10 найкращих програм-калькуляторів для легкого розв’язання складних математичних рівнянь (Android та iOS)

Categories:

Визнай це! Математика — міцний горішок.

Розв’язування математичних рівнянь може бути складним завданням навіть для досвідчених – від складних задач до найосновніших.

Розв’язання складних обчислень потребує багато часу, особливо таких, як обчислення та тригонометрія. Саме тоді вам знадобиться науковий калькулятор. Однак ви не завжди можете тримати ці наукові калькулятори під рукою.

Таким чином, ця публікація поділила список найкращих наукових програм-калькуляторів.

Переваги програм Scientific Calculator

Програми-калькулятори допомагають розв’язувати арифметичні задачі від базового до просунутого рівнів. Ви не завжди можете тримати науковий калькулятор під рукою. Ось чому ці мобільні програми можуть стати великою підмогою для вирішення математичних проблем.

Давайте розглянемо численні переваги використання додатків математичних калькуляторів:

#1. Простий у використанні

Однією з головних переваг використання онлайн-калькуляторів є простота використання та доступність. Ці програми мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і розв’язування математичних завдань займає кілька секунд.

Все, що вам потрібно, це опустити задачу та символи в правильній послідовності, і калькулятор дасть вам точну відповідь.

Найкраще те, що він проведе вас крок за кроком у розв’язанні проблем, щоб ви могли зрозуміти концепцію таких проблем.

#2. Різноманітність розрахунків

Програми-калькулятори призначені не лише для розв’язування простих операцій додавання, віднімання та множення, але й для розв’язування складних арифметичних і алгебричних задач. Ви можете ефективно розв’язувати вікові задачі, площі та об’єми, квадратні рівняння та навіть обчислення.

#3. Точність і ефективність

Традиційні обчислення потребують ручки та паперу, і ймовірність помилок висока. Математичні онлайн-калькулятори не тільки швидкі, але й точні. Якщо ви введете правильні дані, ви отримаєте точну відповідь протягом декількох секунд.

Крім того, ви отримаєте покрокове керівництво щодо виконаних кроків.

#4. Індивідуальне навчання

Деякі додатки-калькулятори також мають функції розв’язування математики, де учні можуть отримати додаткові практичні тести та завдання. Він пропонує такі функції, як налаштований досвід розв’язання складних математичних завдань.

Що ще? Деякі додатки-калькулятори преміум-класу пропонують допомогу експертів, щоб покращити процес навчання.

Нижче ми перерахували кілька чудових програм-калькуляторів, які можуть вправно розв’язувати найдовші математичні обчислення, заощаджуючи час. Більшість цих онлайн-калькуляторів, якими ми поділилися, доступні в Apple Store і Android.

Давайте перейдемо до списку найкращих наукових програм-калькуляторів із їхніми основними функціями:

Науковий калькулятор Panecal

Panecal від Appsys – це науковий калькулятор для користувачів iOS та Android. Ця 32-бітна програма-калькулятор дозволяє відображати та редагувати формули, щоб ви не робили жодних помилок. Ви також можете зберегти попередні формули, щоб почати з того місця, де ви зупинилися.

Також можна використовувати пам’ять змінних, щоб змінити деякі значення, щоб остаточно їх обчислити.

Ви можете переходити до будь-якої формули чи числа на екрані або прокручувати формули. Panecal має різні жести, наприклад довге натискання для копіювання та вставлення.

  Horizon гарантує, що відео завжди записуються в альбомній орієнтації на iOS

Швидкі функції:

 • Користувачі можуть відновити формули та перевірити історію відповідей з інтерфейсу.
 • Appsys дозволяє обчислювати двійкові, десяткові, вісімкові та шістнадцяткові числа.
 • Він виконує різноманітні математичні операції, такі як обернені тригонометричні функції, логарифмічні функції, степеневі функції, функції степеневого кореня, факторіали, абсолютні значення, обчислення відсотків, обчислення за модулем, а також полярні та декартові координати.

Доступно в: Google Play Store і Apple Store

Десмос

Desmos — це програма графічного калькулятора, яка спеціально розроблена для відображення полярних і декартових координат. Все, що вам потрібно, це просто ввести будь-яке рівняння, і цей графічний калькулятор намалює лінії та параболи за лічені секунди.

Ця математична програма також дозволяє користувачам будувати полярні та декартові графіки за допомогою інтуїтивно зрозумілих повзунків і інструменту введення даних.

Що ще?

Desmos може легко складати тригонометричні рівняння, розв’язувати задачі обчислення та попереднього обчислення та навіть демонструвати статистичні дані, що відповідають даним.

Швидкі функції:

 • У Desmos також є науковий калькулятор, який розв’язує складні математичні задачі, такі як квадратний корінь, куб і навіть колоди.
 • Desmos не вимагає підключення до Інтернету. Ви можете отримати доступ до програми навіть у режимі офлайн.
 • Він пропонує програму зчитування з екрана для захоплення зображення та малювання графіка.
 • Крім того, користувачі також можуть використовувати звукові сліди, щоб краще зрозуміти графік.

