоб допомогти вам підвищити позиції в результатах пошуку.
 • Надає як безкоштовні, так і платні шаблони з гарантією повернення грошей.
 • Експертна допомога доступна для будь-яких запитів, пов’язаних із шаблонами.
 • Доступні шаблони для створення потенційних клієнтів, запуску продукту, сторінки продажу, безкоштовної пробної версії, зв’язку з нами тощо.

Шаблони Landingfolio можна адаптувати та підтримують низку цілей, а також дозволяють створювати цифрові шедеври. Таким чином, ви можете покращити взаємодію з динамічними елементами, які надають вашій роботі витонченої переваги.

Webflow

Без будь-яких знань про кодування, Webflow пропонує різноманітні професійно розроблені шаблони цільових сторінок. Використовуючи ці шаблони, ви можете створювати відшліфовані цільові сторінки, які конвертують. Користувачі можуть отримати варіанти для створення дизайну з нуля або використання існуючого шаблону, щоб розпочати свою творчість.

Ключові особливості:

 • Ви можете почати з нового шаблону, оскільки він містить усі необхідні інструменти для створення цільової сторінки.
 • Дозволяє створити систему дизайну цільової сторінки, унікальну для вашого бренду.
 • Дозволяє легко додавати на цільову сторінку динамічний вміст, наприклад форми, повзунки тощо.
 • Оптимізовано для швидкого завантаження та SEO для покращення рейтингу в пошуку.
 • Поставляється з інструментами аналітики та відстеження вашої цільової сторінки для відстеження поведінки користувачів.
 • Повністю адаптивний дизайн, який підходить для будь-якого розміру екрана різних пристроїв.
 • Після внесення змін до шаблону користувачі можуть опублікувати його кількома клацаннями миші.
 • Можливе редагування в реальному часі та перегляд вихідних даних.

Webflow також пропонує широкий спектр інструментів і елементів керування, необхідних для розробки сучасної архітектури дизайну цільової сторінки. Крім того, ви отримаєте зручність і персоналізовану гнучкість, що дозволить вам створювати шаблони, які відповідають вашим унікальним вимогам.

Wix

Wix це не просто платформа для створення веб-сайтів; він пропонує величезну колекцію шаблонів цільових сторінок. Це полегшило створення ефективних цільових сторінок, не маючи досвіду кодування. Ви отримаєте конструктор цільових сторінок, який дозволить вам швидко створювати різноманітні динамічні веб-сайти.

Ключові особливості:

 • Пропонує понад 800 настроюваних шаблонів із конструктором перетягування.
 • Оптимізований шаблон для перетворення відвідувачів на лояльних клієнтів.
 • Деякі з шаблонів містять вбудовані функції електронної комерції.
 • SEO-зручні шаблони, які сприяють збільшенню трафіку та конверсії.
 • Деякі шаблони дозволяють додавати фонове відео
 • Ви можете додавати привабливі заклики до дії, відгуки та елементи соціальних мереж.
 • Доступна інформація про шаблони та вказівки щодо створення цільових сторінок.
  Як створити шкалу часу Google Sheet

Крім того, ви можете досить легко заповнювати та оновлювати вміст зі своєї колекції бази даних. Деякі з відомих категорій шаблонів Wix – цільові сторінки додатків, компанії-стартапи, фотографії, дитячі додатки, вебінари тощо.

Астра

Ви можете створювати приголомшливі цільові сторінки експертного рівня, не маючи навичок програмування АстраШаблони цільових сторінок. Ці дизайни цільових сторінок були створені спеціально для платформи WordPress. Ви можете змінювати верхній і нижній колонтитули, кольори, шрифти та макети сторінок відповідно до ваших уподобань і творчих здібностей.

Ключові особливості:

 • Надає доступ до версії, яка містить доступ до різних безкоштовних шаблонів цільових сторінок.
 • Безкоштовні та преміум-цільові сторінки легко імпортувати.
 • Шаблони з широкими можливостями налаштування, які дозволять змінити кожен елемент.
 • 100% адаптивні шаблони забезпечують зручність використання пристрою.
 • Деякі шаблони постачаються з готовими розділами, такими як розділи героїв, заклики до дії та розділи цін.
 • Пропонує різноманітні короткі коди, які ви можете використовувати, щоб додати додаткові функції своїй сторінці.
 • Підтримує функції тестування A/B для порівняння показників ефективності.

Деякі важливі компоненти шаблонів цільових сторінок Astra – CTA, форми тощо для створення успішного веб-сайту. Таким чином, ви можете легко створити цільову сторінку з високим рівнем конверсії, яка містить продумано розміщені елементи в потрібному місці.

Фреймер

Фреймер може стати вашим рішенням для створення привабливої ​​цільової сторінки, яка дійсно привертає увагу. Ці шаблони спрощують запуск шаблону, який допоможе вам продемонструвати свій бренд і перетворити відвідувачів на покупців. Крім того, ці шаблони повністю протестовані на мобільних пристроях і відповідають останнім тенденціям SEO.

Ключові особливості:

 • Макети можна змінювати, щоб створити будь-який адаптивний дизайн.
 • Поставляється з такими категоріями, як штучний інтелект, агентство, блог, правила бренду, бізнес, електронна комерція, розваги, документація, здоров’я тощо.
 • Легко створити та розгорнути, навіть якщо у вас немає попереднього веб-дизайну чи розробки.
 • Усі елементи, включаючи шрифти, зображення та інші елементи, можна налаштувати відповідно до вашого бренду.

Крім того, шаблони Framer мають вбудовану анімацію, яку можна використовувати для додання візуальної привабливості цільовій сторінці. Ви можете більше насолоджуватися вбудованим темним, що робить шаблон більш прибутковим і багатоцільовим.

Themewagon

Themewagon надає вам вибір високоякісних безкоштовних шаблонів початкової сторінки. Ви можете ефективно продемонструвати свій бізнес і залучити більше відвідувачів за допомогою цих зручних шаблонів. Усі ці шаблони оптимізовані за швидкістю, оптимізовані для пристроїв і повністю реагують.

Ключові особливості:

 • Шаблони на основі Bootstrap, зручні для мобільних пристроїв.
 • Ви можете створити унікальний дизайн і налаштувати його відповідно до своїх уподобань.
 • Пропонує різні безкоштовні шаблони цільових сторінок для сайтів портфоліо, салонів, агентств, магазинів модного одягу та цільових сторінок консультацій.
 • Повністю адаптивні шаблони, які ідеально підходять для різних розмірів екрана.
 • Усі шаблони розроблено з гнучкою структурою коду, що полегшує налаштування.

Поєднання сучасного дизайну та надійних функцій робить його надійним інструментом для бездоганного дизайну. У результаті ви можете створити дивовижний досвід для своїх відвідувачів, який залишить незабутнє враження. Деякі з відомих шаблонів: Minimal, Milina, Strategy, Swanky, Financing тощо.

Висновок

Високоякісні шаблони цільових сторінок необхідні, щоб запропонувати особливий досвід і захопити споживачів. Ми залучили безліч чудових ринків шаблонів цільових сторінок, які задовольнять різноманітні потреби дизайнерів, розробників і компаній.

Отже, ви не відчуєте браку технологій чи функцій під час вивчення представлених нами платформ. Тепер ваша черга вибрати шаблон, який не тільки відповідає, але й перевершує ваші очікування.

Ви також можете прочитати, як створити цільову сторінку продукту перед запуском.