10 найкращих систем управління для медичних працівників [2023]

Щоб працювати з цифровими медичними записами, відстежувати дані пацієнтів і керувати виставленням рахунків онлайн, усім, хто працює в галузі охорони здоров’я, потрібна система управління практикою.

Адміністративною та операційною частиною практики медичних працівників можна керувати за допомогою програмного забезпечення для управління практикою.

За допомогою системи управління практикою ви також можете зменшити витрати та легко виконувати завдання. Ці системи допомагають виконувати всі важливі завдання, як-от запис на прийом, створення рахунків-фактур, обробка платежів, керування адмініструванням записів пацієнтів і звітність.

У цій статті ми побачимо, що таке системи управління практикою та як вони використовуються. Далі ми також побачимо, як працює система управління практикою та які її переваги. Пізніше ми також дізнаємося про ключові функції, на які вам слід звернути увагу в системі управління практикою.

Нарешті, ми перевіримо деякі з найкращих систем управління практикою для медичних працівників. Отже, ми починаємо!

Системи управління практикою та їх використання?

Системи управління практикою або PMS схожі на віртуальних помічників для підприємств, включаючи консалтингові фірми, юридичні офіси та медичні практики.

Вони допомагають виконувати такі обов’язки, як планування зустрічей, керування документами, обробка рахунків і виставлення рахунків, а також відстеження інформації про клієнтів і пацієнтів. Вони постачаються у формі програмного забезпечення та мають багато модулів і функцій, які полегшують монотонні завдання.

Програмне забезпечення PMS робить роботу більш гладкою, поєднуючи все та автоматизуючи кілька завдань. Це передбачає менше помилок, покращення командної роботи та суворе дотримання правил.

Оскільки ПМС економить час на паперовій роботі, лікарі-практики можуть приділяти більше часу допомозі пацієнтам або клієнтам. Це покращує задоволеність клієнтів, генерує більший прибуток і загалом робить практику більш гладкою.

Як працює система управління практикою?

Як ми читали раніше, система управління практикою спрощує рутинні завдання, полегшує адміністративний тягар, покращує комунікацію та допомагає вести структуровані записи. Це призводить до підвищення ефективності та кращого догляду за пацієнтом або клієнтом.

Це досягається шляхом планування та автоматизації важливих процесів у бізнес-процедурах. Він керує виставленням рахунків і рахунків-фактур, спрощує дані про пацієнтів і полегшує планування зустрічей.

Окрім керування паперами, PMS сприяє командній взаємодії та автоматизує повторювані завдання, наприклад нагадування. Це сприяє дотриманню нормативних вимог і дає уявлення про ефективність практики. Завдяки хмарній доступності PMS полегшує віддалену роботу та підвищує загальну ефективність, дозволяючи практикуючим лікарям більше зосередитися на наданні допомоги пацієнтам і клієнтам.

Які переваги системи управління практикою?

Системи управління практикою пропонують численні переваги. Деякі з них наведені нижче:

 • Завдяки автоматизації процесів і мінімізації людської праці PMS підвищує продуктивність і економить час.
 • Крім того, це спрощує планування діяльності та оптимізує процеси бронювання зустрічей і нагадувань.
 • PMS зменшує помилки за допомогою автоматизованих процедур.
 • Він зберігає важливі документи, централізує дані пацієнтів/клієнтів і відстежує організаційні елементи.
 • Крім того, він гарантує точне виставлення рахунків і відстеження платежів, а також точне виставлення рахунків.
 • Найкраща особливість полягає в тому, що внутрішні комунікації, які забезпечує PMS, покращують комунікацію команди.
 • Крім того, він пропонує інформативні звіти та інформацію на основі даних для кращого прийняття рішень.

Окрім цього, PMS допомагає вести правильні та відповідні записи. Крім того, він забезпечує універсальність завдяки доступності на основі хмари та забезпечує віддалений доступ.

Які ключові характеристики повинна мати система управління практикою?

Різноманітні елементи в сукупності надають практику ефективного управління різноманітними завданнями, зрештою покращуючи загальне управління практикою та покращуючи якість догляду чи послуг, що надаються. Основні компоненти, які в ідеалі має включати система управління практикою:

 • PMS повинен ефективно керувати та планувати зустрічі, маючи можливість відстежувати доступність і надсилати нагадування.
 • Він повинен вести ретельні записи, які включають особисту інформацію, історію хвороби та нотатки для легкого пошуку під контролем пацієнта/клієнта.
 • PMS має бути здатним створювати рахунки-фактури, відстежувати платежі та оптимізувати обробку онлайн-платежів.
 • Він повинен організувати та безпечно зберігати важливі документи, пов’язані з пацієнтами, клієнтами та практичними операціями, використовуючи керування документами.
 • PMS також має автоматизувати повторювані домашні справи, як-от нагадування про зустрічі, контрольні дії та паперову роботу, автоматизувавши їх.
 • Він також повинен мати функцію внутрішнього обміну повідомленнями як інструмент комунікації для сприяння командній роботі та ефективного спілкування між співробітниками.

