10 найкращих рішень для зарядки електромобілів для бізнесу у 2022 році

| | 0 Comments| 4:10 AM
Categories:

Бажаєте встановити пункт зарядки електромобілів (EV) у будь-якому місці проживання, на роботі чи в інших закладах? Ознайомтеся з найкращими компаніями, які займаються зарядкою електромобілів, які можуть надати вам рішення.

Щоб врятувати світ від шкідливих викидів вуглецю та припинити використання викопного палива, екологи пропонують збільшити використання електронних транспортних засобів. Використовуючи цей вид транспорту, ви можете зробити світ зеленішим і зручнішим для життя майбутніх поколінь.

Оскільки електромобілі стають все більш поширеними на дорогах, попит на пункти зарядки електромобілів також зростає. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися про найкращі компанії із зарядки електромобілів, які можуть запропонувати надійні рішення.

Зростання електромобілів і важливість зарядних станцій для електромобілів

Незважаючи на популяризацію громадського транспорту в усьому світі, кількість приватних автомобілів зростає з кожним днем. Транспортні засоби, які працюють на викопному паливі, як правило, викидають значну кількість вуглецю, що є причиною глобального потепління та зміни клімату. Саме тут на сцену виходять електромобілі або електромобілі.

Люди, які люблять підтримувати світ зеленим і довкілля чистим, переходять на електромобілі протягом останніх кількох років. Ці транспортні засоби відіграють важливу роль у покращенні якості повітря та зниженні ризику для здоров’я, спричиненого забрудненням повітря. Завдяки таким характеристикам, як енергоефективність і низькі витрати на технічне обслуговування, спостерігався сплеск продажів електромобілів у всьому світі.

Зайве говорити, що більше електромобілів породжують потребу в більшій кількості зарядних станцій для електромобілів. Окрім житлових будинків, людям потрібні зарядні станції на громадських паркінгах, на робочих місцях, у лікарнях, торгових центрах та інших громадських місцях.

Тепер користувачі хочуть, щоб зарядні станції для електромобілів були оснащені високоякісними функціями, включаючи підключення до мережі, інтелектуальне вимірювання, сумісність з різними режимами оплати та можливість стільникового зв’язку.

Провідні компанії вже інвестують у зарядні станції для електромобілів у співпраці з провідними компаніями, що займаються зарядкою електромобілів. Згодом виросте попит на інфраструктуру швидкої зарядки в інших місцях. У майбутньому досвідчені компанії, які інвестували в дослідження та розробку зарядних станцій, матимуть перевагу над новими гравцями на ринку.

Ось деякі компанії, які займаються зарядкою електромобілів для бізнесу.

EVgo

EVgo це популярна зарядна компанія, на яку власники бізнесу можуть покластися без вагань. Він спрямований на прискорення масового впровадження електромобілів, надаючи зручні та доступні рішення для зарядки електромобілів через надійну мережу.

Компанія пропонує розгалужену громадську мережу, що складається зі швидкісних зарядних пристроїв постійного струму. Її мережа включає 850 надійних станцій швидкої зарядки в більш ніж 60 містах. Він працює на 100% відновлюваній енергії, тож якщо ви шукаєте екологічне паливо для свого автомобіля, вибирайте його.

Ця провідна компанія прагне забезпечити безвідмовну роботу мережі на 98%. За допомогою програми EVgo, доступної для Android та iOS, люди можуть навіть переглядати наявність зарядних пристроїв у реальному часі. Він також дозволяє користувачам відстежувати сеанси зарядки, переглядати підсумки сеансів і резервувати зарядний пристрій EVgo.

Оскільки ціна палива EVgo базується на регіональних витратах на комунальні послуги, вона може запропонувати найнижчу можливу ставку для кожного місця. Користувачі можуть вибрати платити по ходу або вибрати з різних планів членства EVgo. Наразі її мережа налічує понад 800 станцій, які компанія планує збільшити втричі протягом наступних п’яти років.

