10 найкращих програм для створення додатків у реальному часі

Categories:

Потужне програмне забезпечення для створення додатків у режимі реального часу може миттєво запустити ваш наступний додаток для мікроблогів, як-от Twitter, або платформу потокового відео, як-от YouTube.

Будь-яка програма для обміну повідомленнями або онлайн-ігрова платформа, яка змушує вас відчувати себе жваво завдяки миттєвим відповідям, позначається як програма в режимі реального часу.

Незалежно від того, чи є ви власником бізнесу, який хоче оптимізувати свої послуги в Інтернеті, чи окрема особа з ідеєю стартапа створити наступну жваву програму, яка зацікавить вашу аудиторію, цей список найкращого програмного забезпечення для створення реальних програм може автоматизувати процес для вас.

Ви також можете перевірити ці найкращі інструменти штучного інтелекту, щоб автоматизувати та швидше створювати програми.

Як ви ідентифікуєте програми в режимі реального часу?

Деякі з вас, можливо, не впевнені в терміні програми реального часу, але обов’язково використовують їх для роботи чи розваг, оскільки вони незамінні в цьому комп’ютерному світі.

Щоб надати вам чітку картину, Netflix, Spotify, Maps і Uber — це програми в режимі реального часу, які миттєво відповідають вам. Ці програми абсолютно відомі своєю швидкістю реагування на забезпечення безперебійної взаємодії з користувачем.

Отже, ви можете сказати щось, що миттєво відповість вам і вимагає від вас залишатися активним і взаємодіяти з програмою під час її використання, і це називається програмою реального часу.

З іншого боку, якщо ви помітили очікування відповіді, це має бути програма не в режимі реального часу. Наприклад, коли ви надсилаєте електронний лист, він залишається на сервері електронної пошти, доки одержувач не перевірить наявність папки “Вхідні”, а у випадку WhatsApp сповіщення з’являється миттєво.

В основному ви побачите програми в режимі реального часу в потоковому відео, іграх, біржовій торгівлі та моніторингу трафіку, тоді як системи зберігання файлів, як-от Google Drive, програмне забезпечення для редагування фотографій і платформи для редагування документів, як-от Word, які не потребують обробки даних у реальному часі це випадки використання додатків не в реальному часі.

Без зайвих слів, давайте перейдемо до списку низького коду та найкращого програмного забезпечення для створення програм реального часу.

Уміло

Якщо ви шукаєте платформу, яка може створити для вас досвід у режимі реального часу, Ably — ідеальний вибір. Ви отримуєте різноманітні API та SDK для створення та масштабування програм у реальному часі.

Інфраструктура pub/sub — це те, що робить його ідеальним для обох кінців структури доставки повідомлень. Канал виступає тут як посередник для отримання та доставки даних.

Місцезнаходження в WhatsApp повідомляє про точне місцезнаходження вашого партнера в чаті. За допомогою Ably ви можете реалізувати це, створивши канал між видавцями та передплатниками для спілкування в режимі реального часу, а інструмент настільки швидкий, що може направляти дані потрібному клієнту в усьому світі всього за 60 мс.

  Як видалити обліковий запис із Chromebook

особливості:

 • Його функція присутності дозволяє швидко створити кімнату чату або багатокористувацьку онлайн-гру, оскільки вона відстежує активних людей на різних пристроях.
 • Використовує автентифікацію за маркерами для надійності та доступу на основі ролей.
 • 7 фізичних центрів обробки даних і 385 периферійних точок прискорення для забезпечення високої доступності та швидкості.
 • Добре упакований для бізнес-моделей B2C.

Штовхач

Pusher — це хмарне рішення, яке забезпечує потужний досвід роботи в реальному часі як для мобільних, так і для веб-додатків.

Pusher справді впорався із запровадженням ігор для кількох користувачів, спільного редагування, відстеження в реальному часі та обміну повідомленнями в програмі у ваш онлайн-бізнес, забезпечуючи більше конверсій.

У вас є API, незалежно від того, чи потрібно створювати програму реального часу з нуля чи бажаєте розширити функціональні можливості реального часу до існуючих.

Slack, Datadog і Sematext — популярні інструменти, які можна добре інтегрувати з Pusher для використання систем обміну повідомленнями або оповіщення в реальному часі.

