10 найкращих способів читати комікси онлайн безкоштовно

| | 0 Comments| 2:03 PM
Categories:

Де можна читати комікси онлайн безкоштовно та легально? Вам доступні численні варіанти.

Marvel і DC отримали багато нових шанувальників завдяки своїй присутності в кінематографі, що означає поштовх для індустрії коміксів. На жаль, відвідування місцевого магазину коміксів може виявитися дорогим. Окремі випуски зазвичай коштують 3,99 дол. Етапи та варіанти коштують ще дорожче. А деякі люди навіть не живуть поблизу магазину коміксів.

На щастя, ви можете заощадити гроші, використовуючи ці сайти, щоб читати комікси в Інтернеті безкоштовно та цілком легально. Незалежно від того, які комікси ви любите, ви повинні знайти їх на найкращих сайтах безкоштовних коміксів.

Де можна безкоштовно читати Marvel Comics онлайн? Marvel Unlimited — очевидна відповідь, але більшість знає, що це виключно платна послуга. З місячною або річною підпискою ви отримуєте доступ до понад 30 000 коміксів. Відповідний мобільний додаток є одним із найкращих додатків Marvel для шанувальників коміксів.

Однак Unlimited пропонує серію дегустаторів, а також дає вам можливість випробувати інтерфейс розумної панелі. Тут гарне поєднання відомих персонажів і менш відомих героїв, тож ви можете досліджувати багато можливостей Всесвіту Marvel.

Звичайно, ви побачите багато дебютних серіалів, але продовжуйте перевіряти, оскільки тут також представлені цілі міні-серіали, якими ви можете насолоджуватися, включно з коміксами, пов’язаними з поточними та попередніми шоу та фільмами, як-от Marvel’s Hero Project на Disney+ та ексклюзивний цифровий «Infinity». Комікси», пов’язані з серіалом Локі. Якщо вам подобається програма, ви можете приєднатися до Marvel Unlimited за місячною або річною підпискою. Це включає завантаження для читання в режимі офлайн, прожектори творців і персонажів, а також багато інших фантастичних функцій Marvel Unlimited.

Де можна почитати DC Comics онлайн? Раніше DC Kids був хорошим вибором, і хоча він все ще містить анімацію (за яку компанію дуже славлять, що дає молоді хорошу точку доступу до коміксів), її вибір коміксів скоротився до нуля. Натомість є DC Universe Infinity, альтернатива великого видавця Marvel Unlimited.

Але це заблоковано для регіону, тому доступне не для всіх. На момент написання статті читачі у Великій Британії, наприклад, звільнені, оскільки основна програма, яка підтримує безкоштовні випуски, ще не готова.

  Як знайти відсоток різниці між значеннями в Excel

Проте, якщо ви перебуваєте в Америці, Канаді чи інших вибраних місцях, ви можете насолодитися невеликою, але справедливою вибіркою безкоштовних подарунків, зокрема випусків, випущених у рамках Дня безкоштовних коміксів, щорічної травневої події, яка має на меті допомогти залучити шанувальників незалежні магазини коміксів.

Тут ви знайдете гучні імена, наприклад Супермена, Бетмена та Загін самогубців, тож це гідний спосіб познайомити себе чи інших зі світами DC.

Якщо ви хочете читати комікси онлайн, Ліббі — ідеальний вибір. Його надає ваша місцева бібліотека, ви отримуєте цілий ряд безкоштовних матеріалів, які можна позичити на 21 день. Крім того, якщо ви не впевнені, що вам потрібна певна назва, ви можете прочитати зразок, перш ніж запозичити належним чином.

Є розділи для дітей і підлітків, або ви можете просто переглянути великий архів графічних романів, журналів і навіть аудіокниг.

Вам потрібна бібліотечна картка, але оскільки цю програму спонсорують місцеві бібліотеки по всьому світу, ви можете запросити картку в найближчій бібліотеці. Ви можете позичити до 10 заголовків одночасно та завантажувати їх також безкоштовно, тож якщо ви збираєтесь у відпустку та не можете гарантувати доступ до Інтернету, це найкращий вибір.

Dark Horse — чудовий суперник із ліцензією на численні улюблені франшизи. Відображенням цього є сторінка компанії Free Books, яка також є чудовим способом залучити новачків до коміксів.

Скажімо, у вас є друг, який любить Stranger Things. Захопіть їх, познайомивши їх із безкоштовними коміксами! Можливо, ви любите грати в Overwatch. Чому б не відволіктися від PlayStation і спробувати міні-серіал Dark Horse, що розкриває цей світ?

Інші популярні бренди, які ви знайдете тут, включають Minecraft, The Umbrella Academy, Hellboy, Avatar і Mass Effect.

