10 найкращих розумних розеток для вашого розумного дому

Categories:

Ви мріяли мати щось, за допомогою чого можна було б вмикати або вимикати електроприлади просто кінчиком пальців?

Або пристрій, який може стати вашим рятівником, коли ви забудете вимкнути електроприлади і згадаєте, коли ви вже за 20 км від дому?

Не хвилюйтеся, тому що розумні розетки тут, щоб виконати ваші бажання! Все, що вам потрібно, це смартфон, і ви можете включити вентилятор, просто лежачи в ліжку. Звучить цікаво, правда? Отже, перш ніж ми глибоко зануримося в розумні розетки, давайте розберемося, що таке розумні розетки.

Що таке розумні розетки?

Розумна розетка — це пристрій із підтримкою Wi-Fi, який використовує новітні технології для автоматизації дротових пристроїв у вашому домі. Коли дротовий пристрій, як-от світло, вентилятор або навіть ваша улюблена кавоварка, підключено до вашої розумної розетки, ви зможете керувати ним з будь-якої точки планети.

Деякі з нових розумних розеток оснащені функцією аналізу енергії, яку споживає приєднаний до них пристрій, що є чудовим способом економії енергії.

Ось кілька способів того, як розумні розетки стали рятівником для кожного дому:

  • Це допоможе вам керувати своїми приладами в ті дні, коли ви не в місті.
  • Гарантує безпеку, якщо ви забули вчасно вимкнути прилади.
  • Скиньте маршрутизатори, просто натиснувши програму.
  • Вмикайте та вимикайте кухонні прилади без проблем.
  • Увімкніть кондиціонер перед тим, як повернутися додому, щоб насолодитися затишною атмосферою.
  Як заблокувати когось на Strava

Щоб вивести весь досвід на новий рівень, ви можете підключити свої розумні розетки до розумних пристроїв, таких як Alexa, Siri або Google.

Просто цікаво, ви лежите на своєму ліжку і хочете склянку теплої води, але не можете рухатися через болі в тілі. Завдяки розумним розеткам. Все, що вам потрібно сказати, це: «Алекса, чи можете ви ввімкнути електричний чайник, будь ласка», і ваша гаряча склянка води буде готова за кілька секунд.

Отже, щоб допомогти вам вибрати найкраще, ви можете перевірити кілька варіантів перед покупкою розумної розетки.

Розумна розетка Kasa Mini 15A

Легко інтегруйте свої електроприлади в екосистему Apple за допомогою Kasa Smart Plug Mini 15A. Відчуйте функцію голосового керування без використання рук, підключивши її до Alexa або Siri.

Завдяки вогнестійкій конструкції та конструкції, що запобігає ударам, він запобігає смертельній небезпеці електричного струму та створює автоматичний розклад для ваших пристроїв.

Крім того, безкоштовний додаток Kasa дозволяє вам керувати розумною вилкою будь-де та переглядати споживання електроенергії за попередні періоди.

Kasa Smart Plug HS103P4

Перебуваючи у відпустці чи вдома, ви можете зручно керувати своїми приладами кінчиками пальців за допомогою розетки Kasa Smart Plug HS103P4. Він простий у налаштуванні, доступний з будь-якого місця, і користувачі давно довіряють йому.

Встановіть таймери зворотного відліку для автоматичного вимикання та вмикання приладів. Аналізуйте час роботи, щоб контролювати використання та зменшувати витрати енергії. Крім того, додайте свої улюблені розумні пристрої, щоб отримати першокласний досвід.

Amazon Smart Plug

Створіть нові звички та спростіть своє життя, купивши нову розетку Amazon Smart Plug для домашньої автоматизації. Просто підключіться до свого додатка Alexa і бум! Ваше світло в сусідній кімнаті вимкнеться одним запитом.

  Як видалити обліковий запис OnlyFans

Щоб виглядати так, ніби ви перебуваєте вдома, поки вас немає, стане в нагоді вбудований режим «Вдома». Цей простий в установці пристрій компактної конструкції розраховує споживання світла за допомогою інформаційної панелі Alexa.

Meross Smart Plug Mini

Завдяки компактному розміру та швидкому відгуку Meross Smart Plug Mini динамічно вмикає та вимикає ваш гаджет одним натисканням. Він доступний, простий у використанні та має високу якість.

Плануйте свої дії, економте енергію та керуйте приладами за допомогою простих команд. Інтегруйте свій пристрій в екосистему Apple і насолоджуйтеся перевагами.

VOCOlinc Homekit Smart Plug

Абсолютно нова розетка VOCOlinc Homekit Smart Plug проста у використанні та підключенні. Насолоджуйтеся керуванням без рук, підключившись до Siri або Alexa та автоматизувавши свій дім.

Його компактний дизайн не загородить інші ваші розетки та забезпечить захист від смертельних загроз. Користувачі Android повинні завантажити програму VOCOlinc, щоб додати пристрої та швидко налаштувати її.

Wemo Smart Plug з різьбою

Швидкий і надійний Wemo Smart Plug підключається через Thread, WiFi або Bluetooth і дозволяє голосово керувати за допомогою Siri або Home App, щоб увімкнути або вимкнути гаджети.

Налаштування є простим і забезпечує стабільне з’єднання та розширені з’єднання для підключених пристроїв. Керуйте своїми пристроями з будь-якої точки світу за допомогою нової технології потоків,

Подвійна розумна розетка Meross WiFi

Маючи компактну конструкцію 2-в-1, Meross WiFi Dual Smart Outlet забезпечує голосове керування без використання рук і планує автоматичне ввімкнення та вимкнення ваших пристроїв.

Його проста конфігурація, елегантний дизайн і переваги подвійного смарт-розетки з розумними пристроями роблять його обов’язковим до покупки. Крім того, Meross протягом багатьох років користується високою довірою споживачів.

Сумісний TP-Link Tapo Apple HomeKit Smart Plug Mini повністю інтегрується у вашу екосистему Apple. Він оснащений компактними функціями та 2-річною гарантією.

  Як виділяти та анотувати PDF-файли на вашому iPad

Підключення Bluetooth робить процес інсталяції швидшим. Завдяки спадщині надійності, ефективності та цінності компанія TP-Link завоювала довіру багатьох клієнтів. Дистанційно керуйте своїми електронними гаджетами без зусиль і відчуйте розумний спосіб життя.

Smart Plug, подвійна розетка Smart Plug 15A WiFi

Завдяки компактному дизайну 2-в-1 Smart Plug, Dual Smart Plug 15A Wi-Fi розетка автоматизує вашу рутину відповідно до вашого вибору.

Встановіть програму Meross, увімкніть розумні розетки, і все готово. Насолоджуйтесь функцією голосового керування та керуйте кількома пристроями за допомогою однієї команди.

Подовжувач живлення Smart Plug, плоска розетка Meross WiFi 15A

Оснащений чотирма розетками та 4 портами USB, подовжувач живлення Meross Smart Plug забезпечує хороший захист від нещасних випадків зі смертельним результатом. Сумісний із екосистемою Apple, це найкраща покупка для автоматизації вашого дому.

Налаштуйте свою систему за допомогою програми, заплануйте свій розпорядок дня та керуйте ним за допомогою одного запиту з будь-якого місця та будь-де.

Заключні слова

Отже, якщо ви шукаєте найкращі розумні розетки, які можуть автоматизувати та покращити якість вашого життя, перегляньте цей список, щоб знайти ідеальний вибір.

Далі ви можете перевірити деякі розумні домашні гаджети для більшої простоти.