techukraine.net techukraine.net 10 найкращих програм для планування співбесід для реорганізації найму

10 найкращих програм для планування співбесід для реорганізації найму

| | 0 Comments| 11:20 AM
Categories:

Наймання ідеального кандидата на будь-яку роботу вимагає часу, терпіння та зусиль; які може зрозуміти лише HR. Процес – це американські гірки🎢, від складання короткого списку резюме до проведення фінального раунду. Крім того, планування співбесід є найскладнішою частиною підбору персоналу, пошук ідеального часу, коли кандидати доступні, і узгодження цього часу з розкладом інтерв’юера.

І чим більше співбесід вам потрібно провести, тим напруженіше це стає. Вау! Але все ж є надія, оскільки за допомогою програмного забезпечення для планування співбесід ви можете полегшити процес як професіонал!🥳

У цій статті ми розглянемо програмне забезпечення для планування співбесід і його переваги. Крім того, ось короткий список найкращих програмних рішень для планування співбесід, які можуть покращити ваш процес найму! А щоб дізнатися більше, прочитайте наш детальний погляд на таблицю в наступній публікації.

Відомі характеристики продукту КалендліНадійна координація співбесіди. Збирайте інформацію, автоматизуйте спілкування. Доступ до кількох платформ. Безкоштовні та платні плани.Добрі часиАвтоматизоване групове планування через SMS, WhatsApp, електронну пошту. Розумний вибір інтерв’юера. Три платні плани.VidCruiterОптимізуйте планування співбесід. Обмін доступністю в реальному часі. Особисті/віртуальні варіанти. ПарадоксНадійна координація. Розмовний помічник, оновлення в реальному часі, записані відеоінтерв’ю. FreshworksУправління талантами. Автоматичне планування нагадувань. Портал відгуків про співбесіди. Відстеження продуктивності. GoHireПрискорює підбір персоналу. Самопланування, автоматизація. Інтегрується з календарями. Три структури ціноутворення.Час виборуЛегке планування співбесіди. Інтерфейс перетягування. Безкоштовне програмне забезпечення. Простий у використанні для команд.HireVueСкоординовані інтерв’ю за допомогою AI. Автоматичні нагадування, звітування, підказки для відгуків. Ціна за запитом.SetmoreІнтегрується з календарями. Наймання на кілька посад. Планування з підтримкою AI. Безкоштовні та платні плани.КоалендарОрганізована платформа 1:1. Гнучкі налаштування зустрічі. Інтегрується з Zoom і Meet. Безкоштовні та платні плани.

Що таке програмне забезпечення для планування співбесід?

Програмне забезпечення для планування співбесід спрощує та оптимізує процес планування співбесід із кандидатами.

Програмне забезпечення призначене для допомоги менеджерам з персоналу та рекрутерам в організації співбесід і покращенні досвіду кандидатів. Зрештою, процес найму досить напружений із попередньою оцінкою кандидатів тощо.

Завдяки програмному забезпеченню для планування співбесід планування співбесід є автоматизованим, що зменшує навантаження на координацію співбесід, поки рекрутери зосереджуються на своїх основних обов’язках.

Крім того, програмне забезпечення допомагає менеджерам з персоналу та рекрутерам ефективно організовувати співбесіди, забезпечуючи безперебійний процес планування та бронювання часових проміжків у календарях.

Як програмне забезпечення для планування співбесід допомагає компаніям

Програмне забезпечення для планування співбесід дозволяє підприємствам пришвидшити набір і оцінку кандидатів. Ці платформи автоматизують попередній відбір, що дозволяє підприємствам виявляти найкращих співробітників шляхом видалення невідповідних програм.

Крім того, вони дозволяють організовувати співбесіди та автоматично порівнювати резюме потенційних кандидатів із специфікаціями, заощаджуючи численні години роботи. Таким чином, це призводить до більш ефективної оцінки кандидатів.

Крім того, ці системи автоматизують планування співбесід і сповіщають кандидатів у режимі реального часу, заощаджуючи ваш час і зусилля, намагаючись узгодити кожну співбесіду для підтвердження.

Це програмне забезпечення також покращує керування інформацією про кандидатів. Команди можуть легко отримувати доступ і оновлювати профілі кандидатів за допомогою систем відстеження заявок (ATS) і систем управління людськими ресурсами (HRMS), які часто включаються в ці системи.

Переваги використання програмного забезпечення для планування співбесід

Використання програмного забезпечення для планування співбесід має безліч переваг, зокрема:

#1. Економія часу

Програма для планування співбесід допоможе вам заощадити час. Як згадувалося вище, замість того, щоб вручну надсилати електронною поштою кожному учаснику запити про їх доступність і планування співбесід, ви можете покластися на програмне забезпечення для планування співбесід, щоб вирішити цей аспект. Це не тільки звільняє ваш час, але й прискорює процес найму.