Нарешті, він має надавати інформацію про ефективність практики за допомогою показників, налаштування звітів і підтримувати дотримання галузевих правил шляхом ведення точних записів і документів.

Практикуйте Fusion

Практикуйте Fusion це комплексна платформа управління практикою, яка пропонує керування EHR, виставлення рахунків, управління електронними рецептами, лабораторії та візуалізацію, серед інших послуг.

Він має програмне забезпечення для керування практикою та хмарну електронну медичну карту, щоб забезпечити безперебійну роботу вашого медичного закладу. Це програмне забезпечення пропонує рішення, призначені для спрощення відстеження та управління групами пацієнтів за кількома клінічними показниками.

Ви можете легко керувати своєю медичною практикою з будь-якого місця завдяки Practice Fusion, яка є єдиною платформою, яка пропонує однакову продуктивність на вашому комп’ютері, ноутбуці чи iPad.

Їхні продукти управління здоров’ям населення допомагають вам сповіщати про клінічні рішення, інформаційні панелі ефективності та автоматизовані засоби спілкування з пацієнтами, щоб допомогти вам надавати своїм пацієнтам покращену клінічну допомогу.

Азалія Здоров’я

Азалія Здоров’я використовується незалежними клініками, сільськими закладами охорони здоров’я та більш відомими лікарнями для спрощення операцій, збільшення прибутку та покращення якості медичного обслуговування.

Система EHR забезпечує інтерфейс пацієнта, телемедицину, шифрування даних, керування циклом доходів тощо. Дані Azalea в реальному часі надають лікарям повну історію хвороби пацієнта, що дозволяє їм поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування.

Azalea Health може використовуватися медичним персоналом і експертами для планування, дистанційного догляду за пацієнтами та спілкування з пацієнтами.

Завдяки зрозумілій і простій навігації в інтерфейсі лікарі можуть отримати доступ до всього з одного екрана. Крім того, Azalea Health надає ресурси для управління доходами для оперативних платежів і гарантованого відшкодування.

RXNT

RXNT це хмарне медичне програмне рішення, сертифіковане ONC, призначене для покращення управління циклом доходів і прискорення виставлення рахунків.

Він має функцію єдиного входу під час лікування, що дозволяє лікарям та іншим медичним працівникам швидко отримувати доступ до записів пацієнтів.

Настроювані інтелектуальні форми від RXNT скорочують дублювання та зменшують ймовірність того, що претензія буде відхилена. Крім того, він включає сповіщення про претензії та перевірки відповідності в режимі реального часу, які допомагають уникнути дорогих апеляцій і відмов.

Різноманітні модулі RXNT працюють у парі з цілим пакетом програм, створюючи комплексне рішення для управління практикою. Той факт, що він адаптований до різних практик і спеціалізацій, які вимагають кращої системи управління доходами, є його найважливішою особливістю.

Якщо провайдер не вимагає або не бажає повної системи, модулі RXNT можуть бути побудовані поверх існуючих систем.

CureMD

CureMD це хмарна служба, яка керує різними адміністративними та клінічними функціями для закладів охорони здоров’я, від планування зустрічей і документації пацієнтів до виставлення рахунків і збору платежів.

Він підходить для низки медичних спеціальностей та організацій різного розміру. На CureMD користувачі можуть швидко отримати доступ до медичних записів пацієнта та змінити їх, а також автоматизувати виснажливі та трудомісткі процедури.

Використовуючи програму Avalon EHR від CureMD, ви можете безпечно завантажувати лабораторні замовлення, діагнози, життєво важливі показники та іншу інформацію про пацієнта. CureMD також дозволяє оцінювати, підтверджувати, підписувати та призначати результати лабораторних досліджень за допомогою системи CPOE EHR.

На власному пристрої пацієнти можуть переглядати результати лабораторних досліджень, призначати зустрічі, запитувати поповнення ліків, здійснювати онлайн-платежі та отримувати повідомлення від своїх лікарів.

Greenway Health

Програмне забезпечення для управління медичною практикою від Greenway Health це хмарна, інтегрована система PM, EHR і система виставлення рахунків, яка надає понад 4000 настроюваних шаблонів для задоволення всіх вимог клінічної практики.

Постачальники можуть отримати більший прибуток з меншими витратами завдяки консолідованому виставленню рахунків і можливостям фінансової звітності в реальному часі.

Greenway Health розроблено для високоефективних амбулаторних постачальників медичних послуг, яким необхідно максимально автоматизувати та передати завдання аутсорсингу, щоб звільнити робоче навантаження від своїх первинних працівників. Він пропонує можливість імпорту зображень для ідентифікаційних карток і страхових карток, поміщаючи дані пацієнтів безпосередньо в їхні файли.

Ви можете надати пацієнтам численні списки фармацевтичних препаратів за допомогою програмного забезпечення для підвищення ефективності. І останнє, але не менш важливе: послуги з медичного кодування та аудиту Greenway Health покращують охоплення претензій і мінімізують помилки.

TheraNest

TheraNest це система управління практикою, яка взаємодіє з Wiley Planners для плавного планування та адміністрування зустрічей.

