techukraine.net Android 10+ найкращих програм для Android у 2023 році – [Top List]

10+ найкращих програм для Android у 2023 році – [Top List]

| | 0 Comments| 1:29 PM
Categories:

Сьогодні смартфон Android став частиною життя завдяки його зручності використання в різних сферах. Ми можемо використовувати його будь-яким способом: від освіти до навчання, бізнесу та розваг. Люди використовують Android завдяки мільйонам додатків, доступних у Google Play Store.

Google Play Store також перерахував різні програми для Android для програмістів. За допомогою цих програм ми можемо легко вивчити базові поняття програмування. Можливо, нам не потрібно вчитися програмувати в інститутах і витрачати гроші на курси програмування.

За допомогою цих додатків для програмування ми можемо навчатися будь-де, відповідно до свого часу. Ми можемо легко вивчити синтаксис C, C++, java, javascript, HTML, CSS та багатьох інших мов програмування.

У цій статті ми розповімо про найкращі програми програмування для користувачів Android. Ці програми підходять як для початківців, так і для досвідчених програмістів. Кожна заявка супроводжуватиметься коротким описом, який дуже ретельно підбирається.

Список найкращих програм для Android.

 • Центр програмування.
 • Вивчіть Java.
 • HTML веб-майстра.
 • Помічник Web.
 • Вивчіть C++.
 • Основи програм на C.
 • Вивчайте програмування.
 • Вивчайте PHP.
 • Вивчіть JavaScript.
 • Вивчайте Python.
 • 1. Центр програмування.

  Ця програма підтримує такі мови, як C, C++, Java, JavaScript, Python, C# (C Sharp), PHP тощо. Programming Hub — гарне рішення для багатомовних програм програмування для Android для початківців.

  Він надає програмам точний вихід. Додаток також допомагає нам підготуватися до іспитів і запитань на співбесіді. Це легка програма для Android. Ми можемо ділитися програмами з друзями. Ми можемо легко шукати наші програми за допомогою ключових слів.

  Багато користувачів можуть легко навчитися створювати програми різними мовами за допомогою цієї програми. Ми можемо легко скопіювати текст, довго натискаючи на нього в цій програмі. Приблизно 5 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  Центр програмування: Завантажити.

  2. Вивчіть Java.

  Вивчення Java сьогодні є найбільш корисним для мов програмування. Він охоплює 64 уроки, такі як оператори, змінні, класи та об’єкти, абстрактні класи та інтерфейси, анонімні внутрішні класи, потоки та багато іншого.

    Вибірковий перегляд сповіщень із програм на головному та заблокованому екрані [Android]

  Це легко вивчити та охоплює всі основні поняття Java. Ця програма надає покрокові посібники. Ми також можемо поділитися програмами з друзями в соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter тощо.

  Ми можемо грати у вікторини за допомогою цього додатка. Приблизно 1 мільйон користувачів завантажили цю програму.

  Вивчіть Java: Завантажити.

  3. HTML веб-майстра.

  WebMaster підтримує такі мови, як HTML, PHP, CSS і JavaScript, для веб-розробників. Ця програма допоможе навчитися створювати веб-сторінки за допомогою HTML. Ми можемо легко редагувати код у цій програмі.

  Він підтримує доповнення коду та підсвічування синтаксису для HTML, CSS, JavaScript і PHP. Веб-майстер має багато тегів, як-от id, div, class тощо. Він має такі інструменти веб-майстра, як редактор PHP, редактор HTML, редактор CSS тощо.

  Це справді дивовижно у всіх програмах програмування для Android. Приблизно 1 мільйон користувачів завантажили цю програму.

  HTML веб-майстра: Завантажити.

  4. AIDE Web.

  Ця програма є веб-редактором для розробки веб-сайтів. AIDE Web забезпечує підтримку багатьох мов, таких як HTML, CSS, JavaScript тощо. Ми можемо використовувати ці мови для створення веб-сайту на нашому телефоні Android.

  Багато користувачів також можуть легко скомпілювати цілі коди на телефоні Android без використання Інтернету. Він має різні функції, такі як коди для легкого коментування, видалення, перейменування файлу, створення папки тощо.

