10 найкращих програм Wear OS для завантаження на ваш розумний годинник у 2022 році

Ось деякі з найкращих програм для Wear OS, рятівне коло надії Google захопити нинішнього лідера, Apple Watch.

Apple Watch досі були домінуючою силою серед пристроїв, що носяться. Це затьмарює зусилля інших преміальних гравців, таких як Samsung і Google разом узяті. Тож було неминуче партнерство, щоб взяти чемпіона.

Це стало можливим у 2021 році, коли Google і Samsung об’єднали свої зусилля для створення найкращої операційної системи для переносних пристроїв, щоб передати її іншим брендам і, нарешті, скинути WatchOS від Apple.

Це відразу Google намагається зробити Android, цього разу для пристроїв, що кріпляться на зап’ясті.

Найкращі програми Wear OS

Будь-яка операційна система значною мірою залежить від підтримуваних програм для широкого впровадження.

І саме тому ми тут, щоб розповісти вам про найкращі програми WearOS для вашого розумного годинника.

Давайте розпочнемо.

G Платити

G Платити це чудовий спосіб оплати онлайн, у звичайних магазинах і в додатках Google Play Store. Ви можете додавати кредитні або дебетові картки та використовувати обліковий запис PayPal.

Це набагато зручніше з годинниками з підтримкою NFC. Просто піднесіть його до терміналу, щоб оплатити найшвидше.

Крім того, G Pay гарантує вам першокласну безпеку даних і є обов’язковим додатком для Wear OS для легкого шопінгу.

Камера перша

Камера перша гарантує, що ви не пропустите смартфони, що стосується фотографій і відео. Він підтримує такі жести, як обертання зап’ястям для зйомки фото/відео. Це може працювати автономно на вашому розумному годиннику, тобто вам не потрібно підключати його до телефону.

  Як видалити відео зі списку продовження перегляду та перегляду на Prime Video

Окрім фотографування та запису відео, ви також можете використовувати Camera One для аудіозапису. Він оснащений багатьма корисними функціями, такими як масштабування, спалах, сповільнена зйомка тощо.

Camera One має пробний період, протягом якого ви можете користуватися всіма преміум-функціями. Однак ви також можете залишитися з безкоштовною версією, якщо вам потрібні основні функції.

Strava

Strava for Wear OS забезпечує таку необхідну мобільність для однієї з найпопулярніших програм серед спортсменів.

Після налаштування за допомогою смартфона ви можете використовувати його для прогулянок на свіжому повітрі, бігу, їзди, катання на велосипеді та багатьох інших функцій на основі годинника. Можливо, саме функції спільноти тримають вас мотивованими та конкурентоспроможними.

Однак, оскільки Strava є безкоштовним додатком, деякі функції можуть бути обмежені для платних користувачів.

Циферблат годинника

Циферблат годинника для людей, які люблять налаштування.

На момент написання цієї статті ця програма має понад 100 тисяч безкоштовних і преміальних циферблатів від відомих світових брендів і виконавців.

Однак ви можете просто створити власний на www.facer.io/creator і опублікувати його. Щоб почати, є багато варіантів перетягування. Наприклад, ви можете імпортувати зображення, налаштовувати шрифти, додавати різні часові макети, щоб завершити свій дизайн за лічені хвилини.

Нарешті, це сумісно з усіма пристроями Wear OS, а також ідеально працює з годинниками Samsung.

Карти Гугл

Це безпрограшна справа. Карти Гугл легко перетворюється в найкращі програми Wear OS для подорожей у невідомі місця, якщо ви ненавидите дивитися на смартфон на кожному розі.

Google Maps на смарт-годиннику працює за допомогою Google Assistant. Вам потрібно повідомити своєму годиннику пункт призначення, щоб отримати деякі результати. Нарешті, ви можете вибрати той, щоб почати навігацію.

  Як увімкнути (або вимкнути) та використовувати сенсорний режим у Word

IFTTT

IFTTT це програма для продуктивності та автоматизації, яка може спростити повсякденні монотонні завдання. Ви можете знайти кілька робочих процесів або створити свій власний.

Кожен робочий процес використовує деякі аплети, елементи, які з’єднують різні програми.

Наприклад, ви можете налаштувати робочий процес на отримання сповіщень на смарт-годиннику кожного разу, коли акумулятор смартфона розряджається. Або отримуйте сповіщення, коли міжнародна космічна станція пролітає над вашим домом.

Подібним чином ви також можете підключити елементи розумного дому, щоб керувати технікою прямо зі свого розумного годинника.

Носіть аудіозаписувач

Носіть аудіозаписувач це потужний інструмент запису для смартфонів і розумних годинників. Ви отримуєте такі варті уваги функції, як оптимізація якості звуку, завантаження в хмару, додавання фотографій до записів, придушення відлуння, пропуск тиші тощо.

Він також може працювати у фоновому режимі, замінюючи піктограму сповіщень для подальшого вдосконалення функцій скритності.

Це безкоштовна програма з найдосконалішими функціями, присвяченими Wear OS.

Монітор батареї телефону та годинника

Наступним у рядку найкращих програм Wear OS є Монітор батареї.

Цей монітор батареї дає попередження та прогнози щодо розрядки батареї протягом дня.

Крім того, розробник обіцяє мінімальний вплив на акумулятор. Крім того, вам повідомлять про швидкість зливання і зарядки. Нарешті, це допомагає дистанційно контролювати підключені пристрої та бути в курсі будь-яких можливих простоїв.

Але ви повинні пам’ятати, що програми для смартфона та розумного годинника потрібно оновлювати, щоб забезпечити точне звітування.

компас

компас стане в нагоді для дослідження незвіданих територій, де онлайн-карти просто вимирають.

Ви можете перевірити свої поточні координати та відрізнити справжню та магнітну північ.

  Як дивитися Netflix у 1080p в Chrome і Firefox

Попередження розробника: помахайте пристроєм кілька разів вісімкою (∞), щоб відкалібрувати його!

Крім того, ви можете ввести координати пункту призначення та почати подорож, перевіривши відстань. Зменшення дистанції, очевидно, означає правильну траєкторію. Це може бути приблизним у кращому випадку, але єдиним доступним варіантом у непозначеному на карті пустельному місці.

Нарешті, це однозначно одна з найкращих програм Wear OS для людей, які люблять пригоди.

Мультикалькулятор

Встановлення калькулятора на розумний годинник може здатися дивним, але воно того варте.

The Мультикалькулятор це повноцінний додаток для смартфонів. Однак його підтримка Wear OS наразі обмежена стандартними калькуляторами та конвертерами валют.

Але практично складні функції не будуть дуже корисними для невеликої нерухомості розумного годинника. Таким чином, програма є ідеальною для обмеження програми смарт-годинника основними функціями.

Висновок

Це була наша підбірка найкращих програм Wear OS. Дійсно, наручні годинники пройшли довгий шлях, і Wear OS тепер має щось серйозне, щоб представити своїм користувачам.

Але не буде неправильним сказати, що розумні наручні пристрої спочатку призначалися для любителів фітнесу. І якщо ви один із них, перевірте ці розумні засоби відстеження здоров’я, щоб підтримувати свій рівень фізичної форми на піку.