#2. Ефективність і координація

Програмне забезпечення для планування співбесід робить планування та підбір персоналу набагато ефективнішим і скоординованішим. Це програмне забезпечення усуває ризик помилок і упереджень. Вони забезпечують уніфікований центр для нагляду та обробки найму на платформі. За допомогою цієї платформи ви можете переконатися, що всі члени команди працюють на одній сторінці, а якісний найм здійснюється за менший час.

  7 програм для відновлення пошкоджених фотографій

#3. Менше невиїздів і перенесених подій

Використання програмного забезпечення для планування співбесід позбавляє від турботи про неявки та перенесення співбесід. Програмне забезпечення для організації співбесід працює на основі ШІ. Щоб переконатися, що кандидати більше ніколи не пропускають співбесіду, вони використовують штучний інтелект і автоматизацію, щоб регулярно надсилати їм оновлення та нагадування. Насправді багато фахівців з управління персоналом інвестують в інструменти найму на основі штучного інтелекту, щоб зробити процес ефективнішим.

#4. Отримайте інформацію та перспективи

Це програмне забезпечення має аналітику в реальному часі, яка заохочує корисні відкриття. Використовуючи цю інформацію, ви можете виявити вузькі місця та розробити стратегії їх уникнення, оптимізуючи процеси компанії.

#5. Гнучкість

Гнучкість — найкраща риса програмного забезпечення для планування співбесід. Це програмне забезпечення дозволяє кадровим працівникам і рекрутерам організовувати співбесіди, коли це можливо, і дозволяє кандидатам вибирати з доступних вікон часу. Часові інтервали можуть бути заблоковані рекрутерами, коли вони недоступні. Крім того, легко оновлювати та змінювати доступний час у будь-який час.

#6. Підвищена задоволеність кандидатів

Програмне забезпечення для організації співбесід, безсумнівно, є інноваційним для спеціалістів з персоналу та рекрутерів. Крім того, спрощення процедури планування співбесіди дозволяє покращити досвід апліканта. Кандидати можуть вибрати час, доступний рекрутерам, який їм найкраще підходить. Крім того, вони отримують оновлення у формі автоматичних запрошень і нагадувань, які тримають їх у курсі.

Основні функції програмного забезпечення для планування співбесід

Дуже важливо вибрати програмне забезпечення для планування співбесід, оснащене необхідними функціями, щоб отримати максимальну віддачу від програмного забезпечення для планування співбесід.

Ось деякі функції, які ви повинні перевірити, перш ніж вибрати програмне забезпечення для планування співбесід:

#1. Автоматизація попереднього скринінгу

Більшість хороших програм для планування співбесід обробляє автоматизацію попередньої перевірки, звільняючи кадрів від витрачання незліченних годин на зіставлення резюме з заявками на роботу. Ці інструменти використовують AI та ML для аналізу резюме та вибору найідеальніших.

#2. Інтеграція з іншими календарями

Найскладнішим завданням у плануванні співбесід із претендентами на роботу є уникнення подвійних бронювань. Програмне забезпечення для планування співбесід легко інтегрується з іншими календарями, надаючи вам чіткий огляд інших заброньованих часових проміжків, щоб уникнути збігу бронювань.

#3. Налаштування

Рекрутери часто стикаються з проблемами тривалої співбесіди, що може заважати іншим співбесідам. Програмне забезпечення для планування співбесід дозволяє налаштувати тривалість, час і дату сеансів співбесіди.

#4. Автоматизоване планування співбесід

Після попереднього відбору кандидатів на роботу програмне забезпечення для планування співбесід також піклується про планування співбесід із відповідними кандидатами. Знайшовши ідеальних кандидатів, розслабтеся та дозвольте програмному забезпеченню підготуватися до співбесід.

#5. Масове планування

Призначати декілька співбесід – це не жарт. Однак із програмним забезпеченням для планування співбесід це стає набагато доступнішим і спрощеним. Шукайте програмне забезпечення з різними параметрами планування. Надійна технологія групового планування може скоротити час найму з кількох днів до кількох хвилин.

#6. Розширений зв’язок

Програмне забезпечення для планування співбесід не лише планує співбесіди, але й сприяє покращенню спілкування. Ці інструменти надсилають запрошення, оновлення та нагадування претендентам на роботу, надаючи їм оновлення в режимі реального часу. Це також добре працює з платформами відеоінтерв’ю, оскільки кандидати можуть забути або заплутатися з часом співбесіди.

