10 найкращих програм для набору номерів для Android

| | 0 Comments| 5:59 AM
Categories:

Сучасний смартфон може мати масу функцій, але здійснення телефонних дзвінків все ще є однією з його основних функцій. І для цього вам потрібен додаток для набору номера.

Стандартний номеронабирач вашого телефону може бути небагатим на функції, і ви можете просто втомитися від постійного використання однієї і тієї ж попередньо встановленої програми. Хороша новина полягає в тому, що ви можете встановлювати програми сторонніх розробників, які пропонують деякі цікаві додаткові функції, а також надають вашому номеронабирачеві новий вигляд. Отже, давайте розглянемо десять найкращих додатків для телефону для Android, які ви можете завантажити з Google Play прямо зараз.

1. Телефон від Google

Коли справа доходить до надання рішення своїм користувачам, Google завжди придумує щось хороше, і його багатофункціональний додаток Phone by Google є чудовим прикладом цього. Ось чому ви побачите, що це програма дозвону за умовчанням на багатьох пристроях Android.

Телефон від Google пропонує простий номеронабирач для викликів, а також функцію додавання контактів до списку вибраного. У його інтерфейсі є три вкладки, між якими можна перемикатися: «Вибране», «Останні» та «Контакти».

Окрім цього, програма блокує спам-дзвінки та ідентифікує невідомих абонентів за допомогою ідентифікатора абонента Google. Ви також можете прослуховувати свої голосові повідомлення та видаляти їх у програмі. Крім того, за допомогою функції екстреного зв’язку ви можете швидко надіслати іншим своє поточне місцезнаходження та деталі. Однак деякі з цих функцій доступні лише в окремих країнах.

У деяких місцях ви навіть можете записувати дзвінки за допомогою Phone by Google. Однак перш ніж використовувати цю функцію, найкраще спершу перевірити, чи дозволено запис розмов у вашому регіоні.

Завантажити: Телефон від Google (безкоштовно)

2. Vani Dialer

Vani Dialer пропонує простий на вигляд номеронабирач із доступом до ваших останніх дзвінків і контактів. Ви можете налаштувати інтерфейс програми за допомогою тем і живих шпалер.

  Words MishMash пропонує головоломки «Знайди слова» на кінчиках ваших пальців [Android]

Однак найкращою особливістю Vani Dialer є можливість відповідати на дзвінки за допомогою голосових команд. Наприклад, ви можете встановити слово для відповіді на дзвінки, відхилення дзвінків, перемикання в режим гучномовця тощо. Це дає вам чудовий досвід керування дзвінками без використання рук.

Більшість основних функцій набору доступні в безкоштовній версії. Крім того, за допомогою покупки в додатку ви можете видалити рекламу, отримати більше тем і додати більше голосових команд.

Завантажити: Вані Телефончик (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

3. кістянка

drupe — це унікальна на вигляд програма для набору номера з деякими потужними функціями. Але перш за все його інноваційний дизайн інтерфейсу користувача виділяє його серед конкурентів.

Ви можете отримати доступ до drupe з будь-якої програми, провівши крапки, які вона накладає на екран. Це також дозволяє налаштувати поведінку програми після завершення виклику. Крім того, ви можете використовувати функцію Caller ID, щоб визначити, хто вам телефонує.

drupe надає всі вищезгадані функції безкоштовно. Він також має професійну версію, яка пропонує режим водіння, який автоматично активується, коли ви починаєте рухатися з певною швидкістю. Ця функція спрощує доступ до програми, щоб ви могли мінімізувати відволікання під час водіння. Крім того, блокування викликів також обмежено професійною версією.

Завантажити: кістянка (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

4. Легкий телефон

Easy Phone — це абсолютно безкоштовна програма для набору номерів для Android без реклами, яка дозволяє створити ідентифікатор користувача та надає справжню ідентифікацію абонента та інформацію про спам. Окрім звичайних функцій дозвону, ви також можете налаштувати програму за допомогою кількох тем і стилів.

Easy Phone має сучасну клавіатуру T9. Крім того, ви можете використовувати його для легкого керування дзвінками, доступу до улюблених контактів, редагування контактів різними мовами та активації функції сповіщень про пропущені дзвінки.

Завантажити: Легкий телефон (безкоштовно)

5. Простий номеронабирач

Simple Dialer має всі основні функції, які ви очікуєте від програми цієї категорії, разом із деякими зручними параметрами налаштування. Ви навіть можете здійснювати групові дзвінки з кількома контактами в журналі викликів. Додаток має просту у використанні функцію швидкого набору для вашої зручності. Ще одна цікава опція, яку він пропонує, – це можливість увімкнути або вимкнути датчик наближення під час дзвінків.