особливості:

 • Резервні варіанти Websocket для низької затримки та збереження зв’язку за будь-яких обставин.
 • Може керувати дійсно великим обсягом, як би я міг сказати, мільярдами повідомлень щомісяця.
 • SDK і підтримка бібліотек для всіх основних мов програмування.
 • Гнучкі варіанти оплати для будь-якого масштабу.

PubNub

Люди не купують, якщо ви не можете показати, що вони отримують від ваших пропозицій. PubNub використовує цей трюк, щоб залучити потенційних розробників і компанії інвестувати в них.

Хочете вивчити поверхню інструменту? Перейдіть до PubNub і прокрутіть униз, доки не побачите інструмент для спільного малювання. Тут ви можете додати позначки олівцем до того самого полотна, де малюють інші активні користувачі з усього світу.

Тепер ви повинні відчути, наскільки цей інструмент чуйний і працює в режимі реального часу.

PubNub використовує систему передачі повідомлень публікації-підписки, яка називається мережею потоку даних. Тобто видавці можуть миттєво ділитися даними в реальному часі з будь-яким пристроєм, підписаним на потік через канали.

особливості:

 • Використовується такими компаніями Fortune, як Hotstar, e-Bay і Delivery Hero.
 • Передача даних триває менше чверті секунди.
 • Легко інтегруйте SDK для спеціальних програм.
 • Послуги потокового передавання даних для пристроїв IoT.

PieSocket

PieSocket — одне з провідних програм для створення програм, розроблене для розгортання швидких, безпечних і доступних функцій у реальному часі у вашій програмі. Він використовує протоколи WebSocket і WebRTC для передачі аудіо, відео та даних у реальному часі між пристроями та через Інтернет.

особливості:

 • Реалізує маркер автентифікації JWT для захищених каналів.
 • Ви можете завантажити журнали всіх ваших повідомлень у файл CSV.
 • Щоденні звіти з інтуїтивно зрозумілими графіками та інформаційними панелями.
 • Він стверджує, що він високодоступний із 99,999% часу безвідмовної роботи.
 • Досить гнучкий, щоб підтримувати обмін повідомленнями як клієнт-клієнт, так і сервер-клієнт.
  Як встановити та використовувати SSD (твердотільний накопичувач)

GetStream

Stream — це потужне хмарне програмне забезпечення для роботи ваших програм у режимі реального часу.

Він має потужний і масштабований API, який добре підходить для двох випадків використання: обмін повідомленнями в чаті в реальному часі є першим, а створення каналів соціальної активності є іншим легким завданням для цього виробника програм.

особливості:

 • У вас є SDK на ваш вибір, доступні багатьма мовами та фреймворками, як-от React, React Native, Android SDK, Angular SDK, і все, що вам потрібно.
 • Попередньо створені комплекти інтерфейсу користувача для обміну повідомленнями в чаті та стрічки активності.
 • Середня відповідь API становить лише 9 мс.
 • Великі навчальні посібники зі створення каналів і чатів за допомогою API.

MirrorFly

Mirrorfly робить відео-, аудіо- та спілкування в чаті в реальному часі менш складним за допомогою своїх API та SDK.

Одна з чудових функцій полягає в тому, що ви можете додавати API чату до своїх програм лише за 30 хвилин, і найкраще те, що це все життя безкоштовно.

Створюйте налаштований багатофункціональний досвід особистого чату за допомогою API для відеодзвінків і SDK для веб- і мобільних програм.

особливості:

 • Понад 150 функцій відеочату для безперебійної співпраці.
 • У вас є 21-денна безкоштовна пробна версія, щоб без ризику перевірити API відеодзвінків, оскільки вам не потрібно заповнювати дані кредитної картки.
 • Гнучка ціна на основі активних користувачів і необхідних функцій.
 • Надає зручні для розробників попередньо зібрані SDK для легкої розробки та інтеграції.

Розрада

Платформа Solace PubSub+ реалізує керовану подіями архітектуру для проектування, спільного використання та керування подіями в хмарних середовищах та середовищах IoT на основі моделі pub/sub.

До вашого відома, подія – це зміна стану, вона може бути спричинена чим завгодно: від запитів користувачів до показань датчика IoT.

