10 найкращих розширень Firefox для покращення роботи в Інтернеті

Ви б використовували деякі розширення, незалежно від того, який браузер ви використовуєте, чи не так? Ось деякі з найкращих розширень Firefox, які покращать користування Інтернетом.

Найпростіший спосіб зробити вищезазначене — використовувати аддон, розширення. Програми, які можна інсталювати у Firefox для зміни функціональності браузера, відомі як доповнення або розширення.

За допомогою розширень ви можете швидше виконувати завдання, покращувати функціональність браузера та отримувати більше від веб-сайтів, які відвідуєте.

Чим можуть допомогти додатки?

Змінюючи та розширюючи функції веб-переглядача, ці додатки дозволяють користувачам адаптувати свій досвід перегляду відповідно до своїх вимог. Додатки можна використовувати для різних цілей, зокрема для керування паролями, додавання кнопок соціальних мереж, блокування реклами тощо.

Перед завантаженням і встановленням клієнти можуть переглянути тисячі безкоштовних і платних додатків на глобальному ринку додатків Firefox.

У той час як деякі додатки створені компанією Mozilla, яка заснувала Firefox, інші додатки створені незалежними програмістами. Загалом, додатки підвищують ефективність, продуктивність і задоволення від перегляду веб-сторінок.

Кроки для встановлення розширень Firefox

Виконуючи наступні процедури, можна встановити розширення Firefox:

1. Відкрийте браузер Firefox у своїй системі.

2. Щоб отримати доступ до меню Firefox, натисніть «три горизонтальні лінії» у верхньому правому куті екрана.

3. У меню виберіть «Додатки».

4. Клацніть вкладку «Розширення» ліворуч на «Сторінці диспетчера додатків».

5. Скористайтеся панеллю пошуку, щоб знайти розширення, яке ви бажаєте встановити, або перегляньте запропоновані та найпопулярніші розширення на сторінці.

6. Вибравши розширення, яке потрібно встановити, виберіть «Додати до Firefox».

7. Ви побачите спливаюче вікно з проханням підтвердити своє бажання завантажити розширення. Потім натисніть «Додати», щоб переконатися.

8. Коли розширення буде завантажено та встановлено, з’явиться сповіщення.

Після його встановлення ви можете керувати розширенням, перейшовши до диспетчера доповнень і вибравши його зі списку. Звідти ви можете видалити розширення, змінити його налаштування або ввімкнути чи вимкнути його.

Підвищена безпека та безпека, вибір налаштувань, покращений вихід, блокування реклами та можливість доступу до численних веб-додатків і служб прямо з браузера – це деякі переваги використання розширень.

Крім того, розширення можуть пришвидшити рутинні процеси, автоматизувати монотонні справи та забезпечити доступність для людей з обмеженими можливостями.

Тепер давайте розглянемо деякі з найкращих розширень Firefox, які можна завантажити сьогодні.

AdblockPlus

Однією з перших програм для блокування реклами була AdblockPlus. Він безкоштовний і сумісний з різними браузерами. Це одна з найпоширеніших програм для блокування реклами. Надбудова для AdblockPlus також є однією з найбільш часто оновлюваних.

Завдяки стратегії відкритого вихідного коду з’явилося кілька значних конкурентів, незалежно від того, що AdBlock використовує вихідний код AdblockPlus. Група, яка його створила, також оголосила про підтримку 52 різноманітних мов, створивши один із найширших доступних списків фільтрів.

AdblockPlus, який блокує рекламу та захищає від зловмисного програмного забезпечення та відстеження, працює з Firefox на настільних комп’ютерах і платформах Android.

Ви відразу можете помітити, наскільки AdblockPlus оптимізує ваш досвід перегляду, оскільки він відображає кількість реклами, яку він блокує на сторінці.

  Що таке кнопка знімка екрана iPhone

AdblockPlus дає змогу створити безпечний список веб-сайтів, на яких дозволено показувати рекламу, головним чином якщо вона не є агресивною та суттєво не перешкоджає вашому перегляду. Завантажте розширення AdblockPlus зараз і дозвольте лише ту рекламу, яку ви вважаєте релевантною.

Темний читач

Увімкнувши темний режим для веб-сайтів, користувачі популярного розширення браузера Dark Reader можуть переглядати веб-сайти більш комфортно при слабкому освітленні та з меншим навантаженням на очі. Firefox є лише одним із веб-браузерів, які підтримують розширення.

Dark Reader для Firefox має різні можливості, включаючи видалення певних веб-сайтів із темного режиму, налаштування яскравості та контрастності, методи сепії та відтінків сірого та колірні схеми.

Розширення працює з Firefox 56, попередніми версіями та останнім оновленням. Щоб встановити його, можна скористатися сайтом Dark Reader або магазином доповнень Firefox.