  12 способів вирішити проблему, яка зараз не вдається завантажити на пристрій Android

Simple Dialer – це програма для набору номерів Android із відкритим кодом і без реклами. Усі його функції безкоштовні, крім тем, які можна придбати окремо.

Завантажити: Простий номеронабирач (безкоштовно)

6. Телефон ACR

ACR Phone надає вам сучасний і зрозумілий інтерфейс, дещо схожий на програму Phone by Google. За допомогою цієї програми ви отримуєте функції набору номера та блокування спаму. Крім того, ви можете створювати групи контактів для пов’язаних контактів, таких як родина чи робота, і ввімкнути опцію сповіщення про дзвінок у налаштуваннях.

Додаток також дозволяє створити резервну копію даних викликів. Для цього перейдіть у «Параметри» > «Резервне копіювання» та виберіть папку на телефоні, у якій потрібно зберегти резервну копію. Окрім цього, є функція запису, яку слід використовувати, лише якщо вона дозволена у вашому регіоні.

Завантажити: Телефон ACR (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

7. Facetocall

Facetocall фокусується на простоті використання. Його номеронабирач із великими кнопками сприяє доступності, а додаток також містить функції керування контактами. Він автоматично знаходить ваші улюблені контакти на основі ваших журналів викликів і дозволяє швидко об’єднати повторювані контакти, щоб упорядкувати свій список контактів.

Facetocall має преміум-підписку, яка надає додаткові функції, такі як блокування анонімних дзвінків, певних контактів, певних номерів і дзвінків за кодом регіону. Преміум-версія також дозволяє додавати важливі контакти як VIP-персон, для яких телефон автоматично дзвонить на максимальній гучності, коли вони дзвонять.

Завантажити: Facetocall (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

8. Smart Notify

Smart Notify — це універсальна програма набору номерів із багатьма зручними функціями. Ця програма може керувати вашими SMS, журналами викликів, контактами, подіями та навіть вашими нагадуваннями.

Smart Notify пропонує мінімальну клавіатуру T9 і дозволяє здійснювати пошук серед останніх викликів і контактів. Він також надає повністю настроювані віджети та спливаючі вікна для покращення зручності використання. Крім того, завдяки функціям швидкого виклику та SMS ви можете отримати доступ до частих контактів одним дотиком.

  Нові функції Firefox 34 для комп’ютера та Android

Smart Notify також надає деякі преміум-функції. Автомобільний режим є однією з таких функцій, яка забезпечує легкий доступ до програми завдяки постійно включеному дисплею та великим кнопкам.

Завантажити: Smart Notify (Безкоштовно) | Smart Notify Unlocker ($3,99)

9. Правий номеронабирач

Right Dialer — це програма для набору номерів для Android у стилі iOS. Він забезпечує простий дизайн для кращого використання разом із можливістю налаштувати вкладку за замовчуванням, яка з’являється, коли ви відкриваєте програму.

Right Dialer також пропонує функцію швидкого набору та дозволяє вимкнути датчик наближення під час дзвінків, якщо хочете. Він також пропонує групові виклики та дає можливість додати діалогове вікно підтвердження перед викликом. Додаток надає всі свої функції безкоштовно, крім тем і фону.

Завантажити: Правий номеронабирач (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

10. iCallScreen

iCallScreen — це ще одна програма для Android телефонів і контактів у стилі iOS, яка навіть дозволяє встановлювати мелодії iOS із програми. Він має такі унікальні функції, як налаштування користувацьких відео та шпалер як фону для дзвінків. Крім того, завдяки функціям блокування викликів ви можете блокувати певні контакти або іноземні номери.

iCallScreen має чистий телефонний номеронабирач із функціями пошуку T9 та швидкого набору. Ви також можете скористатися його функцією підробленого дзвінка, щоб отримати фіктивний дзвінок, якщо вам це знадобиться. Ви можете назвати та призначити йому номер перед плануванням фіктивного виклику.

У iCallScreen є платна версія, яка надає доступ до шпалер преміум-класу та кнопку виклику преміум-класу. Він також видаляє рекламу та дає вам доступ до додаткових мелодій.

Завантажити: iCallScreen (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Виведіть свій досвід набору номера на новий рівень

Можливо, ви раніше не думали про зміну програми набору номера. Однак після ознайомлення з чудовими функціями та дизайном цих програм у вас може виникнути спокуса спробувати.

Кожен із згаданих вище додатків пропонує деякі унікальні функції, і більшість із них надають свої основні функції безкоштовно. Крім того, якщо вам справді подобається програма, ви навіть можете розблокувати її преміум-функції, щоб покращити керування дзвінками.