#7. Безпека

Вибираючи правильну програму для планування співбесід, перевірте, чи достатньо вона захищена. Він повинен поклястися зберігати конфіденційність і безпеку інформації рекрутерів і кандидатів. Програмне забезпечення повинно мати сертифікат SQL, шифрування даних, захист паролем та інші засоби безпеки.

Ось найкращі платформи для планування співбесід і відеоінтерв’ю, які допоможуть вам оптимізувати та реорганізувати ваш найм.

Календлі

Calendly — це найкраще програмне забезпечення для найму персоналу для малих підприємств і фрілансерів. Програмне забезпечення також обслуговує область HR. Його надійна технологія оптимізує координацію співбесіди між командою та претендентами на роботу. Заплануйте інтерв’ю один на один або групову співбесіду; тобі вирішувати.

  Погляд на програми на вимогу

Це безперебійна та інтелектуальна платформа, яку можна інтегрувати з іншими інтеграціями та доповненнями. Ви можете отримати доступ до нього на кількох платформах, які використовуєте.

Більше того, Calendly дозволяє заздалегідь збирати важливу інформацію. Це може гарантувати, що лише кваліфіковані заявники мають право на етап співбесіди. У вас також є можливість автоматизувати процеси для спрощеного спілкування до та після співбесіди.

У Calendly є безкоштовний базовий план і три платні плани; Основи, професіонали та команди.

Добрі часи

Якщо ви хочете уникнути клопоту вручну писати електронні листи для планування співбесід з кандидатами, цей інструмент може бути дуже зручним. GoodTime — це ідеальний інструмент, який дає змогу кадровикам і рекрутерам добре провести час, а автоматизоване програмне забезпечення швидко планує співбесіди з кандидатами.

Це спрощує масове планування кандидатів за лічені секунди через різні канали, такі як SMS, WhatsApp і електронні листи. Програмне забезпечення зв’язується з кандидатами через їхній бажаний канал, щоб дозволити їм вибрати час для співбесіди.

Що робить його найкращим вибором, так це його унікальний інтелектуальний вибір інтерв’юера. Завдяки цьому кандидати можуть вибрати свого інтерв’юера на основі навичок, досвіду та команди.

GoodTime має три платні плани; Початковий, професійний і корпоративний. Ви можете зв’язатися з ними, щоб дізнатися ціни.

VidCruiter

VidCruiter це комплексне програмне забезпечення для планування співбесід, розроблене для кадровиків і рекрутерів, які хочуть спростити планування співбесід. За допомогою цього інструменту ви дозволяєте програмному забезпеченню виконувати важку роботу за вас — не потрібно постійно перевіряти наявність кожного кандидата.

VidCruiter дозволяє ділитися вашою доступністю в реальному часі безпосередньо з кандидатами, щоб вони могли вибрати те, що їм найкраще підходить. VidCruiter має гнучкість, щоб дозволити кандидатам вибирати між різними варіантами особистої чи віртуальної співбесіди.

Він допомагає рекрутерам ефективно використовувати та керувати часом, синхронізуючи разом кілька календарів у реальному часі. VidCruiter розкриває структуру ціноутворення за запитом.

Парадокс

Парадокс це ще одне надійне програмне забезпечення для планування співбесід, ідеальне для координації співбесід із претендентами на роботу без ускладнень. Цей чудовий варіант дозволяє безперешкодно проводити співбесіди та наймати найкращих талантів. Paradox впорається з усім, незалежно від того, чи хочете ви автоматизувати інтерв’ю з однією особою чи кількома в кількох місцях.

Платформа наголошує на розкладі розмови з їхньою помічницею Олівією. Він також пропонує оновлення календаря в режимі реального часу, усуваючи частоту неявок і перепланування. Найцікавішим у цьому програмному забезпеченні є записані відеоінтерв’ю.

Це чудовий інструмент для команд, які хочуть покращити використання часу! Однак Paradox розкриває ціну за запитом на демонстрацію.

Freshworks

Freshworks це платформа для управління талантами та персоналом, відома своїм інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Це ідеальний інструмент для компаній, які мають спрощений підхід до найму та адаптації нових кандидатів. Програмне забезпечення знімає навантаження від високих ставок перепланування через автоматичні нагадування про розклад у найбільш відповідний час.

Він також пропонує онлайн-портал для збору відгуків команди під час інтерв’ю. Його ATS збирає зворотній зв’язок від інтерв’юерів у структурований спосіб для подальшого використання.

Крім того, у Freshworks є інтегровані можливості відстеження продуктивності, які надають вам безцінні знання. Програмне забезпечення не обмежується етапом співбесіди; він розширює деякі чудові інструменти, щоб як вітерець впоратися з домашніми справами після співбесіди.