Крім того, Dark Reader працює з іншими популярними додатками Firefox, включаючи інструменти конфіденційності та блокувальники реклами. Dark Reader для Firefox має кілька настроюваних параметрів, сумісний з різними версіями та працює з іншими відомими розширеннями.

FireShot

Користувачі популярного аддона веб-браузера Firefox FireShot можуть робити та змінювати знімки екрана веб-сайтів. На ринку доповнень Firefox це безкоштовно.

Найпопулярніше оновлення Firefox, а також численні попередні версії сумісні з FireShot. Інші відомі веб-браузери, такі як Chrome, Edge і Opera, також можуть використовувати його.

Деякі з основних можливостей FireShot включають здатність швидко зберігати або ділитися знімками екрана та легко знімати цілі веб-сторінки або лише видимі області сторінки.

Крім того, він забезпечує взаємодію із зовнішніми службами, такими як Dropbox і Google Drive. Оскільки FireShot пропонує широкий вибір налаштувань, клієнти можуть змінювати такі параметри, як формат зображення, якість і комбінації клавіш відповідно до своїх смаків.

Гнучке та зручне програмне забезпечення для створення скріншотів, таке як FireShot, може підвищити продуктивність і прискорити робочі процеси в Інтернеті.

Граматично

Grammarly — це додаток або розширення для браузера, яке миттєво перевіряє ваш текст на наявність помилок на різних веб-сайтах, включаючи Facebook, WordPress, Microsoft Word тощо. Як настільна, так і мобільна версії Firefox сумісні з розширенням Grammarly, яке можна завантажити з магазину доповнень Firefox.

З розширенням Grammarly доступно кілька функцій, наприклад контекстна перевірка орфографії, перевірка граматики та перевірка стилю письма.

Крім того, він може запропонувати кращу термінологію, синоніми та виявити плагіат. Ряд налаштувань, включаючи електронні листи, публікації в соціальних мережах і онлайн-документи, можуть використовувати розширення.

Плагін Grammarly сумісний із Firefox версії 60 і вище, і він призначений для цього. Разом із мобільними пристроями Android та iOS його можна використовувати з операційними системами Windows, macOS та Linux.

Мед

Плагін купонів Chrome, який найчастіше використовується, називається Honey. Коли ви додаєте його до свого браузера, він шукатиме купони щоразу, коли ви відвідаєте сторінку покупок. Програмне забезпечення також автоматично використовуватиме купон під час оплати. Це полегшує заощадження грошей, ніж будь-коли.

  10 найкращих інструментів для моніторингу локальних мереж

Він працює з багатьма інтернет-магазинами та магазинами, включаючи Amazon, Walmart та інші. Для використання розширення, яке є безкоштовним, немає жодних вимог щодо реєстрації чи персональної інформації.

Він простий у використанні, і для активації потрібно один клік. Він також пропонує простий у використанні інтерфейс, який демонструє знижки та купони, які легко доступні.

Будь-хто, хто хоче заощадити гроші, купуючи онлайн, може знайти плагін Firefox Honey корисним інструментом. Розширення можна завантажити з магазину доповнень Firefox і працює з браузером Firefox.

LastPass

LastPass дає вам контроль над своїм онлайн-життям, спрощуючи безпечне збереження ваших конфіденційних даних, щоб ви могли отримати їх будь-де та будь-коли. Це допомагає зберігати всі ваші номери кредитних карток, адреси та іншу інформацію в безпечному сховищі, щоб LastPass міг автоматично заповнити її за вас, коли вам це потрібно.

Якщо встановлено, двійковий компонент безпечно з’єднається з розширенням, щоб надати додаткові функції, такі як обробка вкладень і синхронізація входу між клієнтами локально на вашому комп’ютері. Крім того, ваші дані захищені на кожному кроці, що допомагає LastPass стати одним із найнадійніших розширень.

LastPass можна завантажити та використовувати безкоштовно на будь-якому ноутбуці чи настільному комп’ютері з магазину розширень Firefox.

Додаткові функції, включені в LastPass Premium, включають пріоритетну технічну допомогу, 1 Гб захищеного сховища файлів, елітні рішення двофакторної автентифікації, такі як YubiKey, і спільний доступ до сімейних паролів.

Стилус

Використовуючи унікальні стилі CSS, користувачі популярного розширення Firefox Stylus можуть змінювати вигляд веб-сторінок. Разом з іншими браузерами, як-от Google Chrome, Opera та Safari, він працює з версіями Firefox 57 і вище.

Здатність Stylus експортувати та імпортувати стилі спрощує обмін змінами з іншими та є однією з його основних функцій. Крім того, він підтримує сценарії користувача, які можна застосовувати до веб-сайтів, щоб змінити їх поведінку або надати нові функції.

У Stylus є вбудований засіб вибору кольорів і додаткові інструменти для створення та зміни стилів. Редактор також зручний і має підсвічування синтаксису та автозаповнення.