  9 найкращих рішень для обробки платежів для вашого онлайн-бізнесу

Enel X Way

Бажаєте встановити найкращі в своєму класі зарядні станції для електромобілів у квартирах, зелених будівлях, паркінгах, лікарнях, університетських містечках, на робочих місцях і в ресторанах? Enel X WayКомерційні зарядні станції для електромобілів JuiceBox Pro — ідеальне рішення для вас.

Цей провідний постачальник розумних зарядних станцій для електромобілів має свої рішення, підключені до мережі. Він також підтримує автомобільні, комунальні та бізнес-програми по всьому світу. Його повністю об’єднані в мережу станції можуть максимізувати ваші інвестиції в інфраструктуру електромобілів, пропонуючи клієнтам, гостям і співробітникам найвищий досвід зарядки електромобілів.

Комерційні інтелектуальні зарядні пристрої Enel X Way також мають право на стимулювання зарядки в США. Крім того, це забезпечує величезну цінність для власників нерухомості, щоб вони могли легко досягти своїх цілей сталого розвитку.

Його станції пропонують гнучку установку на відкритому повітрі та всередині приміщень із декількома варіантами — ви можете встановити на стіну, на п’єдестал або з’єднати. Окрім сумісності з повністю електричними моделями транспортних засобів, зарядні пристрої є компактними та стійкими до погодних умов.

Національний EV

Національний EV це готова компанія, що займається зарядкою розумних електромобілів, якою можуть користуватися всі підприємства. Що стосується встановлення «під ключ» зарядних пристроїв для електромобілів у США, то ця компанія вважається лідером. Він продовжує випускати нові моделі, щоб розширити свій робочий діапазон і знизити витрати. Таким чином, володіння електромобілем стає більш прибутковим.

National EV пропонує найкращі продукти для зарядки електромобілів і програмне забезпечення для керування проектами для керування великими установками для клієнтів. Ця компанія не лише продає та встановлює зарядні пристрої для електромобілів, але й обслуговує їх для підприємств, які хочуть додати пристрої для зміни електромобілів у свою комерційну власність.

Він пропонує багаторозетні пристрої, які дозволяють обслуговувати більше ніж одного клієнта одночасно. Використовуючи рішення для зарядки рівня 3, ви можете забезпечити швидку зарядку. Станції легко встановлюються завдяки швидкому обслуговуванню командою фахівців компанії. Оскільки National EV використовує штучний інтелект для доставки енергії, весь процес керується організовано.

ChargePoint

Тим, хто шукає комплексне рішення для заряджання, варто вибрати ChargePoint. Він також пишається найповнішою мережею зарядних станцій для електромобілів. Він пропонує вам правильні рішення для вашого бізнесу незалежно від його розміру та галузі.

За допомогою команди експертів ви можете зробити своїх клієнтів, відвідувачів і партнерів задоволеними. Крім того, він допомагає вам знайти знижки та стимули для стягнення плати, водночас пропонуючи необхідні вказівки щодо логістики. У двох словах, він надає вам усе необхідне, щоб бути частиною орієнтованої на майбутнє мережі заправок.

Одного облікового запису ChargePoint достатньо, щоб користувачі мали доступ до сотень зарядних точок цієї найбільш відкритої мережі зарядки електромобілів у Північній Америці та Європі. Незалежно від того, чи йдеться про легкий або важкий автомобіль, програмне забезпечення для керування автопарком цієї компанії дозволяє збалансувати експлуатаційну готовність і витрати на зарядку.

Деякі популярні галузі, які використовують цю послугу заряджання електромобілів, включають автосалони, квартири/кондомініуми, нове будівництво, автопарки, освіту, гостинність, робочі місця, комунальні послуги, роздрібну торгівлю, оператори паркування, міста, селища, роздрібну торгівлю паливом і міні-маркети, федеральні/державні агентства та розваги.