GoHire

GoHire це просте, але ефективне програмне забезпечення для планування співбесід, яке має виняткові можливості. Ця наскрізна система відстеження кандидатів (ATS) ідеально підходить для команд і компаній, які хочуть пришвидшити процес набору персоналу та відмовитися від ручної електронної пошти та телефонних дзвінків.

Це революціонізувало спосіб планування та проведення співбесід завдяки автоматизованій технології автоматичного планування.

Що чудово в GoHire, так це те, що він інтегрується з поточною партнерською мережею календарів, усуваючи потребу в установці нового програмного забезпечення. Кількома клацаннями миші ви можете синхронізувати свої календарі разом, щоб не було подій, що збігаються.

  Як я можу відмовитися від Mylife.com

Завдяки GoHire ви можете зосередитися на найважливіших речах і дозволити йому виконувати завдання адміністратора. Він має три структури ціноутворення: Starter, Growth і Pro.

Час вибору

Час вибору це революційний інструмент, який легко долає розрив між зручністю та ефективністю для рекрутерів. Інтуїтивно зрозумілі функції програмного забезпечення спрощують процес планування співбесід як для рекрутерів, так і для кандидатів.

Це дає можливість проводити більше часу з кандидатами, проводячи з ними співбесіди, і мінімізувати час, витрачений на планування співбесід. Picktime має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс перетягування, який спрощує кандидатам планувати співбесіду кількома дотиками.

Крім того, він надає безкоштовне програмне забезпечення для планування співбесід. Для команд, які хочуть працювати з простим і легким у використанні програмним забезпеченням для планування співбесід, Picktime є чудовим вибором!

HireVue

Немає більше жонглювання розкладом співбесід! HireVue тут, щоб змінити спосіб координації співбесід. Це чудовий інструмент для легкої організації співбесід і зміцнення координації.

Якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від взаємодії кожного кандидата, це інструмент для вас. Він надає вам знання на основі ШІ, які можна використовувати для прийняття більш обґрунтованих рішень.

HireVue — це ключ до оптимізації роботи відділу кадрів — чудовий інструмент із автоматичними нагадуваннями, надійними звітами та підказками для відгуків. Використання цього інструменту схоже на видалення управління наймом зі списку справ.

HireVue розкриває плани на запит.

Setmore

Setmore поставляється з винятковими вбудованими можливостями планування співбесід. Платформа дозволяє вам інтегрувати її з іншими календарями та програмами, щоб ви не заплуталися з подвійним бронюванням.

Що чудово в цьому інструменті, так це його відмінні можливості для найму на кілька ролей одночасно. Ви навіть можете запросити свою команду через їхні сторінки бронювання персоналу та розпочати процес найму на різні посади.

Setmore встановив високі стандарти для планування інтерв’ю з підтримкою штучного інтелекту, використовуючи можливості ШІ для оптимізації операцій. Ви можете попрощатися з довгими та виснажливими процесами найму та дозволити цьому інструменту творити з вами чудеса!

Setmore має безкоштовний план із двома платними планами; Профі та команда.

Коалендар

Коалендер виходить за рамки автоматизованої технології планування співбесід. Він має організовану платформу 1:1 для всіх ваших співбесід. Ви можете регулювати тривалість зустрічі та кількість учасників, що робить її оптимальним вибором для компаній будь-якого розміру.

Програмне забезпечення обладнане для об’єднання всіх ваших зустрічей під одним дахом. Тож незалежно від того, де доступні новобранці, ви можете без зусиль зв’язатися з ними.

Все, що вам потрібно зробити, це використати єдине посилання, щоб поділитися оновленнями через усі можливі канали. Kolander також інтегрується з Zoom і Meet, спрощуючи проведення відеодзвінків і відкриваючи нові можливості по всьому світу.

Koalender має план Free Forever і платний план Professional.

Висновок

Реалізація революційного програмного забезпечення для планування співбесід для компаній будь-якого розміру та типу. Інтегруючи такі інструменти, ви можете забезпечити швидкі та ефективні процеси найму.

Завдяки використанню інструментів і програмного забезпечення стало простіше знайти нових талантів, а також зробити існуючих співробітників щасливішими та активнішими. Таким чином, винагороди, визнання та програмне забезпечення для управління талантами тощо є потребою часу в культурі конкурентоспроможності робочої сили, в якій зараз перебувають компанії, де працівники справді є активом, і утримувати ці людські ресурси належить відділу кадрів.

У цій статті ми згадали кілька чудових програм для планування співбесід, які можуть допомогти вам оптимізувати вашу роботу та забезпечити кращий досвід кандидата. Кожен із них має різноманітні функції та можливості; ви можете вибрати той, який найкраще відповідає вашим вимогам!

Далі – найкраще програмне забезпечення для перенаправлення співробітників, щоб спростити процес найму.