Доступно в: Play Store і Apple Store

GeoGebra

GeoGebra — це програма для вирішення математичних задач, яка включає функцію дошки. Незалежно від того, чи хочете ви працювати індивідуально чи презентувати це в класі, GeoGebra працює безперебійно.

Цей безкоштовний додаток-калькулятор розв’язує різноманітні математичні задачі, зокрема обчислення, статистику, геометрію та алгебру.

Ви можете створювати графіки за допомогою інтерфейсу перетягування. Крім того, у вас є можливість маніпулювати графіками за допомогою повзунків.

GeoGebra має простий інтерфейс із доступністю різноманітних форм і ліній, які можна використовувати для побудови графіків і ліній.

Швидкі функції:

 • Користувачі можуть відображати обчислення в реальному часі та керувати змінними внизу, щоб коригувати графіки.
 • Крім того, є безліч безкоштовних навчальних заходів, які ви можете шукати в додатку.
 • Ви можете одночасно перемикатися між переглядом алгебри та таблицею.

Доступно в: Play Store і Apple Store.

Науковий калькулятор RealCalc

Ви не будете задоволені його традиційним інтерфейсом користувача, а тими функціями, які вирішує цей калькулятор.

RealCalc — це науковий калькулятор для користувачів Android. Він має понад 20 мільйонів завантажень і різноманітні 5-зіркові відгуки. Програма калькулятора створена таким чином, що виглядає як справжній калькулятор.

RealCalc вирішує складні математичні задачі, такі як степені, корені, експоненти, тригонометричні функції та навіть логарифми.

У цій програмі немає абсолютно ніяких наворотів.

Realcalc має такі функції, як наукові розрахунки, історія, спогади та перетворення одиниць. Як і справжній калькулятор, ця програма підтримує 12 цифр і має різні стилі та формати.

Швидкі функції:

 • Додаток забезпечує як альбомну, так і портретну орієнтацію дисплеїв.
 • Він підтримує двійкові, вісімкові та шістнадцяткові обчислення.
 • RealCalc підтримує різноманітну графіку та роздільну здатність екрана всіх розмірів.
  Як виправити Windows 10 не розпізнає телефон Android

Доступно в: Play Store

Науковий калькулятор

Якщо вам потрібен простий науковий калькулятор, я б порекомендував Scientific Calculator від Simple Innovation. Програма калькулятора має традиційний, але простий у використанні інтерфейс.

Однак у вас не виникне труднощів у використанні цієї програми-калькулятора. Натисніть і утримуйте цифри, щоб вибрати константи, змінні та показники, наприклад π.

Використовуючи цю програму-калькулятор, ви можете виконувати арифметичні операції, зокрема журнал, калькулятор графіків, квадратне рівняння та матриці.

Доступно в: Play Store

Науковий калькулятор TechCalc

TechCalc — це науковий калькулятор, який підходить для вирішення математичних і фізичних задач. Він поставляється з 12 різними режимами обчислення. TechCalc має 44 різні варіанти розрахунків, науково-довідковий розділ і періодичну таблицю елементів.

Довідковий розділ містить різноманітні обчислення, зокрема фізичні закони, математичну алгебру, елементарну алгебру, калькулятор рН, калькулятор ІМТ тощо.

Зручний інтерфейс дозволяє збільшувати або зменшувати цифри за допомогою кнопок + або –. Хоча існує безкоштовна версія програми для Android, вона поставляється з рекламними банерами.

Ви можете заплатити початкову ціну 2,99 доларів США, якщо вам потрібна версія без реклами.

Швидкі функції:

 • Програма калькулятора пропонує 64-розрядний режим програмування, що пропонує шістнадцяткові, вісімкові, двійкові та десяткові числа.
 • Користувачі можуть налаштувати інтерфейс калькулятора, вибираючи з різних макетів.
 • Розрахунки можна записувати, щоб користувачі мали доступ до історії обчислень.

Доступно в: Play Store

Безкоштовно42

Пам’ятаєте старі калькулятори HP-42S? Free42 є точною повторною реалізацією цього.

Free42 — це програма-калькулятор із відкритим вихідним кодом, яка має традиційний інтерфейс і працює так само, як ваш старий шкільний калькулятор. Програма калькулятора має два режими перегляду – стандартний і альбомний.

Що ще? Ви можете вибрати з широкого діапазону скінів і завантажити зовнішній вигляд на свій вибір. Однак, якщо ви шукаєте калькулятор, який розв’язує такі складні функції, як параболи, полярні та декартові координати, придбайте розширену версію Free42.

Plus42 — це вдосконалена версія програми-калькулятора Free42. Загалом він містить 8 рядків і 22 стовпці.

Швидкі функції:

 • Користувачі можуть імпортувати та експортувати дані.
 • Математичні задачі можна роздрукувати, і вони найбільш сумісні з принтером HP-82240.
 • Free42 доступний у Linux, Windows, а також MacOS.

Доступно в: Play Store та Apple Store

Програма наукового калькулятора NCalc

NCalc — це простий, але потужний додаток-калькулятор, який дозволить вам розв’язувати будь-які математичні задачі, наприклад, як ви їх записуєте на аркуші паперу. Додаток дуже добре працює з двома режимами: символьним і числовим.

