10 найкращих програм для управління винагородами, які потрібні вашій HR-службі

| | 0 Comments| 11:59 AM
Categories:

Шукаєте рішення, щоб краще керувати заробітною платою та компенсаціями своїх співробітників? Ви повинні вибрати ідеальне програмне забезпечення для управління компенсацією.

Це потужний інструмент, який допоможе вам ефективно та структуровано керувати оплатою праці ваших співробітників.

Ось короткий опис найпопулярнішого програмного забезпечення для управління компенсаціями, про яке я розповім нижче.

програмне забезпечення

Помітні особливості

Посилання

Стрибкий

Підтримка розумних людей, засоби навчання.

HiBob

Управління даними про зарплату та винагороду в режимі реального часу.

PeopleFluent

Візуалізація даних у реальному часі та співпраця.

Paylocity

Автоматизований нарахування заробітної плати, управління талантами

Розмір заробітної плати

Дані динамічної компенсації, опитування

Salary.com

Гнучке моделювання та ціноутворення.

Zenefits

Порівняльний аналіз заробітної плати та вирівнювання винагороди

Paycom

Автоматизує нарахування заробітної плати, відстежує продуктивність співробітників

Empxtrack

Пропозиції щодо заробітної плати та компенсаційного бюджету

Кека

Розрахунок заробітної плати, аналіз компенсацій та складання бюджету.

Що таке управління компенсаціями?

Управління компенсаціями стосується управління та аналізу оплати та винагород організації. Він включає всі грошові та негрошові винагороди, які працівники отримують за свої зусилля.

Керівництво гарантує, що працівники отримують справедливу заробітну плату, оскільки це важливо для управління талантами. Ефективне управління винагородами базується на продуктивності та статусі роботи, що покращує залученість працівників і мотивує їх працювати якнайкраще, щоб отримати винагороду.

Професіонали, які отримують винагороди та пільги на додаток до зарплати, швидше за все, будуть задоволені в довгостроковій перспективі. Відділ кадрів відповідає за управління винагородами, оскільки вони є основою управління людським капіталом.

Переваги управління винагородами

Нижче наведено деякі з переваг дотримання структурованого процесу управління винагородами для організації:

 • Управління винагородами може вирішити весь процес розрахунку, що забезпечує послідовність справедливої ​​оплати. Це спрощує складне завдання компенсації на основі багатьох факторів, таких як навички, обов’язки чи ринкові умови.
 • Співробітники можуть відстежувати свою ефективність і прогрес, що підвищує мотивацію співробітників. Функція самообслуговування програмного забезпечення надає інформацію про навички, необхідні для підвищення та винагороди.
 • Роботодавці можуть утримувати своїх найкращих працівників, аналізуючи історичні показники в одному місці. Інформаційна панель програмного забезпечення для керування визначає найкращих виконавців і дає можливість винагороджувати їх.
 • Це зменшує використання електронних таблиць, оскільки відділу кадрів доводиться покладатися на кілька аркушів для одного завдання. Програмне забезпечення містить усі необхідні дані, що допомагає отримати точні дані для планування.
 • Інструменти управління компенсаціями допомагають проаналізувати аспекти, необхідні для планування стратегії компенсації. Він порівнює організацію із зовнішніми даними, дозволяючи їй платити своїм співробітникам відповідно до ринкових стандартів.

Ось список найкращого програмного забезпечення для керування компенсаціями, доступного на ринку:

Стрибкий

Стрибкий це інтелектуальне програмне забезпечення для підтримки персоналу, яке забезпечує комплексне рішення для організацій, орієнтованих на зростання, з управлінням продуктивністю, управлінням персоналом і навчанням. На платформі є інструменти для управління компенсаціями, управління OKR і цілями, адаптації співробітників тощо.

  10 проекторів 4K для кристально чистого великого екрана

Ключові особливості:

 • У ньому є бібліотека професійно розроблених шаблонів для структурованого перегляду винагороди.
 • Це дозволяє писати більш точні огляди ефективності на основі історичних відгуків.
 • Він забезпечує реєстраційні зустрічі для менеджерів і розумні рекомендації щодо компенсації.
 • Платформа дозволяє відстежувати процес розгляду компенсації та аналізувати результати.

Інші функції Leapsome – інтеграція HRIS, інтеграція Slack і Microsoft Teams, багатомовний інтерфейс, SSO та функції шифрування.

HiBob

HiBob це програмне забезпечення для управління персоналом, яке допомагає спеціалістам з персоналу та менеджерам підвищити продуктивність і утримання співробітників за допомогою різних інструментів і функцій. Платформа надає програмне забезпечення для керування винагородами для керування планами оплати праці працівників і оптимізації процесів.

