– 10 найкращих програм для редагування роликів, щоб зробити наступне вірусне відео –

Те, що всі зараз виготовляють котушки, не означає, що це легка робота. Це вправа на творчість, яка може стати досить важкою без правильних програм для редагування Instagram Reels.

Ці невеликі кліпи зворушили всіх нас – чи то для розваги, освіти чи реклами. Насправді Instagram Reels змінили вигляд маркетингу, і вони стали важливою частиною сучасних маркетингових кампаній.

Все більше і більше компаній покладаються на барабани, щоб покращити свою маркетингову гру та спілкуватися зі своєю аудиторією на міжособистісному рівні. Якщо ви хочете розвиватися в Instagram, ви не можете довго залишатися осторонь барабанів. Але це не означає, що будь-яке неякісне чи тьмяне відео може стати вірусним!

Як зробити чудові Instagram Reels?

Незважаючи на те, що Instagram має власні функції редагування в додатку, варіанти дійсно обмежені. Мало того, користувачі часто скаржаться на те, що програма кожні кілька хвилин виходить з ладу та виходить з ладу! Крім того, створення чудових роликів може зайняти досить багато часу, якщо ви все ще використовуєте вбудований редактор.

Ось де на допомогу приходять програми для редагування барабанів. Подивіться на найкращі програми для редагування барабанів, які допоможуть вам легко покращити гру на барабанах:

InShot

InShot, який користується популярністю у всіх, ідеально підходить для редагування відео та додавання музики, наклейок і тексту для відеоблогів.

Цікаво, що ви можете зробити? Ви можете об’єднати два або більше відео, налаштувати їх швидкість, обрізати відео, розділити їх і навіть видалити середню частину, яка вам не потрібна.

Є також фільтри та ефекти, які можна використовувати, щоб надати своїм відео перевагу над іншими. Крім того, ви можете додати звукові ефекти до своїх відео, власну музику, а також власний голос за кадром, якщо ви намагаєтеся створити відеоблог.

Якщо вам цікаво, чому InShot ідеально підходить для роликів, це завдяки його HD-редактору, суперпереходам і функції «картинка в картинці».

Ви також можете додати анімовані наклейки, які синхронізуються з вашим відеоконтентом. Inshot доступний для користувачів iOS у Apple App Store, а для користувачів Android у Google Play Store.

Користувачі Android також зможуть насолоджуватися найновішими ефектами штучного інтелекту та розширеним інструментом Keyframe, який допоможе їм створювати чудову анімацію ключових кадрів. Якщо ви користувач Android, ви також можете «знайти ідеї» та натхнення.

KineMaster

З понад 1000 високоякісних відеошаблонів KineMaster — це професійна програма для редагування відео з потужними функціями, яка ідеально підходить для окремих осіб, впливових людей і компаній.

Ви можете додавати необмежену кількість відео, зображень і шарів. Не тільки це, але з KineMaster професійне редагування відео стає зручнішим за допомогою повноекранної шкали часу. Вам навіть не потрібен ПК, ви можете додавати та редагувати проекти з кількома шарами.

Крім того, ви можете просто вибрати популярний шаблон відео на вкладці Mix і розпочати за лічені хвилини. KineMaster допоможе вам створювати не лише відео в Instagram, але й YouTube, TikTok та інші соціальні медіа-платформи.

Ви також можете поділитися своїми відео як шаблонами для використання іншими. На додаток до інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача та професійного редагування відео, KineMaster має інші потужні функції. Є магічне видалення, яке може допомогти вам видалити фони, які вам не подобаються, і потужний аудіоредактор із керуванням висотою звуку, регулюванням огинаючої гучності, реверберацією та модуляцією голосу.

  10 інструментів для створення нотаток зі штучним інтелектом для підсумовування зустрічей за лічені секунди

Ви також можете покращити якість зображення, налаштувавши кольорові фільтри. Крім того, легко додавати безкоштовну музику та звукові ефекти (SFX). Так само створюється відео з уповільненим, прискореним і зворотним відтворенням. Експорт 4K також підтримується для відео UHD і FHD, а також GIF.

Ви можете знайти KineMaster як у Google Play Store, так і в Apple App Store.

Wondershare Filmora

Маючи понад 100 мільйонів користувачів у 150+ країнах і регіонах, Wondershare Filmora — це крос-платформа для створення відео будь-де. Раніше FilmoraGo, цей відеоредактор і кіновиробник простий у використанні, інтуїтивно зрозумілий і розширений.

Обрізайте відео, застосовуйте різні кольорові фільтри, обрізайте й експортуйте відео в якості HD. Додайте вбудовані звукові ефекти за допомогою безкоштовної музичної бібліотеки та запишіть власний голос за кадром для відеоблогів, барабанів і відео.

Крім того, ви можете використовувати інструмент анімації ключових кадрів, щоб налаштувати напрямок, швидкість і орієнтацію ключових кадрів ваших відео.