Крім того, брокери подій Pubsub+ ефективно переміщатимуть вашу інформацію між програмами та пристроями по всьому світу, роблячи Solace ідеальною технологією проміжного програмного забезпечення.

особливості:

 • Швидше проектуйте та розробляйте реальні програми, керовані подіями.
 • Контроль місії PubSub+ дозволяє гнучко розгортати та керувати посередниками подій будь-де в хмарі чи локально та підключатися до сітки.
 • Портал подій для візуалізації та оптимізації потоку подій вашої екосистеми.
 • Управління подіями, трансляція подій і моніторинг подій – все в одному місці.
 • Ідеально підходить для великих і сучасних підприємств.

Redis

Redis — ідеальне програмне забезпечення, яке кардинально змінює правила гри для розробників. Прості рішення з кодом дозволяють архітекторам підвищити продуктивність і масштабованість, а також зробити масштабування від коду до виробництва легким для команди DevOps.

Щоб зменшити складність створення та керування програмами реального часу, Redis Enterprise має потоки для збору даних, PubSub для розповсюдження даних, JSON для зберігання та пошук Redis для індексування.

  11 маркетингових платформ впливових людей, які можна використовувати для наступної кампанії

Redis є надійним вибором з-поміж понад 10 000 компаній, які покладаються на цю платформу для створення взаємодії з клієнтами в реальному часі.

особливості:

 • Він стверджує, що має базу даних, яка така ж швидка, як система кешування.
 • Створено для швидкості та простоти.
 • Microsoft, FedEx, Adobe і Groww є одними з провідних брендів, яким можна довіряти Redis.
 • Його можна розгорнути як локально, так і в хмарі.

Hazelcast

Раніше компанії запускали пакетні завдання з даними та чекали на статистику, доки робота не буде виконана, але сучасний світ вимагає паралельної обробки даних і отримання відповідей. Завдяки Hazelecast, він тут для вирішення цієї основної функції, обробки даних у режимі реального часу з миттєвими відповідями.

Hazelcast — це розподілена обчислювальна платформа для зберігання та обробки великого обсягу даних у режимі реального часу. Платформа дозволяє швидко створювати та розгортати програми реального часу в будь-якому масштабі.

Крім того, платформа підтримує ноутбуки Jupyter, Python та інші інструменти MLOps, які використовуються вченими/інженерами для обробки даних для інтеграції та керування моделями ML у режимі реального часу.

особливості:

 • Безпроблемний доступ до даних у стані спокою та даних у русі.
 • Ви можете виконувати запити SQL для доступу до сховища в пам’яті.
 • Використовує реплікацію WAN для багатохмарних розгортань.
 • Корпоративний кластер Hazlecast автоматично переходить до кластерів аварійного відновлення, щоб уникнути збоїв у разі збою.

Socket.IO

Інше популярне програмне забезпечення, яке створює програми в реальному часі та використовується такими провідними брендами, як Microsoft, Trello та NASA, — Socket.IO.

Ми називаємо це бібліотекою, яка реалізує WebSockets для створення мінімального каналу зв’язку між клієнтами та серверами. Якщо WebSockets не працюють, він автоматично переходить на протокол HTTP для надійного та безперервного з’єднання.

особливості:

 • Документація більше схожа на підручник, який допоможе вам створювати програми з нуля.
 • Унікальні API Socket.IO для реалізації кількох мов і фреймворків як на стороні сервера, так і на стороні клієнта.
 • Величезна спільнота, тобто ви отримуєте безкоштовну допомогу для багатьох блоків.
 • Він може створювати кілька кімнат і просторів імен, а клієнти можуть підписуватися на ті, які їм потрібні.

Заключні слова

Я знаю, що це може бути складно, якщо у нас є маса варіантів на вибір, або немає вибору взагалі. На ринку існує безліч програмних платформ, які надають різноманітні функції для створення додатків у реальному часі.

Отже, ми провели дослідження для вас і відзначили в цьому списку найкращі програми для створення додатків у реальному часі з їхніми унікальними функціями та варіантами використання.

Сподіваюся, це допоможе вам знайти правильний інструмент для створення вашої наступної великої програми реального часу.

Ви також можете дослідити деякі найкращі платформи з низьким кодом або без коду, щоб створити чудові продукти.