У 2020 році Capterra включила його до 20 найкращих варіантів програмного забезпечення для психічного здоров’я. Він пропонує мобільні програми для iOS та Android і доступний як хмарне SaaS.

TheraNest — найкращий вибір для психологів, консультантів, терапевтів і соціальних працівників. Він підходить для малого та середнього бізнесу, некомерційних організацій і навчальних закладів.

Завдяки таким інструментам, як планування та календарі, процедури виставлення рахунків, які включають рахунки-фактури, платежі та виписки, а також необмежене зберігання файлів, TheraNest допомагає клієнтам оптимізувати їхню роботу.

Він пропонує ресурси, зокрема клієнтський портал, телемедицину, планувальники зустрічей для практики, нагадування про зустрічі та обробку платіжних карток. Крім того, це прискорює безпаперові процедури та економить час. Він безпечний і відповідає HIPAA.

Практика EHR

Практика EHR це зручна, масштабована, хмарна система, яка виконує всі оперативні завдання медичних установ. Крім того, він підтримує мобільні пристрої та пропонує професійні послуги RCM із синхронізованим і автоматичним виставленням рахунків.

Ця програма дає вам доступ до таких спеціалізацій, як ортопедія, хіропрактика, невідкладна допомога та багато іншого.

Система управління практикою Practice EHR оптимізує процедуру виставлення рахунків. Елегантний сучасний макет робить навігацію легкою та інтуїтивно зрозумілою, не потребуючи навчання. Зручні процеси платформи спрощують використання та розуміння, а також автоматизують повсякденні операції та впорядковують транзакції електронного обміну даними (EDI).

ДохідXL

З більш ніж 15-річним досвідом, передовими технологіями та штатом спеціалістів у всіх сферах адміністрування практики, ДохідXL є досвідченим постачальником рішень для охорони здоров’я. Він пропонує комплексні комплексні рішення для невеликих практик на будь-якому рівні.

RevenueXL може швидко визначати та підтверджувати рівень прийнятності страхової виплати пацієнтів і ідеально підходить для операцій із кількома локаціями, кількома постачальниками чи кількома групами. Крім того, він може встановити кліринговий центр за вашим вибором завдяки численним інтеграціям програмного забезпечення та може швидше приймати платежі пацієнтів завдяки інтеграції онлайн-платежів.

RevenueXL може додатково адаптувати створення виписок пацієнтів за кількома категоріями в певний день місяця. Крім того, це покращує ефективність персоналу та лікарів, оптимізує комунікацію та спрощує фінансові та адміністративні обов’язки.

Pulse INC

The PulsePro система управління практикою від Pulse Healthcare поєднує адміністративні, клінічні та фінансові процедури в єдиний пакет за допомогою автоматизованої логіки робочого процесу.

Ви можете зосередитися на важливіших питаннях, оскільки це звільняє вас від адміністративних обов’язків.

PulsePro пропонує найкращі функції для планування візитів, реєстрації пацієнтів, виставлення рахунків за медичне обслуговування та обробки претензій. Він простий у використанні та установці. Завдяки спискам робочих процесів ви можете легко визначити кожен етап завдання, наприклад, завершити A/R протягом 90 днів, для швидкого завершення.

Ви можете скоротити час, витрачений на адміністративні завдання, і підвищити дохід за допомогою повністю автоматизованої та інтегрованої системи нагадування пацієнтів PulsePro. Це проста, доступна система управління практикою, яка використовує сучасні, інтуїтивно зрозумілі процеси та просту екранну навігацію.

NextGen

NextGen Office — це хмарна система керування практиками, призначена для великих організацій. Він надає систему, яку можна налаштувати та використовувати одразу після підключення до Інтернету.

Функції включають зручний портал для пацієнтів, EHR для певних спеціальностей і інформаційну панель MACRA/MIPS.

NextGen ідеально підходить для медичних працівників, яким потрібне рішення Plug-and-Play і які готові покращити управління практикою та автоматизацію без особистого візиту.

Співробітники можуть швидко переглядати свої повсякденні завдання завдяки кольоровим шаблонам. Окрім автоматизованих запитів дозволів, NextGen має інші вбудовані функції, як-от статус платника та підтвердження відповідності вимогам.

Висновок

Основою ефективної роботи різних професіоналів є система управління практикою. Це відверто спрощує роботу по дому та покращує якість послуг за допомогою різних модулів, таких як планування зустрічей, адміністрування пацієнта/клієнта, виставлення рахунків та засоби зв’язку.

Крім того, PMS забезпечує доступність у хмарі, надає інформацію про продуктивність і допомагає підтримувати відповідність нормативним вимогам. Хороший PMS є важливим для поточної практики адміністрування в світлі технологічних досягнень, забезпечуючи ефективність і першокласний догляд або обслуговування. Тому переконайтеся, що ви знайдете програмне забезпечення PMS, яке задовольняє всі ваші потреби та ефективно виконує завдання.

Далі ознайомтеся з найкращими рішеннями CRM для охорони здоров’я.