Ключові особливості:

 • Це дозволяє зацікавленим сторонам із відділу кадрів, фінансів, менеджерів і C-рівнів бути на одній сторінці, отримуючи доступ до оновлених даних про зарплату, термін перебування та ефективність у реальному часі.
 • Він надає платформу для управління кількома валютами та періодами виплати.
 • Це спрощує процес компенсації та розподіл базової заробітної плати, бонусів і планів часткового капіталу для територіально розподілених команд.
 • Він надає інструмент для швидкого перегляду заробітної плати співробітників.

HiBob є найкращою альтернативою традиційним електронним таблицям для зберігання даних співробітників в одному місці.

PeopleFluent

PeopleFluent призначений для надання спеціальних інструментів для управління компенсацією. Цей інструмент вписується в будь-яку складну стратегію винагороди, щоб зменшити навантаження на менеджерів і допомогти їм керувати цілями організації, завданнями та продуктивністю співробітників.

Ключові особливості:

 • Платформа надає універсальне рішення для управління талантами в організаціях.
 • Його функція візуалізації дозволяє менеджерам переглядати дані в реальному часі на інформаційній панелі за допомогою графіків і діаграм і створювати звіти.
 • Інструменти спілкування, доступні на PeopleFluent, дозволяють менеджерам і співробітникам безперебійно співпрацювати над рішеннями щодо винагороди.

PeopleFluent надає функцію керування талантами, інтегруючи такі інструменти, як PeopleFluent Recruitment, PeopleFluent Learning, PeopleFluent Compensation тощо з інструментом PeopleFluent Performance.

Paylocity

Paylocity це веб-рішення для управління людським капіталом для малого та середнього бізнесу. У ньому є різні інструменти для нарахування заробітної плати, кадрів, адміністрування, часу та праці та управління талантами. Платформа дозволяє співробітникам самообслуговуватися. Вони можуть отримати доступ до своєї інформації, як-от відомості про зарплату чи відпустку.

Ключові особливості:

 • Платформа спрощує рішення щодо винагороди для роботодавців, забезпечуючи вирівнювання бюджету.
 • Він автоматизує ручні завдання для відділу кадрів і зменшує ризик недотримання вимог.
 • Програмне забезпечення для керування талантами автоматизує підбір персоналу та адаптацію, а також пропонує можливості кар’єрного зростання.
 • Іншими функціями програмного забезпечення є звітування, аналітика та вилучення даних із понад 100 стандартних звітів.

Paylocity доступний як мобільний додаток для всіх організацій у Північній Америці.

Розмір заробітної плати

PayScale збирає, аналізує та підтверджує дані про винагороди бізнесу, допомагаючи їм реалізувати свій бюджет компенсацій. Це перевірене хмарне програмне забезпечення, яке пропонує різноманітні інструменти для Insight Lab, керування опитуваннями про винагороду Marketplace та командної співпраці.

  Який інструмент BI вибрати?

Ключові особливості:

 • Платформа надає динамічні дані про винагороду, які допомагають компаніям зрозуміти тенденції конкурентоспроможних зарплат.
 • Payscale має універсальну технологію компенсації, яка стратифікує планування на майбутнє. Він автоматизує опитування та участь.
 • Він надає інструменти для структурування заробітної плати співробітників.
 • Це забезпечує повну інтеграцію з командним продуктом Payscale, щоб допомогти менеджерам легко приймати рішення про оплату праці та спрощувати цикл підвищення.

Payscale підходить для планування майбутнього шляхом аналізу тенденцій ринку.

Salary.com

Salary.com це сучасне програмне забезпечення для компенсацій, яке перевіряє ставки заробітної плати, розриви в оплаті праці, рівність оплати праці та посадові інструкції. Він об’єднує внутрішні дані з даними із зовнішніх ринків і допомагає приймати розумні рішення щодо правильної зарплати.

Ключові особливості:

 • Він надає дані сторонніх опитувань щодо зарплат, які допомагають порівняти програми компенсації з конкурентами.
 • Інструмент гнучкого моделювання підтримує структуру заробітної плати всіх відділів або відділів.
 • Salary.com допомагає легко оцінити роботу на основі навичок і зусиль і порівняти їх із конкурентами, щоб отримати найкращу зарплату.

Це програмне забезпечення є комплексною платформою для всіх необхідних даних для аналізу виплати заробітної плати.

Zenefits

Zenefits це універсальне рішення для всіх HR-інструментів, де працівники можуть самостійно керувати своїми планами. Він автоматизує малопріоритетні завдання бізнесу. Програмне забезпечення узгоджує управління компенсацією з бізнес-цілями, підвищуючи ефективність і точність прийняття рішень.