Ви не знайдете двох великих тут: Marvel і DC відсутні в списку видавців на DriveThru. Однак існує велика колекція книг із різноманітними коміксами, які охоплюють жанри та стилі. І ви знайдете більших конкурентів Marvel і DC, як-от Valiant Comics, Top Cow і Aspen Comics.

  8 порад і підказок, які вам потрібно знати

Більшість перших випусків безкоштовні, і якщо вам сподобалася серія, ви можете придбати наступні випуски в магазині. Багато з тих, які не є безкоштовними, доступні за принципом «плати, скільки хочеш».

Фільтри DriveThru можна використовувати для перегляду жанрів, форматів, видавців і цін. Використовуйте їх, щоб звузити вибір коміксів і почати досліджувати. Важко знати, що ви тут знайдете, але DriveThru завжди є хорошим місцем для читання безкоштовних коміксів онлайн.

Можливо, ви не вважаєте Amazon хорошим місцем для пошуку безкоштовних коміксів. Але є дивовижна кількість безкоштовного вмісту, якщо ви знаєте, де шукати.

Почніть зі списку бестселерів коміксів і графічних романів, а потім клацніть 100 найпопулярніших безкоштовних книг, щоб побачити найпопулярніші безкоштовні назви, доступні для завантаження. Це DC, Marvel, Dark Horse, Image та багато іншого.

Ви також можете відфільтрувати список за жанром у лівій частині екрана, щоб допомогти вам знайти комікси, які вас цікавлять. Список оновлюється щогодини, тому регулярно перевіряйте наявність нових назв. У певному сенсі це, по суті, сукупність безкоштовного вмісту, тож якщо ви не впевнені, з чого почати, це найкраще місце для вивчення.

Якщо ви хочете побачити генезис коміксів, відвідайте Цифровий музей коміксів. Ви можете проводити дні, читаючи безкоштовні комікси Золотого віку (тобто 1930-1950-х років).

Назви та персонажі можуть бути незнайомими, хоча Капітан Марвел, тепер широко відомий як Шазам, з’являється, але ви можете побачити, як книги про Золотий вік мали сильний вплив на сучасні твори.

Сучасних коміксів тут не знайдеш. Тим не менш, цікаво переглядати класичні назви 70+ років тому та спостерігати, як змінилися художнє оформлення та оповідання. Сучасні видавці стоять на плечах гігантів.

Заснований у 2006 році Comic Book Plus займає таку ж позицію, як і Digital Comic Museum, демонструючи комікси Золотого та Срібного віку у відкритому доступі.

За винятком того, що цей сайт виходить за рамки службових обов’язків. Це архів, який відзначає цілий жанр, тобто містить низку функцій, які ви не знайдете в іншому місці. Є розділи, присвячені фанзинам, кримінальному чтиву, неанглійським коміксам, газетам і журналам, рекламі, буклетам, інформаційним плакатам і навіть книжкам-розмальовкам.

  Як дивитися Plex разом з друзями

Comic Book Plus — чудовий ресурс для шанувальників коміксів, графічних дизайнерів та істориків. Як тільки ви починаєте досліджувати, неймовірно важко зупинитися.

Не у всіх коміксах є супергерої. Комікси є частиною повсякденного життя — це видно з кількості гумористичних смужок, які можна знайти в газетах. Комікси відроджуються, і ви можете скористатися цим у повній мірі, якщо знаєте найкращі веб-сайти коміксів, які варто відвідати. А GoComics — ваш найкращий ресурс для синдикованих стрічок.

Є два варіанти підписки: безкоштовна і платна. На щастя, перше — це все, що вам справді потрібно (хоча ми заохочуємо читачів підтримати службу). GoComics пропонує величезний каталог, що включає менш відомі мультфільми та популярні імена, як-от Peanuts, Dilbert, Calvin and Hobbes.

Крім того, є дві категорії для нашого улюбленого кота, який ненавидить понеділок: Garfield і Garfield Classics!

Elfquest — це відзначений нагородами незалежний комікс, який випускається з кінця 1970-х років. Кожен номер, випущений до 2014 року, доступний безкоштовно на веб-сайті.

Якщо вам подобаються розгалужені фантастичні світи, це для вас. Є кілька доступних серій, які детально описують пригоди різних персонажів та сюжетні арки.

Серія завершилася сюжетною аркою Final Quest, доступною в Dark Horse. Видавець також випустив повна серія ElfQuest у зібраних виданнях. Але ви можете отримати хорошу перевагу в серії, прочитавши решту коміксів онлайн безкоштовно.

Почніть читати комікси онлайн безкоштовно зараз

Ці сайти дозволяють читати комікси онлайн безкоштовно і, що найважливіше, легально.

Ви можете повернутися до своїх улюблених коміксів, ознайомитися з роботами різних видавців і творчих груп і зазирнути в минуле, щоб побачити, якою була золота ера коміксів. Все безкоштовно.