  Ми також можемо створювати веб-сайти будь-якою мовою, наприклад HTML, CSS або JavaScript. Ми можемо легко запустити веб-сторінку на своєму телефоні Android. Приблизно 0,5 мільйона користувачів завантажили цю програму.

  Веб-сайт AIDE: Завантажити.

  5. Вивчіть C++.

  Ця програма включає лише мови C++. Learn C++ – це легка програма для програмування. Він охоплює понад 80 уроків, розділених на 80 рівнів, які включають базові поняття, типи даних, масиви, покажчики, оператори керування, цикли, функції, класи та об’єкти, успадкування та поліморфізм та багато іншого.

    Додаток BreakFree допоможе вам подолати залежність від смартфона [Android]

  Ми можемо створити програму в цьому додатку. Крім того, ми можемо тренуватися в будь-який час і в будь-якому місці на нашому телефоні. Ми можемо легко навчитися створювати програми, компілювати їх і виконувати програми. Це автономна програма. Близько 5 мільйонів користувачів завантажили цю програму.

  Вивчіть C++: Завантажити.

  Також перевірте: – Найкращий веб-сайт для онлайн-програмування

  6. Основи програм на C.

  Це додаток на мові «C». Це дуже легкий додаток для програмування. Він забезпечує хороший інтерфейс користувача. Ця програма буде корисною для шкіл і коледжів. Він надасть понад 100 програм.

  За допомогою цієї програми ми можемо легко вивчити мову програмування C для співбесід та іспитів. Ця програма містить вбудовані програми, тому ми не можемо писати вихідний код у цій програмі. Ми можемо легко відточити наші основні концепції програмування.

  Основи програм C: Завантажити.

  7. Вивчайте програмування.

  Ця програма чудова для користувачів розробників. Learn Programming охоплює всі мови, такі як C, C++, Java, HTML 5, CSS, PHP, JavaScript, Ruby, Python, Perl тощо. Ця програма також має Sandbox; ми також можемо написати код у цій програмі, який автоматично відображатиметься у веб-браузері.

  Це корисно для всіх курсів, таких як B-tech, BCA, BA та B.Sc. MCA, M.Sc.and IT Student. Ми можемо зламати технічне співбесіду з цієї програми. Ми також можемо покращити будь-яку мову програмування за допомогою цієї програми.

  Вивчайте програмування: Завантажити.

  8. Вивчіть PHP.

  Ця програма дуже зручна. З цією програмою ми можемо легко вивчити мову PHP. Ця програма надає базові концепції мови PHP, такі як оголошення змінних PHP, функцій, PHP тощо.

    14 найкращих програм для запису дзвінків для Android

  Це чудова програма для користувачів PHP. Це корисно для студентів інформатики та інших напрямків. Ця програма також доступна в Google Play Store. Ми допоможемо створити динамічний веб-сайт за допомогою цього додатка. Приблизно 0,5 мільйона користувачів завантажують цю програму.

  Вивчіть PHP: Завантажити.

  9. Вивчіть JavaScript.

  Ця програма чудова для початківців. Це плавна та легка програма. Він охопив усі основні концепції програмування на JavaScript, такі як огляди JS, синтаксис JS та багато іншого. Ця програма абсолютно безкоштовна та доступна в Google Play Store.

  Користувачі можуть легко вивчити програмування та синтаксис JavaScript. Ми також можемо створити інтерактивний веб-сайт за допомогою цієї програми. Ми також можемо навчитися змінювати вміст веб-сайту за допомогою цієї програми. Близько 0,5 мільйона користувачів завантажили цю програму.

  Вивчіть JavaScript: Завантажити.

  10. Вивчіть Python.

  Сьогодні програмування на Python має величезний попит. За допомогою цієї програми ми можемо легко навчитися програмуванню на Python. Ця програма охоплює всі основні теми, такі як типи даних, керуючі структури, функції, об’єктно-орієнтоване програмування, винятки та багато іншого програмування на Python.

  Ми також можемо писати код у цій програмі. Близько 0,5 мільйона користувачів завантажили цю програму.

  Вивчайте Python: Завантажити.

  Підсумовуючи, це найкращі програми програмування для Android, які користувачі можуть використовувати, щоб покращити свої навички кодування та дізнатися багато нового, пов’язаного з програмуванням. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, поділіться ними з нами в коментарях нижче.