Ключові особливості:

 • Інструменти Zenefits створюють відповідні дані для порівняльного аналізу заробітної плати, допомагаючи менеджерам зрозуміти найкращу оплату праці для своїх співробітників.
 • Програмне забезпечення порівнює зарплати з іншими компаніями для подібних посад. Він визначає, що платити новим співробітникам.
 • Він оцінює винагороду організації, оцінюючи зарплату працівника, щоб побачити, хто отримує більше за свої зусилля.

Zenefits порівнює індивідуальні зусилля з їх оплатою. Це також відображає позицію конкурентів.

Paycom

Paycom автоматизує дуже складний процес нарахування заробітної плати, забезпечуючи сплату внесків як працівника. Програмне забезпечення для управління винагородами дозволяє винагороджувати співробітників у межах бюджету. Paycom пропонує користувачам зручні рішення для керування життєвими циклами співробітників на одній платформі.

Ключові особливості:

 • Платформа гарантує, що працівники отримають рівну оплату за однакові обов’язки.
 • Програмне забезпечення для керування винагородами відстежує продуктивність, прибутковість і залученість співробітників.
 • PayCom звітує про історію винагород співробітників, вказуючи, чи є вони вищими чи нижчими за мінімальну заробітну плату за класами.
 • Він має єдину базу даних, яка забезпечує відмінну швидкість і точність.

Paycom покриває всі процеси нарахування заробітної плати в організації. Це зменшує навантаження на пошук електронних таблиць відділу кадрів.

Empxtrack

Empxtrack це хмарне HR-програмне забезпечення, яке охоплює життєвий цикл співробітника. Програмне забезпечення для управління винагородами платформи має справедливі та прозорі аспекти оплати праці працівників. Це спрощує планування для розвитку справедливості в оплаті праці, бонусах і винагородах.

  Як уникнути спойлерів про війну нескінченності, поки ви не побачите фільм

Ключові особливості:

 • Програмне забезпечення надає працівникам пропозиції щодо зарплати на основі заслуг, мотивуючи їх працювати краще.
 • Це узгоджує співробітників з організаційними цілями та полегшує для менеджерів винагороду співробітників за їхню роботу.
 • Empxtrack надає цінні дані для складання бюджету винагороди, зменшуючи витрати часу.

Платформа автоматизує весь процес управління персоналом і допомагає менеджерам керувати та відстежувати компенсації, відрахування, підвищення зарплати та адміністративну роботу.

Кека

Кека це хмарне HR-рішення, яке оптимізує бізнес-процеси та дозволяє зосередитися на своїх основних цілях. Він планує та керує складними компенсаційними програмами на основі глибокого аналізу.

Ключові особливості:

 • Це дозволяє менеджерам легко відстежувати продуктивність співробітників, відвідуваність, понаднормову роботу тощо.
 • Програмне забезпечення Keka для розрахунку заробітної плати надає видимість незавершених зарплат і дозволяє уникнути затримок у перегляді зарплати.
 • Він має функцію аналізу винагороди, яка дає цінну інформацію про розподіл зарплати за статтю та віком.
 • Програма планує бюджети для кожного відділу окремо, а також прогнозує витрати на зарплату.
 • Він забезпечує сторонню інтеграцію з ZestMoney, Plum, Upside LMS, Stashfin і QuickBooks.

Кека час від часу допоможе зосередитися на перегляді та підвищенні зарплати. Платформа гарантує, що співробітники отримують постійні переваги.

FAQ

Управління компенсацією проти порівняльного аналізу зарплати

Порівняльний аналіз заробітної плати – це процес аналізу внутрішньої заробітної плати організації з її зовнішніми значеннями. Цей процес передбачає конкуренцію з конкурентами за ту саму посаду, оскільки важливо повторно залучати працівників. Відповідна заробітна плата залежить від посадової інструкції, розміру та місця розташування компанії.
Управління винагородою – це процес виплати необхідної заробітної плати працівникам на основі їх зусиль. Він включає всі ті аспекти в грошовому та негрошовому вираженні, які отримує працівник. Компенсація працівникам включає участь у прибутку, бонуси, оплату понаднормової роботи, винагороди, визнання, комісію з продажу тощо.

Заключні слова

У міру зростання компанії стає складніше керувати працівниками, нараховувати заробітну плату чи іншу винагороду. Програмне забезпечення для керування компенсаціями — це рішення, яке допоможе вам краще та ефективніше керувати компенсаціями. У статті наведено деякі з найкращих програм для керування винагородами разом із їхніми функціями.

Ви можете переглянути кожен із них і визначити, який найкраще відповідає потребам вашої організації. Якщо ви все ще не знаєте, чи потрібне вашій організації програмне забезпечення для керування компенсаціями, я думаю, що ви повинні придбати його та насолодитися його чудовими перевагами.

Ви також можете ознайомитися з найвищими інструментами порівняння заробітної плати для спеціалістів з управління персоналом.