  10 найкращих безкоштовних ресурсів для вивчення Git – система контролю версій

Мережа ChargePoint — це в основному інтеграція апаратного забезпечення, хмарних служб і підтримки. Завдяки поєднанню цих трьох функцій компаніям і користувачам він може забезпечити максимально комфортну роботу.

ABB

ABB – це компанія, що займається зарядкою електромобілів, яка закладає основи для розумнішої мобільності без шкідливих викидів. Будучи світовим лідером у сфері зарядки електромобілів, він підтримує всі стандарти зарядки електромобілів. Компанія прагне зробити рішення для електромобілів доступними для кожного з будь-якої точки світу.

Це підключена до Інтернету зарядна інфраструктура, яка пропонує спеціальні рішення для заряджання для покращення вашого бізнесу. Оскільки зарядні пристрої сумісні з будь-якими послугами чи платіжними програмами, вони працюватимуть у будь-якому місці та з будь-якими підключеними службами.

АББ пропонує комплексне рішення з надійним підключенням, що включає компактні настінні блоки змінного струму та надійні станції швидкої зарядки постійного струму. Він допомагає вам створювати інноваційні системи заряджання за запитом для електробусів, розгортаючи інфраструктуру нового покоління для розумнішої мобільності.

Зарядні пристрої, підключені до ABB Ability, не тільки забезпечують швидке глобальне обслуговування, але й пропонують профілактичне обслуговування. Компанія має багаторічний досвід створення та підтримки інфраструктур кількох загальнонаціональних мереж зарядних пристроїв. Таким чином, підприємства можуть покластися на нього для встановлення рішень для зарядки для комерційних автопарків, промислових автопарків, громадських, комерційних парковок тощо.

Рішення Webasto EV

Рішення Webasto EV допомагає вам інвестувати в екологічніше майбутнє, пропонуючи рішення для зарядки електромобілів для всіх видів електромобілів, доступних на ринку. Його зарядні пристрої для електромобілів можна використовувати на робочих місцях, бізнес-стоянках, готелях, торгових центрах, роздрібних підприємствах та в аеропортах.

Співпрацюючи з Webasto над створенням пунктів зарядки електромобілів, ваша організація може залучити найкращі таланти в галузі та підвищити рівень задоволеності працівників. Компанія допомагає вашій організації досягати цілей корпоративної соціальної відповідальності та демонструвати екологічне лідерство.

Крім того, це збільшить відвідуваність вашого закладу завдяки залученню високозабезпечених водіїв електромобілів. Окрім підвищення продуктивності ваших співробітників, Webasto EV Solutions також сприяє досягненню цілей щодо скорочення викидів парникових газів і покращенню якості повітря у вашому офісі чи будинку.

Поморгайте — це постачальник рішень для зарядних пристроїв для електромобілів основного рівня 2, який дає змогу скористатися перевагами зростаючої кількості електромобілів. Його команда керуватиме з самого початку, щоб допомогти вам керувати зарядними станціями в багатоквартирному будинку, на парковці, на робочому місці, в медичному закладі, навчальному закладі, аеропорту чи в будь-якому іншому місці.

Її рішення для зарядки електромобілів із повним набором конфігурацій розгортання можна знайти по всьому світу, включаючи Північну Америку, Європу та Близький Схід. Компанія пропонує вам чотири гнучкі бізнес-моделі: хостинг, Blink, гібрид і Blink як послуга. Ви можете вибрати будь-який із цих варіантів залежно від ваших потреб.

Компанія використовує складну платформу хмарних обчислень, яка була розроблена для обслуговування глобальних мереж і клієнтів. Його перспективна технологія здатна задовольнити індустрію електромобілів, що постійно змінюється.

Витончене та тонке обладнання Blink ідеально виглядатиме як у приміщенні, так і на вулиці. Його функція Plug and Play підтримує легку зарядку. Окрім цього, додаток Blink є ще одним чудовим інструментом, який дозволяє користувачеві знайти напрямок до найближчих станцій.