NCalc може вирішувати складні та базові задачі, такі як загальні та кубічні, квадратні та четверті рівняння. Крім того, ви також можете обчислювати похідні, інтеграли та задачі числення.

Крім того, функція таблиці створює базу таблиці після введення виразу. Користувачі можуть створювати історію обчислень і експортувати обчислення за лічені секунди. Щоб отримати додаткові переваги, програма постачається з різноманітними стильними темами та шрифтами.

Швидкі функції:

 • Десятковий формат має п’ять форм; нормальний, інженерний SI, науковий і фіксований.
 • Окрім математичних обчислень, NCalc також розв’язує фізичні рівняння, наприклад векторні.
 • Додаток пропонує різні розкладки клавіатури, які нагадують моделі 115 es plus, 991 es plus, 300 es plus і 991 ex.
 • Однією з найкращих функцій є робочий простір із кількома графіками, де різні користувачі можуть співпрацювати.
  Як встановити програму Nokia Camera на будь-який телефон Android

Доступно в: Apple Store

Калькулятор Tryvin

Calculator+ від Tryvin розроблено спеціально для iPhone та iPad. Він має привабливий інтерфейс і великі шрифти клавіатури. Tryvin пропонує елегантний інтерфейс, схожий на калькулятор, який підтримує багато розширених функцій, включаючи розширене редагування, копіювання та вставлення та навіть експорт та імпорт.

Хоча безкоштовна версія цієї програми містить науковий калькулятор, оновлена ​​версія пропонує широкий спектр функцій.

Додаток Tryvin Calculator має функцію рукописного введення, за допомогою якої користувачі можуть писати рівняння руками, а не клавіатурою.

Що ще? Ви можете розв’язувати складні математичні задачі, зокрема поліноміальні рівняння, лінійні рівняння, будувати графіки та статистичні дані.

Швидкі функції:

 • У бібліотеці дизайну Tryvin є різноманітні теми та скіни.
 • Калькулятор валют включає такі функції, як обмінні курси та доступ до понад 150 валют.
 • Ви можете інтегрувати калькулятор зі своїм Apple Watch і керувати ним безпосередньо.

Доступно в: Apple Store

PCalc Lite

PCalc пропонує більші функції, ніж інші програми наукового калькулятора. Він ідеально підходить для вчених, інженерів, програмістів і всіх, кому потрібен повнофункціональний калькулятор.

Праворуч програма пропонує режим RPN із повним дисплеєм. Він має перемикається розташування кнопок, яке включає як вертикальне, так і горизонтальне розташування. Крім того, є повноцінний редактор, який можна налаштувати та яким можна поділитися з іншими.

Користувачі можуть вибирати з широкого діапазону тем, від мінімалістичних до найяскравіших. Що мені найбільше сподобалося в цьому додатку-калькуляторі, так це його стильний інтерфейс і 3D-перегляд.

Швидкі функції:

 • Функція розділеного екрана дозволяє відкривати два вікна одночасно.
 • Він також підтримує Apple Watch із функціями голосового пошуку та калькулятора чайових.
 • Програма калькулятора підтримує шістнадцяткові, вісімкові та двійкові обчислення.
 • Він пропонує два режими компонування — інженерний макет і стрічковий макет.

Доступно в: Apple Store

На що звернути увагу при виборі програми Scientific Calculator?

Програми для наукового калькулятора пропонують комплексні функції спеціального калькулятора.

Це залежить від ваших вимог, чи шукаєте ви вдосконалену програму-калькулятор із усіма наворотами чи просто програму з основними функціями.

Ось короткий перелік факторів, які слід враховувати, вибираючи програму-калькулятор:

 • Зручний інтерфейс: ніхто не любить незграбний інтерфейс і захаращені функції в одному місці. Вибирайте програми зі зрозумілим інтерфейсом із великими макетами та чіткими шрифтами клавіатури.
 • Простий експорт та імпорт: вам також слід розглянути калькулятор, який дозволяє одночасно експортувати та імпортувати проблеми та рішення.
 • Історія обчислень: більшість програм мають цю функцію. Додаток-калькулятор має надати історію розрахунків для попередніх проблем.
 • Підтримка смарт-годинника: необов’язково, але це один із чудових факторів, який слід враховувати. Ваш додаток-калькулятор має підтримувати такі розумні годинники, як Apple Watch, щоб ви могли отримати до нього прямий доступ.

Примітка автора

Програми наукового калькулятора, згадані в цій статті, зручні для користувача, незважаючи на те, що вони пропонують різні функції. Якщо у вас є прості розрахунки, я рекомендую скористатися безкоштовною версією Free42.

Однак, якщо у вас є складні функції, використовуйте TechCalc, GeoGebra та Tryvin. Перегляньте ці додатки-калькулятори та отримуйте задоволення, наближаючись до своєї любові до математики.

Не забудьте перевірити найкращі програми STEM для ваших дітей, щоб вивчати природничі науки, техніку та математику.