10 найкращих програм для обробки текстів для вашого iPad

| | 0 Comments| 5:15 AM
Categories:

Якщо ви плануєте використовувати свій iPad замість комп’ютера, ви захочете використовувати на ньому найкращу програму для обробки текстів. Доступно багато варіантів, включаючи як безкоштовні, так і преміум-додатки для обробки текстів, тому ми порівняли всі варті варіанти нижче.

Ви можете використовувати будь-який із цих текстових процесорів для iPad, щоб редагувати документи, складати нотатки чи навіть розгадувати роман. Багато з них навіть пропонують широку сумісність файлів, тому ви можете продовжувати працювати з іншими людьми незалежно від того, яким пристроєм чи програмою вони користуються.

1. Сторінки

Pages — це текстовий процесор Apple для своїх пристроїв, який безкоштовно доступний в App Store. Якщо ви не знали, ви також можете безкоштовно завантажити Numbers і Keynote і використовувати весь пакет Apple iWork. Деякі користувачі можуть навіть виявити, що Apple Pages для них кращий, ніж Microsoft Word.

Завдяки повній підтримці iCloud Pages синхронізує документи на всіх ваших пристроях Apple. Окрім використання програми Pages, ви можете ввійти в iCloud.com для роботи з документами Pages через веб-браузер.

Pages дозволяє легко створювати гарні документи. Це дає вам повний контроль над розташуванням текстових полів, зображень і фігур. Ви навіть можете використовувати безкоштовні шаблони для створення цифрових книг, інформаційних бюлетенів, звітів тощо.

Низка інструментів обробки тексту, якими можна користуватися на iPad, є потужною: виноски, списки, підрахунок слів, діаграми, зображення та інші інструменти форматування. Він також підтримує співпрацю. Тож ви можете працювати з іншими людьми над одним документом, відстежуючи внесені ними зміни.

Сторінки можуть бути найкращим безкоштовним текстовим процесором для використання на вашому iPad, але його підводить відсутність підтримки сторонніх хмарних сховищ для спільної роботи. Ви можете співпрацювати лише через iCloud зі свого iPad, а не через Dropbox, Google Drive чи інші хмарні служби зберігання.

Завантажити: сторінки (безкоштовно)

2. Microsoft Word

Microsoft Word для iPad — це мобільна версія настільної програми. Він підтримує зображення, таблиці, діаграми, виноски, рівняння тощо. Ви можете отримати доступ до документів через OneDrive, iCloud Drive, Google Drive та інші хмарні служби зберігання.

Ви також можете співпрацювати з іншими та відстежувати внесені ними зміни, як це дозволяє Pages. Велика різниця полягає в тому, що більше ваших колег користуються Microsoft Word, ніж Pages. Отже, у вас буде більше людей для співпраці.

Якщо у вас уже є підписка на Microsoft 365, Microsoft Word є однією з найкращих програм для обробки текстів, якими ви можете скористатися. Оскільки Microsoft Word є улюбленою програмою для багатьох людей, Microsoft Word є найкращим варіантом для обміну роботою з іншими.

Завантажити: Microsoft Word (Безкоштовно, доступна підписка)

3. Документи Google

Документи Google спрощують написання, редагування, спільний доступ до важливих документів і спільну роботу над ними. Ви можете використовувати його, де б ви не були, на будь-якому пристрої, що робить його одним із найкращих додатків для написання на iPhone. Як і інші продукти Google, це абсолютно безкоштовно.

  Як стати інженером з розробки програмного забезпечення в тестах (SDET)

Завантажте Документи Google на свій пристрій Apple або Android, щоб використовувати цей текстовий процесор, де б ви не були. Крім того, ви завжди можете отримати доступ до Google Docs зі свого ПК Mac або Windows за допомогою веб-браузера.

Працюйте з вбудованими зображеннями та низкою параметрів форматування, щоб створити своє резюме, звіт, лист або інші важливі документи. Ви навіть можете скористатися набором стильних шаблонів Google, щоб пришвидшити процес.

Співпраця є основою Google Docs. Коли ваші співавтори вносять зміни до спільного документа, їхні імена з’являються на екрані. Ви можете зробити документи загальнодоступними для всіх або приватними для вибраної групи та навіть вибрати права редагування для членів вашої команди.

Документи Google сумісні з файлами DOC і DOCX, тому ви можете відкривати або експортувати файли Word для використання іншими людьми. Це робить Google Docs одним із найкращих безкоштовних текстових процесорів для вашого iPad, коли не всі використовують Word.