Користувачі також можуть створювати типи, видимі лише в певних ситуаціях, як-от друк або темний режим, і застосовувати їх до певних доменів або сторінок.

Firefox Stylus — це надійний і адаптований інструмент для зміни зовнішнього вигляду веб-сторінок. Оскільки він працює з різними браузерами, він доступний багатьом користувачам. Отримайте розширення Stylus зараз із магазину доповнень Firefox.

Вкладка «Стиль дерева».

Плагін Firefox Tree Style Tab — це потужний інструмент для керування вкладками в деревоподібній ієрархії. Користувачі можуть організовувати перевірки зв’язків між батьками та дітьми, що спрощує керування кількома обліковими записами одночасно.

Він пропонує різноманітні цінні функції, такі як можливість перетягувати вкладки між батьківськими та дочірніми категоріями, блокувати облікові записи для запобігання випадковому закриттю, а також розгортати та стискати гілки дерева вкладок. Додаткові параметри налаштування розширення включають можливість змінювати розмір, стиль і колір вкладки.

Вкладка Tree Style доступна у Firefox версії 60 і вище, а також для використання в ОС, включаючи Windows, Mac і Linux. Крім того, він працює з багатьма різними розширеннями Firefox, включаючи Tab Mix Plus і Vim Vixen.

  Як зламати Wii U, щоб запускати домашні ігри та програми

Завдяки таким функціям, як обробник кількох вкладок, ви можете вибирати багато вкладок тривалим натисканням заряду. Ви можете закривати різні вкладки одночасно, довго натискаючи на вікно закриття в обліковому записі. Ви можете отримати розширення в магазині доповнень Firefox.

Вимкнути світло

Користувачі можуть затемнювати веб-сайт, який вони переглядають, щоб зосередитися на певному відео чи зображенні, використовуючи розширення Turn Off the Lights Firefox, популярне доповнення.

Firefox може використовувати плагін у комп’ютерних системах Windows, Mac і Linux. Крім того, він працює з найновішими версіями Firefox, гарантуючи, що користувачі можуть використовувати всі його можливості, не стикаючись із проблемами сумісності.

Розширення має деякі параметри налаштування, які дозволяють користувачам змінювати колір, ефекти поступового появи та зменшення, а також ступінь затемнення. Користувачі можуть налаштувати автоматичний запуск розширення щоразу, коли вони відвідують певні веб-сайти чи сторінки.

Аддон Turn Off the Lights має деякі відмінні можливості, зокрема автоматичне визначення відео на веб-сайтах і виділення їх для кінематографічного враження. Аддон також працює з багатьма відеохостингами, включаючи Dailymotion, Vimeo та YouTube.

Розширення Turn Off the Lights Firefox — це функціональний додаток, який покращує роботу браузера, пропонуючи налаштування, роботу з різними операційними системами та сумісність із останньою версією Firefox. Ви також можете завантажити його з магазину додатків Firefox.

Автоматичне видалення файлів cookie

Коли ви виходите з вкладки або вікна веб-переглядача, розширення браузера Firefox Cookie AutoDelete автоматично видаляє файли cookie з вашого браузера. Веб-сайти використовують файли cookie та невеликі файли, що зберігаються на вашому комп’ютері, щоб запам’ятовувати ваші вподобання або стежити за вашою активністю в Інтернеті.

Незважаючи на свою потенційну корисність, файли cookie також можуть становити загрозу конфіденційності, оскільки їх можна використовувати для відстеження ваших дій в Інтернеті на багатьох веб-сайтах.

Firefox Cookie AutoDelete дозволяє додавати надійні веб-сайти до білого списку тих, для яких ви хочете деякий час зберігати файли cookie, автоматично видаляючи файли cookie з усіх інших веб-сайтів. Ви також можете перевіряти та керувати своїми файлами cookie за допомогою розширення та встановлювати параметри для того, скільки ви хочете зберігати різні види файлів cookie.

Найновіша версія Firefox проста та сумісна з Firefox Cookie AutoDelete. Розширення також має велику базу користувачів і хороші відгуки, а також отримує часті оновлення для виправлення помилок і підвищення продуктивності.

Розширення Firefox Cookie AutoDelete — це корисна функція, яку варто розглянути, якщо ви стурбовані своєю конфіденційністю в Інтернеті та хочете керувати своїми файлами cookie. Для збереження вашої конфіденційності також доступні приватні браузери для мобільних телефонів.

Висновок

Ви можете додати функції та функції до Firefox, які покращать ваш досвід серфінгу. Ви також можете переглядати сайти ефективніше та з більшою персоналізацією завдяки розширенням Firefox. Вони можуть допомогти в усьому, від організації та продуктивності до безпеки та конфіденційності.

Ви можете налаштувати свій веб-переглядач і підвищити його ефективність за допомогою відповідних розширень зі списку вище.

Ви також можете ознайомитися з деякими додатками безпеки браузера для конфіденційності.