  Як знайти ідеальний фітнес-трекер, який відповідає вашим потребам

EVBox

EVBox невпинно працює над забезпеченням стабільного майбутнього для вашого наступного покоління. З початку своєї подорожі в 2010 році ця компанія, що займається зарядкою електромобілів, допомогла тисячам футуристичних компаній по всьому світу запровадити електричну мобільність. Він продовжує робити транспортну систему доступною для більшої кількості людей і робити речі чистішими.

Компанія пропонує необхідну інфраструктуру, досвід і підтримку, які можуть задовольнити нові сценарії зарядки. Крім того, EVBox надає користувачам великий перелік послуг і навчання для безперебійної роботи та обслуговування обладнання.

Використовуючи його програмне забезпечення для керування заряджанням, компанії можуть легко керувати та оптимізувати рішення для зарядки електромобілів, розташовані в різних комерційних і житлових місцях. Програмне забезпечення забезпечує автоматичний потік платежів, детальну інформацію про стягнення плати та повне дистанційне керування.

Тритій

Тритій є однією з популярних компаній із зарядки електромобілів із понад 20-річним досвідом роботи в автомобільній промисловості. Він пропонує передові та надійні рішення для швидкої зарядки постійного струму для бізнесу, щоб вони могли захистити ваші інвестиції в майбутньому, використовуючи передову технологію.

Компанія розробляє та виробляє власне апаратне та програмне забезпечення для електромобілів. Компактні та міцні зарядні пристрої, які виробляє Tritium, достатньо міцні, щоб вижити навіть у суворих умовах на вулиці. Цей постачальник рішень для зарядки електромобілів використовує спеціальну спеціальну технологію для легкого встановлення, володіння та використання зарядних станцій у будь-якому з ваших бажаних місць.

Allego (Європа)

Алего має найбільшу загальноєвропейську мережу швидкої зарядки електромобілів, яка прагне зробити вашу зарядку електромобілів більш зручною та приємною. Компанія, що займається зарядкою електромобілів, пропонує надійні рішення для зарядки електромобілів, двигунів, автобусів і вантажівок для споживачів, компаній і міст, незалежно від моделі автомобіля чи приналежності до мережі.

Компанії та міста, які обирають рішення Allego для наскрізної зарядки, можуть легко забезпечити потреби драйверів інфраструктури. Компанія має понад 28 000 робочих зарядних портів по всій Європі, і її мережа розширюється щодня. Завдяки надійній масштабованості ви можете зробити його своїм партнером майбутнього.

Компанія пропонує різні рішення для зарядки станцій. Для таких місць, як автозаправні станції та придорожні ресторани з великим трафіком, компанії можуть вибрати зарядні станції високої потужності. Ці станції пропонують швидку зарядку постійним струмом для всіх електромобілів і ідеально підходять для спільного використання транспортних засобів або таксі.

Користувачі можуть скористатися станціями швидкої зарядки в супермаркетах, торгових центрах, ресторанах і місцях проведення зустрічей. Гості можуть зарядити свій транспортний засіб протягом 1 години під час покупок або обіду.

Крім того, Allego пропонує звичайні зарядні пристрої змінного струму в готелях і на автостоянках, які можна використовувати для середніх і тривалих сеансів зарядки, які зазвичай тривають від 1,5 до 8 годин.

Висновок ⚡🚗

Електромобілі сьогодні займають значну частку транспортного ринку. Однак зростання буде марним, якщо не буде достатньої інфраструктури зарядних станцій. Крім уряду, бізнес повинен виступити за допомогою компаній, що займаються зарядкою електромобілів, щоб створити більше зарядних станцій і пунктів зарядки електромобілів.

Якщо вас цікавить сталий розвиток, можливо, ви захочете прочитати про екологічні обчислення.