Завантажити: Документи Google (безкоштовно)

4. WPS Office

WPS Office містить набір безкоштовних бізнес-орієнтованих інструментів для iPad, Mac, Android, Windows і Linux. Пакет дозволяє створювати документи, презентації, електронні таблиці, пам’ятки та PDF-файли з набором шаблонів, доступних для початку роботи.

Ви також можете ділитися документами в різних форматах, зокрема DOC і DOCX, щоб інші люди могли відкривати ваші звіти в будь-якій програмі, яку вони вибрали.

WPS Office цінує простоту всього, від дизайну до інтерфейсу користувача. Це робить його швидким текстовим процесором, який легко почати використовувати на своєму iPad. Преміальна підписка доступна за 29,99 доларів на рік. Це видалить рекламу та розблокує можливість редагувати PDF-файли, надасть вам 20 ГБ хмарного сховища тощо.

Завантажити: WPS Office (Безкоштовно, доступна підписка)

5. Примітки Письменника

Як ви, мабуть, здогадалися з назви, Notes Writer призначений насамперед для нотаток, а не для створення відшліфованих документів. Він ідеально підходить для запису ваших думок під час лекції, зустрічі чи мозкового штурму. Ви можете надрукувати свої ідеї або скористатися Apple Pencil, щоб написати їх від руки.

Notes Writer дозволяє малювати малюнки, коментувати PDF-файли, заповнювати форми, підписувати документи, вставляти кліпарти тощо. Заповнивши свої нотатки, ви можете поділитися ними з різними службами хмарного зберігання. Є також багато інших наворотів. До них відносяться режим без відволікання, живі лічильники для відстеження довжини документа, пошук і заміна, а також темний режим.

Хоча ви можете завантажити та використовувати Notes Writer безкоштовно, для iPad також доступна Pro-версія програми, яка видаляє рекламу, надає необмежену кількість блокнотів і додає захист паролем.

Незважаючи на те, що ця програма призначена для нотаток, вона все ще дозволяє форматувати текст і експортувати різні файли. Однак немає підтримки для файлів DOC або DOCX. Але принаймні ви можете синхронізуватися з широким спектром хмарних служб зберігання.

  19 найкращих генераторів електронних підписів для вашого бізнесу

Завантажити: Примітки Письменник (безкоштовно)

Завантажити: Notes Writer Pro ($5,99)

6. Ведмідь

Подібно до Notes Writer, Bear створено для зберігання впорядкованих нотаток. Але його спрощений дизайн і легка організація роблять його ще одним із найкращих текстових процесорів для використання на вашому iPad.

Ведмідь ідеально підходить для всього, від коротких заміток до довгих есе. Він пропонує різноманітні інструменти форматування, вбудовану підтримку зображень, посилання, контрольні списки тощо. Зберігайте свій запис упорядкованим за допомогою папок на бічній панелі, яку можна налаштувати за допомогою різних піктограм для швидкої навігації.

Найкраще те, що Bear абсолютно безкоштовний для використання на ваших iPhone, iPad і Mac. Однак, щоб синхронізувати свої нотатки на інших пристроях, вам потрібно зареєструватися в Bear Pro за 2,99 доларів США на місяць або 29,99 доларів США на рік. Ця преміум-підписка також розблоковує теми та додаткові параметри експорту. Тож, якщо ви шукаєте найкращий текстовий процесор для нотаток на своєму iPad, то Bear, мабуть, саме він.

Завантажити: Ведмідь (Безкоштовно, доступна підписка)

7. Вершник

З метою бути портативною студією письма Werdsmith доступний для ваших iPad, iPhone і навіть Apple Watch. Додаток майже безкоштовний, але існує обмеження щодо кількості документів, над якими ви можете працювати одночасно. Щоб обійти це обмеження, потрібно оплатити підписку.

Орієнтований на авторів, Werdsmith поставляється з шаблонами для написання історій, блогів, віршів і сценаріїв. Це чудове місце для нотаток, упорядкування ідей або роботи над остаточним проектом великого проекту.

Werdsmith не має багатих функцій редагування інших програм у цьому списку, наприклад підтримки зображень або таблиць. Натомість він вибирає функції на основі мотивації, як-от ритуали написання та цілі слів, які допомагають вам працювати над своїми історіями щодня.