Під час виготовлення барабанів поширеною проблемою є виявлення биття; Wondershare Filmora автоматично позначає ритми аудіо, таким чином спрощуючи зіставлення між кадрами відео та ритмами.

Інші розширені функції редагування відео включають розділений екран, пакетне редагування, автоматичне перекадрування, інтелектуальне вирізання AI, відстеження руху та збільшення швидкості. Що стосується спецефектів, також доступні Boris FX, NewBlue FX, AI Portrait, Mask & Blend. Створюйте подкасти, меми та ролики легко за допомогою цієї програми!

Wondershare Filmora також доступна в професійній передплаті в Google Play Store і Apple App Store.

Зрощення

Якщо ви шукаєте програми для редагування роликів, які допоможуть вашим відео стати вірусними, спробуйте універсальний відеоредактор Splice. Насолоджуйтеся всіма функціями настільного відеоредактора на своєму мобільному телефоні.

Інтуїтивно зрозумілі функції, розширені інструменти професійного рівня та величезна музична бібліотека є трьома стовпами цієї програми для редагування барабанів. Спробуйте зміну швидкості, щоб зробити відео цікавими: пришвидште відео або сповільніть їх, щоб додати суті.

Тримайте проекти в курсі за допомогою вдосконаленого робочого процесу редактора Splice. Або змініть кольори об’єктів для своїх зображень за допомогою кольорового ключа одним натисканням. Ви можете додавати текстові накладення, автоматичні субтитри, музичні треки, швидкісні ефекти та відповідне співвідношення сторін.

Ви можете обрізати та мікшувати кілька аудіодоріжок, регулювати гучність, налаштовувати шрифт, колір і розмір тексту, а також додавати до своїх проектів ефекти поступового появи та зменшення.

Також спробуйте уповільнену та гіперпроміжкову зйомку на своїх відео. Якщо ви хочете створювати ролики та дописи ідеального розміру для різних платформ соціальних мереж, таких як TikTok, YouTube та Instagram.

Професійна версія також постачається з професійним тримером і різаком, професійним об’єднувачем і з’єднувачем, які допоможуть вам створювати приголомшливі відео. Ви можете знайти Splice як у Google Play Store, так і в Apple App Store.

LumaFusion

Приготуйтеся відкрити для себе радість професійного редагування на мобільному пристрої за допомогою відзначеного нагородами відеоредактора LumaFusion. За допомогою цього першокласного професійного відеоредактора можна розмістити до 6 відео та 6 аудіодоріжок.

Ви також можете додавати майстерно створені сюжетні блоки, використовувати 35 нових переходів і редагувати за допомогою покращеної магнітної шкали часу з функціями вставки/перезапису та зв’язування/від’єднання кліпів. Створений для мультисенсорного середовища, ви також можете створювати власні переходи за допомогою LumaFusion.

  Як переглянути приховані платежі Airbnb

Ви можете покращити свій робочий процес редагування, створюючи нескінченні проекти з багатошаровими заголовками, формами та зображеннями, використовуючи інструменти корекції кольору та ефекти шарування. Крім того, ви також можете використовувати стабілізатор блокування та завантаження для стабілізації відео.

це ще не все! LumaFusion також дозволяє вирізати, копіювати та вставляти між різними проектами. Насправді, для аудіо – ви можете точно налаштовувати аудіо, створювати ідеальні мікси, ізолювати доріжки та додавати різні аудіоплагіни.

Ця програма, доступна в Google Play Store і Apple App Store, ідеально підходить для творчих розповідей і вірусних роликів.

Моджо

Шукаєте програми для редагування роликів, які також допоможуть вам перетворити ідеї, історії та публікації на потужні анімаційні відео? Mojo – це відповідь.

Це тому, що він дає вам безмежні творчі можливості для створення видатного вмісту за допомогою високоякісних макетів і анімації. Кількома дотиками ви можете переміщатися між елементами, міняти кольори, змінювати час і додавати безкоштовні музичні композиції, стокові зображення та відео, а також красиві шрифти.

Ви також можете додавати наклейки та ефекти та створювати багатосторінкові наклейки за допомогою понад 500 унікальних анімованих шаблонів, у тому числі шаблонів електронної комерції. Легко ділитися на всіх платформах соціальних мереж, ви можете видалити фони одним клацанням миші.

Крім того, ви можете створювати багатосторінкові історії, щоб зробити ваші ролики цікавими та вірусними. Демонструйте свою продукцію або продавайте в Інтернеті з легкістю та розвивайте свій бренд.

Якщо ви хочете отримати доступ до всіх розширених функцій, ви можете спробувати mojo PRO для найкращого вірусного вмісту. Mojo TEAMS також дозволить вам співпрацювати над професійними проектами, а основний безкоштовний план Mojo — чудовий спосіб почати!

Mojo можна знайти в Google Play Store, а також в Apple App Store.

Розгорнути

Unfold — це один із таких додатків для редагування роликів, створений, щоб допомогти вам виділитися своїм соціальним вмістом.

Ця універсальна програма допоможе вам створювати чудовий вміст за допомогою кількох шаблонів, додавати фільтри та ефекти для редагування фотографій і відео, планувати свою стрічку в Instagram, а також створювати біосайт для вашого єдиного посилання в Instagram.

З нагородами «Кращий рік» — Apple і Google Unfold від Squarespace дозволяє з’єднати кілька відео разом і керувати всіма своїми соціальними мережами (включно з Instagram) як професіонал!

Ідеально підходить для індивідуальних фотографів, відеооператорів, підприємців і творців, вам потрібно мінімум часу та зусиль, щоб створити привабливі відео професійного рівня. Ви можете використовувати передові текстові інструменти та вивчати різні шрифти та стилі для створення цікавих відео.

Unfold Basic дає вам доступ до стандартних інструментів редагування, тоді як Unfold+ дає вам доступ до преміум- та розширених інструментів із раннім доступом до нових шаблонів.

У Unfold Pro є всі пропозиції Unfold+, а також спеціальний набір брендів і посилання stori.es, які допоможуть вам легко публікувати веб-історії.

Unfold, доступний як у Google Play Store, так і в Apple App Store, дозволяє створити інтерактивну розкадровку з відео, фотографіями та текстами за лічені хвилини!

  Чи можу я видалити свій обліковий запис DoorDash?

Промео

Уявіть, що у вас під рукою студія творчого дизайну, і у вас є Promeo! Завдяки 22 635 настроюваним шаблонам для реклами та вмісту соціальних мереж Promeo простий у використанні та допомагає створювати привабливі відео, які справляють враження.

Щоб створити чудовий вміст, виконайте три прості кроки: виберіть шаблон, налаштуйте колір і логотип і персоналізуйте текстові елементи. І ось воно!

Ви можете не лише розширити охоплення, але й створити спеціальний набір для свого особистого бренду. Зберігайте свій бренд відповідним до вибраних вами логотипів, шрифтів і кольорів. Існують також вирізи на основі штучного інтелекту, які можуть допомогти вам створювати вражаючі відео про продукти.

Крім того, Promeo надає вам доступ до всесвітньо відомих фондових бібліотек. Незалежно від того, в якій категорії ви працюєте, ви знайдете готові шаблони для краси, фінансів, здоров’я, фітнесу, спорту, подорожей, моди, нерухомості та їжі. Доступно в Google Play Store і Apple App Store.

Reelsy Reel Maker

Ви можете створювати привабливий відеовміст для Instagram Reels і платформ соціальних медіа за допомогою Reelsy за лічені секунди.

Крім того, за допомогою Reelsy вибирайте з високоякісних шаблонів із модним аудіо та автоматично синхронізуйте свої відео в ритмі.

Ви не матимете водяних знаків на своїх відео та матимете доступ до популярного аудіо в Instagram і TikTok.

Відеоредактор Reelsy Reel Maker містить 10+ різних категорій і 100–500 шаблонів, від їжі до моди та фітнесу. Ви можете знайти Reelsy як в Apple App Store, так і в Google Play Store.

Відео з YouCam

Будьте готові створювати вишукані власні відео за допомогою YouCam Video, першої програми для редагування селфі. Якщо вам цікаво, що це означає, YouCam Video допоможе вам легко нанести макіяж і відретушувати фотографії.

Завдяки потужним функціям редагування ви можете редагувати відео кількома дотиками, вибирати орієнтацію відео та порівнювати відео до та після.

Крім того, це одне з небагатьох відео редакторів макіяжу, які допомагають змінити форму обличчя, відкоригувати розмір носа, миттєво відредагувати очі та змінити форму губ.

Фактично, ви також можете налаштувати шкіру, щоб допомогти видалити прищі, вугри, вугри, зморшки, плями, темні кола та плями на обличчі.

Преміум-версія YouCam надає доступ до ексклюзивної косметики та колекцій, а також необмежену кількість інструментів краси, таких як тюнер очей, корекція обличчя, губ і носа. Від милого до драматичного – створіть бажаний образ із YouCam. Програму можна знайти як у Google Play Store, так і в Apple App Store.

Створювати чудові котушки легко, якщо у вас є ці програми

Instagram Reels мають власні функції редагування. Однак функції дійсно дуже обмежені, і користувачі часто стикаються зі збоями. Щоб розблокувати безмежні творчі можливості, вам потрібно повернутися до деяких сторонніх програм для редагування роликів Instagram, які надають перевагу вашим відео та барабанам.

Використання вищезазначених барабанів може допомогти вам заощадити час і зусилля, одночасно максимально розкриваючи вашу творчість. Виберіть програму, яка підходить вам з точки зору необхідних функцій і можливостей редагування. Майже всі перераховані вище програми також дозволяють редагувати відео, які ідеально підходять для інших платформ соціальних мереж, як-от TikTok.

Ви також можете ознайомитися з найкращими програмами для репостів для Instagram, щоб легко публікувати те, що вам подобається.