Якщо вам потрібен настроюваний текстовий процесор, який зосереджується понад усе на вмісті, спробуйте Werdsmith. Ви навіть можете використовувати спеціальну хмарну службу для резервного копіювання своєї роботи та захисту всього за допомогою Face ID або Touch ID.

Завантажити: Версмайстер (Безкоштовно, доступна підписка)

8. iA Письменник

Apple кілька разів робила iA Writer «Додатком року», і легко зрозуміти чому. За трохи приголомшливою платою за вступ стоїть потужний текстовий процесор із елегантним середовищем, у якому можна виконувати серйозну роботу.

Ця програма використовує мову уцінки для форматування тексту, яку варто вивчити будь-якому серйозному письменнику. Він також розміщує вашу бібліотеку документів, проведіть пальцем праворуч, а вікно попереднього перегляду документа сховане ліворуч. Переставте клавіатуру, щоб персоналізувати свій досвід письма, а потім використовуйте режим фокусування, щоб зосередитися на своїх словах. Коли ви закінчите, створіть резервну копію всього для збереження. Ви навіть можете публікувати безпосередньо на WordPress.

iA Writer — це текстовий процесор для iPad, який зосереджується на словах понад усе. Але він все ще пропонує купу функцій із повною підтримкою уцінки.

  Як відновити видалений ескіз зі сторінки нової вкладки Chrome

Завантажити: Письменник iA ($49,99)

9. Улісс

Ulysses — це ще одна опора світу обробки текстів, і його можна легко вставити у ваш робочий процес за допомогою програм для iPad, Mac і iPhone. Це чудово для студентів, романістів, блогерів та всіх інших фанатиків письма. Ulysses недешевий, але він має багато функцій.

Серцем Ulysses є простий, але потужний текстовий редактор на основі розмітки з широким набором інструментів. Увімкніть режим без відволікань, і інтерфейс користувача розтане, дозволяючи зосередитися лише на словах. Зберігайте всі свої записи в бібліотеці, яка синхронізується через iCloud з вашими іншими пристроями Apple.

Перейдіть у режим друкарської машинки, щоб зосередитися на одному рядку за раз. Додайте вкладення для нотаток дослідження, зображень, ключових слів і PDF-файлів. Ви можете експортувати у PDF, WEB, EPUB, DOC, RTF і звичайні текстові файли. Ви навіть можете опублікувати свою роботу прямо на WordPress і Medium.

Ви можете скористатися безкоштовною пробною версією Ulysses або отримати преміум-підписку за $29,99 на рік. Можливо, це одна з найдорожчих програм для обробки текстів для iPad, але вона також є однією з найкращих. Якщо у вас є Mac, знайте, що Ulysses також є одним із найкращих програм для написання для macOS.

Завантажити: Улісс (Потрібна підписка, доступна безкоштовна пробна версія)

10. Скрівенер

Scrivener — це інструмент для написання великих проектів. Якщо ви працюєте над сценарієм, фільмом чи постановкою, Scrivener — один із найкращих текстових процесорів для iPad.

Scrivener робить наголос на організації, дозволяючи групувати документи разом, зберігати зображення та PDF-файли як дослідницький матеріал, легко змінювати вміст і здійснювати пошук по всьому проекту. Усе це робить його обов’язковим додатком для тих, хто бере участь у великих письменницьких проектах.

Ця програма преміум-класу пропонує широкий спектр функцій:

  • Експортуйте різноманітні формати для програм Word, PDF, Final Draft або звичайного тексту
  • Перетворіть свою роботу на уцінку
  • Заархівуйте свій проект у стиснуту папку
  • Зробіть знімки, щоб зберегти попередні версії вашої чернетки

Scrivener недешевий, але це може бути найкращий текстовий процесор для iPad для будь-якого письменника-початківця. Коли ви будете готові поділитися своєю роботою зі світом, ви можете спробувати деякі з найкращих платформ для самостійного видання.

Завантажити: Скрівенер ($23,99)

Виберіть найкращий письменницький додаток для роботи

Це всі найкращі програми текстового процесора для використання на вашому iPad. Кожен пропонує щось своє, тому важливо вибрати правильний інструмент для вас. Якщо ви шукаєте потужний блокнот, як iA Writer, чи потужний редактор, як Ulysses, ви повинні знайти те, що вам потрібно вище.

Звичайно, ви не завжди матимете свій iPad при собі, коли вам потрібно працювати над новими документами. І тому текстовий онлайн-процесор у більшості випадків був би ідеальним вибором.